הפועל באר שבע לאן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

Re: הפועל באר שבע לאן

שליחה על ידי Tal_Hbs »

ran כתב:
חד משמעית לשנות את ההתנהלות. למה שארצה שהיא תעזוב?
למה יש חיסכון בבקשות של הצוות המקצועי?
למה שינו חשיבה אחרי שדרך מסויימת הצליחה לנו והביאה לנו 3 תארים רצופים אחרי 40 שנה של דרך לקויה?
למה לחזור אחורה בחשיבה לדרך כמו פעם שלא עבדה לנו?
כל כך פשוט, איך ממילים כאלה יש פה דיבור על אינטרסים. הזיה
אולי זה רק אני, אבל היה נראה שאתה מעוניין בזה, את שאר הטענות אני יכול לקבל למרות שלא עם הכל אני מסכים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
אתה באמת לא מתייחס עניינית וקצת קשה לקחת אותך ברצינות כשאתה מתעלם מעובדות שאני כותב בטענה שהן ״מגילות״.
קשה באמת קשה לנהל איתך דיון אמרתי לך את זה גם פעם קודמת, אתה מתלהם ולא מדבר תכלס חוץ מלבלבל את המוח.
מישהו אמר שברק לא נכשל? אתה גם רוצה לגנוב לי מילים שאמרתי? צעקתי עוד במאי שהרומן הזה צריך להיגמר לפני שהוא יהיה לא מכובד לכל הצדדים, ועכשיו כשהוא נגמר צריך לבוא גם השינוי מלמעלה כי הוא לא היה הבעיה המרכזית.
אם אני אובבסיבי כי אני רוצה שאלונה תשנה את החשיבה שלה לכמו שהייתה בעבר עם רצון להשקעה אמיתית אז שמע הדיון איתך מיותר. אף אחד לא מנסה לייצר כאוס, להיפך אני רוצה שיהיה ברור מאיפה הבעיה כדי שהפועל ב״ש לא תבזבז זמן מיותר על מאמנים כמו בכל קבוצה בארץ ושתבין שהבעיה היא גדולה יותר ממאמן וגם משחקנים שלא באשמתם הגיעו לפה למרות שהם לא מתאימים למקום הזה. אני לעומתך מדבר עניינית, עם דברים נכונים שקורים מבפנים ומתגלים לאט לאט ויוצאים החוצה.
הלוואי שתרשום מי אתה ואיך קוראים לך, אל תחשוש. אני חשוף, כל מי שמכיר אותי יודע שאין לי שום קשר למועדון, תשאל כל עובד במועדון אם הוא מכיר אותי והוא יגיד לך שלא. אבל בסדר ניתן לך את התענוג לרשום שטויות אם זה מספק אותך. מקווה שתירגע ותפסיק לשחרר קללות במקלדת ותדבר ענייני, כי זה רק מראה שאתה עצבני ולא יודע למצוא את התגובות הנכונות.
הדיון לא עינייני כי הוא לא בא לך טוב,אתה רגיל כנראה שמלקקים כאן כל היום ונפלת על אחד שלא עושה לך חשבון כל כך.
לא משנה מה תגיד ואיך גילית לי לפחות מי אתה ואתה ידידי מהזן הלא טוב ואני עדין.
בזמן הזה עוברת המערכת שכולנו ללא דופי אוהבים משבר עמוק שלא חוותה שנים.
הדבר האחרון שצריך לעשות כרגע זה מה שאתה ועדר המלקקים שלך עושים וזה להוציא את הסכינים והמצ'טות ולהכות בלא רחם במערכת שנקראת הפועל בש.
אני בניגוד אליך חונכתי קצת אחרת,אני עכשיו קודם כל עם המערכת ויש לי ביקורת לא קטנה על המערכת ועל מה שהייתה צריכה לעשות בשנים הטובות כדי להתכונן ליום הזה אבל כרגע זה לא הזמן.
אלונה ברקת לא צריכה לדבר יותר מדי כמו שמבקשים כאן ולמען האמת היא אף פעם חא דיברה,המעשים שלה דיברו וזה הספיק.
לכן אני בניגוד אליך לא מחפש כרגע לירות בעל מי שזז,אלה להמתין ולראות מה יהיו המהלכים הבאים שלה.
בזמן שאני שומע כל מיני פחי אשפה אוהדי ביתר ומכבי שאומרים לנו שחזרנו למקום הטבעי,הדבר האחרון שאני רוצה לראות זה אוהדים שלנו שמצטרפים לחגיגה.
עכשיו זה הזמן להמתין ולראות מה יהיו המהלכים הבאים של אלונה ואחר כך אולי ואם צריך נגיד את אשר על ליבנו.
זה ההבדל ביני לבינך.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום זקן כתב: הדיון לא עינייני כי הוא לא בא לך טוב,אתה רגיל כנראה שמלקקים כאן כל היום ונפלת על אחד שלא עושה לך חשבון כל כך.
