מנויים 19/20

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

Re: מנויים 19/20

שליחה על ידי maor20094 »

במשרד פרסום, עומד אחד האוהדים הכי מוכרים והשרופים שלנו.
אם הוא לא ידע איך אמור להיות שיווק לפתיחת עונה, אז מי כן?
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב: ואם יתלו שלטים ברחבי העיר ויפרסמו כמה פוסטים מעוצבים בפייסבוק זה יגרום להם לעשות מנוי?

המטרה תהיה להביא אוהדים חדשים. כמו שאמרו למעלה זה יכול לעשות רק טוב ליציעים.
אז לשיטתך לא צריך בכלל שיווק... זה בזבוז כסף. מי שאוהד הצלחות לא יעשה בכל מקרה מנוי... אלה אם כן יביאו לו את וואקמה או בוזגלו... סבבה.

שיווק זה לא רק פרסומות ושלטים. שיווק זה הצהרות שיוצרות ריגוש, רמת ציפיות, משהו חדש באוויר.

מכבי חיפה נראת פח כבר 7 שנים ועדיין מוכרת 15k מנויים מאז פתיחת סמי עופר. למה? האוהדים שלהם שונים משלנו? להם אין אוהדי הצלחות?

יש רמת ציפיות - יש מנויים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב: אותי יותר מצחיק התגובות שלך.
מי שרכש כזה או אחר זאת הסיבה שהוא מחדש או לא מחדש מנוי הוא אוהד הצלחות ושום שיווק לא ישנה את זה.
כל קהל מורכב בחלקו גם מאוהדי הצלחות.
אם אתה לא מבין את החשיבות הכלכלית והתרומה הכוללת של אותם אוהדים הראייה שלך צרה מאוד.

וסתם לידע כללי, לא כולם אוהדי הצלחות בהגדרה.
אני שומע על כל מיני הורים שחידשו מנוי לעצמם וחתכו בהוצאות על חשבון הילדים, ועל אחרים שלא מחדשים ליציעים היקרים מתוך מחשבה להוזיל עלויות ולרדת ליציעים זולים יותר.

אם אתה חושב שלא יהיה לאפקט הזה השפעה בעתיד אז אחלה, מיותר להמשיך לדון.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

עזוב הכל בולשיט. האוהדים האלה שבעים ולכן הם לא חידשו מנוי.
הדבר היחיד שהיה מרגש אותם זה רכש מפוצץ. לא הצהרות (כאילו שאם בכר היה אומר אתמול שרצים לכל התארים זה היה משנה משהו).

עד עכשיו עוברים קיץ שקט ולא רע בכלל. אם זה יסתיים כפי שמתכננים(אלמוג כהן, קשר זר, שטקוס) אפשר להגדיר את הקיץ הזה כטוב מאוד.
זה לא עושה את זה לאוהדים כאלה. אם בוזגלו היה חוזר זה היה עושה להם את זה.
אני מעדיף שיעבדו נכון ולא יחפשו החתמה לשם מנויים.

אני בספק אם ישארו מנויים(ואם ישארו אז כמה מאות בודדים) אחרי ההגרלה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב:עזוב הכל בולשיט. האוהדים האלה שבעים ולכן הם לא חידשו מנוי.
הדבר היחיד שהיה מרגש אותם זה רכש מפוצץ. לא הצהרות (כאילו שאם בכר היה אומר אתמול שרצים לכל התארים זה היה משנה משהו).

עד עכשיו עוברים קיץ שקט ולא רע בכלל. אם זה יסתיים כפי שמתכננים(אלמוג כהן, קשר זר, שטקוס) אפשר להגדיר את הקיץ הזה כטוב מאוד.
זה לא עושה את זה לאוהדים כאלה. אם בוזגלו היה חוזר זה היה עושה להם את זה.
אני מעדיף שיעבדו נכון ולא יחפשו החתמה לשם מנויים.

אני בספק אם ישארו מנויים(ואם ישארו אז כמה מאות בודדים) אחרי ההגרלה.
יכול להיות שלא יישארו מנויים.
אבל מאוד יכול להיות שיותר מ 40% מהאצטדיון זה מנויים של אנשים שרכשו מנויי כדי לעשות מזה כסף.

אני מעדיף אוהדי הצלחות.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

שמעון א כתב: 'חוזרים לגודל הטבעי' כי אנחנו כבר לא מצהירים שאנחנו רוצים אליפות כמו בשלוש-ארבע שנים האחרונות. מנמיכים ציפיות(וזה בסדר מותר, וזה בסדר גם להתבאס).
די שמעון די
בפעם הקודמת שנדרש סנכרון עם המציאות, הגיע בחור שאמר שהפועל בש צריכה להתבסס שנה שנתיים בצמרת, ובצורה הדרגתית לאיים על הכתר. הוא ידע על מה הוא מדבר, הוא אמר את זה במסעת הראשונה שלו וקראו לו ברדה אליניב.
בפעם הקודמת שהביאו רכש מעורר ציפיות כזה שאמור למכור מנויים והרבה קראו לו קואנקה איסאק.
שמות זה דבר שמוכר כרטיסים אבל הוא לא הדבר הכי שחשוב.
להצהיר שרצים לאליפות זה דבר שמוכר כרטיסים אבל כל עוד אין לזה אחיזה במציאות זה לגנוב דעת ברמה הבסיסית ביותר.
בנתיים אני די מבסוט מכל מה שקורה. שומדבר לא פופוליסטי.
יביאו את השם הגדול הקיץ אני כמעט משוכנע בכך. ואם זה לא יסתדר זה גם בסדר כל עוד נראה קבוצה עם אלמנטים שכיף לראות.
בנתיים זה חסר תכלית לעשות סיכום ברכש פעם בשבוע במהלך יוני-אוגוסט.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב: אוהדי הצלחות יש לכל קבוצה בארץ.
אם מחר מיץ' ימכור 5-6 כוכבים, ויביא את יובל נעים מאמן שיצהיר:"אנחנו רוצים לתקוע יתד בליגה"... גם להם ירד כמות רוכשי המנויים בחצי.

האוהדים 'השבעים והמגעילים' האלה מילאו את טרנר 3-4 שנים. אין לי בעיה להיות מוקף באוהדים כאלה כל החיים. המצב של הקבוצה שלי יהיה טוב.
+1.
ואני לא אתפלא אם גם רשימות ההמתנה יתדלדלו ויכזיבו.
זה אך טבעי שכאשר ה"מוצר" פחות טוב, פחות אנשים ירצו להתחייב, במיוחד שהמחירים נשארו כמו בעונה שעברה. לא כולם "דפוקים" (במובן החיובי, כן?)כמו חלק לא מבוטל מהכותבים כאן, כאלו שילכו באש ובמים אחרי הקבוצה. בעבר כשהמטרות המוצהרות עלו, כשהיכולת עלתה והקבוצה רקדה על הדשא, כשנעשתה השקעה גדולה בקבוצה דאגו להעלות את מחירי המנויים מידי שנה וקהל (למרות הקושי אצל לא מעטים) ידע לקבל זאת כי העריך מאוד את התמורה. השנה, כשכל הפרמטרים האלו עשו פניית פרסה (ובייחוד לאחר עונה רעה כמו החולפת) היו חייבים להפחית את מחירי המנויים, ולו באופן סימלי. יש מושג כלכלי שנקרא גמישות הביקוש וההיצע. חושב שבהפחתה קלה של המחירים יכלו להגדיל משמעותית את הביקוש ולייצר בסך הכל הכנסה גבוהה יותר. אני חושש מאוד שטרנר יהיה רחוק מאוד מסולד אאוט בעונה הקרובה, מקווה בכל ליבי שאולי סיכום עם אלמוג כהן ואולי עוד זר מעניין ישנו את המגמה אך אני מאוד סקפטי.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

delta7 כתב: +1.
ואני לא אתפלא אם גם רשימות ההמתנה יתדלדלו ויכזיבו.
זה אך טבעי שכאשר ה"מוצר" פחות טוב, פחות אנשים ירצו להתחייב, במיוחד שהמחירים נשארו כמו בעונה שעברה. לא כולם "דפוקים" (במובן החיובי, כן?)כמו חלק לא מבוטל מהכותבים כאן, כאלו שילכו באש ובמים אחרי הקבוצה. בעבר כשהמטרות המוצהרות עלו, כשהיכולת עלתה והקבוצה רקדה על הדשא, כשנעשתה השקעה גדולה בקבוצה דאגו להעלות את מחירי המנויים מידי שנה וקהל (למרות הקושי אצל לא מעטים) ידע לקבל זאת כי העריך מאוד את התמורה. השנה, כשכל הפרמטרים האלו עשו פניית פרסה (ובייחוד לאחר עונה רעה כמו החולפת) היו חייבים להפחית את מחירי המנויים, ולו באופן סימלי. יש מושג כלכלי שנקרא גמישות הביקוש וההיצע. חושב שבהפחתה קלה של המחירים יכלו להגדיל משמעותית את הביקוש ולייצר בסך הכל הכנסה גבוהה יותר. אני חושש מאוד שטרנר יהיה רחוק מאוד מסולד אאוט בעונה הקרובה, מקווה בכל ליבי שאולי סיכום עם אלמוג כהן ואולי עוד זר מעניין ישנו את המגמה אך אני מאוד סקפטי.
קשה לי לדבר על קבוצת כדורגל במונחים כלכלים-עסקיים גרידא, כי עבורי זו אהבה. אבל אני מסכים איתך לגמרי רוני.

כתבתי כמה הודעות מעלה ועל אף שלא התעורר שום דיון סביב ההודעה הזו, אכתוב שוב; חידוש המינויים המאכזב הוא קריאת השכמה לבעלי המועדון. כן, יש 6000 איש שעבורם הפועל באר שבע היא יותר מטוני ואקמה או אוגו או הקפת אליפות נגד מכבי.

אבל יש עוד 5000 לערך, שאם הצביעו ברגליים(בידיים/בכיסים), צריכים להדליק לכם נורה אדומה ולגרום לכם לשאול מדוע.

ועל אותו הבסיס, תתקיים גם האטה במכירת המרצניידס ובהמשך גם פחות ספונסרים והנה, ברחה לא הכנסה של כמה מיליונים טובים.

אם 5000 אנשים מתייחסים למועדון כדורגל כספק ואל עצמם כצרכנים ושואפים לקבל מוצר טוב ואיכותי יותר, אז חשוב שיסיקו למעלה מסקנות- אני פחות בעד הנחה, לא כי אני דואג לכיס של אלונה, אלא כי זה מעט לא פייר להתחייס למחיר כאל נותן לשינויים online.

אבל וואלה, לא הנחה, אז לפחות רכש.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

מסכים שהיה צורך להוזלה קלה, עדיין לושב שיחדשו עוד 2000 -3000

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מישהו קיבל הודעה אישית שהחלה תקופת חידוש המנויים? מייל/סמס משהו?

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

yedidel כתב:מישהו קיבל הודעה אישית שהחלה תקופת חידוש המנויים? מייל/סמס משהו?
ב10 לחודד קיבלתי הודעת sms שנשארו 10 ימים לחידוש

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

לא מבין למה לא נותנים זכות ראשונים למי שחידש במידה והוא רוצה לשנות מקום במגרש.
איזה אבסורד זה.
במקום לתמוך ולתת אופציה לאוהדים האמיתיים שלכם, אלה שתמיד יגיעו בין אם זה דייגו סיסטון או טוני ווקאמה לבחור כיסא בהתאם לאופציות הפתוחות כי המוןןןן לא מחדשים האופציה הזו שמורה "לרשימת המתנה".
אפס מחשבה הפועל ב"ש. אפס.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מה הקטע שביטלו את האימון הפתוח?

עד כדי כך היא כועסת/נעלבה שאיבדה לגמרי קשר עם הקהל? לא הגיע הזמן להיות מאחורי זה כבר? זה מתחיל להמאס.

לא חושבים על הקהל, לא חושבים כמו קהל, לא חושבים בשביל הקהל, רק לצמצם נזקים?

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

נירא לכם שהם יתנו יום/יומים למי שלא חידש למקום שלו לקנות במקום אחר,בוא נירא בכמה הם ימכרו מנויים לקהל הרחב ואם היה לנו הנחה,אני מהמר שלא סופרים אותנו

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

האוהדים צריכים לראות זיק של הצהרת כוונות מצד המועדון והמנויים ייחטפו. לצורך העניין עלי מוחמד אמור לחתום בביתר ועדיין ולא חתם. אם פתאום אלונה עושה שם מחטף של הדקה ה90 אתם תראו הסתערות המונית על המנויים.

שלח תגובה