דן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: דן ביטון

שליחה על ידי שיש »

אם היה מושאל היה רלוונטי. לדעתי הוא לא נופל מגלזר וברסקי שמאוננים עליהם פה.
העניין שצריך לשלם עליו מורידה אותו מהפרק

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

elia כתב:כמה נשלם עליו?
מיליון יורו+זריהן

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני זוכר שלפני בערך שנה היה לנו את אותו הדיון,לא ספציפית לגבי ביטון,אלה לגבי עניין שחקני הבית והעובדה שלאורך זמן בלי בסיס כזה לא נחזיק מעמד,בטח שאנחנו לא נמצאים בטופ של התקציבים בליגה.
לצערנו היום הזה הגיע,ביטון בהחלט ראוי לקבל,העניין הוא שעכשיו זה יעלה כסף והרבה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא חושב שתהיה בעיה.
יש לנו קלפים להחלפה(זריהן, עמית ביטון), יש קשר טוב בין הברקתים לג׳קי.
אם בכר ירצה אותו, הוא יהיה כאן ולא במחיר גבוה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

מישהו כאן רואה את משחקי אשדוד עד עכשיו? בנתיים לפי אתר המנהלת לביטון שני שערים ובישול ב-1,070 דקות (לא יודע אם כולל את אתמול).

לא נשמע שהוא כזה משפיע שם

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב:מישהו כאן רואה את משחקי אשדוד עד עכשיו? בנתיים לפי אתר המנהלת לביטון שני שערים ובישול ב-1,070 דקות (לא יודע אם כולל את אתמול).

בחייך, נווה, אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב:מישהו כאן רואה את משחקי אשדוד עד עכשיו? בנתיים לפי אתר המנהלת לביטון שני שערים ובישול ב-1,070 דקות (לא יודע אם כולל את אתמול).

זה עניין של סדרי עדיפויות.
למדנו על בשרנו שאין צורך בשחקני ספסל ב300 אלף דולר. עדיף מישהו כמו דן ביטון(עד שיוצא משהו שדומה לכדורגלן מהנוער שלנו..) שיטרוף את הדשא בכל הזדמנות וירוויח סכומים שיאפשרו להשקיע את מירב הכספים בשחקני חיזוק אמיתיים.
קישור התקפי של מליקסון, אוחנה, ביטון, סבע ונייג׳ל זה אחלה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: עשרות? אתמול בלי שתי הצלות גדולות של הרוש (אחת לבעיטה החופשית במחצית הראשונה והשנייה לבעיטה שלו בתוך הרחבה במחצית השנייה) הוא מסיים בצמד בטרנר.
קדימה, תן לי את הרשימה של אותם "עשרות" שהיית מביא לפניו.
היה הכי טוב באשדוד אתמול, כל התקפה מסוכנת עברה דרכו, צריך לחזור בינואר או בקיץ מהדלת הראשית.
מדהים כמה התאמצת למצוא סיבות להקפיץ את הנושא הזה.
אם הוא לא נולד בסורוקה, אתה לא חושב אפילו להעלות את השם שלו.
נייחים יש לו ללא ספק, אחלה בעיטה. מחצית שנייה נפל לו כדור על הרגל בתוך הרחבה ממהלך מאוד מקרי ומזווית קשה בעט על הגוף של הרוש. אני אמור להתלהב מזה?
"היה צריך לסיים עם צמד", איזה גניבת דעת.
אין אף שחקן באשדוד שאני מביא אלינו, קבוצה מזעזעת.

מסכים שאולי הוא לא נופל מזריהן, ומסכים שהעסקה ההיא הייתה הזויה, ויודע מה, במסגרת טרייד על איזה שחקן זניח בסגל שלנו אני אולי כן מביא אותו.
כסף אני לא שם עליו וגם אתה לא היית שם לולא היה באר שבעי. אבל הוא נולד בסורוקה אז בוא נעוף על כל פעולה סופר בסיסית שלו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מול מכבי חיפה עשה מהלך נהדר כשסחט מגרשון פנדל אותו הוא גם החטיא (בכל זאת באר שבעי (:).
בשבועות האחרונים באשדוד הוא בתפקיד ההפליימקר שהכל עובר דרכו, הוא מחלק כדורים מצוינים מידי משחק (מול מכבי חיפה מסר פעמיים כדורים על מגש לשחקני ההתקפה) אבל בכל זאת הוא תלוי בסיומת של שחקני אשדוד.
גם אתמול הוא נתן לאלקרנואי כדור על מגש בתוך הרחבה ואלקרנואי פיספס.
תצפו קצת באשדוד ותחזרו לכאן, מבטיח לכם שהחוות דעת שלכם תהיה מאוד חיובית.
bs war כתב:
מדהים כמה התאמצת למצוא סיבות להקפיץ את הנושא הזה.
אם הוא לא נולד בסורוקה, אתה לא חושב אפילו להעלות את השם שלו.
נייחים יש לו ללא ספק, אחלה בעיטה. מחצית שנייה נפל לו כדור על הרגל בתוך הרחבה ממהלך מאוד מקרי ומזווית קשה בעט על הגוף של הרוש. אני אמור להתלהב מזה?
"היה צריך לסיים עם צמד", איזה גניבת דעת.
אין אף שחקן באשדוד שאני מביא אלינו, קבוצה מזעזעת.

