הפועל ״בינוניים״ באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
milan

Re: הפועל ״בינוניים״ באר שבע

שליחה על ידי milan »

גדי כתב:אורן אוזן לכנסת.
סתם יקלקלו אותו שם.
שיחליף את רוביק⚽

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

[quote="South Boy"]זה מה שמפריע לכם? שהוא השתמש במילה חרא? זה מקור כל הצרות?
אמירה של תסכול, הלוואי והייתם מתייחסים לגופו של עניין במקום להתעסק במסביב כל הזמן, בדרך כלל זה מעיד על זה שאין משהו אחר להגיד לגופו של עניין.

כן, זה מה שמעניין!
גם אז התירוץ לקללות כלפי השחקנים שלנו היה תסכול. ואללה, היו הרבה סיבות לתסכול.
אלונה הצליחה בהרבה עמל לשנות את התרבות ביציעים שלנו( כמובן עם שיתוף פעולה מדהים של רבים מאיתנו),
אין שום סיבה להתחיל לחזור לשם . יהיו עוד רגעי תסכול קשים מהפסד עם הגנת טלאים בגביע הטוטו.
צריך לעצור דברים כאלו כשהם קטנים.
אנחנו הפועל באר שבע!!!!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אתחיל בוידוי קטן, זה רק טוטו אבל זה אחד ההפסדים המבאסים מבחינתי בזמן האחרון.

מתקן את הניסוח, מכר לנו שחקנים שלא באמת שווים הרבה ב3 מיליון יורו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oranu כתב:סאות בוי - אחלה אחי.
פורבר -
אני מבין ומסכים כמעט תמיד עם מה שאתה רושם והגישה לשאוף על שמירת ההגמוניה היא נכונה בבסיסה אבל ויש כאן אבל גדול -
אנחנו צריכים להבין שלא נוכל תמיד לשמור על ההגמוניה והאליפות לא רשומה עלינו בטאבו.

אנחנו עושים שנים אדירות בקנה מידה ישראלי והשאיפה היא להמשיך כך אבל זה לא תמיד יקרה.
בכדורגל הישראלי זה קשה עד בלתי אפשרי בטח כשאתה המועדון עם התקציב ה 2-3 בגודלו בליגה ובפער גדול.

מכבי לא ימשיכו לטעות לנצח וגם בחיפה מתישהו הדברים יסתדרו.
צריכים להקדיש הרבה עבודה קשה, מחשבה וגם קצת מזל עם תזמון טוב בליגיונרים שחוזרים (ברדה, מליקסון ובוזגלו דוגמאות מצויינות),פגיעות בול בזרים (טוני, אוגו, הובאן וויטור) וחולשה כזו או אחרת של היריבות כדי לקחת פה כל שנה אליפות.

זה לא יקרה כל שנה ולא נוכל כל הזמן להשוות את באר שבע לזו של העונה שעברה כי זו הקבוצה הכי טובה שהייתה לנו בהיסטוריה של המועדון.

בהתחשב בכל אלו - אפשר וניתן לבקר, צריכים לעשות זאת מנקודת מבט ריאלית ולהתאים ציפיות כי הרף שהעמדנו בשנתיים האחרון הוא מטורף ולא נוכל לשמור עליו לאורך זמן בקביעות וזה לא משנה כמה נעבוד קשה ונכון ואז כל עונה בלי אליפות או שלב בתים אירופי הופכת לכישלון וזאת לא צריכה להיות הגישה.

הגישה צריכה להיות שמעמידים קבוצה תחרותית בכל עונה, תקציב גדול, ניהול מקצועי ונכון, שת"פ פורה עם הקהל וארגון האוהדים, להילחם על הישראלים הבכירים, להישאר בתודעה כקבוצה גדולה, למכור סולד אאוט מנויים ולהמשיך את המסורת.
כל עוד אנחנו שם הכל בסדר והתארים יגיעו, לא כל שנה אבל יגיעו.
סיכמת יפה.
אני חושב שאם נסתכל על התקופה האחרונה, להוציא שני שחקנים שמעולם לא הבנתי מדוע הוחלט ללכת עליהם (זריהן, קואנקה) המהלכים של הקבוצה היו נכונים.
לא תמיד זה מצליח, וכשמסתכלים על מה שקורה אצל היריבות מבינים שהבעיה כנראה לא נקודתית. יש שוק שחקנים שהוא לא מספיק טוב ואיכותי.
מצד שני, זה מאפשר מרחב תמרון. כשהיריבות שלך נראות כפי שהן נראות אז יש לך הזדמנות להמשיך לייצר דומיננטיות באמצעות החלטות נכונות ומהלכים נכונים, ואת זה נצטרך להתחיל כבר בינואר הקרוב.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

מכבי ת"א ומכבי חיפה הם שני מועדונים עם פוטנציאל נפיץ גדול. זו נקודת הפתיחה שתמיד צריך לשים לנגד עינינו.
מהסיבה הזו ובגלל היתרון התקציבי (במיוחד של מכבי ת"א) גישה של "כל עוד נהיה באיזור הכל טוב" לא תחזיק לאורך זמן חברים. בשביל שנמשיך לקרוא תיגר על האליפות גם בעונות הבאות נצטרך הרבה מעבר ל"להיות באיזור". במיוחד כשאני קורא פה יותר ויותר את המילים "שובע" ו"בעיה בגישה".

