מכבי תל אביב- הפועל ב"ש, שני, 20:15, בלומפילד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: מכבי תל אביב- הפועל ב"ש, שני, 20:15, בלומפילד

שליחה על ידי הפועלעולה »

CrazyRed7 כתב:מערך של 3 בלמים זה לא שייך להגנתי או התקפי. מה זאת הגישה הישראלית הזאת.
אפשר לעלות עם 3 בלמים ולהיות התקפיים מאוד.

הבעיה שלי עם המערך הזה הוא שקודם כל זה נראה לי כמו אלתור תמיד, זאת אומרת לא מספיק מאומנים ומתורגלים במערך הזה.
דבר שני יש לי בעיה עם הבלם השלישי. אין לנו מישהו שמתאים כרגע ולכן יש עוד חורים בנוסף לחוסר תרגול.
חוץ מזה אנחנו נראים טוב ב433 אז למה להתחכם?
בכל פעם שבכר שיחק עם 3 בלמים זה היה מבולגן, לא מובן ומשחק ההתקפה הסתכם בכדורים ארוכים להתקפה.
כמו שאמרתי, כשזה נוגע אלינו - אין במערך הזה לא יתרון התקפי ולא הגנתי. סתם מיותר והורס את הדברים הטובים שכן יש בקבוצה - בין היתר משחק לחץ מצוין. עם סבג-קלטינס-שמיר אמור להיות לנו יתרון על קישור של גלזר-ברסקי-מיכה. צריך לנצל את זה.

gooner - כן. היו לאורן משחקים הגנתיים מצוינים ב17/18, במיוחד במשחקים הגדולים של הפלייאוף. מה שכן הוא יצטרך עזרה מהקישור/האסלביינק. ת"א יעמיסו על האגף שלו את מיכה-ג'ראלדש-אופאודו, אם אורן לא יקבל עזרה אז ישמידו לו את האגף ולא באשמתו.
נערך לאחרונה על ידי הפועלעולה ב 23 אוקטובר 2019, 16:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

gooner כתב:גישה זה בטוח חשוב,
אבל אורן ביטון בגישה טובה יכול לעצור את אופאדו?
חחחחחחחחחחחחח אם הוא יעצור אותו זה כמו ילד שמתחיל לרוץ בלי ללכת קודם שיעצור את איסמעיל ריאן וכדומה למה בנתיים העונה הזאת כל אחד חגג עליו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אגב לא יפתיע אותי אם איביץ' בכלל יהיה זה שיפתח עם 3 בלמים. הוא עושה את זה לא מעט במשחקים גדולים.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

הפועלעולה כתב: בכל פעם שבכר שיחק עם 3 בלמים זה היה מבולגן, לא מובן ומשחק ההתקפה הסתכם בכדורים ארוכים להתקפה.
כמו שאמרתי, כשזה נוגע אלינו - אין במערך הזה לא יתרון התקפי ולא הגנתי. סתם מיותר והורס את הדברים הטובים שכן יש בקבוצה - בין היתר משחק לחץ מצוין. עם סבג-קלטינס-שמיר אמור להיות לנו יתרון על קישור של גלזר-ברסקי-מיכה. צריך לנצל את זה.

gooner - כן. היו לאורן משחקים הגנתיים מצוינים ב17/18, במיוחד במשחקים הגדולים של הפלייאוף. מה שכן הוא יצטרך עזרה מהקישור/האסלביינק. ת"א יעמיסו על האגף שלו את מיכה-ג'ראלדש-אופאודו, אם אורן לא יקבל עזרה אז ישמידו לו את האגף ולא באשמתו.
משחקים טובים היו לו זה נכון אבל עזוב התקפה תגיד לי משחק אחד טוב שלו נטו מבחינה הגנתית לא זוכר אחד כזה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:גישה זה בטוח חשוב,
אבל אורן ביטון בגישה טובה יכול לעצור את אופאדו?
דווקא משחקים כאלה יכולים להעלות לו את היכולת.
הוא הוכיח בעבר שהוא יכול לא צריך להפוך אותו לאיזה אשפה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב:במשחקים מהסוג הזה אין הפתעות,כולם מכירים את כולם.
מי שמנצח הוא מי שמגיע עם הגישה הנכונה.
זה מבחן רציני לסגל הזה,ייאמר לזכותם שגם שהם היו בעונות הפחות טובות שלהם היה מאוד קשה לנצח אותם,עניין של פאסון של מועדון.
לא חושב שברק יגיע לשחק על תוצאה,אין סיבה ואנחנו לא נמצאים במשחק האחרון בפלייאוף,נצחון ייתן לסגל ים של בטחון להמשך בדיוק כמו ב2016.
חושב שברק יגיע לשחק על תוצאה. אין לו סיבה להשתולל. המטרה שלו להמשיך להיות רלוונטי במאבק, אין לו סיבה להסתכן בנוקאאוט.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

izguy83 כתב: חושב שברק יגיע לשחק על תוצאה. אין לו סיבה להשתולל. המטרה שלו להמשיך להיות רלוונטי במאבק, אין לו סיבה להסתכן בנוקאאוט.
יש הבדל בין לשחק על תוצאה לבין לשחק במערך שלא יעזור לנו.
וגם לא צריך לשחק על תיקו כי תמיד שמשחקים על תיקו מפסידים.
צריך לעלות על מנת לנצח אבל במקביל לשחק נכון על התקפות מעבר ולתת למכבי תל אביב לשלוט בכדור.
בטח לא לשחק כמו מרקו בלבול או רוני לוי הפחדנים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אם מישהו מוכר כרטיס או מכיר מישהו שמוכר, אני אשמח. לא הלך בהגרלה לצערי.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

ההתלבטות היחידה שלי זה בין קלטינס לקהבא. ספורי לספסל, זסוואה וסבג בפנים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דר אדום בנשמה כתב:יש הבדל בין לשחק על תוצאה לבין לשחק במערך שלא יעזור לנו.
וגם לא צריך לשחק על תיקו כי תמיד שמשחקים על תיקו מפסידים.
צריך לעלות על מנת לנצח אבל במקביל לשחק נכון על התקפות מעבר ולתת למכבי תל אביב לשלוט בכדור.
בטח לא לשחק כמו מרקו בלבול או רוני לוי הפחדנים.
"תמיד שמשחקים על תיקו מפסידים"
הוצאנו 0-0 בבלומפילד באליפות הראשונה של ברק במשחק הכי מגעיל שיש.
גם חודש לפני זה בטרנר באנו לשחק על תיקו ונגמר 1-1.
בכר מאמן טקטיקן שיוצא למשחק חוץ הכי קשה בליגה ומבין שככל שהזמן עובר ואנחנו נשארים במירוץ, כך הסיכוי לקחת תואר גדל. כרגע, מכבי היא הteam to beat.
ורשמתי כבר למעלה שאסור לעשות ניסויים צריך ללכת עם מה שהלך הכי טוב עד עכשיו. במשחקים שהכי דומים לזה (קאיירט ונורשפינג חוץ) הלך טוב הקטע של משחק טקטי עם מתפרצות.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

הפועלעולה כתב: בכל פעם שבכר שיחק עם 3 בלמים זה היה מבולגן, לא מובן ומשחק ההתקפה הסתכם בכדורים ארוכים להתקפה.

אני לא בא לטעון שחייבים לשחק עם 3 בלמים, רק בכר יודע אם הוא מסוגל להעמיד הגנה מתואמת במערך שהוא לא שיחק השנה.
מצד שני, יש פה איזה טענה, שאורן יהיה צריך עזרה הגנתית של שחקן נוסף והיא תגיע ממארין/נייג'ל, אבל הנוסף הזה לעניות דעתי יהיו עסוק בג'ראלדש.
אז אפשר להמר על משחק הגנתי גדול של אורן ביטון שפתאום יחזור ליכולת מ 2018, אבל אם ההימור ייכשל זה הולך להיות ערב ארוך.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אולי הפתרון המפתיע זה לשים את אורן מגן ימני...
וברצינות,
צריך לעבות את האמצע ולא את ההגנה, מכבי של השנה, בכל המשחקים(מלבד בית"ר) מזייפים התקפית.
זה לא סוד שהמאבק יהיה באמצע וסביר להניח שמכבי ישלטו באמצע כמו ברוב המשחקים מולנו בשנים האחרונות.

אני אישית הייתי שמח לראות את נייג'ל ושהר כשני חלוצים כשיהושע מתחתיהם ושלשייה באמצע של קלנטיס, שמיר וקבהא או סבג שלגביו יש לי קצת חששות בגלל המעמד והאין ניסיון שלו במשחקים כאלה.
הקשרים באמצע יעזרו לסגור באגפים יחד עם המגינים, ויהושע וקלנטיס יצטרכו לסגור את האמצע ולמנוע את ההצטרפות מקו שני של מיכה.

וצודק מי שרשם שהדבר הכי חשוב זו הגישה, זה משחק שיכול לתת פוש אדיר ויתרון מנטלי לא מבוטל להמשך, תתארו לכם מכבי סופגת לראשונה ומפסידה גם לראשונה ב בלומפילד לפועל באר שבע, כל החרא של השחקנים ו איביץ יצוף.

שטקוס
ביטון, והאהבה, ויטור, ביטון
קבהא קלנטיס, שמיר
יהושוע
נייג'ל, שהר

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

שטקוס

ביטון ויטור טהא ביטון

קלטינס סבג פסקוורה שמיר מרין

נייג’ל

אפשר לשחק גם סוג של 4-5-1
שקלטינס משחק בצד שמאל ביחד עם
אורן (וככה סגרת המגבלות של אורן בהגנה)

מרין כנל בצד ימין יעשה את העבודה שהוא יודע באגף השני ביחד עם בן ביטון המנוסה.

ואז אפשר באמצע לשחק עם שמיר סבג ופסקוורה כהתקפי מבין השלושה (לא מפחד לעשות את זה כי באגפים הסגירה היא די טובה ככה שאמצע זה המפתח)

במבחינה טקטית זה רעיון אפשרי כדי לשמור על קבוצה מאוזנת
השאלה היא מי עדיף בחוד, סהר או נייג’ל ?
שניהם ביחד זה הימור לדעתי, הם יבחרו לאמצע כל הזמן ולא תהיה עזרה למגנים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

izguy83 כתב: חושב שברק יגיע לשחק על תוצאה. אין לו סיבה להשתולל. המטרה שלו להמשיך להיות רלוונטי במאבק, אין לו סיבה להסתכן בנוקאאוט.
תוצאה זה גם ניצחון.
המשחקים שהבאת כדוגמא לא רלוונטיים,הם היו בפלייאןף שם התאים לנו תיקו בסיטואציה שהיינו.
קח מכבי עונה שעברה מחזור 2 בטרנר.
קבוצה חדשה לגמרי מול האלופה ב3 השנים האחרונות,איביץ מעלה הרכב שמרני ביחס לסגל שהיה לו ושולט במגרש ללא עוררין.
הכל זה עניין של גישה והיריבה לא כזאת מפחידה שנלך לשחק שם על תיקו.
גם היום אם אתה לוקח את שני הסגלים אין פערים משמעותיים,תבוא לנצח קודם כל בראש,על ברק אני סומך איך בפרקטיקה הוא יעשה את זה.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

אמצע חזק זה המפתח למשחקים מולם וזה הוכיח את עצמו לא פעם גם יהלום של
קלטינס
סבג/שמיר
זווסוואה
יכול לעבוד ונייגל ושהר בחוד

שלח תגובה