הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה, ראשון, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה, ראשון, 20:15, טרנר

שליחה על ידי Red Tiger »

משחק עולב, פשוט ככה.
והכי גרוע זה חוסר האנרגיה של השחקנים.
מילא החלק הקדמי בכושר מזעזע אבל איפה הנחישות,האנרגיה,הרצון.
כדאי מאוד שברדה יתעורר ויעורר את השחקנים שלו,בקצב הזה כבר במחזור הבא אנחנו לא פקטור לכלום.
פשוט בושה איך שנראינו היום.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

משחק מאוד לא טוב אבל היינו צריכים לנצח אותו לפניי העצמי, קלימלה עם החמצה פסיכית, דדיה עם מצב מצוין, תומר חמד עם הפנדל המוחמץ.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

לידת עכוז הניצחון הזה.
לא עומד בזה!
שמח מאוד, אבל מודאג מהיכולת!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חברים, ממשיך להגיד שאנסה הוא הסמל לעונה שלנו. היה חייב לגמור את המשחק פעם אחר פעם וכשאתה לא עושה את זה אתה נענש בצד השני.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ובלי קשר אני בדר״כ לא אחד שיורד על שחקנים שלנו אבל דדיה ואנסה זה אשכרה פיגוע בהרכב.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

יותר מלכעוס על שחקנים בסגל כמו דדיה ואנסה על החמצות
(גם קלימלה החמיץ וגם חטואל בסוף הצטרף לחגיגת המחמיצים, חמד עם 1/2 פנדלים)
החילופים שהיו נדרשים כי עלינו למחצית השניה עם שחקנים שדרשו חילוף - ההחלטה להוציא את שאפי ואליאס כמעט עלתה לנו במשחק.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

shovalb9 כתב:
12 מרץ 2023, 22:36
יותר מלכעוס על שחקנים בסגל כמו דדיה ואנסה על החמצות
(גם קלימלה החמיץ וגם חטואל בסוף הצטרף לחגיגת המחמיצים, חמד עם 1/2 פנדלים)
החילופים שהיו נדרשים כי עלינו למחצית השניה עם שחקנים שדרשו חילוף - ההחלטה להוציא את שאפי ואליאס כמעט עלתה לנו במשחק.
אני יכול להבין את החילופים במחצית.
לא שלטנו באמצע במחצית הראשונה,שאפי היה נראה כמו הצל של עצמו.
הכוונה של ברדה בהכנסה של שמיר הייתה לשלוט באמצע וזה לא קרה כי כולם היו כאלה עייפים וחסרי אנרגיות.
הכניסה של חטואל הפיחה קצת רוח חיים ועדיין זה היה נראה רע מאוד.
אני על החמצות לא מדבר זה חלק מהמשחק,אני מדבר על קבלת החלטות שגויה שמתאימה יותר לשחקני מילואים בליגה השנייה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

וואלה קשה להאמין שניצחנו כאן. לקראת הסוף הייתה לנו יכולת אישית וכישרון של ריינה.
הכל הלך נגדנו בכל הקשור לפציעות כשגם ברדה תרם לעניין עם חילופים מעצבנים.

אנחנו עם הראש מעל המים לעוד שבוע. אם היכולת לא תשתפר בצורה דרסטית אז זה ייגמר בעוד משחק-שניים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בואו נשים את הדברים על השולחן, תוקפים פה על החילופים, אבל אליאס ושאפי פשוט לא טובים.
אבל אני נגד להוציא אותם כי כדי לחזור ליכולת סבירה צריך להחזיר שחקנים לחיים, וזה לא יקרה דרך הספסל.
גם גורדנה נחלש, צריך לומר את זה, שמיר היום השחקן אמצע הכי טוב שלנו. אפילו בפער.

האינטנסיביות לא מספיק טובה, הנעת הכדור לא טובה, הכל נכון.
היום יחסית יצרנו המון מצבים ביחס ליכולת, חבל שהיינו צריכים התקף לב כזה. אבל אולי זה לטובה, אולי מערב כזה נצא יותר חזקים.

על אף ההחמצה אהבתי את הדקות של קלימלה. שמח שהרווחנו את חטואל, נכנס ממש טוב היום.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Red Tiger כתב:
12 מרץ 2023, 22:31
ובלי קשר אני בדר״כ לא אחד שיורד על שחקנים שלנו אבל דדיה ואנסה זה אשכרה פיגוע בהרכב.
דדיה הוא מחליף, הבעיה שהשחקן הפותח שלנו בהתקפה ב7 משחקים או יותר זה אנסה היא בעיה בפניי עצמה.
דדיה כמחליף בסדר, אנסה כשחקן הרכב זה חושך בעיניים, נותן במשחק שתי פעולות טובות ובשאר המשחק מוח של ציפור, מאבד כדורים ולא יודע לנצל את המהירות שלו, ועד שהוא מנצל מחמיץ כמו טירון
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

yossi כתב:
12 מרץ 2023, 22:48
בואו נשים את הדברים על השולחן, תוקפים פה על החילופים, אבל אליאס ושאפי פשוט לא טובים.
אבל אני נגד להוציא אותם כי כדי לחזור ליכולת סבירה צריך להחזיר שחקנים לחיים, וזה לא יקרה דרך הספסל.
גם גורדנה נחלש, צריך לומר את זה, שמיר היום השחקן אמצע הכי טוב שלנו. אפילו בפער.

האינטנסיביות לא מספיק טובה, הנעת הכדור לא טובה, הכל נכון.
היום יחסית יצרנו המון מצבים ביחס ליכולת, חבל שהיינו צריכים התקף לב כזה. אבל אולי זה לטובה, אולי מערב כזה נצא יותר חזקים.

