ג'יאניס אנסטיס - שוחרר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: ג'יאניס אנסטיס חתם ל-3 שנים

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב:התגובות כאן יותר מביכות. במיוחד של חבר׳ה רציניים שיודעים שסרטון כזה אפשר לעשות לכל שוער בעולם.
שורה תחתונה - כנרטה שגם הצוות המקצועי שלנו חושב שהוא בלוף. אם לא, לא היו משחררים אותו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שמעון א כתב: שורה תחתונה - כנרטה שגם הצוות המקצועי שלנו חושב שהוא בלוף. אם לא, לא היו משחררים אותו.
שטויות במיץ עגבניות.
משחררים אותו בגלל הסיטואציה שנוצרה. לא כל אחד יכול לצאת מדבר כזה, צריך מנטליות חזקה מאוד.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אותי מעניין מה גרם לאוהד אא"ק (כנראה) להוציא את הסרטון הזה דווקא אתמול

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב: שטויות במיץ עגבניות.
משחררים אותו בגלל הסיטואציה שנוצרה. לא כל אחד יכול לצאת מדבר כזה, צריך מנטליות חזקה מאוד.
כפרה עליך. בהרבה מקרים חברי הפורום נותנים הזדמנויות עד מחזור 10 ולא לוחצים יותר מידי לגבי שחקנים חדשים. זו דרך שמלווה אותנו כבר 5 שנים ולא מהיום.

הבעיה עם אנסטיס בולטת מאוד מאוד. לא משהו שאפשר להתכחש אליו.

למשל סטו הרבה לא מבינים מה אנחנו צריכים שחקן מהסגנון שלו אבל נותנים לו חסד (יחסית לבלאגן שהיה פה בשבועיים האחרונים)

לשחרר אותו זה יותר מהכרחי וזה לא רק כי קשה להתאושש. זו נפילה אמיתית וצריך להשלים עם זה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yedidel כתב:אותי מעניין מה גרם לאוהד אא"ק (כנראה) להוציא את הסרטון הזה דווקא אתמול
זה לא שמדובר באיזה סרטון חדש. 2 הגולים המצחיקים שספג בסרטון הזה יש כבר ביוטיוב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אלדר כתב: כפרה עליך. בהרבה מקרים חברי הפורום נותנים הזדמנויות עד מחזור 10 ולא לוחצים יותר מידי לגבי שחקנים חדשים. זו דרך שמלווה אותנו כבר 5 שנים ולא מהיום.

הבעיה עם אנסטיס בולטת מאוד מאוד. לא משהו שאפשר להתכחש אליו.

למשל סטו הרבה לא מבינים מה אנחנו צריכים שחקן מהסגנון שלו אבל נותנים לו חסד (יחסית לבלאגן שהיה פה בשבועיים האחרונים)

לשחרר אותו זה יותר מהכרחי וזה לא רק כי קשה להתאושש. זו נפילה אמיתית וצריך להשלים עם זה
תראה מספר משחקים מלאים שלו ורק אז תגיד פלופ או לא וכו׳ וכו׳.
לצורך העניין, אם סטו תוקע 2 גולים עצמיים בזאגרב ונותן משחק בלהות שכזה, היו חותכים גם אותו. אצל שוער הביטחון העצמי קריטי פי כמה, מניח שפחדו לקחת סיכון שהוא לא יתאושש מזה, זה הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

השוער הזה לא היה צריך להגיע לכאן מלכתחילה. לא מבחינת רזומה, לא מבחינת יכולת ובטח שלא מבחינת כושר משחק.
מי שעדיין לא מודה בכך כנראה שנוח לו להמשיך לטמון את הראש בחול.

כל זה לא קשור לסרטון כזה או אחר ביוטיוב.
תוך 5 דקות אני מכין כזה לכל שוער שתבחרו.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ForeverRed כתב:השוער הזה לא היה צריך להגיע לכאן מלכתחילה. לא מבחינת רזומה, לא מבחינת יכולת ובטח שלא מבחינת כושר משחק.
מי שעדיין לא מודה בכך כנראה שנוח לו להמשיך לטמון את הראש בחול.

כל זה לא קשור לסרטון כזה או אחר ביוטיוב.
תוך 5 דקות אני מכין כזה לכל שוער שתבחרו.

