אופיר דודזאדה - סאגת החוזה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: פערים כספיים עם אופיר דודזאדה

שליחה על ידי אדום זקן »

ועוד משהו שמוכיח שאלונה היא לא אשת עסקים אלה מנסה כל הזמן לרצות את האוהדים זה החוזה המטורףףףףףף שהיא נתנה לברדה חוזה ל3 שנים לשחקן בגיל 32,שום הגיון עסקי אין פה אלה רק שנהיה מרוצים אז תמשיכו להלעיז ולבלבל תמוח

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריאל2 כתב:עבור הרבה אוהדים, כולל אותי,

בחייך.... :roll:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

אדום זקן כתב:ועוד משהו שמוכיח שאלונה היא לא אשת עסקים אלה מנסה כל הזמן לרצות את האוהדים זה החוזה המטורףףףףףף שהיא נתנה לברדה חוזה ל3 שנים לשחקן בגיל 32,שום הגיון עסקי אין פה אלה רק שנהיה מרוצים אז תמשיכו להלעיז ולבלבל תמוח
אתה טועה...ברדה חלוץ בין הטובים שיש בליגה.ראה את שכטר כמה שילמו על הדמי שיחרור שלו ועוד כמה משכורת.נכון שהוא יותר צעיר מברדה אבל ברדה לא כל כך זקן הוא יכול לשחק ולתפקד עוד 2-3 שנים בשקט...
אנחנו צריכים להתחזק בעוד שתי קשרים.אחרי שבוזגלו בבני יהודה.זגורי בהפועל. כליבאת לא רוצה להגיע.נישארנו עם סולליך צריכים ללכת עליו בכל הכוח ולהחתים לידו קשר זר איכותי.
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

אדום זקן כתב:ועוד משהו שמוכיח שאלונה היא לא אשת עסקים אלה מנסה כל הזמן לרצות את האוהדים זה החוזה המטורףףףףףף שהיא נתנה לברדה חוזה ל3 שנים לשחקן בגיל 32,שום הגיון עסקי אין פה אלה רק שנהיה מרוצים אז תמשיכו להלעיז ולבלבל תמוח
חחחחח אתה רציני?
אין קבוצה בארץ שלא הייתה נותנת לו את זה.
אם הוא היה הולך למכבי ת"א או מכבי חיפה הוא היה מקבל הרבה יותר.

סתם דוגמא, גולסה..בן 21-22 בערך..יש לו כישרון אבל ואבל גדול הוא לא משהו שלא נראה כאן.
אתה יודע כמה יעקב שחר הציע לו? 650 אלף דולר!!!!!!!! לעונה !!!!! מה תגיד?

עזוב שטויות, בגלל שזה אלונה אז קל להגיד עליה הרבה דברים.
אבל בוא אני יגלה לך סוד, מי שבסופו של דבר נפגש עם כולם וקובע מה יהיה זה בעלה..והוא יודע דבר אם שניים בעסקים, אתה מסכים איתי?

עסקה מצויינת. אפילו יצאנו בזול

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

סתיו רווח!.! כתב: אתה טועה...ברדה חלוץ בין הטובים שיש בליגה.ראה את שכטר כמה שילמו על הדמי שיחרור שלו ועוד כמה משכורת.נכון שהוא יותר צעיר מברדה אבל ברדה לא כל כך זקן הוא יכול לשחק ולתפקד עוד 2-3 שנים בשקט...
אנחנו צריכים להתחזק בעוד שתי קשרים.אחרי שבוזגלו בבני יהודה.זגורי בהפועל. כליבאת לא רוצה להגיע.נישארנו עם סולליך צריכים ללכת עליו בכל הכוח ולהחתים לידו קשר זר איכותי.
בוא אני אחזק אותך... ברדה לא סופר את שכטר ולא רואה אותו ממטר,ואני באופן אישי לא מחזיק ממנו כמו שחבריו בתקשורת מנסים לצייר אותו,אבל אתה לא יכול להתעלם מהבלי הגילאים (6 שנים),חלוץ בגילו של ברדה חשוף הרבה יותר לפציעות,אבל זאת לא הייתה כוונתי,
כוונתי היא שאף חלוץ בגילו של ברדה (בטח ישראלי) לא יקבל חוזה כזה אם לא מעורב פה רגש,וחוץ מזה הנושא המרכזי שעליו דיברתי בתגובה הקודמת שלי הוא שאין שחקו מעל המועדון נקודה!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

הזמן של החוזה של ברדה לגיטמי, ושתדע לך שגם אחמד סבע בגיל 35 מצליח להעמיד ממוצע שערים יפה בליגת העל והוא נחות מברדה בכמה רמות...
הבעיה פה היא שדוידאזדה לא צריך לדרוש אותו בחוצפה ובגלל שהוא שחקן בית צריך להלל אותו, אלא הוא צריך לקבל את החוזה המשופר שמגיע לו בצדק מהמועדון בגלל שהוא מגן טוב ונלחם עם סיבולת טובה, עם הפוטנציאל למגן הכי טוב בישראל בימים אלו....
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

gate5 כתב:
התבלבלת...
השכר זה לשלוש עונות.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

עלה על עץ מאוד גבוהה
לייבש ביציע גם שנתיים אם צריך
כל נגיעה שלו בכדור תתקבל אצלי בבוז אני לא יתייאש עד שהאוהדים יפתחו עיניים ויראו איך הילד הזה מסובב את כולנו
כדאי לו לחתום אפילו בעכו למה שקט לא יהיה לו באצטדיון
ואני לא ינוח עד שכל האצטדיון יתהפך עליו...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

gate5 כתב:
חחחחח אתה רציני?

סתם דוגמא, גולסה..בן 21-22 בערך..יש לו כישרון אבל ואבל גדול הוא לא משהו שלא נראה כאן.

אבל בוא אני יגלה לך סוד, מי שבסופו של דבר נפגש עם כולם וקובע מה יהיה זה בעלה..והוא יודע דבר אם שניים בעסקים, אתה מסכים איתי?

לא הבנת מה הוא ניסה להגיד.
הוא אמר, ובצדק, שאם אלונה הייתה עושה שיקולים עסקיים הרבה דברים היו נראים אחרת וכנראה שאליניב ברדה לא היה
פה היום. אבל היא מנסה לרצות את האוהדים ולכן הביאה אותו, למרות החוזה המטורף ולמרות אורכו.
אני טוען כבר הרבה זמן שהרבה מהבעיות של הקבוצה נובעות מהלחץ של הקהל. אנשים פה לא מבינים כמה אלונה מחפשת לרצות
ולתת שקט תעשייתי לקבוצה, וכל הלחץ הזה מביא לפעמים לטעויות. מסקנה: חייבים כבר לתת עונה טובה שתתן רגיעה!!

ותן לי לתקן אותך, מכבי חיפה מציעה לגולסה 650 אלף דולר ל-3 שנים, כלומר 200 וקצת לעונה.
לאיתי שכטר הם לא הסכימו לשלם סכומים של 300 אלף פלוס, ואין שום סיכוי שברדה היה מקבל שם משכורת כזאת.
הקבוצה היחידה שיכולה להציע סכומים כאלה היא מכבי תל אביב, ולדעתי הם בכלל לא ניסו.
כל זה מבלי לגרוע מההחתמה שהיא אדירה בפני עצמה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אלדר כתב:עלה על עץ מאוד גבוהה
כל נגיעה שלו בכדור תתקבל אצלי בבוז אני לא יתייאש עד שהאוהדים יפתחו עיניים ויראו איך הילד הזה מסובב את כולנו
עזוב אח שלי חבל על העצבים, הנקודה פה היא שדינו של אופיר לא יכול להיות שונה מדינו של נאסר בעונה שעברה זהו,
מתוך הנחה פשוטה שאין שחקן מעל המועדון,שיתעשת על עצמו ומהר וככה גם ייתן לעצמו הרבה שקט,כולנו ראינו איך העניין השפיע על נאסר בעונה שעברה, וחוץ מזה כמה אפשר להיות חצןף מועדון מגדל אותך נותן לך במה משקיע בך,מן הראוי שתיתן לו עדיפות ואם אפשר גם קצת לקבל עליך כסף,מה הקונצים האלה שעוד שנתיים הוא יהיה שחקן חופשי

