ג'ימי מרין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: ג'ימי מרין

שליחה על ידי yossi »

nitsande כתב: כשבוזגלו סופסל זה היה כי הוא לא סוגר את המגן שלו,
הוא סופסל (לרוב) בשביל מליקסון - שכן סוגר את המגן שלו.

אל תיתן לעובדות לשבור לך את התזה
לא יודע על סמך מה אתה קובע שמליקסון הועדף על פני בוזגלו רק כי הוא עומד טקטית נכון יותר. ועוד הופך את זה לעובדה.

מילא, זה לא העניין.
אין ספק שספורי באגף זה כלום מהלך על שתיים, לא זו הסיבה שאנחנו נראים כמו שאנחנו נראים. גם אם מרין היה משוכפל לשניים ומשחק בשני הצדדים, היינו מפסידים.
כשכל היום מודדים לי שחקני התקפה בכמה הם סוגרים בהגנה, אתה מבין למה אנחנו ב270 דקות בטרנר ספק אם עשינו התקפה אחת נורמלית.

מי שלא מצליח ליצור הרכב מאוזן ומציב שחקנים בעמדות בהם אין להם סיכוי להצליח, זה לא ספורי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

nitsande כתב: כשבוזגלו סופסל זה היה כי הוא לא סוגר את המגן שלו,
הוא סופסל (לרוב) בשביל מליקסון - שכן סוגר את המגן שלו.

אל תיתן לעובדות לשבור לך את התזה
עובדה זה בטח לא. נטו דעה.
בוזגלו פתח כמעט בכל משחק בשלב הבתים החלומי ההוא ועשה יופי של עבודה, בשני צידי המגרש.
בכלל, גם הוא וגם טוני רחוקים מתדמית החאפרים הגנתית שציירו להם כאן

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שיהיה פה איזה שחקן אגף שייתן חצי ממה שבוזגלו או טוני נתנו בהתקפה, נחשוב על לוותר לו קצת בסגירות.
לוותר על זה בשביל הבעיטות מ40 מטר של ספורי לעומת זאת...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: השחקנים לא מעניינים אותי. מעניין אותי ברק בכר שלא הכין את הקבוצה כמו שצריך. ומילא זה, ראית שלא עלית בצורה נכונה, ראית שמרימים 4 התקפות פעם אחר פעם מאגף שמאל שלנו בצורה חופשית, ראית דקות לפני הגול את גרסיה נוגח ממרכז הרחבה לבד החוצה עם הרבה מזל אחרי עוד הרמה חופשית, תשנה, תחליף, תעביר את מרין לאגף מה שפעם ברק היה עושה כבר דקה 20, לא ברק ממשיך לתת לבית"ר לפרק את האגף ורק אחרי הגול עושה את השינוי.
לא הבנתי איך כל זה קשור לזר נגר בן נגר שלא מסוגל לייצר כלום התקפית. חסרים שחקנים בעולם שסוגרים טקטית ויודעים רחמנא ליצלן גם לשחק כדורגל?
לא ספורי ולא זריהן מעניינים אותי.
מבחינתי אפשר לארוז אותם יחד עם מארין ולהמיר בשחקן אחד שמתאים לרמת השאיפות בקבוצה בסדר הגודל של הפועל באר שבע.
מביך שאתם מקבלים את זה בכזה שיוויון נפש.
אחר כך תתלוננו שאין הישגים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: לא הבנתי איך כל זה קשור לזר נגר בן נגר שלא מסוגל לייצר כלום התקפית. חסרים שחקנים בעולם שסוגרים טקטית ויודעים רחמנא ליצלן גם לשחק כדורגל?
לא ספורי ולא זריהן מעניינים אותי.
מבחינתי אפשר לארוז אותם יחד עם מארין ולהמיר בשחקן אחד שמתאים לרמת השאיפות בקבוצה בסדר הגודל של הפועל באר שבע.
מביך שאתם מקבלים את זה בכזה שיוויון נפש.
אחר כך תתלוננו שאין הישגים.
דבר איתי בשמות, מי בסגל מסוגל לתרום גם התקפית וגם הגנתית? עם מי אתה היית פותח באגף שמאל ביחד עם גולדברג מול קוסטנטין וגרסיה?
כשאתה טוען שלמרין אין קשר למקצוע, דבר איתי בבקשה על החלופות הקיימות. כמה שערים ספורי ההתקפי כבש במעל סיבוב שלם? מה התרומה ההתקפית של הקיצונים שלנו אם מוציאים את מרין מהמשוואה?
מרין אגב, היה טוב בהרבה מבחינה התקפית בתחילת השנה, תרם הרבה יותר כשהיה לו ביטחון, אפילו את הבעיטות החופשיות נתנו לו (מה שהוביל לשער מול בית"ר בטדי בטוטו למשל). נכון שגם אז הוא החמיץ לא מעט, אבל הגיע ללא מעט מצבים, ייצר לא מעט מצבים, ואז הכניסו אותו למקפיא, הוציאו אותו לאחרונה רק כדי להפוך אותו לחילוף ראשון אוטומטי אפילו במשחק כמו האחרון של ספורי.
ומרין זה לא זריהן שכבר שנים מקבל הזדמנות ועוד הזדמנות, או ספורי שהוא ישראלי שמשחק בליגה כבר שנים, אלא ילד ממדינה זרה שלא מכיר את השפה שחיי כאן לבדו שצריך עוד להתאקלם לא רק לליגה אלא גם למדינה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: דבר איתי בשמות, מי בסגל מסוגל לתרום גם התקפית וגם הגנתית? עם מי אתה היית פותח באגף שמאל ביחד עם גולדברג מול קוסטנטין וגרסיה?
כשאתה טוען שלמרין אין קשר למקצוע, דבר איתי בבקשה על החלופות הקיימות. כמה שערים ספורי ההתקפי כבש במעל סיבוב שלם? מה התרומה ההתקפית של הקיצונים שלנו אם מוציאים את מרין מהמשוואה?
מרין אגב, היה טוב בהרבה מבחינה התקפית בתחילת השנה, תרם הרבה יותר כשהיה לו ביטחון, אפילו את הבעיטות החופשיות נתנו לו (מה שהוביל לשער מול בית"ר בטדי בטוטו למשל). נכון שגם אז הוא החמיץ לא מעט, אבל הגיע ללא מעט מצבים, ייצר לא מעט מצבים, ואז הכניסו אותו למקפיא, הוציאו אותו לאחרונה רק כדי להפוך אותו לחילוף ראשון אוטומטי אפילו במשחק כמו האחרון של ספורי.
ומרין זה לא זריהן שכבר שנים מקבל הזדמנות ועוד הזדמנות, או ספורי שהוא ישראלי שמשחק בליגה כבר שנים, אלא ילד ממדינה זרה שלא מכיר את השפה שחיי כאן לבדו שצריך עוד להתאקלם לא רק לליגה אלא גם למדינה.
די משה, די.
צריך להיות עיוור כדי לא לראות שהבחור לא יודע מה לעשות עם כדור.
אז הגיע למצבים כשכל הקבוצה רצה ויצרה הזדמנויות, גם דחליל היה מגיע.
גם אז לא ראיתי ממנו כמעט כלום.