מקרה נדיר שאני מסכים אתך מלא.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

yedidel כתב:עם הסרטון הזה יהיה קשה להיפטר ממנו... מישהו החליט לעלות אותו דווקא אתמול:
https://www.youtube.com/watch?v=urggL6fTRlc" onclick="window.open(this.href);return false;
אין פה משהו חדש כל זה היה כבר פשוט חיברו לסירטון אחד

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב: תראה מספר משחקים מלאים שלו ורק אז תגיד פלופ או לא וכו׳ וכו׳.
לצורך העניין, אם סטו תוקע 2 גולים עצמיים בזאגרב ונותן משחק בלהות שכזה, היו חותכים גם אותו. אצל שוער הביטחון העצמי קריטי פי כמה, מניח שפחדו לקחת סיכון שהוא לא יתאושש מזה, זה הכל.
עזוב אותך אחי. בעיה בתזמון, מגיב מאוחר, לא שולט ברחבה, לא תופס כדורים.

שוער שקוף.

ואם זכור לי נכון מהדיון כאן.. כולם השוו את המקרה של אנסטיס לאובארוב. אז איך אובארוב קם מזה? או שפשוט במועדון הבינו שלא מדובר בחצי אובארוב. ורק אתה ממשיך לעדן את ההחלטה...

אני אחפור על זה שוב.. אני הגנתי שנה שעברה על קוואנקה כמו פסיכי בזמן שכולם אמרו ״זה לא זה״ ונלחמתי ונלחמתי ובסוף הבנתי שאחרים צדקו ואני בחרתי להלחם על אוויר.
הפעם תלך עם העדר אחי, הפעם הוא לא טועה.

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

מרציאנו
הרוש
חיימוב
זובאס
שטקוס
בוני גינצבורג.
רק תבחרו 1 והוא נוחת כאן.
שיגידו לי שהגורם במועדון שהחליט לצרף אותו היה צלול באותם רגעים כי אם כן אז הוא לא מבין משהו בכדורגל וחייב אופטומטריסט.

סמל אישי של משתמש
zelik

שליחה על ידי zelik »

מה איתו? עדיין פה?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

כרגע כן

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

The red one כתב:כרגע כן
תראה גם אם אני הייתי במקומו הייתי נשאר, גם חופש בתשלום גם עבודה הכי קלה שבעולם גם אחלה שכר, וואלה הייתי מבקש מאלונה לצאת לחופשה באילת ואומר לה שאני חוזר כמו חדש ויהיה השוער שציפו ממני להיות :lol:
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שנים על גבי שנים כתבתי כאן על הנושא המנטלי אצל שוערים ועד כמה הוא קריטי.
עוד לפני המשחק עלו דיווחים (גם כאן) שמאמן השוערים וברק ראו את היווני באימונים והרגישו שהוא לא מוכן ולכן גורש תורגל כל השבוע באימונים בקרואטיה כשוער הראשון (ואת זה דיווח גם יגאל ברמן שטס לקרואטיה והיה באימונים וכתב ראשון על המערך וההרכב שבסופו של דבר פתח במשחק, למעט כמובן עמדת השוער שהשתנתה ברגע האחרון).
מה קרה שביום המשחק ברק החליט כן לפתוח עם היווני זאת כבר שאלה אחרת, אבל אין ספק שבסופו של דבר מדובר היה בטעות גדולה כי היווני לא היה מוכן מנטלית ופשוט קרס.

אני לא מאמין שמקצועית מדובר בשוער באיכות כל כך נמוכה. ראיתי משחק שלם שלו מול מילאן בשנה שעברה והוא נעל את השער. הוא גם עמד כמה חודשים טובים כשוער ראשון לקבוצה שרצה לאליפות יוון וששיחקה מול קבוצה כמו מילאן שזה אפילו יותר קשה מלעמוד כשוער ראשון לקבוצה שרצה לאליפות ישראל.

לא יודע אם אפשר לשקם שוער מנטלית אחרי הופעה כל כך חלשה, במשחק הגומלין מול הקרואטים הביטחון שלו היה כל כך נמוך שאפילו בחימום הוא לא הצליח לקחת כדורים פשוטים שנבעטו לשער.
כן יודע שהאשמה היא הרבה יותר על המערכת מאשר על היווני. אם רציתם שוער שייתן שדרוג באירופה באופן מיידי הייתם צריכים לבדוק לפני מה המצב המנטלי והפיזי שלו לאור העובדה שלא שיחק כדורגל מאז ינואר. אם הבאתם את השוער במחשבה לטווח הרחוק, אז הייתם צריכים להתייחס אחרת להופעה שלו כי התגובה של המערכת לאחר המשחק שרפה את היווני לגמרי והכי חכם כמובן היה לתת לגורש לפתוח עד שהיווני יהיה מוכן מנטלית.

לא אתפלא בכלל לשמוע בעתיד שהיווני יצליח במועדון הבא שהוא יעבור אליו. ההתנהלות איתו הייתה כל כך לא נכונה, מהתחלה ועד הסוף, שלא פחות משהוא נכשל מנטלית אנחנו הכשלנו אותו.

שלח תגובה