שיר צדק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: שיר צדק

שליחה על ידי South Boy »

אני באמת חושב שבנושא הספציפי הזה אסור להגיד "אל תתייחסו".
נכון שכל התקשורת ואוהדי מכבי המסכנים לא שווים יחס אבל יש כאן בחור זהב, ישר כמו פלס, מקצוען בכל רמ"ח אבריו, שפשוט מקיזים את דמו בכל פעם מחדש.
אסור לשתוק על זה ובטח שלא עכשיו כשהפרשה מאחורינו, אם לא בשביל השם של המועדון אז בשביל שיר הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לנקות את שמו ולסתום לכל הבני אלף זונות האלה את הפה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

עכשיו קראתי את הטור של פרימו, כותרת ראשית באתר ערוץ הספורט, כזה תת רמה,
טור כ"כ מנותק מהמציאות, כל מה ששמר בטן הקיא החוצה על" המאמי הלאומית"..
בושה גם לאתר ערוץ הספורט ולעורך שנותן לו את הבמה לכתוב שקרים ועובדות שמנותקות מהמציאות.
איך אמר פרימו בבובה של לילה:" תוריד מס בדייה, עמלת חירטוט,אגרת קינאה ודמי השמצה.. "

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

South Boy כתב:אני באמת חושב שבנושא הספציפי הזה אסור להגיד "אל תתייחסו".
נכון שכל התקשורת ואוהדי מכבי המסכנים לא שווים יחס אבל יש כאן בחור זהב, ישר כמו פלס, מקצוען בכל רמ"ח אבריו, שפשוט מקיזים את דמו בכל פעם מחדש.
אסור לשתוק על זה ובטח שלא עכשיו כשהפרשה מאחורינו, אם לא בשביל השם של המועדון אז בשביל שיר הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לנקות את שמו ולסתום לכל הבני אלף זונות האלה את הפה.
ואתה באמת חושב שתצליח לשכנע את מי שעד עכשיו חושב שהיה פה סימום יזום?

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

izguy83 כתב: ואתה באמת חושב שתצליח לשכנע את מי שעד עכשיו חושב שהיה פה סימום יזום?
אי אפשר לשכנע את הבלתי משוכנעים, לפחות אם לא ניתן לאמת לשקוע לא יצטרפו לפסטיבל ההזוי הזה עוד אנשים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

South Boy כתב:
אי אפשר לשכנע את הבלתי משוכנעים, לפחות אם לא ניתן לאמת לשקוע לא יצטרפו לפסטיבל ההזוי הזה עוד אנשים.
עזוב נו. מי שעד היום גיבש דעה, לא ישנה אותה כ"כ בקלות. מה גם שאם אנחנו נתעסק בזה, זה בטוח לא ישקע.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

קחו פופקורן, השענו לאחור ותהנו מההיסטריה של כל אלו שלא מאמינים למציאות בה הפועל באר שבע הוא המועדון הטוב ביותר בישראל.

שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

לא עברנו כבר את השלב של "הנפגעים הלאומיים"?
לא מבין למה אתם לוקחים קשה כל טור או ציוץ בגנות המועדון, אתם יודעים כמה שנים חיכיתי ליום הזה שכולם ישנאו אותנו/ יחכו לנו בסיבוב.
לא יודע מה אתכם, אבל אני מתענג על הטורים הללו של פרימו ודומיו, ששטופים בשנאה וקנאה.
על זה נאמר "הכלבים נובחים והשיירה עוברת"
ובמקרה שלנו, היא לא עוברת, היא דוהרת ורומסת.
לילה טוב, וקחו את הדברים באיזי.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

יש לנו מזל שערוצי הספורט לא עושים פולו אפים האחד מהשני, למעט מקרים חריגים מאוד (לא כמו זה).

הסיכוי שנשמע על הדברים בוואן, וואלה ו/או YNET נמוך, וזה טוב

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

כמו כל ״רעש״ בתקשורת, נעלם אחרי שבוע.. דפדפו ואל תיכנסו לזה.. לא סתם המועדון לא מגיב על זה.
נקסטטטטטט

סמל אישי של משתמש
The red one

קטע מעניין - עוד לפני הסערה שפרימו יצר, נקבע להיום ראיון בגיגסי של דניאל זילברשטיין עם אסי רחמים. זה חלק מתכנית של ערוץ הספורט שתעלה בשבועות הקרובים (משהו סטייל 'תחנות' שהיה של זילברשטיין). הכניסה חופשית דרך הרשמה מראש.

יהיה מעניין לשמוע את ההתייחסות של אסי לדברים האלה. בלי קשר, לא בכל יום מתראיין גורם מהמועדון (אפילו לא בכל חודש) אז זה כך או כך מעניין, אבל אחרי אתמול..עוד יותר.

(ובנימה זו אם מישהו הולך לשם שיקליט כי אני ברענון נהיגה בערב :) )

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

The red one כתב:קטע מעניין - עוד לפני הסערה שפרימו יצר, נקבע להיום ראיון בגיגסי של דניאל זילברשטיין עם אסי רחמים. זה חלק מתכנית של ערוץ הספורט שתעלה בשבועות הקרובים (משהו סטייל 'תחנות' שהיה של זילברשטיין). הכניסה חופשית דרך הרשמה מראש.

יהיה מעניין לשמוע את ההתייחסות של אסי לדברים האלה. בלי קשר, לא בכל יום מתראיין גורם מהמועדון (אפילו לא בכל חודש) אז זה כך או כך מעניין, אבל אחרי אתמול..עוד יותר.

(ובנימה זו אם מישהו הולך לשם שיקליט כי אני ברענון נהיגה בערב :) )
איזה קטע הרענוני נהיגה האלה.. תמיד זה נופל על אירועים אחרים.
אף פעם לא שמעתי על מישהו שהלך לרענון נהיגה ולא פספס משהו אחר

סמל אישי של משתמש
The red one

דווקא בפעם הקודמת שהייתי אמור ללכת זה הסתדר לי יופי בלו'ז אבל אז חליתי אז נאלצתי לדחות

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חלק אחד הושלם. השעיה מאימונים למשך שבעה חודשים !! איזה התמודדות מלא תחושות ורגשות ובעיקר שקט. התעסקתי לראשונה בחיים שלי רק בעצמי ועשיתי מה שנכון רק בשבילי. עברתי את זה. כמו גדול. כמו שרק שיר צדק יכול.
חלק שני בעיצומו והוא הרבה יותר קשה. איזה מוזר ?? מאבד חלק מהדברים שמלווים אותי. כעס עצבים פסימיות. אז עצרתי ושמתי הכל בצד. זה טוב לי!?
אני חוזר לבסיס. רוצה כל כך לחזור ולפעמים לא מצליח. אתה מבין שזו פציעה. לא בגוף. בנפש. אני מתחיל שיקום שאני יודע שאני אחזור ממנו חזק ומוצלח הרבה יותר.
והמטרה. החלק השלישי. לחזור למגרש ולהיות טוב יותר. שלם יותר. שקט יותר. ולנצל את השיעור שעברתי.
התגעגעתי... אז לא באתי. אני תחרותי,לפעמים יותר מידי. לא עושה לי טוב להיות בצד בלי לקחת חלק. לצערי אסור לי להשתתף בטקס האליפות לכן אני בוחר לא להגיע ולראות מהצד. מקווה שתבינו אותי. ומאמין שנזכה להיות בטקס הזה שוב בשנה הבאה בעזרת השם!

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

לא יגיע להנפת הצלחת.
" זו פגיעה בנפש"

סמל אישי של משתמש
The red one

מעניין למה אסור לו להגיע

שלח תגובה