לא משנה מה תגיד ואיך גילית לי לפחות מי אתה ואתה ידידי מהזן הלא טוב ואני עדין.
בזמן הזה עוברת המערכת שכולנו ללא דופי אוהבים משבר עמוק שלא חוותה שנים.
הדבר האחרון שצריך לעשות כרגע זה מה שאתה ועדר המלקקים שלך עושים וזה להוציא את הסכינים והמצ'טות ולהכות בלא רחם במערכת שנקראת הפועל בש.
אני בניגוד אליך חונכתי קצת אחרת,אני עכשיו קודם כל עם המערכת ויש לי ביקורת לא קטנה על המערכת ועל מה שהייתה צריכה לעשות בשנים הטובות כדי להתכונן ליום הזה אבל כרגע זה לא הזמן.
אלונה ברקת לא צריכה לדבר יותר מדי כמו שמבקשים כאן ולמען האמת היא אף פעם חא דיברה,המעשים שלה דיברו וזה הספיק.
לכן אני בניגוד אליך לא מחפש כרגע לירות בעל מי שזז,אלה להמתין ולראות מה יהיו המהלכים הבאים שלה.
בזמן שאני שומע כל מיני פחי אשפה אוהדי ביתר ומכבי שאומרים לנו שחזרנו למקום הטבעי,הדבר האחרון שאני רוצה לראות זה אוהדים שלנו שמצטרפים לחגיגה.
עכשיו זה הזמן להמתין ולראות מה יהיו המהלכים הבאים של אלונה ואחר כך אולי ואם צריך נגיד את אשר על ליבנו.
זה ההבדל ביני לבינך.
שוב אתה יורד לפסים אישיים.
דמוקרטיה משמעותה לדבר ולהגיד מה שיש לך להגיד.
זה שאתה עיוור אחריה בגלל מה שעשתה לא אומר שכולם צריכים להיות כאלה.
זה שאני אומר שהיא לא עושה דברים נכון כי קשה לי לראות את זה ומה שקורה שם בפנים זה לא אומר שלא צריך להגיד את זה.
אף אחד לא בא לפה במטרה להפיל את מועדון הפועל ב״ש, יש לי הרבה דברים שאני יודע שאני לא חושף אותם כדי לא להפיל את המועדון שלי.
דברים שהצוות המקצועי חושב, שהשחקנים חושבים ועוד ועוד. זה שאתה שותק למרות שיש לך ביקורת לא אומר שצריכים למחוא לך כפיים.
הפועל ב״ש הולכת אחורה אחרי שהרגילה אותנו לטופ בחשיבה, לטופ במקצוענות ולטופ בהכל! אם החשיבה תחזור להיות כמו שהייתה לא תהיה שום ביקורת.
כמו שיצאו על ברק ועל הקבוצה בתחילת השושלת הענקית אחרי המשחק מול ת׳ון וידעתי להשתיק את הקהל ולא להיגרר לחגיגה התקשורתית שהייתה (עוד מהמלון בשוויץ), ככה מותר לי גם לצאת הפוך כשנעשים דברים לא נכונים.
אתה לוקח אותי כאיזה משהו גדול, אני מדבר נטו כאוהד קטן שרוצה לפתוח לחברים שאיתי ביציע את העיניים למה שקורה בתוך המועדון. יש שם התנהלות מקולקלת שהתחילה בשנה וחצי-שנתיים האחרונות.
לא כולם יכולים לדעת מה קורה בפנים, בשנים חזקות שלנו היו חבר׳ה במועדון שידעו לשמור על זה, היום יש כמה במועדון שמסריחים הכל וחצי עיר יודעת, אולי בגלל שיש יותר מדי סירחון בפנים וקשה לעצור אותו שיצא החוצה.
תעבור על הפרשיות שהיו בהפועל ב״ש, תוסיף את השינוי החשיבתי והמקצועי, תעשה 1 ועוד 1 על דברים שקורים במועדון, שמודלפים ואולי יפתח לך הראש יותר.
זאת הקבוצה שלי, אני לא מחפש לערוף ראשים, אני מחפש שדברים ישתפרו במועדון, זה הולך לכיוונים לא טובים ולא בושה לדבר ולעצור את זה. אתה לא תשתיק אף אחד. זכותך להביע את דעתך וזכות כל אחד פה להגיד מה שהוא רוצה בכבוד.
אבל להשתיק ממש לא ותשתדל גם לא להכפיש ולרדת לפסים אישיים. אינטרסים בתחת שלי.
וכשאני אומר שהדיון לא ענייני זה לא כי הדברים שלך לא מעניינים אותי, זה כי אתה מקלל ומכפיש באופן אישי. אתה רואה שאני מנהל איתך דיון מכובד למרות כל המילים המסריחות שלך וממשיך לשמור על איפוק.
למה אתה מפחד להגיד מי אתה? תרשום שם. אני חשוף ושקוף לכל מה שאני אומר כמו אוהד אמיתי, מסביר את עצמי ומדבר עניינית. אולי אתה עם אינטרסים? תגיד מי אתה

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

טור דעה one:מי שלא ייכנס לתפקיד במקומו של בכר ייכנס לנעליים גדולות ויצטרך להביא הרבה רעיונות חדשים כדי לבנות משהו חדש בבירת הנגב, במועדון שנמצא בתהליך של התבגרות. בדבשת של המועדון הזה, כלים ותנאים רבים להצלחה, אבל גם רמת ציפיות לא פרופורציונלית (למרות ההשקעה הכספית הגדולה) וקהל שהתרגל לחגוג וחוזר לבעבע. ההצלחה של בכר לא תשוחזר בקרוב, לכולם יש חצי שנה להסתגל ורצוי שבבירת הנגב יחזרו מעשית ל-2015 כדי לשנות דיסקט, לבנות מחדש באמת, ולא לעסוק רק בשיקום הריסות (כמו הרבה מן הצעדים שנעשו מאז קיץ 2018) אחרי ההצלחה הקיצונית, הבזבוז הגדול על שחקנים שלא פגעו ואינספור הטעויות שנעשו מאז

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
שוב אתה יורד לפסים אישיים.
דמוקרטיה משמעותה לדבר ולהגיד מה שיש לך להגיד.
זה שאתה עיוור אחריה בגלל מה שעשתה לא אומר שכולם צריכים להיות כאלה.
זה שאני אומר שהיא לא עושה דברים נכון כי קשה לי לראות את זה ומה שקורה שם בפנים זה לא אומר שלא צריך להגיד את זה.
אף אחד לא בא לפה במטרה להפיל את מועדון הפועל ב״ש, יש לי הרבה דברים שאני יודע שאני לא חושף אותם כדי לא להפיל את המועדון שלי.
דברים שהצוות המקצועי חושב, שהשחקנים חושבים ועוד ועוד. זה שאתה שותק למרות שיש לך ביקורת לא אומר שצריכים למחוא לך כפיים.
הפועל ב״ש הולכת אחורה אחרי שהרגילה אותנו לטופ בחשיבה, לטופ במקצוענות ולטופ בהכל! אם החשיבה תחזור להיות כמו שהייתה לא תהיה שום ביקורת.
כמו שיצאו על ברק ועל הקבוצה בתחילת השושלת הענקית אחרי המשחק מול ת׳ון וידעתי להשתיק את הקהל ולא להיגרר לחגיגה התקשורתית שהייתה (עוד מהמלון בשוויץ), ככה מותר לי גם לצאת הפוך כשנעשים דברים לא נכונים.
אתה לוקח אותי כאיזה משהו גדול, אני מדבר נטו כאוהד קטן שרוצה לפתוח לחברים שאיתי ביציע את העיניים למה שקורה בתוך המועדון. יש שם התנהלות מקולקלת שהתחילה בשנה וחצי-שנתיים האחרונות.
לא כולם יכולים לדעת מה קורה בפנים, בשנים חזקות שלנו היו חבר׳ה במועדון שידעו לשמור על זה, היום יש כמה במועדון שמסריחים הכל וחצי עיר יודעת, אולי בגלל שיש יותר מדי סירחון בפנים וקשה לעצור אותו שיצא החוצה.
תעבור על הפרשיות שהיו בהפועל ב״ש, תוסיף את השינוי החשיבתי והמקצועי, תעשה 1 ועוד 1 על דברים שקורים במועדון, שמודלפים ואולי יפתח לך הראש יותר.
זאת הקבוצה שלי, אני לא מחפש לערוף ראשים, אני מחפש שדברים ישתפרו במועדון, זה הולך לכיוונים לא טובים ולא בושה לדבר ולעצור את זה. אתה לא תשתיק אף אחד. זכותך להביע את דעתך וזכות כל אחד פה להגיד מה שהוא רוצה בכבוד.
אבל להשתיק ממש לא ותשתדל גם לא להכפיש ולרדת לפסים אישיים. אינטרסים בתחת שלי.
וכשאני אומר שהדיון לא ענייני זה לא כי הדברים שלך לא מעניינים אותי, זה כי אתה מקלל ומכפיש באופן אישי. אתה רואה שאני מנהל איתך דיון מכובד למרות כל המילים המסריחות שלך וממשיך לשמור על איפוק.
למה אתה מפחד להגיד מי אתה? תרשום שם. אני חשוף ושקוף לכל מה שאני אומר כמו אוהד אמיתי, מסביר את עצמי ומדבר עניינית. אולי אתה עם אינטרסים? תגיד מי אתה
