מחירי המנויים לעונת 2009-2010

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: מחירי המנויים לעונת 2009-2010

שליחה על ידי זה שי ! »

לתת ? אנחנו נותנים תחיים שלנו בשביל ב"ש !
15 שנה אני הולך למשחקים מבזבז עליהם כסף גם בתקופות לא טובות ושהם היו בחרא של החרא
איזה תקציב יש לנו ? ביתר ירשולים היה להם תקציב של 70 80 מיליון ומנוי עלה שם 900 שקל שזה עוד טדי ומגרש נוח ויפה ...
בירושלים ות"א ואפילו בצפון אנשים מרוויחים יותר טוב מפה תעשה סקירה קצרה ותראה פה בנאדם מרוויח בממוצע 4 וחצי 5 בת"א זה 6 7 אז מה אתה בא להגיד לנו שאנחנו כפויי טובה אני מפסיד כל יום שישי עבודה בגלל ב"ש שזה עוד 300 [ יום שישי זה יום חזק] אז אני כפוי טובה ממש לא ,פשוט מעצבן שמתיחסים כמו שמתיחסים ודורשים סכומים שהם בשמיים על מוצר שהוא סבבה לא יותר מזה
ובוא אני יתן לך דוגמאות אני ספר עכשיו אני לא יכול לדרוש מחירים כמו שדורשים בת"א שם תספורת גבר לוקחים 70 80 שקל ואפילו 100 ובב"ש זה 30 שקל למה כי מתחשבים בתושבים ויודעים שאנשים לא יכולים לשלם סכומים כאלה

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני יכול להגיד לך שגם אני כבר בערך 15 שנה במגרשים... קצת פחות מזה גם אני מוציא המון כסף על הקבוצה גם בשנים הגרועות שלה.
שנה שעברה יצא לי המיץ מכל הנסיעות והמשחקים והוצאתי על ב"ש ים כסף, אבל אני עושה את זה כי אני אוהב את הקבוצה בלי תנאים.
ואם אלונה העמידה תקציב של 25 מיליון (3בליגה לא?) אז באופן טבעי המחירים יהיו זהים ליתר הקבוצות האחרות.
וכל הקטע שהמחיה בת"א יותר יקרה מב"ש כי המשכורות בהתאם הוא די נכון, אבל אין לו שום קשר לכדורגל.
כדורגל זה מותרות ואניבטוח שכל אחד מהאוהדים של הקבוצה יכולים לשלם פחות ממאה ש"ח בחודש (בהנחה שאתה פורס את מחיר המנוי על כל העונה) ועכשיו תגיד לי שזה יקר לשלם בממוצע פחות מחמישים שקל למשחק!
תפסיקו להיות כפויי טובה תקציב גבוה בא באופן אוטומטי עם מחירי כרטיסים\מנויים גבוהים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

לכל מי שחושב שהמחירים גבוהים מידי
הנה קבוצה עם תקציב כמו באר שבע

https://www.hapoelta-fc.co.il/News.asp?id=805" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אדום עולה עולה

שליחה על ידי אדום עולה עולה »

כמה עולה מנוי נוער ואם אפשר להיכנס גם לשתיים וגם לחמש או אתה קונה ובוחר איזה יציע?

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

yoel711 כתב:לכל מי שחושב שהמחירים גבוהים מידי

https://www.hapoelta-fc.co.il/News.asp?id=805" onclick="window.open(this.href);return false;

:בהלם: :מיצמוץ:

סמל אישי של משתמש
אדום עולה עולה

שליחה על ידי אדום עולה עולה »

nitsande כתב:אני יכול להגיד לך שגם אני כבר בערך 15 שנה במגרשים... קצת פחות מזה גם אני מוציא המון כסף על הקבוצה גם בשנים הגרועות שלה.
שנה שעברה יצא לי המיץ מכל הנסיעות והמשחקים והוצאתי על ב"ש ים כסף, אבל אני עושה את זה כי אני אוהב את הקבוצה בלי תנאים.
ואם אלונה העמידה תקציב של 25 מיליון (3בליגה לא?) אז באופן טבעי המחירים יהיו זהים ליתר הקבוצות האחרות.
וכל הקטע שהמחיה בת"א יותר יקרה מב"ש כי המשכורות בהתאם הוא די נכון, אבל אין לו שום קשר לכדורגל.
כדורגל זה מותרות ואניבטוח שכל אחד מהאוהדים של הקבוצה יכולים לשלם פחות ממאה ש"ח בחודש (בהנחה שאתה פורס את מחיר המנוי על כל העונה) ועכשיו תגיד לי שזה יקר לשלם בממוצע פחות מחמישים שקל למשחק!
תפסיקו להיות כפויי טובה תקציב גבוה בא באופן אוטומטי עם מחירי כרטיסים\מנויים גבוהים.
אפ היו לנו קבוצה כמו הפועל תל אביב מקום שני רכש דדי בן דיין זנברג שכטר ופרנסמן גם לנו היו צרכים להיות מנוים במחיר הזה בקיצור מחיר המנוים שלנו גבוה להתחשב שרק עכשיו עלינו ליגה והרבה אנשים לא יקנו מנוים.

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

והנה של קבוצה עם תקציב יותר נמוך

https://hhaifa.com/modules.php?name=Subscriber" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

חבר'ה, רק תזכרו שמזל שהמחירים נקבעו לפני ה3-0 על מכבי פ"ת... :)

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

yedidel כתב:חבר'ה, רק תזכרו שמזל שהמחירים נקבעו לפני ה3-0 על מכבי פ"ת... :)
:חיוך גדול:

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

מקווה שמי שצריך קורא את הכתוב כאן בפורום. מקווה שההנהלה תנהג באחריות ולא כרוח המשפט: "עיניים להם ולא יראו, אזניים להם ולא ישמעו".