כפי שאמרתי, מה יש בסגל לא מעניין. כרגע הוא יכול להינות מההפקר.
בהסתכלות קדימה, אפילו לשנה הבאה, זה אפילו לא קרוב להספיק.
אומר הרבה על יכולות הסקאוטים שלנו או על התקציב שקיבלו ששחקנים כמו מארין וקאריו עברו את הסינון בכלל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

yossi כתב: לא יודע על סמך מה אתה קובע שמליקסון הועדף על פני בוזגלו רק כי הוא עומד טקטית נכון יותר. ועוד הופך את זה לעובדה.

מילא, זה לא העניין.
אין ספק שספורי באגף זה כלום מהלך על שתיים, לא זו הסיבה שאנחנו נראים כמו שאנחנו נראים. גם אם מרין היה משוכפל לשניים ומשחק בשני הצדדים, היינו מפסידים.
כשכל היום מודדים לי שחקני התקפה בכמה הם סוגרים בהגנה, אתה מבין למה אנחנו ב270 דקות בטרנר ספק אם עשינו התקפה אחת נורמלית.

מי שלא מצליח ליצור הרכב מאוזן ומציב שחקנים בעמדות בהם אין להם סיכוי להצליח, זה לא ספורי.
זאת לא ליגת העל של טוני זהבי מליקסון ובוזגלו.

פה רצה לאליפות קבוצה שבאגף שלה משחק מתן חוזז. תספר לי מה הוא נותן שמרין לא

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

yedidel כתב:

דריבל ואיום על השער.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

Marin כתב: דריבל ואיום על השער.
מתי?
תבדוק מי איים יותר על השער העונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

yedidel כתב:

חוזז שחקן שולי במכבי, והקבוצה האפורה הזו היא לא דוגמא למשהו. גם שם אין איכות בשיט מקדימה.
אמרתי כבר שלסגנון הזה אני לא מתחבר. מעדיף בהרבה עטר על פני שחקנים אפורים.
כאילו מה כבר עטר עשה, קל לצאת עליו, אבל אובייקטיבית עונה שעברה הוא היה נהדר, בחיפה היה טוב שמסביבו הר של ***, ותמיד כשהיה שחקן מוביל היה איכותי מאוד. מכבי בראשותו הייתה "קצת" יותר כייפית לצפייה ואיכותית.

ואני ממשיך לפתוח עם מרין. לא אומר אחרת.
בכלום הקיים הוא אכן עדיף.
אני רק לא אוהב שכמה ששחקן הקו עבד הגנתית נהיה הפרמטר שעל פיו שופטים.
עם כל הכבוד לעבודה טקטית שזה חשוב, לא אומר אחרת לרגע, המשקל שנותנים פה לפרמטר הזה הוא מוגזם מדי.
לעבוד בלי הכדור זה נהדר ויפה, זה לא יכול לבוא בחשבון על היכולת שהכדור אצל השחקן ברגל. לא אצל שחקן התקפה. צריך להיות איזון מן הסתם, אבל הדגש חייב להיות יותר על מה קורה כשהכדור אצלו ברגל.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

yedidel כתב:

לאחרונה אני שומע הרבה את החארטה הזאת. אז קודם כל בוא נתחיל מזה שלאותה קבוצה יש בכנפיים גם את אצילי, עטר, אילון אלמוג, יונתן כהן וניק בלקמן. אתה מצייר את זה כאילו חוזז הוא השחקן הכי בכיר בכנפיים שם. דבר שני, מתן חוזז הראה בליגת העל גם בבני יהודה וגם בהפועל חיפה שיש לו הרבה מה לתרום. גם אם לא פרץ השנה זה כנראה יקרה בשנה הבאה. וגם אם לא, יש לו עדיין יותר מה לתת ממרין שכל מה שהוא עושה מסתכם בלעשות הטעיה ולהסתובב אחורה. לא ראיתי אותו (וראיתי מספיק דקות) עושה דריבל מוצלח אחד על הקו. לא ראיתי ממנו בעיטה אחת ברמה, וגם לא פס אחד שחותך הגנות. כמו שאמרו פה אחרים, אולי כמגן שמאלי..

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
מתי?
תבדוק מי איים יותר על השער העונה
לא מבין מה ההגנה העיוורת הזאת על כלום.
הבן אדם לא ברמה ואני לא מצליח להבין באיזה משקפיים אתה רואה כאן משהו בכלל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: לא מבין מה ההגנה העיוורת הזאת על כלום.
הבן אדם לא ברמה ואני לא מצליח להבין באיזה משקפיים אתה רואה כאן משהו בכלל.
במשקפי הקבוצה שהגיעה לפלייאוף האירופית ועשתה פתיחת ליגה מצויינת, והיה לו חלק גדול בזה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
במשקפי הקבוצה שהגיעה לפלייאוף האירופית ועשתה פתיחת ליגה מצויינת, והיה לו חלק גדול בזה
אני חושב שבסוף סלע המחלוקת ביננו נסוב סביב הציפיות בשחקן שהגיע על תקן קשר התקפי ותופס מקום של זר.
אתה כמו שאני מבין מסתכל על הפן ההגנתי יותר אני על ההתקפי שלשמה הוא הגיע ותופס מקום של זר.
יש מצב שבעולם אוטופי שבו אין הגבלת זרים למארין יש מקום,בעולם המציאותי היום שבו יש לך מגבלת זרים בעיניי הם צריכים להוות אקס פקטור.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: אני חושב שבסוף סלע המחלוקת ביננו נסוב סביב הציפיות בשחקן שהגיע על תקן קשר התקפי ותופס מקום של זר.
אתה כמו שאני מבין מסתכל על הפן ההגנתי יותר אני על ההתקפי שלשמה הוא הגיע ותופס מקום של זר.
יש מצב שבעולם אוטופי שבו אין הגבלת זרים למארין יש מקום,בעולם המציאותי היום שבו יש לך מגבלת זרים בעיניי הם צריכים להוות אקס פקטור.
בעולם אוטופי כל קשר זר שמגיע צריך להיות מינימום טוני.
בעולם האמיתי, אין לנו אף קשר אגף שעושה מספרים בהתקפה, אז לכן אני מעדיף את זה שלפחות עושה דברים בהגנה.
ובנוסף, יש לו גם הרבה פוטנציאל בצד ההתקפי (שגם בא לידי ביטוי במוקדמות), ובניגוד למתחריו בעמדה הוא גם בא ללמוד ולהשתפר ולא לשחק עם פוזה של סופרסטאר

שלח תגובה