אני דן חסכן מהקופה של בנק הפועלים.
מה זה משנה בכלל מי אני? סתם אוהד מטומטם.
אל תעשה עליי מניפולציות,אף אחד לא מקלל אותך ולא נעלי פלטפורמה אם הייתי רוצה לקלל תאמין לי ששום דבר לא היה עוצר אותי,למרות ההתנהגות שלך אני עדיין זוכר לל כמה דברים טובים.
אתה מתעסק ברכילות ולי זה לא מתאים.
אף אחד לא אומר כאן שאין מה לשפר,יש והרבה.
עכשיו זה לא הזמן,לכל דבר יש זמן ועיתוי.
כן ואם תשאל אותי זה הזמן של אלונה לנקות הכל לנצל את המומנטום ולנקות הכל כולל החלפה של בעלי תפקידים מלמעלה ועד למטה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום זקן כתב: אני דן חסכן מהקופה של בנק הפועלים.
מה זה משנה בכלל מי אני? סתם אוהד מטומטם.
אל תעשה עליי מניפולציות,אף אחד לא מקלל אותך ולא נעלי פלטפורמה אם הייתי רוצה לקלל תאמין לי ששום דבר לא היה עוצר אותי,למרות ההתנהגות שלך אני עדיין זוכר לל כמה דברים טובים.
אתה מתעסק ברכילות ולי זה לא מתאים.
אף אחד לא אומר כאן שאין מה לשפר,יש והרבה.
עכשיו זה לא הזמן,לכל דבר יש זמן ועיתוי.
כן ואם תשאל אותי זה הזמן של אלונה לנקות הכל לנצל את המומנטום ולנקות הכל כולל החלפה של בעלי תפקידים מלמעלה ועד למטה.
בתכלס זה לא היה משנה לי עד עכשיו מי אתה.
אבל כשאתה יורד לפסים אישיים, הכפשות ושטויות שאתה ממציא אז תן לי גם משהו לדעת עליך, מי אתה ולמה אתה כל כך מפחד מביקורת עניינית על המועדון?
בדיוק עכשיו שהשריד האחרון מהעונות הגדולות ואולי המוח הגדול מאחורי העונות האלה עזב, זה בדיוק הזמן להגיד את הביקורת כי השינוי לא צריך להיות רק במאמן. צריך להיות שינוי בחשיבה מלמעלה ולשפר דברים בדיוק עכשיו בחצי עונה שנותרה.
היום מתחילה העונה הבאה של הפועל ב״ש ואולי השנים הבאות. אם אנחנו ממשיכים בדרך של עכשיו חבל על הזמן, אם אתה מכיר את הקהל שלנו אתה יודע שזה לא ייגמר טוב אז עדיף למנוע את זה מראש לפני שזה מגיע למצבים מגעילים.
אם בכר היה מסיים פה בסוף העונה היו מדברים עליו בלכלוכים, בגלל שעזב בזמן מבחינתו מהללים אותו ובצדק. אם אלונה תמשיך עם ההתנהלות הזאת כל הרפש ייצא עליה ואנחנו לא רוצים שזה יקרה, זה לא מגיע לאף אחד שלקח חלק בהצלחה הגדולה של הקבוצה.
אז מה שדרוש כרגע שתודיע לאן הכיוון של הקבוצה, אי אפשר עם השקט הזה יותר, תגידי מה את רוצה לעשות, את רוצה להישאר פה ולהשקיע בקבוצה שרוצה להשיג הכל ועם מטרות, כמו שרצית מהרגע שלקחת אותנו מהלאומית, או שאת רוצה לתת לנו להמשיך באי וודאות, ברפש שיוצא מהמועדון והרבה דברים שרק הולכים ומתדרדרים. אנחנו בדיוק עכשיו בנקודת המפנה של המועדון. לא היינו צריכים בכלל להגיע למצב הזה מלכתחילה, לא ידעו לשמור מראש על כל הטוב שהיה פה. עכשיו צריכים לבנות מהתחלה אבל הבניה מתחילה דווקא מלמעלה, בחשק וברצון של אלונה. אם אין לה רצון חבל על הזמן של כולנו. הקהל של הפועל ב״ש זה לא אותו קהל, זה קהל שהורגל כבר לשאיפות גדולות ובצדק, הגענו לשיאים מטורפים שלא יכולים ללכת אחורה בצורה כל כך דרסטית בבום.
הפועל ב״ש צריכה שאיפות ומטרות כמו שהיו לה! זה לא בכיוון הזה בכלל