מסכים שאולי הוא לא נופל מזריהן, ומסכים שהעסקה ההיא הייתה הזויה, ויודע מה, במסגרת טרייד על איזה שחקן זניח בסגל שלנו אני אולי כן מביא אותו.
כסף אני לא שם עליו וגם אתה לא היית שם לולא היה באר שבעי. אבל הוא נולד בסורוקה אז בוא נעוף על כל פעולה סופר בסיסית שלו
המתנתי למשחק שלנו מול אשדוד, שנראה אותו מולנו 90 דקות כדי שכולם יוכלו לחוות את דעתם, ונחש מה? 90% מהאוהדים ביציע שדיברתי איתם אמרו שהיה מצוין והיה כמה דרגות מעל שאר שחקני אשדוד.
אני עדין מחכה לעשרות השמות שדיברת עליהם, או שאולי הקצנת את התגובה שלך ואין עשרות שחקנים טובים ממנו (מוכן לבוא לקראתך, תן לי 10 ישראלים צעירים ברמה שלו בליגת העל, שוט).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מה המספרים של ברסקי וגלזר?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב: מה המספרים של ברסקי וגלזר?
ברסקי וגלזר הם קשרים אחוריים דן ביטון הוא פליימייקר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: מול מכבי חיפה עשה מהלך נהדר כשסחט מגרשון פנדל אותו הוא גם החטיא (בכל זאת באר שבעי (:).
בשבועות האחרונים באשדוד הוא בתפקיד ההפליימקר שהכל עובר דרכו, הוא מחלק כדורים מצוינים מידי משחק (מול מכבי חיפה מסר פעמיים כדורים על מגש לשחקני ההתקפה) אבל בכל זאת הוא תלוי בסיומת של שחקני אשדוד.
גם אתמול הוא נתן לאלקרנואי כדור על מגש בתוך הרחבה ואלקרנואי פיספס.
תצפו קצת באשדוד ותחזרו לכאן, מבטיח לכם שהחוות דעת שלכם תהיה מאוד חיובית.

המתנתי למשחק שלנו מול אשדוד, שנראה אותו מולנו 90 דקות כדי שכולם יוכלו לחוות את דעתם, ונחש מה? 90% מהאוהדים ביציע שדיברתי איתם אמרו שהיה מצוין והיה כמה דרגות מעל שאר שחקני אשדוד.
אני עדין מחכה לעשרות השמות שדיברת עליהם, או שאולי הקצנת את התגובה שלך ואין עשרות שחקנים טובים ממנו (מוכן לבוא לקראתך, תן לי 10 ישראלים צעירים ברמה שלו בליגת העל, שוט).
דולב חזיזה, אביב אברהם, נס זמיר, פלקושנקו, קאניוק, סולומון, ורד, מוחמד עוואד. זה בשלוף.
את כל אלה אני מביא לפניו ואלה עוד רק שחקנים בעמדה שלו בערך, ישראלים, ולא כולל שחקנים ממכבי.

ועכשיו תענה לי אתה על השאלה: אם הוא לא שחקן בית, אתה חושב בכלל לרכוש אותו?
נערך לאחרונה על ידי bs war ב 30 דצמבר 2018, 19:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שיש כתב: מה המספרים של ברסקי וגלזר?
השוואה לא קשורה.
ברסקי וגלזר היו מושאלים ממכבי, הם יכלו להחזיר אותם מתי שרק רצו ובחינם.
אנחנו ברוב טמטומנו ויתרנו על ביטון, להחזיר אותו עכשיו זה אומר לרכוש אותו, ואתם משום מה מתעלמים מהפרט הזה.
לדן ביטון היה מקום בסגל בזמנו, אבל במצב כיום הוא לא שווה רכישה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:
השוואה לא קשורה.
ברסקי וגלזר היו מושאלים ממכבי, הם יכלו להחזיר אותם מתי שרק רצו ובחינם.
אנחנו ברוב טמטומנו ויתרנו על ביטון, להחזיר אותו עכשיו זה אומר לרכוש אותו, ואתם משום מה מתעלמים מהפרט הזה.
לדן ביטון היה מקום בסגל בזמנו, אבל במצב כיום הוא לא שווה רכישה.
אני רשמתי באחת ההודעות שבגלל שהוא יגיע בכסף אז אין טעם.
לגבי ההשוואה רציתי להעביר נקודה שהוא בעצם עבר את אותו מסלול שהשניים עברו ולכן הוא בשל לשחק אצלנו, שוב בגלל הכניין הכספי אין טעם לעיסקה הזאת אלא אם יגיע בטרייד על זריהן או משו כזה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

bs war כתב:
דולב חזיזה, אביב אברהם, נס זמיר, פלקושנקו, קאניוק, סולומון, ורד, מוחמד עוואד. זה בשלוף.
את כל אלה אני מביא לפניו ואלה עוד רק שחקנים בעמדה שלו בערך, ישראלים, ולא כולל שחקנים ממכבי.

ועכשיו תענה לי אתה על השאלה: אם הוא לא שחקן בית, אתה חושב בכלל לרכוש אותו?
הודעה פופוליסטית. רשימה שמורכבת משחקנים שחלקם מבוגרים הרבה יותר והשיא אחריהם, עם כל מיני בלופים כמו קניוק שראינו מה היה שווה במכבי ועוד כמה כאלה שלא נתנו אפילו חצי עונה טובה בקרירה.
סולמון הוא כמובן לא באותו אזור חיוג של מחיר, גם עוואד לאור העובדה שמחזיקים ממנו במועדון עשיר ממך כמו מכבי חיפה, אם לא היה שחקן בית היית כותב דברים אחרים, בגלל שהוא שחקן בית אתה מקצין נגדו.
שנים לא כתבתי כאן מילה על דן גם כשהרבה היללו ושיבחו אותו כי חשבתי שהוא לא מספיק עקבי ואיכותי בשבילנו, אבל השנה הוא מצוין. אם כבר פתחנו תנושא, כמה משחקים מלאים של דן ראית השנה?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה