בכר והחבר'ה - צוות לעניין? 19/20

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: בכר והחבר'ה - צוות לעניין? 19/20

שליחה על ידי Totti »

delta7 כתב: כמו שזה נראה בינתיים עוד נחלום "לדשדש כמו בעונה שעברה".
מאמין באמונה שלמה שלא יהיה גרוע מהעונה החולפת. גם אם בסופו של יום לא נשיג כרטיס לאירופה ונסיים מקום-שניים מתחת.
היינו עדים לאוסף שחקנים לא מחוייבים, בעלי משמעת שערוריעתית וכדורגל מבזה בחלקים נרחבים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב:

מנפח מספרים?
תקציב הפועל באר שבע בעונת האליפות הראשונה (2015/2016) 48 מיליון שקלים -
https://sports.walla.co.il/item/3110207" onclick="window.open(this.href);return false;

תקציב מכבי תל אביב באותה עונה 163 מיליון שקלים מהם 65 מיליון שקלים על שכר שחקנים!
https://www.one.co.il/Article/301123.html" onclick="window.open(this.href);return false;

אתם בכלל מבינים את הפערים?
אנחנו עם תקציב של 163 מיליון שקלים לא צריכים להיתקע עם קוואנקה מינואר עד אמצע הקיץ או לפחד להחתים שחקן בשכר הזה בעתיד ובטח לא נתקעים עם כל מיני בן בסט ודור אלו מינואר שעבר.
מכבי החתימו שני שחקנים מברזיל במיליוני יורו, האחד בכלל לא נספר ושוחרר השני נשלח בהשאלה לבני יהודה ואז שוחרר, והם בכלל לא מצמצו. אצלנו כל רגע שניג'ל לא מספק את הסחורה מדברים עליו ופוחדים לגשת לשוק במחירים האלה בגלל נפילה עם שחקן אחד.

שנה שעברה התנהלנו בצורה איומה ונוראה עוד מהקיץ ושילמנו את המחיר.
מכבי התנהלה 3 שנים באותו דרך, הביאה לכאן זרים גמורים כמו סקריונה עם שכר של מיליון יורו נטו וקנתה ברזילאים שלא פותחים אצלנו בקבוצת הנוער במיליוני יורו והמשיכה לתת לג'ורדי שבשלב מסוים עניין אותו יותר המועדונים בתל אביב מאשר כדורגל לנהל ולאמן את הקבוצה ועדין היא לא התרסקה כי שם על טעויות כלכליות לא משלמים (רק בפיייר פליי).
צחוק הגורל שדווקא הפייר פליי הציל אותם כי גם שנה שעברה הם נכשלו בזרים למעט סאבוריט שהוא שחקן מצוין, פייר פליי שבלעדיו אף אחד מהמושאלים לא היה מקבל דקה (תבדקו כמה שנים ברסקי הושאל), ועכשיו מדברים איתי על מדיניות ואסטרטגיה כאילו להחזיר מושאלים בעקבות הפייר פליי זה אסטרטגיה.

אפרופו פייר פליי, גם איתו הם מחזיקים מגן שמאלי ישראלי בחוזה של 400 אלף יורו (דוידזאדה) ומגן ימני בעלות דומה (דסה רוב השנה או קנדיל) ובלם ישראלי (טיבי) ובלם זר (הספרדי) בעלות של מאות אלפי יורו כל אחד על הספסל, ובחלקים גדולים את שכטר, עטר וריקן וישראלים נוספים סופר יקרים על הספסל.

אנחנו מדברים על קבוצה עם תקציב של 120 מיליון וצפונה כל עונה כן? בכל ליגה אחרת קבוצה שהיא לפחות פי 2 תקציב מהיריבה הישירה שלה לתואר לוקחת אליפות בהליכה שנים או לפחות דומיננטית בצורה בלתי רגילה.
מאז שבכר הגיע זה 3 - 1 לנו למרות פערי התקציב, ואתם באים ללמד אותי על אסטרטגיה ומדיניות של מכבי תל אביב?
לשים תקציב שווה ערך לתקציב הכולל של בני יהודה שלקחה גביע על מחלקת הנוער זה מדיניות או אסטרטגיה? איזה קבוצה בישראל גם אם רוצה מסוגלת לזה?
הבאת את התקציב שלהם בעונת 16/17 מול התקציב שלנו ב- 15/16, שתי עונות שונות לחלוטין. אבל עזוב, זאת לא הנקודה.
אתה ממשיך לדבר על כסף ותקציבים ומתעלם מהנקודה שאסטרטגיה לא קשורה לכסף. ובוא, זה לא שאנחנו עם תקציב מינימום.
גם אייאקס, טוטנהאם ודורטמונד למשל, ולהבדיל אלף אלפי הבדלות, הן לא מועדונים דרג א' באירופה ולא מסוגלים להתחרות עם אריות היבשת מבחינת תקציבים, אבל הן גיבשו לעצמן אסטרטגיה ודרך לכפר על פערי התקציב, בעיקר בעזרת השקעה נכונה בסקאוטינג ובמחלקת הנוער.
הפועל ב"ש דווקא עם התקציב הגבוה בתולדותיה התרסקה, ולא הציגה שום מדיניות וחשיבה קדימה.
מכבי ת"א אכן נכשלה במשך שתי עונות (לדעתי ב- 15/16 לא נכשלו) אבל יש גם דרגות לכישלון, הכישלון שלהם היה הפיך וניתן לתיקון תוך קיץ אחד, שלנו בלתי הפיך וייקח שנים לתקן אותו.
ולמה? כי שם יש בסיס יציב, מועדון מאורגן עם תכנית עבודה מסודרת בכל המחלקות, כזה שגם אם נקלע לבעיות פייר פליי יוכל להעמיד קבוצה לאליפות. לעולם לא יצאו מהמירוץ, לעולם לא הפסיקו להתחרות על שחקנים מובילים בשוק. ברור שגם שם לא הכל ורוד, עדיין מועדון כדורגל ישראלי, ועדיין לטעמי מגוחך להשוות את ההתנהלות של שני המועדונים, בטח ובטח בשנה האחרונה.
אנחנו אפילו לא נקלענו לבעיות פייר פליי, רק מקיצוץ סביר בתקציב אנחנו כבר די בוודאות יצאנו מהמירוץ לפחות לשנתיים הקרובות.
לא רואה פארסות כמו סטו ואנסטיס קורות במכבי, לא רואה אותם הולכים על החתמות הזויות בלי טיפת אופק עתידי כמו בן בסט ועזרא, לא רואה אותם מאבדים את הראש דקה לפני סוף החלון ושמים את כל הז'יטונים על שני שחקנים בלי לחשוב על ההתאמה שלהם לשיטה ולמערך.

אבל הדיון הוא באמת לא מכבי.
בהפועל ב"ש של היום אין אסטרטגיה, וגם אם איכשהו תצליח לשכנע אותי שבמכבי המצב לא יותר טוב, זה לא ינחם אותי בשום צורה.
אין מערך סקאוטינג, אסטרטגיית הרכש משתנה כל חלון, אין חשיבה קדימה, אין הכנה מראש וההתנהלות נהיית מביכה מיום ליום.
נושא מחלקת הנוער הוא כישלון חרוץ!! של אלונה, עם כל האהבה, ועד השנה עם האקדמיה בשיתוף אתלטיקו ההתנהלות שם הייתה של מועדון קטן, לא כזה שמתיימר לתקוע יתד בצמרת הליגה.
כולנו זוכרים למערכת את שלוש האליפויות ובצדק, מה ששלה שלה והרוויחה את הקרדיט ביושר, אבל בין ההתנהלות של לפני שנתיים-שלוש לבין ההתנהלות היום אין שום קשר.
היום אין לנו כוכבים ישראלים כמו ברדה, בוזגלו, מליקסון, ראדי וצדק שאפשר לבנות סביבם קבוצה אלופה, דור הזהב הזה סיים את דרכו ואנחנו נתפסים עכשיו עם המכנסיים למטה כי לא חשבנו על היום שאחרי.

אני כותב את הדברים האלה בכאב ותאמין לי שאני לא נהנה להעביר כזאת ביקורת, אבל אי אפשר לצבוע את המציאות בורוד ולהתעלם מהבעיה:
הפועל ב"ש כיום זה מועדון בלי דרך ובלי אסטרטגיה לטווח ארוך, שהתבשם מריח האליפויות אבל לא טרח לחשוב איך לשמר את ההצלחה.
הכיוון כרגע הוא הרבה יותר למטה מאשר למעלה. הלוואי שאני טועה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

לקח להם 3 שנים לתקן וכן לנו אין חשיבה קדימה וזה בעוכרינו עכשיו כי לא ידענו לשמר את צה שהיה, אבל אולי השתפ עם אתלטיקו מבשר משהו

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שיש כתב:לקח להם 3 שנים לתקן וכן לנו אין חשיבה קדימה וזה בעוכרינו עכשיו כי לא ידענו לשמר את צה שהיה, אבל אולי השתפ עם אתלטיקו מבשר משהו
לקח להם 3 שנים לתקן אבל כל הזמן היו רלוונטים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

delta7 כתב: לקח להם 3 שנים לתקן אבל כל הזמן היו רלוונטים.
יותר קל להיות רלוונטים עם תקציב של 150 מיליון.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב: תתעסקו בקבוצה שלנו ובסיבות שגרמו לה להתרסק מפסגת האולימפוס למקום שבו היא נמצאת היום.
אמת.
בגדול, חשבו שכל מה שידעו בו, יהפוך לזהב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

bs war כתב:
הבאת את התקציב שלהם בעונת 16/17 מול התקציב שלנו ב- 15/16, שתי עונות שונות לחלוטין. אבל עזוב, זאת לא הנקודה.
אתה ממשיך לדבר על כסף ותקציבים ומתעלם מהנקודה שאסטרטגיה לא קשורה לכסף. ובוא, זה לא שאנחנו עם תקציב מינימום.
גם אייאקס, טוטנהאם ודורטמונד למשל, ולהבדיל אלף אלפי הבדלות, הן לא מועדונים דרג א' באירופה ולא מסוגלים להתחרות עם אריות היבשת מבחינת תקציבים, אבל הן גיבשו לעצמן אסטרטגיה ודרך לכפר על פערי התקציב, בעיקר בעזרת השקעה נכונה בסקאוטינג ובמחלקת הנוער.
הפועל ב"ש דווקא עם התקציב הגבוה בתולדותיה התרסקה, ולא הציגה שום מדיניות וחשיבה קדימה.
מכבי ת"א אכן נכשלה במשך שתי עונות (לדעתי ב- 15/16 לא נכשלו) אבל יש גם דרגות לכישלון, הכישלון שלהם היה הפיך וניתן לתיקון תוך קיץ אחד, שלנו בלתי הפיך וייקח שנים לתקן אותו.
ולמה? כי שם יש בסיס יציב, מועדון מאורגן עם תכנית עבודה מסודרת בכל המחלקות, כזה שגם אם נקלע לבעיות פייר פליי יוכל להעמיד קבוצה לאליפות. לעולם לא יצאו מהמירוץ, לעולם לא הפסיקו להתחרות על שחקנים מובילים בשוק. ברור שגם שם לא הכל ורוד, עדיין מועדון כדורגל ישראלי, ועדיין לטעמי מגוחך להשוות את ההתנהלות של שני המועדונים, בטח ובטח בשנה האחרונה.
אנחנו אפילו לא נקלענו לבעיות פייר פליי, רק מקיצוץ סביר בתקציב אנחנו כבר די בוודאות יצאנו מהמירוץ לפחות לשנתיים הקרובות.
לא רואה פארסות כמו סטו ואנסטיס קורות במכבי, לא רואה אותם הולכים על החתמות הזויות בלי טיפת אופק עתידי כמו בן בסט ועזרא, לא רואה אותם מאבדים את הראש דקה לפני סוף החלון ושמים את כל הז'יטונים על שני שחקנים בלי לחשוב על ההתאמה שלהם לשיטה ולמערך.

אבל הדיון הוא באמת לא מכבי.
בהפועל ב"ש של היום אין אסטרטגיה, וגם אם איכשהו תצליח לשכנע אותי שבמכבי המצב לא יותר טוב, זה לא ינחם אותי בשום צורה.
אין מערך סקאוטינג, אסטרטגיית הרכש משתנה כל חלון, אין חשיבה קדימה, אין הכנה מראש וההתנהלות נהיית מביכה מיום ליום.
נושא מחלקת הנוער הוא כישלון חרוץ!! של אלונה, עם כל האהבה, ועד השנה עם האקדמיה בשיתוף אתלטיקו ההתנהלות שם הייתה של מועדון קטן, לא כזה שמתיימר לתקוע יתד בצמרת הליגה.
כולנו זוכרים למערכת את שלוש האליפויות ובצדק, מה ששלה שלה והרוויחה את הקרדיט ביושר, אבל בין ההתנהלות של לפני שנתיים-שלוש לבין ההתנהלות היום אין שום קשר.
היום אין לנו כוכבים ישראלים כמו ברדה, בוזגלו, מליקסון, ראדי וצדק שאפשר לבנות סביבם קבוצה אלופה, דור הזהב הזה סיים את דרכו ואנחנו נתפסים עכשיו עם המכנסיים למטה כי לא חשבנו על היום שאחרי.

אני כותב את הדברים האלה בכאב ותאמין לי שאני לא נהנה להעביר כזאת ביקורת, אבל אי אפשר לצבוע את המציאות בורוד ולהתעלם מהבעיה:
הפועל ב"ש כיום זה מועדון בלי דרך ובלי אסטרטגיה לטווח ארוך, שהתבשם מריח האליפויות אבל לא טרח לחשוב איך לשמר את ההצלחה.
הכיוון כרגע הוא הרבה יותר למטה מאשר למעלה. הלוואי שאני טועה.
אתה טועה, תכנס ללינק, מדובר על התקציב בעונת האליפות הראשונה שלנו כשעלו לליגת האלופות.
מכבי לא נפלו עם שחקנים כמו בן בסט? איפה בן בסט שיחק לפני הפועל חיפה (רק עם משכורת כפולה מאצלנו)? כמה הם שילמו על שוינפלד הנגר? כמה מיליונים הם שילמו על שני הברזילאים שבסוף שוחררו בחינם? כמה זרים הם הביאו בשכר של מאות אלפי יורו (סקר יונה עם מיליון יורו בשנה שכר נניח) שלא הציגו רבע מהיכולת של אוגו/טוני/מיגל?
אפרופו מדיניות ואסטרטגיה, איך זה מסתדר עם עבירה על הפייר פליי וקבלת עונשים? או עם הפסד של 3 אליפויות לקבוצה עם פחות משליש מהתקציב שלהם או חצי בעונות מסוימות?
זה הישג לסיים כסגנית האלופה עם התקציב שלהם? באיזה מציאות בדיוק?
זה הישג להביא צוות זר בקיץ בסכום עתק, להמשיך לנצח בתחרות על הישראלים המובילים בשוק (אצילי לפני שנתיים, שכטר בקיץ הנוכחי, שני שחקנים שאנחנו מאוד רצינו) ולהגיד שהמדיניות החזירה להם את האליפות?
מה שהחזיר להם את האליפות זה תקציב מטורף שמאפשר להם להחתים כל ישראלי בכיר להביא אחרי כישלון צוות זר סופר יקר כמו גם להחזיק מחלקת נוער ולאחר מכן גם להשאיל שחקנים מהנוער כמו יונתן כהו וגלזר וברסקי כשהם כבר מרוויחים סכומים יפים לקבוצות בליגת העל כשמכבי סופגת את רוב השכר רק בשביל שישביחו להם אותן דרך דקות, וגם אז את ההזדמנות קיבלו רק בגלל הפייר פליי שלא קשור למכבי.

אנחנו שנה שעברה היינו כישלון חרוץ, אבל אותה הנהלה עשתה בית ספר למכבי במשך שלוש שנים עם תקציב נמוך בהרבה ומשום מה אחרי העונה האחרונה שוכחים את זה, כמו העובדה שמכבי עם תקציב של מעל 160 מיליון שקל וזהבי ובלומפילד לא לקחה אליפות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

מצחיק אותי ההתעסקות הזו בכמה כסף יש למכבי וכמה הם הוציאו/יכולים להוציא.
תנו לי גולדהר הלוואי עליי כל יום, חלום אולטימטיבי של כל אוהד כדורגל בעלים ששם כסף בשלט רחוק ונראה שהולך להישאר כאן עוד המון זמן.

אלה הקלפים שחולקו ועם זה צריך לדעת להתמודד, להם יש בעלים סופר עשיר ולנו יש בעלים עשירה אך משקיעה סכומים קטנים יותר, זה אחלה ואין תלונות אך המועדון היה צריך להבין מהם החסרונות שלו בשוק אל מול היתרונות הכלכליים של מכבי ולבנות אסטרטגיה שמתאימה לסדר גודל שלנו.

דווקא אנחנו שלא יכולים להחתים שחקנים במיליון יורו בעונה היינו חייבים להבין שהצלחה לאורך זמן תגיע רק מהנוער, זה היה צריך להיות main goal מדיי וואן של אלונה אך לצערי זה גם הכישלון הכי גדול שלה.
שחקנים כדוגמת דור אלו, אורן ביטון, אוחנה, זריהן וכו' אלה שחקנים שחייבים להגיע מתוכנו על מנת לחסוך רכישות יקרות ואפשרות לשים את מרבית הזיטונים הפנויים על זרים מהרמות הגבוהות ביותר.
אם אחרי מעל 10 שנים לא הצלחנו לייצר שום דבר בריא במחלקת הנוער עד אולי השת"פ כרגע עם אתלטיקו זה אומר דרשני.
לא סתם כולנו כאן פוחדים שאלונה תעזוב מהסיבה שכרגע חמצן האוויר שלנו מגיע אך ורק מהשכר והחתמות שאנחנו עוד יכולים לעשות בזכות התקציב שהיא מעמידה, ברגע שהיא תעזוב לא יישאר כלום אחריה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב:מצחיק אותי ההתעסקות הזו בכמה כסף יש למכבי וכמה הם הוציאו/יכולים להוציא.
תנו לי גולדהר הלוואי עליי כל יום, חלום אולטימטיבי של כל אוהד כדורגל בעלים ששם כסף בשלט רחוק ונראה שהולך להישאר כאן עוד המון זמן.

אלה הקלפים שחולקו ועם זה צריך לדעת להתמודד, להם יש בעלים סופר עשיר ולנו יש בעלים עשירה אך משקיעה סכומים קטנים יותר, זה אחלה ואין תלונות אך המועדון היה צריך להבין מהם החסרונות שלו בשוק אל מול היתרונות הכלכליים של מכבי ולבנות אסטרטגיה שמתאימה לסדר גודל שלנו.

דווקא אנחנו שלא יכולים להחתים שחקנים במיליון יורו בעונה היינו חייבים להבין שהצלחה לאורך זמן תגיע רק מהנוער, זה היה צריך להיות main goal מדיי וואן של אלונה אך לצערי זה גם הכישלון הכי גדול שלה.
שחקנים כדוגמת דור אלו, אורן ביטון, אוחנה, זריהן וכו' אלה שחקנים שחייבים להגיע מתוכנו על מנת לחסוך רכישות יקרות ואפשרות לשים את מרבית הזיטונים הפנויים על זרים מהרמות הגבוהות ביותר.
אם אחרי מעל 10 שנים לא הצלחנו לייצר שום דבר בריא במחלקת הנוער עד אולי השת"פ כרגע עם אתלטיקו זה אומר דרשני.
לא סתם כולנו כאן פוחדים שאלונה תעזוב מהסיבה שכרגע חמצן האוויר שלנו מגיע אך ורק מהשכר והחתמות שאנחנו עוד יכולים לעשות בזכות התקציב שהיא מעמידה, ברגע שהיא תעזוב לא יישאר כלום אחריה.
בול!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב: יותר קל להיות רלוונטים עם תקציב של 150 מיליון.
אמת, אין על כך חולק.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

ההבדל שגולדהאר לא מתעייף. בשביל משפחת ברקת הפועל בש זה כסף קטן, אבל כנראה אצלם משהו נסדק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

RedHell כתב:מצחיק אותי ההתעסקות הזו בכמה כסף יש למכבי וכמה הם הוציאו/יכולים להוציא.

גולדהאר במכבי עשר שנים, השקיע בסביבות 250 מיליון שקל במחלקת הנוער (אולי יותר כי בתחילת הדרך הוא גם שיפץ את המתחם וכיוצא בזה), מה יצא לו מזה? כמה שחקנים באמת איכותיים יצאו ממחלקת הנוער שלהם? כלומר יש להם כמה שחקני ליגה טובים, הרבה כאלה שנחשבים "כישרונות", אבל מי שהכי בלט באליפות זה דור מיכה בן ה-27 שכשגולדהאר הגיע כבר היה השחקן הכי טוב בליגה לנוער והשחקן הבולט של נבחרת הנוער של ישראל.
אני חושב שהשקעה בנוער היא נכונה, אבל וואלה בסכומים האלה התוצר הוא לא כזה מרשים. כלומר הוא מרשים ביחס לשאר הקבוצות בישראל, אבל אם נגיד הייתי משקיע כל שנה 25 מיליון שקל בזרים במקום בנוער, מניח שהייתי מביא כמה שובר שיווין וגם משאיר אותם אצלי הרבה שנים וזה יכול אולי להיות עם יותר השפעה.
הבעיה היא שכדי לשמור על התהליך במחלקת הנוער הם צריכים כל שנה לשפוך את אותו סכום (ואפילו יותר, השנה אמרו שזה כבר הגיע ל-30 מיליון) כלומר במבט לעתיד הם עדין יהיו תלוים בכסף של גולדהאר.
ושוב, יכול להיות שעוד עשר שנים נתעורר למציאות שמחלקת הנוער של מכבי תל אביב כבר מייצרת על בסיס קבוע שחקנים כמו מיכה, מליקסון, נאטכו וזהבי על בסיס קבוע, בינתיים עם כל ההשקעה מה שיוצא להם זה יונתן כהן ודור פרץ, לא רע אבל בטח לא טוני נואקמה או ג'ון אוגו או מיגל ויטור או דור מיכה, מאור מליקסון ונאתכו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: גולדהאר במכבי עשר שנים, השקיע בסביבות 250 מיליון שקל במחלקת הנוער (אולי יותר כי בתחילת הדרך הוא גם שיפץ את המתחם וכיוצא בזה), מה יצא לו מזה? כמה שחקנים באמת איכותיים יצאו ממחלקת הנוער שלהם? כלומר יש להם כמה שחקני ליגה טובים, הרבה כאלה שנחשבים "כישרונות", אבל מי שהכי בלט באליפות זה דור מיכה בן ה-27 שכשגולדהאר הגיע כבר היה השחקן הכי טוב בליגה לנוער והשחקן הבולט של נבחרת הנוער של ישראל.
אני חושב שהשקעה בנוער היא נכונה, אבל וואלה בסכומים האלה התוצר הוא לא כזה מרשים. כלומר הוא מרשים ביחס לשאר הקבוצות בישראל, אבל אם נגיד הייתי משקיע כל שנה 25 מיליון שקל בזרים במקום בנוער, מניח שהייתי מביא כמה שובר שיווין וגם משאיר אותם אצלי הרבה שנים וזה יכול אולי להיות עם יותר השפעה.
הבעיה היא שכדי לשמור על התהליך במחלקת הנוער הם צריכים כל שנה לשפוך את אותו סכום (ואפילו יותר, השנה אמרו שזה כבר הגיע ל-30 מיליון) כלומר במבט לעתיד הם עדין יהיו תלוים בכסף של גולדהאר.
ושוב, יכול להיות שעוד עשר שנים נתעורר למציאות שמחלקת הנוער של מכבי תל אביב כבר מייצרת על בסיס קבוע שחקנים כמו מיכה, מליקסון, נאטכו וזהבי על בסיס קבוע, בינתיים עם כל ההשקעה מה שיוצא להם זה יונתן כהן ודור פרץ, לא רע אבל בטח לא טוני נואקמה או ג'ון אוגו או מיגל ויטור או דור מיכה, מאור מליקסון ונאתכו.
כל קבוצה בישראל הייתה מתה להוציא "רק" את יונתן כהן, דור פרץ וגלזר מהנוער שלה. הם שחקני הרכב בכל קבוצה בארץ, לדעתי חלקם גם יגיעו לאירופה.
מה הקשר לזרים? זאת גניבת דעת גדולה להשוות את הישראלים שיוצאים מהנוער שלהם לאוגו, ויטור וטוני.
בסוף יש לך רק 5 זרים על הדשא ואת רוב הסגל אתה צריך למלא בישראלים, והם בינתיים מייצרים את הישראלים הכי איכותיים, גם להרכב וגם לסגל הרחב.

אי אפשר להגיד שהם לא רואים פירות מההשקעה שלהם בנוער, זה לחלוטין התעלמות מהמציאות.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

bs war כתב:
כל קבוצה בישראל הייתה מתה להוציא "רק" את יונתן כהן, דור פרץ וגלזר מהנוער שלה. הם שחקני הרכב בכל קבוצה בארץ, לדעתי חלקם גם יגיעו לאירופה.
מה הקשר לזרים? זאת גניבת דעת גדולה להשוות את הישראלים שיוצאים מהנוער שלהם לאוגו, ויטור וטוני.
בסוף יש לך רק 5 זרים על הדשא ואת רוב הסגל אתה צריך למלא בישראלים, והם בינתיים מייצרים את הישראלים הכי איכותיים, גם להרכב וגם לסגל הרחב.

אי אפשר להגיד שהם לא רואים פירות מההשקעה שלהם בנוער, זה לחלוטין התעלמות מהמציאות.
הם רואים פרות,אבל השאלה מה עדיף להשקיע 5 מיליון בנוער ולהביא רכש ב 20 מיליון(ישראלים בכירים) או להשקיע 25 מליון בנוער,בגלל שאני חושב שהנוער שלנו עצלן ולא מוצלח אני חושב האופציה הראשונה יותר טובה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב: גולדהאר במכבי עשר שנים, השקיע בסביבות 250 מיליון שקל במחלקת הנוער (אולי יותר כי בתחילת הדרך הוא גם שיפץ את המתחם וכיוצא בזה), מה יצא לו מזה? כמה שחקנים באמת איכותיים יצאו ממחלקת הנוער שלהם? כלומר יש להם כמה שחקני ליגה טובים, הרבה כאלה שנחשבים "כישרונות", אבל מי שהכי בלט באליפות זה דור מיכה בן ה-27 שכשגולדהאר הגיע כבר היה השחקן הכי טוב בליגה לנוער והשחקן הבולט של נבחרת הנוער של ישראל.
עכשיו הם נהנים מראשוני הפירות. יבוא היום שהם יתחילו גם למכור בכמויות

שלח תגובה