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אסי, דגים כתב: היא משקיע בנוער בלי סוף, גם אם כרגע זה נראה שזה לא הולך.

אני באמת לא מבין מה הטענות לאלונה פה, ובכנות זה נשמע שמחפשים רק להוציא את התיסכול על מישהו.
כתבתי לפני שאלונה לא ביצעה כמעט בכלל החלטות אסטרטגיות נכונות, וביניהן הכישלון שלה עם מחלקת הנוער, וההודעה שלך מחזקת את דבריי לחלוטין מבחינתי.

כמו שאמרתי, הכסף שלה מבורך ואני מודה לה על כך מאוד, אבל לבוא ולהגיד שהיא משקיעה בנוער בלי סוף כטענה למדוע היא בעלים מוצלחת, זה בעייתי מאוד.

קח למשל חברת סטארטאפ מתפתחת שאחרי סבב השקעות למנכ"ל יש הרבה מאוד כסף לשחק איתו, והחברה בכל זאת קורסת בגלל החלטות לא נכונות, זה הופך את המנכל למנהל טוב?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

nir767676 כתב:
כתבתי לפני שאלונה לא ביצעה כמעט בכלל החלטות אסטרטגיות נכונות, וביניהן הכישלון שלה עם מחלקת הנוער, וההודעה שלך מחזקת את דבריי לחלוטין מבחינתי.

כמו שאמרתי, הכסף שלה מבורך ואני מודה לה על כך מאוד, אבל לבוא ולהגיד שהיא משקיעה בנוער בלי סוף כטענה למדוע היא בעלים מוצלחת, זה בעייתי מאוד.

