דן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: דן ביטון

שליחה על ידי MikiRed »

ראוי להיות בסגל הרחב שלנו, כי יש לו איכויות וכן כיוון שנולד בסורוקה.
שתי הסיבות ביחד עשויות להחזיר אותו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: הודעה פופוליסטית. רשימה שמורכבת משחקנים שחלקם מבוגרים הרבה יותר והשיא אחריהם, עם כל מיני בלופים כמו קניוק שראינו מה היה שווה במכבי ועוד כמה כאלה שלא נתנו אפילו חצי עונה טובה בקרירה.
סולמון הוא כמובן לא באותו אזור חיוג של מחיר, גם עוואד לאור העובדה שמחזיקים ממנו במועדון עשיר ממך כמו מכבי חיפה, אם לא היה שחקן בית היית כותב דברים אחרים, בגלל שהוא שחקן בית אתה מקצין נגדו.
שנים לא כתבתי כאן מילה על דן גם כשהרבה היללו ושיבחו אותו כי חשבתי שהוא לא מספיק עקבי ואיכותי בשבילנו, אבל השנה הוא מצוין. אם כבר פתחנו תנושא, כמה משחקים מלאים של דן ראית השנה?
לא התייחסתי לריאליות של החתמת השחקנים האלה אצלנו. אלה פשוט שחקנים שאם אני צריך לבחור לקבוצה שלי, אני לוקח אותם לפני ביטון.
את רובם אני לא מחתים פה כי הם לא שווים את הכסף. אבל גם דן לא.
את קאניוק לדוגמה אני לא מביא, אבל איך לו אתה יכול לקרוא בלוף לעומת ביטון? שחקן שנותן מספרים יציבים בקבוצת אמצע-צמרת כמו מכבי פ"ת מול שחקן ששנתיים בקושי מצליח לתפוס מקום של קבע בהרכב של הקבוצה הכי גרועה בליגה (על מספרים אני אפילו לא מדבר). איך אפשר להשוות בכלל?
השחקנים שציינתי לא נתנו אפילו חצי עונה טובה בקריירה? אז קודם כל לכל אחד מהם יש לפחות חצי עונה באמת טובה בקריירה, עם יציבות בהרכב ומספרים טובים. זה משהו שאתה יכול להגיד על דן ביטון?

לשאלתך, לא, לא ראיתי הרבה משחקים מלאים שלו.
ושוב אני אומר, דן ביטון היה צריך להישאר בסגל שלנו, לטעמי הוא לא פחות מוכשר מזריהן והטרייד ההוא היה אידיוטי מהרגע הראשון. אבל הטרייד קרה והיום דן ביטון הוא עוד שחקן בליגה שבשביל להחתים אותו נצטרך לשלם כסף.
לצורך העניין, גם את מלמד ובראון אני ורבים אחרים כאן חושבים שלא היה צריך לשחרר. אבל נראה לך שמישהו מעלה בדעתו להחתים אותם חזרה היום תמורת כסף?

ושוב אתה מתעלם מהשאלה העיקרית שלי: אם דן ביטון הוא לא באר-שבעי. אם לדן ביטון קוראים דין דוד או בנצי מושל. גם אז היית קורא בכזו התלהבות לרכוש אותו? האם באמת יש כאן משהו יוצא דופן ששווה להשקיע עליו כסף שמא פשוט רצון להחזיר הביתה כל בן אובד עם טיפה כישרון?
שאלה פשוטה. לא ביקשתי הרבה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

bs war כתב:
לא התייחסתי לריאליות של החתמת השחקנים האלה אצלנו. אלה פשוט שחקנים שאם אני צריך לבחור לקבוצה שלי, אני לוקח אותם לפני ביטון.
את רובם אני לא מחתים פה כי הם לא שווים את הכסף. אבל גם דן לא.
את קאניוק לדוגמה אני לא מביא, אבל איך לו אתה יכול לקרוא בלוף לעומת ביטון? שחקן שנותן מספרים יציבים בקבוצת אמצע-צמרת כמו מכבי פ"ת מול שחקן ששנתיים בקושי מצליח לתפוס מקום של קבע בהרכב של הקבוצה הכי גרועה בליגה (על מספרים אני אפילו לא מדבר). איך אפשר להשוות בכלל?
השחקנים שציינתי לא נתנו אפילו חצי עונה טובה בקריירה? אז קודם כל לכל אחד מהם יש לפחות חצי עונה באמת טובה בקריירה, עם יציבות בהרכב ומספרים טובים. זה משהו שאתה יכול להגיד על דן ביטון?

לשאלתך, לא, לא ראיתי הרבה משחקים מלאים שלו.
ושוב אני אומר, דן ביטון היה צריך להישאר בסגל שלנו, לטעמי הוא לא פחות מוכשר מזריהן והטרייד ההוא היה אידיוטי מהרגע הראשון. אבל הטרייד קרה והיום דן ביטון הוא עוד שחקן בליגה שבשביל להחתים אותו נצטרך לשלם כסף.
לצורך העניין, גם את מלמד ובראון אני ורבים אחרים כאן חושבים שלא היה צריך לשחרר. אבל נראה לך שמישהו מעלה בדעתו להחתים אותם חזרה היום תמורת כסף?

ושוב אתה מתעלם מהשאלה העיקרית שלי: אם דן ביטון הוא לא באר-שבעי. אם לדן ביטון קוראים דין דוד או בנצי מושל. גם אז היית קורא בכזו התלהבות לרכוש אותו? האם באמת יש כאן משהו יוצא דופן ששווה להשקיע עליו כסף שמא פשוט רצון להחזיר הביתה כל בן אובד עם טיפה כישרון?
שאלה פשוטה. לא ביקשתי הרבה.
אז אתה מודה שההודעה שלך הייתה סתם פופוליסטית?
יכול להיות שלא היינו יודעים עד כמה דן ביטון טוב אם הוא לא היה שחקן בית ולכן לא היינו מחפשים לראות אותו ולהתמקד בו, מצד שני גם מכבי לא הייתה מגלה השנה את שחר פיבן (שמכל המושאלים שחזרו הקיץ הוא היחידי שהפך לשחקן הרכב קבוע) אם הוא לא היה שחקן בית שלהם.

חיפשתי לראות את דן כי הוא שחקן בית, אבל אם תקרא כמה עמודים אחורה תראה שבעבר כתבתי שאין לו מקום אצלנו, השנה יש לו מקום בסגל שלנו כי הוא מציג יכולת טובה מאוד. זה שהוא שחקן בית זה פשוט בונוס. מההודעות שלך אני מרגיש כאילו זה מינוס וכאילו הוא צריך להוכיח את עצמו יותר מאחרים.
לא חושב שהמחיר של דן יהיה גבוה במיוחד, יש יחסים טובים עם אשדוד, יש שחקנים שלנו בהשאלה שם ואת זריהן שאשדוד אולי ירצו חזרה, הוא לא יעלה כמו סלומון וגם לא כמו עוואד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: אז אתה מודה שההודעה שלך הייתה סתם פופוליסטית?
יכול להיות שלא היינו יודעים עד כמה דן ביטון טוב אם הוא לא היה שחקן בית ולכן לא היינו מחפשים לראות אותו ולהתמקד בו, מצד שני גם מכבי לא הייתה מגלה השנה את שחר פיבן (שמכל המושאלים שחזרו הקיץ הוא היחידי שהפך לשחקן הרכב קבוע) אם הוא לא היה שחקן בית שלהם.

חיפשתי לראות את דן כי הוא שחקן בית, אבל אם תקרא כמה עמודים אחורה תראה שבעבר כתבתי שאין לו מקום אצלנו, השנה יש לו מקום בסגל שלנו כי הוא מציג יכולת טובה מאוד. זה שהוא שחקן בית זה פשוט בונוס. מההודעות שלך אני מרגיש כאילו זה מינוס וכאילו הוא צריך להוכיח את עצמו יותר מאחרים.
לא חושב שהמחיר של דן יהיה גבוה במיוחד, יש יחסים טובים עם אשדוד, יש שחקנים שלנו בהשאלה שם ואת זריהן שאשדוד אולי ירצו חזרה, הוא לא יעלה כמו סלומון וגם לא כמו עוואד.
בדיוק ההפך משה. אם לא היה שחקן בית היה צריך להוכיח הרבה יותר. בגלל שהוא שחקן בית השם שלו עולה כמועמד על כל טאץ' נחמד שהוא נותן באיזה משחק. אם הוא לא היה משלנו הרעיון להחתים אותו היה מופרך בדיוק כמו הרעיון להחתים כל מיני שחקנים סתמיים דוגמת נס זמיר, קניקובסקי או דודי תירם, וכן הוא שייך בדיוק לדרג של השחקנים האלה.
אם היה מושאל אז סלאמתק, הייתי אומר תן לו לעבות את הסגל. אבל לשלם עליו כסף? פשוט לא שווה את זה. שחקן שהפועל ב"ש רוכשת אמור להיות הרבה יותר מרשים.

עוד פעם ההשוואה לפיבן או לכל מושאל אחר של מכבי היא לא קשורה, הם *מושאלים*, מכבי החזירה אותם כי זה לא עולה לה כסף, אם היא הייתה בסיטואציה שהיא צריכה לרכוש את גלזר/פיבן/ברסקי אני כמעט משוכנע שהיא לא הייתה עושה את זה, אבל הם היו מספיק חכמים לא לוותר עליהם בשביל כל מיני זריהנים.

במסגרת של טרייד ראש בראש על איזה שחקן שולי בסגל שלנו אין לי בעיה להחתים אותו. אבל זה פשוט מגוחך להוציא עליו כסף.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

אם כבר אז כבר, מה אתם אומרים על עמית ביטון?

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

דן ביטון לא עבר לאשדוד תמורת זריהן.
הוא הושאל לאשדוד לשנתיים בעסקת אוחנה ומתי שקנינו את אלחמיד הם קנו אותו תמורת מליון שקל. בלי קשר לרכישות אחרות.

סמל אישי של משתמש
elia

שליחה על ידי elia »

אם אליאל פרץ היה נולד בסורוקה הייתם קונים אותו?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

bs war כתב:
מדהים כמה התאמצת למצוא סיבות להקפיץ את הנושא הזה.
אם הוא לא נולד בסורוקה, אתה לא חושב אפילו להעלות את השם שלו.
נייחים יש לו ללא ספק, אחלה בעיטה. מחצית שנייה נפל לו כדור על הרגל בתוך הרחבה ממהלך מאוד מקרי ומזווית קשה בעט על הגוף של הרוש. אני אמור להתלהב מזה?
"היה צריך לסיים עם צמד", איזה גניבת דעת.
אין אף שחקן באשדוד שאני מביא אלינו, קבוצה מזעזעת.

מסכים שאולי הוא לא נופל מזריהן, ומסכים שהעסקה ההיא הייתה הזויה, ויודע מה, במסגרת טרייד על איזה שחקן זניח בסגל שלנו אני אולי כן מביא אותו.
כסף אני לא שם עליו וגם אתה לא היית שם לולא היה באר שבעי. אבל הוא נולד בסורוקה אז בוא נעוף על כל פעולה סופר בסיסית שלו
bs war כתב:
בדיוק ההפך משה. אם לא היה שחקן בית היה צריך להוכיח הרבה יותר. בגלל שהוא שחקן בית השם שלו עולה כמועמד על כל טאץ' נחמד שהוא נותן באיזה משחק. אם הוא לא היה משלנו הרעיון להחתים אותו היה מופרך בדיוק כמו הרעיון להחתים כל מיני שחקנים סתמיים דוגמת נס זמיר, קניקובסקי או דודי תירם, וכן הוא שייך בדיוק לדרג של השחקנים האלה.
אם היה מושאל אז סלאמתק, הייתי אומר תן לו לעבות את הסגל. אבל לשלם עליו כסף? פשוט לא שווה את זה. שחקן שהפועל ב"ש רוכשת אמור להיות הרבה יותר מרשים.

עוד פעם ההשוואה לפיבן או לכל מושאל אחר של מכבי היא לא קשורה, הם *מושאלים*, מכבי החזירה אותם כי זה לא עולה לה כסף, אם היא הייתה בסיטואציה שהיא צריכה לרכוש את גלזר/פיבן/ברסקי אני כמעט משוכנע שהיא לא הייתה עושה את זה, אבל הם היו מספיק חכמים לא לוותר עליהם בשביל כל מיני זריהנים.

במסגרת של טרייד ראש בראש על איזה שחקן שולי בסגל שלנו אין לי בעיה להחתים אותו. אבל זה פשוט מגוחך להוציא עליו כסף.
תמונה

:roll:

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ראיתי חלק מהמשחק אתמול. לא יודע להסביר בדיוק מה, יש אנשים שמבינים ממני הרבה יותר מבחינה מקצועית, אבל יש משהו מיוחד בילד! חרוץ, שקט, משחק וחושב כל הזמן פנימה. הייתי מאוד רוצה שיחזור!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

eitam כתב:ראיתי חלק מהמשחק אתמול. לא יודע להסביר בדיוק מה, יש אנשים שמבינים ממני הרבה יותר מבחינה מקצועית, אבל יש משהו מיוחד בילד! חרוץ, שקט, משחק וחושב כל הזמן פנימה. הייתי מאוד רוצה שיחזור!
מוח, יש לו מוח

סמל אישי של משתמש
Red Temple

שליחה על ידי Red Temple »

Sir Alex Ferguson כתב:

תמונה

:roll:
דן עצמו פתח את הפוש ואמר ״וואלה לא יודע על זה אפילו דודו לא יודע על זה .

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הייתי מחזיר אותו. יש ראש , מחוייב ואופי טוב

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

עוקב אחריו הרבה העונה ולא ברור לי מי אצלנו בסגל טוב יותר ממנו (התבגר מאוד השנה).

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אחרי כל גול שלו תקפיצו את הנושא הזה?

אחלה שחקן. לא שווה את הכסף שג'קי ידרוש עליו.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

איפה תדחפו אותו עם הפקק שיש לנו באמצע???

שלח תגובה