על אף ההחמצה אהבתי את הדקות של קלימלה. שמח שהרווחנו את חטואל, נכנס ממש טוב היום.
+1

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אליאס לא טוב? מחצית ראשונה לדעתי פנטסטית שלו, לא מקרי שמהרגע שהוא יצא ובהמשך גם גורדנה האמצע שלנו הפך ליותר רך ממרגרינה.

ההחלטות של ברדה ללכת על המהירות של אנסה ולגנוב פה ושם 1-0
מעלות ניחוחות של רוני לוי. הולכים ל-10 משחקים שאין בהם מקום לטעויות, כל איבוד נקודות הוא כבר בגדר מכת מוות למירוץ, חייבים להרים את עצמנו פיזית ומנטלית.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אנסה זה תופעה , יש לו דריבל נהדר , יש לו מהירות , יודע לעבור שחקנים עושה כמעט הכל עד הרגע האחרון והוא פשוט הורס אותו.

אבל סלחו לי , ברדה היום בניהול משחק גרוע במיוחד בחילופים שלו המהירים והלחוצים.
עשית דקה 45 חילוף מוזר , אחרי 6-7 דק הקהל קצת התחיל לשרוק ולהשתולל בפאניקה רבה קרא לעוד שני שחקנים ויאללה חילוף כפול.
אבל השיא היה החילוף הפופוליסטי של שכטר שלא היה לו שום מקום להכנס בטח כשמיכה זה שנפצע וחסר קשר לאמצע , לא בושה היה להכניס את אחד הילדים לפני הקשיש או אפילו בלם ולשחק 352 (ולפני שתגיבו שכטר לא סחט פנדל בבגלל הכשלה , כל שחקן אחר יכל היה לנגוח על היד של המגן ולעשות את הפנדל הזה) .
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Itay כתב:
12 מרץ 2023, 23:01
אליאס לא טוב? מחצית ראשונה לדעתי פנטסטית שלו, לא מקרי שמהרגע שהוא יצא ובהמשך גם גורדנה האמצע שלנו הפך ליותר רך ממרגרינה.

ההחלטות של ברדה ללכת על המהירות של אנסה ולגנוב פה ושם 1-0
מעלות ניחוחות של רוני לוי. הולכים ל-10 משחקים שאין בהם מקום לטעויות, כל איבוד הוא כבר בגדר מכת מוות למירוץ, חייבים להרים את עצמנו פיזית ומנטלית.
עד הצהוב היה מצוין. אחרי הצהוב הוא לא הפסיק להתחזות ולעשות עבירות מסוכנות.
השיקול להוציא אותו לגיטימי בטח כשה-3 קשרים לא עבד אבל ברדה דחק את עצמו לפינה עם ההוצאה של שאפי.

ויכתבו כאן המון על אנסה, דדיה ושאר הכוכבים אבל מיכה מתסכל גם כן.
קשה להכיל שחקן כל כך לא מסוכן ולא פיזי כל עוד הוא לא נותן קונצרטים כמו בשישייה על הפועל ת"א או מול חיפה בחוץ.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אני לא רואה במה אליאס היה מצוין.
זה גם בגלל משחק הלחץ הקבוצתי שנעלם, אבל הוא מרגיש לי פחות אנרגטי ובולדוזר מבעבר. הדקות אחרי הצהוב היו מעצבנות ממש, שונא שמתחילים להעצים עבירות ולהפוך את השופט לעיקר. אנחנו חוטאים בזה המון.
גורדנה לא בכושר טוב, כל הנעת כדור בחלק האחורי נפגמת שהוא בכושר כזה ויחזקאל לא משחק.

אנסה שחקן בלתי נסבל, הוא לא מבין כדורגל בשיט אבל הבן אדם עם כל המגרעות שלו כן יוצר מצבים בסופו של דבר. אני מבין למה הוא נשאר ושאפי לא.
לא חושב שההכנסה של שכטר היא פופוליסטית. מה יתן להכניס עוד בלם?
דדיה מתח ולא באמת מתפקד, אז אין טעם לדחוף אותו למעלה ב3 בלמים. שכטר זה כבר לא זה, אבל הוא עדיין מסוגל לייצר ערבוביות שקורים מהם דברים. ועובדה שבסוף הוא הביא את הפנדל.
כן לא אהבתי את זה שהשופט לא שרק והוא פשוט עזב את הכדור. ראבק, תמשיך לשחק. לצרוח על השופט אפשר גם אח"כ.

הסיטואציה עם שאפי קשה. אני לא מבין למה הוא הוצב היום במרכז, הקטע שהוא חייב ללכת לשמאל פשוט גורמת לזה שאני לא רואה שום דבר שהעמדה הזו תתרום לו הוא תחמיא לו.
השטח שלו לקבל כדור זה בין המגן לבלם. אם ימשיכו לעשות איתו ניסויים ולזרוק אותו במחצית בכל פעם זה לא יתרומם. משם הוא גם יכול לתרום לריווח, לא הכי הבנתי את העמידה שלנו היום עד הכניסה של חטואל ששברה את זה, מין עמידה שכל החלק הקדמי מתקבץ במרכז. ומשאיר את האגפים לגמרי למגינים.
לשאפי גם עדיף שלקח עם יחזקאל. דדיה הרבה פעמים נוטה להיכנס לאמצע במקום להישאר לרווח באגף. בתנועה הזו הוא הורג את השטח שיכול להיווצר לשחקני אמצע או שחקני קו קדמי לעשות תנועה לעומק באותו שטח, הייתי מצפה ששם שאפי יהיה פעיל.
מול הפועל ירושלים זה אולי צ'אנס אחרון שלו במשחק שהוא לא מאני טיים. ביכולת הזו אני לא רואה אותו פותח אחרי הפגרה.

שלח תגובה