מנויים 2016/2017

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: מנויים 2016/2017

שליחה על ידי oranu »

yakar כתב:
למה לא להעלות לכל היציעים 20 אחוז? זה עדיין היה מייקר את המערבי והמזרחי יותר מהדרומי
כי ההסתכלות על כמה העלו ביציע אחר היא צרות עין לשמה.

בשנה שעברה מחיר מנוי לנערים, נשים, סטודנטים, חיילים, ילדים בדרומי היה יקר יותר למקיבליהם במזרחי.

למרות הזווית צפייה, למרות שאין מקומות מסומנים ולמרות שזה יציע אולטראס מאחורי השער שבו המחירים חייבים להיות הכי זולים באצטדיון כמו בכל מקום בארץ ובעולם ואף אחד לא פצה את פיו.

אף לא אוהד אחד מהדרומי קשקש ודיבר למה ילד במזרחי משלם פחות כי המחיר שלעצמו 700 שקלים היה הוגן אז לא עניין אותנו.

בדיוק בגלל סיבה זו יושבי המזרחי והמערבי לא צריכים להלין על כך שהעלייה בדרומי נמוכה יותר באחוזים, כי מתקנים פה עוול שנעשה שנה שעברה, כי המחיר למנוי לאורך המגרש במזרחי ובמערבי הוא עדיין הוגן כלפי האוהדים אחרי ההעלאה ובמיוחד לאור העובדה שגם לאחר העלייה השונה והנמוכה יותר באחוזים בדרומי, ילדים נשים וחיילים במזרחי עדיין משלמים פחות ממקבילהם בדרומי, והיחס בין מחיר מנוי בוגר בין דרומי-מזרחי-מערבי לאחר ההעלאה הוא הגיוני, נכון, צודק ועדיין נוטה לטובת יושבי המזרחי והמערבי בהשוואה לקבוצות אחרות בארץ ובמיוחד בעולם ששם המקומות לאורך המגרש יקרים עשרות מונים מהמקומות מאחורי השער, לא צריך תמיד לחפש מה רע אלא פשוט להיות הוגנים ומציאותיים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מאתמול אני לא מצליח לתפוס אותם בטלפון. כל שניה מתנתק

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

delta7 כתב:4 מנויים תחת אותו שם משתמש, שער 2, חודשו בקלי קלות.
כנראה שלא עשית שיוך למנויים ולכן המערכת מזהה אותך כבעלים של כולם.
זה לא המקרה אצלנו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ForeverRed כתב: כנראה שלא עשית שיוך למנויים ולכן המערכת מזהה אותך כבעלים של כולם.
זה לא המקרה אצלנו.
אמת, כולם רשומים על שמי.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב:מאתמול אני לא מצליח לתפוס אותם בטלפון. כל שניה מתנתק
תן להם כמה ימים להתאפס על עצמם, חבל על הזמן שלך.
לקראת רביעי חמישי שבוע הבא אני בטוח שיהיה פחות עומס והם גם ישתפרו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שמעון א כתב:מאתמול אני לא מצליח לתפוס אותם בטלפון. כל שניה מתנתק
תנסה לתפוס אותם.
אני הרגע חידשתי בטלפון.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

oranu כתב:
כי ההסתכלות על כמה העלו ביציע אחר היא צרות עין לשמה.

בשנה שעברה מחיר מנוי לנערים, נשים, סטודנטים, חיילים, ילדים בדרומי היה יקר יותר למקיבליהם במזרחי.

למרות הזווית צפייה, למרות שאין מקומות מסומנים ולמרות שזה יציע אולטראס מאחורי השער שבו המחירים חייבים להיות הכי זולים באצטדיון כמו בכל מקום בארץ ובעולם ואף אחד לא פצה את פיו.

אף לא אוהד אחד מהדרומי קשקש ודיבר למה ילד במזרחי משלם פחות כי המחיר שלעצמו 700 שקלים היה הוגן אז לא עניין אותנו.

בדיוק בגלל סיבה זו יושבי המזרחי והמערבי לא צריכים להלין על כך שהעלייה בדרומי נמוכה יותר באחוזים, כי מתקנים פה עוול שנעשה שנה שעברה, כי המחיר למנוי לאורך המגרש במזרחי ובמערבי הוא עדיין הוגן כלפי האוהדים אחרי ההעלאה ובמיוחד לאור העובדה שגם לאחר העלייה השונה והנמוכה יותר באחוזים בדרומי, ילדים נשים וחיילים במזרחי עדיין משלמים פחות ממקבילהם בדרומי, והיחס בין מחיר מנוי בוגר בין דרומי-מזרחי-מערבי לאחר ההעלאה הוא הגיוני, נכון, צודק ועדיין נוטה לטובת יושבי המזרחי והמערבי בהשוואה לקבוצות אחרות בארץ ובמיוחד בעולם ששם המקומות לאורך המגרש יקרים עשרות מונים מהמקומות מאחורי השער, לא צריך תמיד לחפש מה רע אלא פשוט להיות הוגנים ומציאותיים.
אני לא מסכים איתך. זה לא צרות עין.
תחשוב על סטודנט או נער שעשה מנוי למערבי בשנה שעברה ב900 בגלל שההפרשים משאר היציעים לא היו כל כך גדולים .
פתאום השנה שהוא מחוייב להשאר באותו מקום , כי אחרת לא יהיה לו מנוי , מגלה שמחיר המנוי שלו עלה ב35 אחוז. יותר משאר היציעים ופתאום ההפרשים כבר לא קטנים .

ודרך אגב , אני לא חושב שזה עוול שמחירי ילד נוער זולים במערבי , מאשר המחיר בדרומי. היציע המזרחי הוא יציע משפחתי יותר , והוגן מאוד שאב יוכל לקנות לילדיו מנוי במחיר מוזל.
לדרומי יש פחות משמעותית משפחות (בהדגשה על פחות, כמובן שיש כמה),ולכן יש הגיון במחיר אחיד.
קצת פחות מובן המחיר האחיד במערבי.
כמו כן לדעתי בכל המגרש צריכה להיות הנחה לסטודנטים.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

התאכזבתי שלא נתנו זמן להחלפת יציעים.
היו צריכים לעשות מערכת די פשוטה שכל מנוי יכול להגיש בקשה להחליף יציע, ואם יש מישהו מהיציע המבוקש שגם רוצה להחליף, הוא מקבל אישור. כל זה כמובן לפני מכירת המנויים.
ככה אוהדים מהדרומי שהבינו שזה לא בשבילם, יכלו להחליף ליציע אחר, ואוהדים מהמזרחי/מערבי שהחליטו שדווקא בא להם תאקשן של הדרומי, יכלו להגיע לשם.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Noam98 כתב:התאכזבתי שלא נתנו זמן להחלפת יציעים.
היו צריכים לעשות מערכת די פשוטה שכל מנוי יכול להגיש בקשה להחליף יציע, ואם יש מישהו מהיציע המבוקש שגם רוצה להחליף, הוא מקבל אישור. כל זה כמובן לפני מכירת המנויים.
ככה אוהדים מהדרומי שהבינו שזה לא בשבילם, יכלו להחליף ליציע אחר, ואוהדים מהמזרחי/מערבי שהחליטו שדווקא בא להם תאקשן של הדרומי, יכלו להגיע לשם.
זה באמת כזה פשוט? כי זה לא עובד בשום קבוצה אחרת ולמען האמת נשמע מסטבך לוגיסטית

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

yakar כתב:
אני לא מסכים איתך. זה לא צרות עין.
תחשוב על סטודנט או נער שעשה מנוי למערבי בשנה שעברה ב900 בגלל שההפרשים משאר היציעים לא היו כל כך גדולים .
פתאום השנה שהוא מחוייב להשאר באותו מקום , כי אחרת לא יהיה לו מנוי , מגלה שמחיר המנוי שלו עלה ב35 אחוז. יותר משאר היציעים ופתאום ההפרשים כבר לא קטנים .

ודרך אגב , אני לא חושב שזה עוול שמחירי ילד נוער זולים במערבי , מאשר המחיר בדרומי. היציע המזרחי הוא יציע משפחתי יותר , והוגן מאוד שאב יוכל לקנות לילדיו מנוי במחיר מוזל.
לדרומי יש פחות משמעותית משפחות (בהדגשה על פחות, כמובן שיש כמה),ולכן יש הגיון במחיר אחיד.
קצת פחות מובן המחיר האחיד במערבי.
כמו כן לדעתי בכל המגרש צריכה להיות הנחה לסטודנטים.
סטודנט שילם במזרחי הרבה פחות מ 900, אגב גם עכשיו אלו שלא יושבים ממש באמצע משלמים פחות מ 900.

וכן זו כן הסתכלות של צרות עין כי המחירים הוגנים גם לאחר העלייה.

אף אחד לא התחייב שמחירים יישארו כאלה נמוכים כמו עונה שעברה מי שקנה מנוי למקומות הטובים היה צריך לקחת בחשבון שבעונות הבאות תהיה עלייה זה היה ברור יש לנו אצטדיון של 16 אלף מושבים לא של 30.

בדבר אחד אני מסכים וזה עם נועם - הייתה חייבת להיות מערכת להחלפת מקומות ודיברתי על זה עם אסי אבל בגלל שאין מערכת מספיק מתקדמת של יוזרים והמון מנויים נרשמים פרונטאלית עדיין זה היה יוצר באלאגן רציני.

בעונה הבאה נדאג שזה יקרה כשתהיה מערכת מסודרת של שפע שבה כל אוהד רושם את המקום של המנוי שלו ולאן הוא מעוניין להחליף ואם מישהו רואה מנוי שהוא מעוניין בו ויש לו מנוי שמתאים לדרישות הוא מציע לו לעשות החלפה, ברגע ששני הצדדים אישרו את העסקה מבצעים את ההחלפה ושלום על ישראל.

מערכת אינטרנטית שעולה קצת כסף אמנם אבל הכרחית ודרושה.

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

היי,
אני יושב ביציע המערבי לבד
ואני מעוניין לשנות מקום לעמדה גבוהה יותר,או לחליפין להחליף לדרומי
האם זה יהיה ניתן לביצוע?
יש מישהו מעוניין להחליף?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

חברה יש לכם צרות של עשירים....אני בטיפשותי לא עשית מנוי וכנראה שלא יהיה לי...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שיש כתב:חברה יש לכם צרות של עשירים....אני בטיפשותי לא עשית מנוי וכנראה שלא יהיה לי...
מאמין שיהיו מנויים למכירה(מעט, אבל יהיו). אם תהיה נחוש ומהיר, תוכל להשיג מנוי.
יהיו כמה שיחדשו וינסו למכור את המנוי במחיר מופקע.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

oshri26 כתב:היי,
אני יושב ביציע המערבי לבד
ואני מעוניין לשנות מקום לעמדה גבוהה יותר,או לחליפין להחליף לדרומי
האם זה יהיה ניתן לביצוע?
יש מישהו מעוניין להחליף?
עדיף שתחדש מנוי ורק אז תחפש להחליף עם מישהו.
אם לא תחדש יש סיכוי גדול שתישאר בלי כלום.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: זה באמת כזה פשוט? כי זה לא עובד בשום קבוצה אחרת ולמען האמת נשמע מסטבך לוגיסטית
קרה במכבי ת"א, הפנאטיקס ביקשו מההנהלה והם נתנו להם לארגן את זה. לא הייתה ככ היענות אבל זה עניין אחר, הנקודה היא שהפורמט קיים.

שלח תגובה