החילופים החברתיים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: החילופים החברתיים

שליחה על ידי אלדר »

להגיד תנו זמן זה תהליך ויש דרך זה תירוץ רק כשבאמת לא קורים דברים.

בהפועל באר שבע השנה קורים דברים!
עמידה נכונה, לחץ תנועה, מסירות נכונות, כושר מצוין (רצים הרבה החבר׳ה)
לפעמים הכדור נכנס ולפעמים לא.
זה כדורגל, לפעמים הכדור לא נכנס.

מתחילת העונה שימו לב להתפתחויות..
מחצית ראשונה קשה מאוד וטקטית של היריבים
מחצית שניה כל היתרונות שלנו באים ליידי ביטוי במנטליות בלחימה ובהזדמנויות.. אין מה לעשות, לא שמת גול ב15 דקות הראשונות סביר להניח שעד דקה 65 תתקשה מאוד.
אנחנו צריכים לקבל את זה ולהבין את זה ולתמוך כי אין מה לעשות זה לא פיקניק כשכולם מפחדים ממך. צריך להאמין ולסמוך על השחקנים שימצאו פתרון ב90 דקות מלאות!

לצורך הענין, לדעתי - נגד נתניה נראנו יותר טוב מאשר מול ביתר.
בהיבט ההתקפי כמובן

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

אריק כתב:נראה שהתקשורת הצליחה להשפיע על לא מעט אוהדים. מסיבה שבאמת לא ברורה נופלים על בכר בכל מקום
ואני לא חושב שזה מגיע לו. סה"כ מדובר במאמן מודרני שעובד קשה, יש לו דרך וכנראה שאת התוצאות נראה
בשלבים קצת יותר מתקדמים, אם רק ניתן לו את ההזדמנות לכך. יש לא מעט דברים שכבר רואים בהם שינוי
ולכן צריך סבלנות. בנוסף, קשה שלא להתייחס לרמת הדריכות. מה לעשות, קשה לצפות שלמשחק חסר חשיבות
בגביע הטוטו יעלו באותה רמת דריכות למשחק ליגה/משחק באירופה. מסכים שהקבוצה עדיין לא נראית טוב, אבל
בניגוד לשנתיים הקודמות אני חושב שאפשר לצפות למשהו, נקווה רק שיגיע. בלי קשר, כבר עשינו התקדמות
ועלינו לרבע הגמר.
+1

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אריק כתב:נראה שהתקשורת הצליחה להשפיע על לא מעט אוהדים. מסיבה שבאמת לא ברורה נופלים על בכר בכל מקום
ואני לא חושב שזה מגיע לו. סה"כ מדובר במאמן מודרני שעובד קשה, יש לו דרך וכנראה שאת התוצאות נראה
בשלבים קצת יותר מתקדמים, אם רק ניתן לו את ההזדמנות לכך. יש לא מעט דברים שכבר רואים בהם שינוי
ולכן צריך סבלנות. בנוסף, קשה שלא להתייחס לרמת הדריכות. מה לעשות, קשה לצפות שלמשחק חסר חשיבות
בגביע הטוטו יעלו באותה רמת דריכות למשחק ליגה/משחק באירופה. מסכים שהקבוצה עדיין לא נראית טוב, אבל
בניגוד לשנתיים הקודמות אני חושב שאפשר לצפות למשהו, נקווה רק שיגיע. בלי קשר, כבר עשינו התקדמות
ועלינו לרבע הגמר.
תודה רבה, קצת קול שפוי...

ההיסטריה מטרידה, מה יהיה בהפסד הראשון בליגה אם אלה התגובות עכשיו...?

שלח תגובה