שגיב יחזקאל חתם רשמית ל3.5 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: שגיב יחזקאל חתם רשמית ל3.5 שנים

שליחה על ידי Red Tiger »

מרגיש לי שיש כאן אנשים שזה יום חג בשבילם
חג ״האמרנו לכם״.

סמל אישי של משתמש
אודי
Title: CrazyRed

שליחה על ידי אודי »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:16
חג ״האמרנו לכם״.
אתה צריך להבין שאנחנו אוהדי הקבוצה וכואב לנו לראות את המצב המנטלי וזה שאנחנו לא מצליחים לשמור ולפתוח חוזה לשחקני מפתח שלנו, גם ספורי וגם יחזקאל הם 2 השחקנים עם המספרים הכי גדולים של בישולים ושערים בשנים האחרונות כאן.
לא הגיוני שמועדון כמו שלנו שרוצה להיות מועדון גדול, עדין נמצא בעומק השכונתיות, איך זה שבחיפה ובמכבי תל אביב מצליחים לפתוח חוזה ולחדש חוזים לשחקני מפתח ורק אנחנו מפסידים ולא לומדים מטעיות?
להפסיד את ספורי זה עוד מובן במיוחד אחרי החוסר חשק שהיה לו וכמובן חדר ההלבשה, אבל להפסיד אחרי יום גם את יחזקאל שיודעים שהוא המגן המאולתר שלנו זה לוקסוס גדול מידי שלא מובן איך זה מתנהל בצורה הזו.
צריך לדעת לשמר את השחקנים שיוכלים להוביל כאן, 2 שחקני נבחרת ביומיים זה מוגזם.
אני לא יודע מה השיקול של אלונה... אבל אני בטוח שברדה גם תופס את הראש.
שלא יגידו לנו שהתארים של הפועל באר שבע זה לקחת את כל התארים, שבפועל כל עונה נופלים בזרים.
שלא יגידו לנו שהמטרה לצאת למחנה אימונים בהרכב מלא, ושזה קורה אז חודש אחרי כבר 2 שחקני מפתח עוזבים שזה ספורי ויחזקאל, פאון מתנדנד,וחמד בדרך לעזוב...
אני הכי רוצה שהקבוצה תצליח ושנצליח באמת להיות מועדון צמרת, אבל שההתנהלות ככה איך אפשר לפתח ציפיות?

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

צלמו מסך :

במשחק הראשון שלו באנטליהספור , שגיב יכבוש גול ואז מפלס הלחץ בבאר שבע יעלה עוד יותר ( "איך מכרנו אותו" , "מכירת חיסול" , "אלונה קמצנית" , "פלייאוף תחתון" ועוד שלל כותרות "מחמיאות" ) .

צאו מהסרט חמודים .
אחלה עיסקה - הוציאו מהלימון לימונדה .
החלון הזה לימד אותנו שדברים קורים וקבוצות נלחצות ומוכנות להוציא סכומים לא הגיוניים ( יחזקאל ב-1.3 זה סכום הזוי ) לקראת סוף החלון .
הפעם זה היה לטובתנו . נקווה שגם נצליח להביא מחליפים באותה שיטה . נשארו עוד 4 ימים - יום רביעי 19:00 זה הדדליין .
יאללה תן בראש פרימור
נערך לאחרונה על ידי 4 לב אדום ב 16 ספטמבר 2023, 09:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:16
חג ״האמרנו לכם״.
יש אנשים שבאמת כואב להם ואני מבין אותם. גם אני בתחושות קשות מאתמול.
ויש אנשים שפשוט מנצלים עוד סיטואציה לעשות קצת בלאגן. המועדון לא עניין ולא מעניין אותם, רק האינטרסים האישיים שלהם.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

CrazyRed7 כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:40
יש אנשים שבאמת כואב להם ואני מבין אותם. גם אני בתחושות קשות מאתמול.
ויש אנשים שפשוט מנצלים עוד סיטואציה לעשות קצת בלאגן. המועדון לא עניין ולא מעניין אותם, רק האינטרסים האישיים שלהם.
לכולם כרגע יש תחושות קשות,מאוד.
זה מהלך שאם אין לך מישהו בקנה כבר חתום אז הוא לא מובן.
יחד עם זאת האמירות שנאמרות כאן חוצות את גבול הטעם הטוב.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אודי כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:28
אתה צריך להבין שאנחנו אוהדי הקבוצה וכואב לנו לראות את המצב המנטלי וזה שאנחנו לא מצליחים לשמור ולפתוח חוזה לשחקני מפתח שלנו, גם ספורי וגם יחזקאל הם 2 השחקנים עם המספרים הכי גדולים של בישולים ושערים בשנים האחרונות כאן.
לא הגיוני שמועדון כמו שלנו שרוצה להיות מועדון גדול, עדין נמצא בעומק השכונתיות, איך זה שבחיפה ובמכבי תל אביב מצליחים לפתוח חוזה ולחדש חוזים לשחקני מפתח ורק אנחנו מפסידים ולא לומדים מטעיות?
להפסיד את ספורי זה עוד מובן במיוחד אחרי החוסר חשק שהיה לו וכמובן חדר ההלבשה, אבל להפסיד אחרי יום גם את יחזקאל שיודעים שהוא המגן המאולתר שלנו זה לוקסוס גדול מידי שלא מובן איך זה מתנהל בצורה הזו.
צריך לדעת לשמר את השחקנים שיוכלים להוביל כאן, 2 שחקני נבחרת ביומיים זה מוגזם.
אני לא יודע מה השיקול של אלונה... אבל אני בטוח שברדה גם תופס את הראש.
שלא יגידו לנו שהתארים של הפועל באר שבע זה לקחת את כל התארים, שבפועל כל עונה נופלים בזרים.
שלא יגידו לנו שהמטרה לצאת למחנה אימונים בהרכב מלא, ושזה קורה אז חודש אחרי כבר 2 שחקני מפתח עוזבים שזה ספורי ויחזקאל, פאון מתנדנד,וחמד בדרך לעזוב...
אני הכי רוצה שהקבוצה תצליח ושנצליח באמת להיות מועדון צמרת, אבל שההתנהלות ככה איך אפשר לפתח ציפיות?
אתה מודע לזה שחיפה איבדו השנה את אצילי (בלי מחליף), נטע לביא (הוחלף בגוני נאור), אבו פאני (הוחלף בזר עם פרופיל מפוקפק) וגוש כהן (הוחלף בשוער חלש)?

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הכל מתחיל ונגמר בהתחלת עונה המקולקלת שלנו,שאם לא היא אנשים כאן היו יורים באוויר מאושר שגם ספורי וגם יחזקאל עזבו.
מכבי תא מוותרת בחודש אחד על איבאנוביץ ופרץ ומביאה תחליפים שבינתיים הם סימן שאלה,כרגע הכדורגל שלה מסתיר חסרונות של שחקנים מסויימים.
מכבי חיפה מאבדת מספיק שחקנים וגם התחליפים שלה עדיין לא מספקים את הסחורה.
זה העולם,זה הכדורגל שחקנים הולכים ובאים ואין לי ספק שיגיעו תחליפים השאלה אם הם יהיו מספיק טובים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dardasmiley כתב:
16 ספטמבר 2023, 07:50
רק תעדכנו את "רואי החשבון" פה מאיפה הנפצתם מספרים של מיליון על שניהם. כשבכל מקום מדברים על 1.35 רק על יחזקאל.
אבל העיקר שהכל עובדות....
זה באמת מה שחשוב?
שחרור 3 שחקני נבחרת תוך זמן קצר, 2 מהם שניה לפני סגירת החלון, בלי להביא מחליפים ראויים ובלי שיש כאלו בנמצא.
קבוצה עקרה התקפית שכל שער אצלנו זה קריעת ים סוף משחררת תוך 24 שעות שניים מספקי המספרים העיקריים שלה? מה שלא תגידו זה לא מתקבל על הדעת.
מנויים סולד אאוט ומייד אח"כ משנים את המוצר שזה עתה רכשת - שכל אחד יקרא לזה איך שהוא רוצה..., אין לי ספק שזה יורגש ביציעים ובעתיד גם בצד הכלכלי.
המהלכים האחרונים משדרים במקרה הטוב שויתרנו על העונה הזו ובמקרה הרע שאלונה כבר לא איתנו...
אלו הבעיות העיקריות ואלו הנקודות החשובות בעיני ולא אם קיבלנו מעט יותר או מעט פחות.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 16 ספטמבר 2023, 10:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אודי

שליחה על ידי אודי »

yedidel כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:46
אתה מודה לזה שחיפה איבדו השנה את אצילי (בלי מחליף), נטע לביא (הוחלף בגוני נאור), אבו פאני (הוחלף בזר עם פרופיל מפוקפק) וגוש כהן (הוחלף בשוער חלש)?
אתה מודע לזה שהסכומי עתק שקיבל אצילי וחיפה אף אחד לא היה עומד בזה?
אתה מודע לזה שגם נטע אותו סיפור ? ושהוא היה נחוש לעזוב כמו אבו פאני?
וגוש עשה להם קטע והם לא היו יכולים לחכות בגלל קמפיין ליגת האלופות?
אבל השלד העיקרי והשחקנים המרכזים נשאר! שזה חזיזה, סק,עלי מוחמד,קורנו,סבע... שדרגו להם את החוזה והם נשארו. ולכן החסרון של אצילי וכל השאר לא מורגש.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אודי כתב:
16 ספטמבר 2023, 10:01
אתה מודע לזה שהסכומי עתק שקיבל אצילי וחיפה אף אחד לא היה עומד בזה?
אתה מודע לזה שגם נטע אותו סיפור ? ושהוא היה נחוש לעזוב כמו אבו פאני?
וגוש עשה להם קטע והם לא היו יכולים לחכות בגלל קמפיין ליגת האלופות?
אבל השלד העיקרי והשחקנים המרכזים נשאר! שזה חזיזה, סק,עלי מוחמד,קורנו,סבע... שדרגו להם את החוזה והם נשארו. ולכן החסרון של אצילי וכל השאר לא מורגש.
אודי כפרה עליך אתה קצת שקוף. תוריד את הצעיף הירוק לפני שאתה מגיב.

אבו פאני נמכר סביב הסכומים שיחזקאל נמכר. גם השכר אותו שכר סביב ה400 אלף יורו לעונה.
נטע לביא נמכר בחצי מיליון יורו. סביב הסכום שקיבלנו על ספורי.
אצילי היחיד שבאמת קיבל הצעה של פעם בחיים ומקצועית לא הביאו לו מחליף בכלל(גם ללביא).

סמל אישי של משתמש
אודי

שליחה על ידי אודי »

CrazyRed7 כתב:
16 ספטמבר 2023, 10:06
אודי כפרה עליך אתה קצת שקוף. תוריד את הצעיף הירוק לפני שאתה מגיב.

אבו פאני נמכר סביב הסכומים שיחזקאל נמכר. גם השכר אותו שכר סביב ה400 אלף יורו לעונה.
נטע לביא נמכר בחצי מיליון יורו. סביב הסכום שקיבלנו על ספורי.
אצילי היחיד שבאמת קיבל הצעה של פעם בחיים ומקצועית לא הביאו לו מחליף בכלל(גם ללביא).
תאמין לי שאוהדי חיפה יש להם מה לעשות בחיים חוץ מלהיכנס לפורום של אוהדי הפועל באר שבע ביום שבת ולהתחיל להגיב בטופיק של שגיב יחזקאל.
אני בסך הכל משווה בין המצב של חיפה לבנינו ואיך שהם מצליחים לשמר את השחקני מפתח שלהם וגם אחרי שפלאניץ עזב ואמרו שזה אבידה הביאו את סק בלם צעיר פי כמה יותר איכותי מפלאניץ.
ואנחנו במקום ללכת קדימה רק הולכים אחורה...

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

עזבו רגע את כל ההתנצחות הקשורה למועדון.
מישהו פה באמת חושב ששגיב יחזקאל עם האופי שלו, בשנת חוזה, עם מחמאות מהנבחרת, היה נותן 20% אחרי שחסמו לו אופציהל צאת לטורקיה בשכר כמעט משולש?

הבן אדם היה מגדיר מחדש שביתה איטלקית. וממריד את חדר ההלבשה עד שמלחיה זה הדבר הקל ביותר שיעוף לכיוונו.

המועדון מבחינתו מקסם את הסיטואציה שנוצרה. בחיים לא חשבתי שנקבל עליו כזו ערמה של כסף.

לדעתי היה פה שיקול קר של הרבה כסף מול שחקן ממורמר עם פוטנציאל נזק הרסני, לכן הבחירה בעיניי קלה.

וכן מעדיף לחשוב שהעוסקים במלאכה במועדון לכל הפחות מחויבים לתפקידם ולא מועלים בו מאשר לחשוב במונחי מכירת חיסול, צקים של אולמי קיסר ושאר קשקושים שהיו צריכים להשטף מזמן באסלת ההיסטוריה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:54
הכל מתחיל ונגמר בהתחלת עונה המקולקלת שלנו,שאם לא היא אנשים כאן היו יורים באוויר מאושר שגם ספורי וגם יחזקאל עזבו.
מכבי תא מוותרת בחודש אחד על איבאנוביץ ופרץ ומביאה תחליפים שבינתיים הם סימן שאלה,כרגע הכדורגל שלה מסתיר חסרונות של שחקנים מסויימים.
זה העולם,זה הכדורגל שחקנים הולכים ובאים ואין לי ספק שיגיעו תחליפים השאלה אם הם יהיו מספיק טובים.
לכל דבר יש זמן ומקום.
אף אחת מהמכביות לא הייתה מוותרת על שחקן מפתח בתזמון שכזה. למען האמת, גם אלונה שאנחנו מכירים לא הייתה מעזה ללכת למהלך כזה. לא משנה כמה כסף נכנס. היו ימים שהיא חישבנה לאוהדים, היה חשוב לה מה יגידו ואיזה מסר יעבור. היום זה כבר לא מעניין אותה. יש הקצנה ברורה במהלכים שלה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

dardasmiley כתב:
16 ספטמבר 2023, 10:43
עזבו רגע את כל ההתנצחות הקשורה למועדון.
מישהו פה באמת חושב ששגיב יחזקאל עם האופי שלו, בשנת חוזה, עם מחמאות מהנבחרת, היה נותן 20% אחרי שחסמו לו אופציהל צאת לטורקיה בשכר כמעט משולש?

הבן אדם היה מגדיר מחדש שביתה איטלקית. וממריד את חדר ההלבשה עד שמלחיה זה הדבר הקל ביותר שיעוף לכיוונו.

המועדון מבחינתו מקסם את הסיטואציה שנוצרה. בחיים לא חשבתי שנקבל עליו כזו ערמה של כסף.

לדעתי היה פה שיקול קר של הרבה כסף מול שחקן ממורמר עם פוטנציאל נזק הרסני, לכן הבחירה בעיניי קלה.

וכן מעדיף לחשוב שהעוסקים במלאכה במועדון לכל הפחות מחויבים לתפקידם ולא מועלים בו מאשר לחשוב במונחי מכירת חיסול, צקים של אולמי קיסר ושאר קשקושים שהיו צריכים להשטף מזמן באסלת ההיסטוריה.
יש אלטרנטיבה מקצועית?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 09:54
לא קשור, אם לצורך העניין ספורי ויחזקאל היו עוזבים בתחילת הקיץ והיינו מביאים את מאור קנדיל ואת דן ביטון אף אחד לא היה בוכה, אבל שעושים מהלך של הדקה ה90 שמחליש את הקבוצה שממילא נחלשה זה משהו שצועק התנהלות קלוקלת
גם השחקנים של חיפה שעזבו עזבו בתחילת הקיץ ורוב השלד נשאר וספקי מספרים, אצלנו כל ספקי המספרים חוץ מרותם חטואל ויטור ולופס עזבו...
שאפי, ספורי, מיכה, יחזקאל
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה