ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי סניור »

CrazyRed7 כתב:אולי תשאלו את עצמכם מה שוטרים סמויים עשו בדרומי.
תמיד יש, אבל לא בכמות כזו.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

קיצור המשטרה חיפשה לעשות פרובוקציה.

כמו שכתבתי קודם. גוף רקוב וכוחני בלי טיפת שכל.

מה הם ניסו להשיג? ככה מונעים מחאות?

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

כל עוד שוטרים יתגומלו ויקודמו בעקבות מעצרים והרחקות ולא בעקבות משחקי כדורגל שעוברים בשלום וברוח ספורטיבית אז המצב ישאר ככה.

עובדתית בטרנר לא היו בעיות במהלך השלוש שנים האחרונות מה השתנה במשחק האחרון? היו התפרעויות? ממש לא, המחצית עברה בשלום ובתצוגה יפה בפתיחה והמשטרה חיפשה את זה והצליחה גם למצוא.

הם גם אמרו את זה באופן ברור לחברי הארגון שזה שהם התקפלו מעניין החולצות לא אומר שהם יוותרו להם.
המשוואה נורא פשוטה -
לא צריך לתקן שעון שוויצרי.
משחקי כדורגל בטרנר במשך 3 שנים ברציפות עברו בצורה חלקה כולל משחקים סופר טעונים מול יריבות לצמרת.
פרט לפעם אחת שהודלקו אבוקות וזהו.
לא גזענות, לא אלימות ולא שטיקים, רק עידוד ותפאורות והצגה של הקהל של הפועל ב"ש.
תחשבו רגע מה גרם למשטרה להתהפך ככה? הייתה תקרית? טרנר עלה באש? תקפו אוהדים של קבוצה אורחת? לא!

המשטרה לא הביאה "תוצאות" (מעצרים והרחקות) ואיימו לסגור את היחידה, אז הנה הביאו "תוצאות".
מערכת כזו דפוקה שבמקום לתת צל"ש ליחידה שאחראית על הספורט בעיר בעקבות 3 שנים של שקט באיצטדיון וניהול מופתי של האירועים בזכות שת"פ של כלל הגורמים (הנהלת איצטדיון, ארגון אוהדים, הנהלה) היחידה הרלוונטית במשטרה מקבלת איום שתיסגר כי "אין תוצאות".

יש תוצאות חבורה של דגנרטים 3 שנים בלי גזענות, בלי אלימות, עם אחדות, עם התרמות לחולים, טקסים לזכר אנשים שנפטרו בטרם עת, אירוח של שחקן לשעבר על כיסא גלגלים ותצוגות ברמה הכי גבוהה באירופה.
חלם זה כאן, לגבי התיעוד ומה שאביאל אמר אני מסכים ותהיו בטוחים שהתיעוד הזה יעלה כי יש הרבה ממנו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב:איזה כיף זה שאפשר להיכנס לפורום ולכתוב רקובים, מושחתים, מסואבים וכו' ואז להתלונן על כמה שתקשורת הספורט רדודה כי היא משתמשת באותן המילים בדיוק על הספורט שלנו?
לא בגלל זה מתלוננים על התקשורת.
יש גופים במדינה שמגיע להם כאלה תארים.
המשטרה לחלוטין אחד מהם, בטח משטרת הספורט. איבדו כבר מזמן את אמון הציבור.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

CrazyRed7 כתב:אולי תשאלו את עצמכם מה שוטרים סמויים עשו בדרומי.
אני לא יושב קרוב לגוש, יותר לכיוון הצד המזרחי של הדרומי וספרתי רק בטריבונה שלי לפחות 4 סמויים.
לא רוצה לחשוב כמה היו באיזור של הגוש

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

התמונה בפוסט של הארגון מרתיחה.
כל הארגונים בארץ צריכים להתאחד מול האלימות המשטרתית. אבל לצערי זה לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפועלעולה כתב:התמונה בפוסט של הארגון מרתיחה.
כל הארגונים בארץ צריכים להתאחד מול האלימות המשטרתית. אבל לצערי זה לא יקרה.
חכה שתראה תמונות וסרטונים נוספים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אני ממש בסערת רגשות ורותח מאז שהבנתי את הפרטים לעומקם. יש לנו משטרה שקוראת תיגר על עצם הדמוקרטיה. על דברים הכי בסיסיים. היא מטרידה אנשים לשם הטרדה ויורדת לחייהם. היא מתייחסת לארגון אוהדים כאל ארגון פשיעה בזמן שאירגומי פשיעה אמתיים עושים כל אשר על רוחם.

לפעמים הם מצליחים לשבור אנשים ולפעמים יש שופטים שיש להם הגיון ומונעים מאנשים נורמטיביים כתם לכל החיים.

בשום מקום אין צדיקים אבל המשטרה בחרה להילחם בכל מי שבא להם בלי קשר למציאות.

אני חייב להגיד שאחרי שנחשפתי לתמונה הכללית אז אני מבין שאף אחד לא חסין. גם אני וגם כל אחד אחר יכול למצוא את עצמו במשחק הבא או זה שלאחריו על זינזאנה.