קח למשל חברת סטארטאפ מתפתחת שאחרי סבב השקעות למנכ"ל יש הרבה מאוד כסף לשחק איתו, והחברה בכל זאת קורסת בגלל החלטות לא נכונות, זה הופך את המנכל למנהל טוב?
לא, אבל זה גם לא הופך אותו בהכרח למנהל לא טוב, בעיקר כי יש הרבה דברים שלא בשליטתך ולראייה 90% מהסטארטאפים קורסים, האם כולם קרסו בגלל טיב המנהלים?
לפעמים אתה מוגבל בכלים שלך להצליח. חברה קטנה תתקשה להתמודד עם חברה גדולה עם יותר משאבים. צריך שהרבה כוכבים יסתדרו בשביל שסטרארטאפ יצליח, בראש ובראשונה זה טיב האנשים שיש במערכת, ולדעתי בזה אלונה הצליחה בשנים האחרונות.
גם סטיב ג׳ובס פוטר פעם מאפל, לפעמים לא מצליחים, העיקר להמשיך לנסות
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אסי, דגים כתב:
אני לא מסכים, זה שלא מצליחים לא אומרים שלא רוצים להצליח או שמוותרים. אחרי זאגרב הבינו שטעו וניסו לתקן ולא הצליחו, כנ״ל השנה. ספורט זה לא ספר מתכונים, תעשה אחד שתיים שלוש ותזכה באליפות, מנסים לקחת החלטות מושכלות תחת חוסר ודאות גדול, ולא תמיד מצליחים.

הכישלון המקצועי זה לא אלונה. אלונה לא ישבה על קלטות ובחרה את קאריו.
מה שאלונה כן עשתה זה להשקיע פה כמויות של כסף שמועדונים אחרים בארץ רק חולמים עליו. היא הפכה את המועדון ממקום ששחקנים לא רוצים לבוא אליו למקום ששחקנים חולמים להגיע אליו.
היא משקיע בנוער בלי סוף, גם אם כרגע זה נראה שזה לא הולך.

אני באמת לא מבין מה הטענות לאלונה פה, ובכנות זה נשמע שמחפשים רק להוציא את התיסכול על מישהו.
אין בעיה להיכשל, בטח אחרי 3 עונות מוצלחות ביותר אבל המועדון איבד את הדרך ודרך של מועדון זו אחריות
בלעדית של בעלים, הוא מתווה אסטרטגיה, חזון, מדיניות ועוד. המאמנים רק נכנסים לתוך ארגון ולא קובעים
את החזון של הארגון (מה שלא קורה אצלנו). מי שלא שם לב שהמועדון איבד הדרך הוא לצערי מדחיק או טומן
ראשו בחול. אף לא אומר שהיא צריכה ללכת, אבל בטח לספק הסברים לקהל, היא לא חפה מביקורת.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אריק כתב:
אין בעיה להיכשל, בטח אחרי 3 עונות מוצלחות ביותר אבל המועדון איבד את הדרך ודרך של מועדון זו אחריות
בלעדית של בעלים, הוא מתווה אסטרטגיה, חזון, מדיניות ועוד. המאמנים רק נכנסים לתוך ארגון ולא קובעים
את החזון של הארגון (מה שלא קורה אצלנו). מי שלא שם לב שהמועדון איבד הדרך הוא לצערי מדחיק או טומן
ראשו בחול. אף לא אומר שהיא צריכה ללכת, אבל בטח לספק הסברים לקהל, היא לא חפה מביקורת.

בדיוק, בכל ההודעות אני חוזר ואומר שאבדה הדרך. כמו שאמרתי על בכר שאיבד מהשיטה שלו, איבד דברים בסיסיים שהיו לו ולכן היה צריך לקחת אחריות, כך גם אלונה ששינתה חשיבה לחשיבה מיושנת שלא עבדה לה בעבר, אז למה לחזור אחורה?
מה כל כך קשה להבין פה ולמה קשה לקבל ביקורת כל כך עניינית. אף אחד לא אומר שהיא לא משקיעה כספים, היא עושה את זה לא נכון ולא חכם.
על הנוער אין לי מילה רעה להגיד, יש שם נסיון ורצון להפוך את זה למשהו גדול, זה לוקח זמן בטח שמדובר בילדים, אם הספרדים יצליחו להנחיל שיטת משחק קבועה ותהליך מסויים אז כבר הרווחנו.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אריק כתב:
חזון, דרך, מדיניות, אלה דברים מופשטים, איך אפשר להתייחס אליהם במדדים של הצלחה או כישלון. בוא נדבר על החלטות לא נכונות שאלונה לקחה, זו ביקורת עיניינית שאפשר לבקש מאלונה לספק הסברים. ההחלטה לוותר על הפיזיולוג ומאמן מנטלי, זו החלטה שצריך להסביר. למה קבהא לא שמר את ספירובסקי ולמה הביאו חלוץ ספרדי שלא כבש בחיים זה לא אלונה צריכה להסביר. אפשר להתווכח ולהגיד שאלונה בחרה את האנשים אבל שוב כמו שאמרתי, בספורט אין 100% הצלחה אף פעם, גם אם תיקח את כל ההחלטות הנכונות
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אסי, דגים כתב:
חזון, דרך, מדיניות, אלה דברים מופשטים, איך אפשר להתייחס אליהם במדדים של הצלחה או כישלון. בוא נדבר על החלטות לא נכונות שאלונה לקחה, זו ביקורת עיניינית שאפשר לבקש מאלונה לספק הסברים. ההחלטה לוותר על הפיזיולוג ומאמן מנטלי, זו החלטה שצריך להסביר. למה קבהא לא שמר את ספירובסקי ולמה הביאו חלוץ ספרדי שלא כבש בחיים זה לא אלונה צריכה להסביר. אפשר להתווכח ולהגיד שאלונה בחרה את האנשים אבל שוב כמו שאמרתי, בספורט אין 100% הצלחה אף פעם, גם אם תיקח את כל ההחלטות הנכונות
אבל זה מה שאומרים, מי דיבר מקצועית על שחקן כזה או אחר. כל השחקנים פה בינוניים.
החיסכון בצוות מקצועי שיתן מענה לדברים שחסרים כיום, חיסכון בכלים טכנולוגיים לשאיבת נתונים על השחקנים שלך, על היריבות, מה שיש גם בקבוצות קטנות בארץ כן תתפלאו.
שחרור של בעלי תפקידים מקצועיים במועדון והשארת חלל של התפקידים שלהם וכן גם חיסכון בהחתמת שחקנים איכותיים והחלפתם בבינוניים. תוסיפו לזה התערבות משמעותית במיוחד בזהות השחקנים שיוחתמו ותקבלו משהו לא בריא בכלל.
ואלה לא השערות, אלה דברים נכונים לגמריי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
בתכלס זה לא היה משנה לי עד עכשיו מי אתה.
אבל כשאתה יורד לפסים אישיים, הכפשות ושטויות שאתה ממציא אז תן לי גם משהו לדעת עליך, מי אתה ולמה אתה כל כך מפחד מביקורת עניינית על המועדון?
בדיוק עכשיו שהשריד האחרון מהעונות הגדולות ואולי המוח הגדול מאחורי העונות האלה עזב, זה בדיוק הזמן להגיד את הביקורת כי השינוי לא צריך להיות רק במאמן. צריך להיות שינוי בחשיבה מלמעלה ולשפר דברים בדיוק עכשיו בחצי עונה שנותרה.
היום מתחילה העונה הבאה של הפועל ב״ש ואולי השנים הבאות. אם אנחנו ממשיכים בדרך של עכשיו חבל על הזמן, אם אתה מכיר את הקהל שלנו אתה יודע שזה לא ייגמר טוב אז עדיף למנוע את זה מראש לפני שזה מגיע למצבים מגעילים.
אם בכר היה מסיים פה בסוף העונה היו מדברים עליו בלכלוכים, בגלל שעזב בזמן מבחינתו מהללים אותו ובצדק. אם אלונה תמשיך עם ההתנהלות הזאת כל הרפש ייצא עליה ואנחנו לא רוצים שזה יקרה, זה לא מגיע לאף אחד שלקח חלק בהצלחה הגדולה של הקבוצה.
אז מה שדרוש כרגע שתודיע לאן הכיוון של הקבוצה, אי אפשר עם השקט הזה יותר, תגידי מה את רוצה לעשות, את רוצה להישאר פה ולהשקיע בקבוצה שרוצה להשיג הכל ועם מטרות, כמו שרצית מהרגע שלקחת אותנו מהלאומית, או שאת רוצה לתת לנו להמשיך באי וודאות, ברפש שיוצא מהמועדון והרבה דברים שרק הולכים ומתדרדרים. אנחנו בדיוק עכשיו בנקודת המפנה של המועדון. לא היינו צריכים בכלל להגיע למצב הזה מלכתחילה, לא ידעו לשמור מראש על כל הטוב שהיה פה. עכשיו צריכים לבנות מהתחלה אבל הבניה מתחילה דווקא מלמעלה, בחשק וברצון של אלונה. אם אין לה רצון חבל על הזמן של כולנו. הקהל של הפועל ב״ש זה לא אותו קהל, זה קהל שהורגל כבר לשאיפות גדולות ובצדק, הגענו לשיאים מטורפים שלא יכולים ללכת אחורה בצורה כל כך דרסטית בבום.
הפועל ב״ש צריכה שאיפות ומטרות כמו שהיו לה! זה לא בכיוון הזה בכלל
עשו המון טעויות אבל בטח לא בזדון מי שלא עושה גם לא טועה.
ואני אגיד לך שוב ושוב ושוב יש זמן ועת לכל דבר ובטח לא בצורה הדרמתית שאתה מנסה להעביר כאן לאנשים כאילו המועדון על סף פשיטת רגל.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום זקן כתב: עשו המון טעויות אבל בטח לא בזדון מי שלא עושה גם לא טועה.
ואני אגיד לך שוב ושוב ושוב יש זמן ועת לכל דבר ובטח לא בצורה הדרמתית שאתה מנסה להעביר כאן לאנשים כאילו המועדון על סף פשיטת רגל.
זכותך לראות את זה ככה, מכבד את דעתך.
אני רואה שזה מתנהל ממש לא כשורה.
התרעתי על הרבה דברים הרבה זמן לפני וגם עליהם פקפקו לא פחות מעכשיו, גם אתה.
הדברים התבררו כנכונים. אין לי בעיה שלא תאמין גם עכשיו אבל הדרך והרצון שלה בעייתיים מאוד. זה לא מה שהיה לצערי.
בקיצור אבוקסיס סגר פה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

ran כתב:
אבל זה מה שאומרים, מי דיבר מקצועית על שחקן כזה או אחר. כל השחקנים פה בינוניים.
החיסכון בצוות מקצועי שיתן מענה לדברים שחסרים כיום, חיסכון בכלים טכנולוגיים לשאיבת נתונים על השחקנים שלך, על היריבות, מה שיש גם בקבוצות קטנות בארץ כן תתפלאו.
שחרור של בעלי תפקידים מקצועיים במועדון והשארת חלל של התפקידים שלהם וכן גם חיסכון בהחתמת שחקנים איכותיים והחלפתם בבינוניים. תוסיפו לזה התערבות משמעותית במיוחד בזהות השחקנים שיוחתמו ותקבלו משהו לא בריא בכלל.
ואלה לא השערות, אלה דברים נכונים לגמריי.
אין בעיה, זו ביקורת לגיטימית, אבל היא חייבת להיות קונקרטית. כשאתה אומר ״התערבות בזהות השחקנים״ - מי התערב? באיזה שחקן? למה התערבו? מה היו השיקולים בהתערבות? אלה שאלות שאפשר להפנות לאלונה אבל לזרוק דברים לאויר בלי סימוכין ובלי לדעת את כל השיקולים שהיו שם (ואף אחד פה לא יודע) זה בעייני ביקורת שבאה ממקום של לחפש אשמים ולא לרצות לשפר

שלח תגובה