בהחלט מחיר יקר.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

yoel711 כתב:לכל מי שחושב שהמחירים גבוהים מידי

קודם כל אני רוצה להבין מה זה התקציב של ב"ש.
הוצהר עליו שהוא יהיה כ-25 מיליון ש"ח שמתוכו 11-12 מיליון יוקצה לתקציב השחקנים בקבוצה הבוגרת - וכבר עשו חישוב גס שכרגע אנחנו נמצאים גג על סביבות חצי מזה.

ואם אתה כבר משווה אני חושב שכולנו נסכים שלשבת מאחורי השערים במתקן כמו בלומפילד זה אפילו יותר טוב מלשבת בשער הכבוד במתקן כמו וסרמיל - גם מבחינת זווית הצפייה והפלא והפלא - הם לוקחים על השערים האלו של השרופים שלהם 990 ש"ח בזמן שאצלנו לוקחים 900 ש"ח - עכשיו בוא תגיד לי אתה אם זה ניראה לך הגיוני שעל בלומפילד ועל וסרמיל ישלמו כמעט אותו דבר.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

8red כתב:
הוצהר עליו שהוא יהיה כ-25 מיליון ש"ח שמתוכו 11-12 מיליון יוקצה לתקציב השחקנים בקבוצה הבוגרת - וכבר עשו חישוב גס שכרגע אנחנו נמצאים גג על סביבות חצי מזה.

.
ניר עם כל הכבוד אלייך,

מאיפה אתם בדיוק יודעים לאן הוקצה כל שקל?

אתם חתמתם על חוזים עם שחקנים?
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

8red כתב:

ואם אתה כבר משווה אני חושב שכולנו נסכים שלשבת מאחורי השערים במתקן כמו בלומפילד זה אפילו יותר טוב מלשבת בשער הכבוד במתקן כמו וסרמיל - גם מבחינת זווית הצפייה והפלא והפלא - הם לוקחים על השערים האלו של השרופים שלהם 990 ש"ח בזמן שאצלנו לוקחים 900 ש"ח - עכשיו בוא תגיד לי אתה אם זה ניראה לך הגיוני שעל בלומפילד ועל וסרמיל ישלמו כמעט אותו דבר.

11-12 מיליון ברוטו זה בערך 6-7 מיליון נטו.
בקשר לאיצטדיון אתה צודק אבל המחירים הרבה יותר גבוהים ממה שכתבת.
שכחת לציין שאחרי השער ילד/חייל בבאר שבע ישלם 350 לעומת 760 בבלומפילד.
שלא לדבר על זה ששם אין כרטיס סטודנט אישה וגימלאי שהם משלמים מחיר מלא

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ניב כתב:
ניר עם כל הכבוד אלייך,

מאיפה אתם בדיוק יודעים לאן הוקצה כל שקל?

אתם חתמתם על חוזים עם שחקנים?
אני רק מבקש שתיהיה הפרדה בין העניין הזה שניקרא "תקציב הקבוצה" לבין מחיר המנויים כי הרי ברור שלא המנויים ולא הכרטיסים יכסו אפילו על אחוז מהתקציב הזה.
זאת דמגוגיה לשים את שני הדברים אחד מול השני - מה עוד שמי שחתם פה לא עבר לפי הפירסומים את הסכום של 150 אלף דולר לעונה ובאמת לא ראינו פה "שמות גדולים" (לא שבהכרח הם עושים משהו אבל הם בהחלט עוזרים למכור מינויים - ע"ע אופיר חיים שהוחזר לפה ע"י אלונה)
הבעיה היא שכרגע המנכ"ל דיי אטום לבקשות שלנו גם בענייני המחירים - אז למה שנעשה לו את החיים קלים ונרוץ לקנות מנוי ברגע שמתחילים להפיץ אותם?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

8red כתב: אני רק מבקש שתיהיה הפרדה בין העניין הזה שניקרא "תקציב הקבוצה" לבין מחיר המנויים כי הרי ברור שלא המנויים ולא הכרטיסים יכסו אפילו על אחוז מהתקציב הזה.
??
אני מקווה שאתה ציני...

8red כתב: הבעיה היא שכרגע המנכ"ל דיי אטום לבקשות שלנו גם בענייני המחירים - אז למה שנעשה לו את החיים קלים ונרוץ לקנות מנוי ברגע שמתחילים להפיץ אותם?
א. אבי שכטר לא הסמכות הבלעדית על מחירי המנויים, כך שאין טעם להפיל עליו את כל התיק.

ב. אני לא חושב שלאיים במחאת מנויים זו דרך לבקש.

ג. למה לקנות?! כי ככה או ככה אנשים יקנו מנויים לשער 5 או 2 ועדיף לאותם אנשים להבטיח את מקומם בשערים אלו. (היות וכמות הכטיסים בכל מוקד מכירה מוגבלת)
הרי גם אם אכן יורידו את המחירים אותם אנים יקבלו זיכוי על ההפרש.
לא יודע מי החליט על חרם מנויים (אם לא מורידים מחירים לא יקנו או שיקנו מוזלים לשער 3), אני יודע שלפחות אני ועוד רבים כמותי לא מתכוונים לשתף פעולה בנושא הזה.

* ופה ניתן לציין כי אין כוונה לעבור לשער 3 כפי שפורסם פה בחלק מהתגובות.

תאמין לי ניר,
לפעמים אני לא מבין את התגובות שלך...
למדתי להכיר אותך (אמנם לא אישית אבל עדיין) ואני יודע שתה לא כזה...
:)
:דופק את הראש בקיר:

שלח תגובה