ראו הוזהרתם
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

גדי כתב:אני ממש בסערת רגשות ורותח מאז שהבנתי את הפרטים לעומקם. יש לנו משטרה שקוראת תיגר על עצם הדמוקרטיה. על דברים הכי בסיסיים. היא מטרידה אנשים לשם הטרדה ויורדת לחייהם. היא מתייחסת לארגון אוהדים כאל ארגון פשיעה בזמן שאירגומי פשיעה אמתיים עושים כל אשר על רוחם.

לפעמים הם מצליחים לשבור אנשים ולפעמים יש שופטים שיש להם הגיון ומונעים מאנשים נורמטיביים כתם לכל החיים.

בשום מקום אין צדיקים אבל המשטרה בחרה להילחם בכל מי שבא להם בלי קשר למציאות.

אני חייב להגיד שאחרי שנחשפתי לתמונה הכללית אז אני מבין שאף אחד לא חסין. גם אני וגם כל אחד אחר יכול למצוא את עצמו במשחק הבא או זה שלאחריו על זינזאנה.

ראו הוזהרתם
שמח שהתפכחת.

הכתובת היתה על הקיר.
ברגע שחיפשו את האוהדים על חולצות מחאה, היה ברור שיתפתח עימות ויהיו הצקות והטרדות מצד המשטרה.

המשטרה ירדה מעניין החולצות כי הבינה שאין קייס אמיתי. מחאה לגיטימית.
אז חיפשו להפוך דברים ללא לגיטימיים כדי להצדיק את עצם קיומם.

מאז ומתמיד המשטרה פעלה ככה, זה לא חדש. כואב הלב שנהרסים לאנשים החיים כי הם פועלים כארגון. כל התארגנות היא פשע??

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

א. הגיע הזמן שאלונה תרד מהאולימפוס ותתערב בסיפור הזה. וגם ראש העיר.
ב. כשיש שנאה בין שני צדדים ואחד מהם נהנה ממונופול על הפעלת כוח הצד השני בבעיה וצריך להתנהג בחכמה.
ג. כשיש אנרגיות רעות הן מגיעות לכל מקום. נמשיך ככה ונחזור לימים ששער שתיים שר: שער חמש עולה באש.
ד. כמו בכל מקום יש במשטרה אנשים חיוביים ויש אנשים שהם תתי אדם. משקרים, מעתיקים, מפעילים אלימות שלא לצורך ועוד. רק תביעות אישיות יעזרו (רצוי בצירוף צילומים).
ה. אם אני מקבל ההחלטות של הארגון אני מדפיס את התמונה מהפוסט במאות עותקים בגודל של מטר על מטר ומחלק ביציע הדרומי. במקום לשיר שיניפו את השלטים כל המשחק. שמפקד תחנת באר שבע יתן הסברים למה טרנר נראה כמו זירת פיגוע דקירה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מסכים עם כל מילת גנאי בהקשר של משטרת ישראל, זה אחד הגופים הכי מטומטמים במדינה ואין ספק שהם אלו שיצרו את הבלגן מלכתחילה.

הבעיה של הארגון היא בכך שהוא לא מבין שאי אפשר להילחם בקירות. בקרב הזה הם לא ינצחו, בטח לא בדרך הזאת.

לפעמים עדיף להיות חכם ולא צודק.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

פוסט מאוד מרגש של הארגון. הלוואי והכל יהיה בסדר.
בדוק אורן כתב את זה
כתיבה מאוד יפה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

שמעון א כתב:פוסט מאוד מרגש של הארגון. הלוואי והכל יהיה בסדר.
בדוק אורן כתב את זה
כתיבה מאוד יפה
לא אני כתבתי אח, בהחלט פוסט מרגש שמעביר היטב את המסרים ומנוסח מעולה, אני לגמרי איתם במאבק הזה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ForeverRed כתב:מסכים עם כל מילת גנאי בהקשר של משטרת ישראל, זה אחד הגופים הכי מטומטמים במדינה ואין ספק שהם אלו שיצרו את הבלגן מלכתחילה.

הבעיה של הארגון היא בכך שהוא לא מבין שאי אפשר להילחם בקירות. בקרב הזה הם לא ינצחו, בטח לא בדרך הזאת.

לפעמים עדיף להיות חכם ולא צודק.

אחי,
הם נלחמים על הדמוקרטיה. לי אין אומץ למתוח גבולות ושלם את המחיר שהם מוכנים לשלם. להיכנע להם זה לוותר על זכויות בסיסיות. היום זה במגרש מחר זה בשכונה שלך. אני כמו שאתם יודעים בן אדם קונפורמיסט וממסדי. לכן הייתי עיוור. אני מגיע לנתניה עם חולצת ACAB או משהו כזה. לא כי אני חושב ככה אלא כי אני חושב שזכותי לבוא עם חולצה כזו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

המועדון חייב להכנס לסיפור ולהתערב בנושא.

זה רק יגרום לפירוק האירגון, איזה מוטיבציה תיהיה לבן אדם להיות שייך לאירגון כשהוא נעצר סתפ או חוטף מכות סתם.
תמונה

שלח תגובה