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אלדר כתב:עלה על עץ מאוד גבוהה
אני מאמין שאחרי חודש ביציע הוא יחתום על חוזה חדש ובתנאים הרבה פחות טובים ממה שמציעים לו עכשיו וחבל, כי מגיע לו שדרוג רציני (משתכר היום משכורת נמוכה מאוד.
אני פחות או יותר מסכים עם הדרך שלא צריך לוותר לו ושאין הבדל בין המקרה שלו לזה של נאסר.
אבל בואו נרגיע קצת ונקווה שהדברים יסגרו בצורה שקטה יותר ולטובת כולם.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

עם כל הכבוד, לא הציעו לו חוזה משפיל
כל שחקן שיצא מב״ש לא הצליח וככה גם יקרה לו
נראה לך שאוהדים בקבוצות גדולות יהיו סבלניים כלפיו
בחורים שהוא עושה בהגנה? ושהוא לא יודע להוציא רוחב כמו שצריך?
הוא לא יהלום. סך הכל קוץ שהפך לפרח במדבר שלנו.
אנשים מהללים אותו יותר מידי.
יש לנו קטע כזה לאוהדים שכשעושים משהו טוב (ברדה)
אומריך שעדיף להביא 2 שחקנים טובים בכסף הזה.
וכשאופיר לא חותם מאשימים את אלונה שלא שילמה מספיק
שחקן בית מקבל פחות מרכש זה תמיד היה ככה.
שיסתכל בצלחת שלו ולא מה אחרים מקבלים.
לדעתי הוא מת לעזוב ובוחר להפיל את זה על אלונה.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

gate5 כתב:
חחחחח אתה רציני?

650000 לשלוש עונות לגולסה,לא לעונה.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לא נגעתם פה בנקודה מאוד חשובה: קבוצה שרוצה לעמוד (או יותר נכון להעמיד את עצמה) בשורה אחת עם הגדולות, לא יכולה למכור להן את השחקנים הכי טובים שלה. אם נמכור אותו למכבי, אנחנו לא שונים מק"ש, נתניה, הפועל חיפה או כל קבוצה בינונית אחרת בליגה. אני אישית מעדיף למכור אותו לחו"ל בחצי מחיר מאשר למכבי רק בשביל שתפיסתית נעמיד את עצמינו באותה שורה עם הגדולות. הגיע הזמן לחשוב כמו קבוצה גדולה על מנת שיום אחד גם נהיה אחת כזאת!!!!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
שכר של 90 א"ד אמור להוות נקודת בסיס לפתיחת מו"מ רציני בין הצדדים וחבל שאופיר מתנהג כמו שהוא מתנהג.
סנקציות מהעונה הזאת מיותרות, בעונה הבאה זה יהיה הרבה יותר רלוונטי.
ואופיר בכל מקרה לא יעזוב את הקבוצה בחינם, אם מה שקראתי פעם נכון אז על כל שנה שהוא היה במועדון (החל מקבוצות הילדים) המועדון צריך לקבל סכום של לפחות 40 א"ד.
מאמין שהוא ירד מהעץ, ואין ספק שדעת הקהל שמשום מה הולכת באופן אוטומטי לכיוונו של אופיר רק גורמת לו להקשיח את התנאים וחבל.

שלח תגובה