נצטרך לראות כמה צעדים קדימה לפניהם. בין אם אנחנו מזהים כישרון-על בליגה ואז ללכת עליו בכל הכוח במחשבה לעתיד, בין אם זה בנוגע לשדרוג בזרים ובין אם זה לשיפור הצוות המקצועי (להביא ידע נוסף בתחומים שאנחנו צריכים להשתפר בהם- למשל משחק התקפה או כושר, סתם זורק באוויר).

חייבים להיות תמיד עם היד על הדופק, העונות האחרונות רק נותנות חשק להיות עוד יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Eelect כתב:מכבי ת"א ומכבי חיפה הם שני מועדונים עם פוטנציאל נפיץ גדול. זו נקודת הפתיחה שתמיד צריך לשים לנגד עינינו.
מהסיבה הזו ובגלל היתרון התקציבי (במיוחד של מכבי ת"א) גישה של "כל עוד נהיה באיזור הכל טוב" לא תחזיק לאורך זמן חברים. בשביל שנמשיך לקרוא תיגר על האליפות גם בעונות הבאות נצטרך הרבה מעבר ל"להיות באיזור". במיוחד כשאני קורא פה יותר ויותר את המילים "שובע" ו"בעיה בגישה".

נצטרך לראות כמה צעדים קדימה לפניהם. בין אם אנחנו מזהים כישרון-על בליגה ואז ללכת עליו בכל הכוח במחשבה לעתיד, בין אם זה בנוגע לשדרוג בזרים ובין אם זה לשיפור הצוות המקצועי (להביא ידע נוסף בתחומים שאנחנו צריכים להשתפר בהם- למשל משחק התקפה או כושר, סתם זורק באוויר).

חייבים להיות תמיד עם היד על הדופק, העונות האחרונות רק נותנות חשק להיות עוד יותר טוב.
יחס העלות-תועלת בהחלט צריך להיות טוב משניהם.
בגלל זה אני ממש לא תומך בלהביא שוער מחליף במיליון יורו כשיש דברים בוערים הרבה יותר, בגלל זה לשחקנים מיותרים שלא תורמים כמו גאדיר, זריהן וגם דור אלו צריכים למצוא קבוצה ולקוות לצמצם נזקים כמה שאפשר.

למי שמופתע שציינתי את אלו, מהרגע שבן ביטון נשאר ואף האריך חוזה אין סיבה להושיב מגן במיליון יורו על הספסל.
בראייה לעתיד אני לא רואה בחאתם בלם, חושב שצריך להתחיל לנסות אותו כמגן ולעיתים גם כקשר. כי עם כל הביקורת והטעויות הפטאליות שהוא עושה כדורגל כן יש שם.
ויטור, צדק וטאהא בלמים כשחאתם ואוחיון הם גיבוי גם למרכז ההגנה וגם לבן ביטון. אין צורך ביותר מזה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yossi כתב: יחס העלות-תועלת בהחלט צריך להיות טוב משניהם.
בגלל זה אני ממש לא תומך בלהביא שוער מחליף במיליון יורו כשיש דברים בוערים הרבה יותר, בגלל זה לשחקנים מיותרים שלא תורמים כמו גאדיר, זריהן וגם דור אלו צריכים למצוא קבוצה ולקוות לצמצם נזקים כמה שאפשר.

למי שמופתע שציינתי את אלו, מהרגע שבן ביטון נשאר ואף האריך חוזה אין סיבה להושיב מגן במיליון יורו על הספסל.
בראייה לעתיד אני לא רואה בחאתם בלם, חושב שצריך להתחיל לנסות אותו כמגן ולעיתים גם כקשר. כי עם כל הביקורת והטעויות הפטאליות שהוא עושה כדורגל כן יש שם.
ויטור, צדק וטאהא בלמים כשחאתם ואוחיון הם גיבוי גם למרכז ההגנה וגם לבן ביטון. אין צורך ביותר מזה.
הייתי מביא את מאור קנדיל, הוא מאוד מרשים אותי, אם כבר מדברים על עמדת המגן הימני.
בכל מקרה מסכים איתך לגביי דור אלו ולגביי גאדיר וזריהן, מדור אלו מעולם לא התלהבתי למען האמת.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

בחיים לא האמנתי שנהיה במקום הראשון וכל כך הרבה יתלוננו. כאילו אנחנו באיירן מינכן. יקח עוד הרבה הרבה הרבה זמן עד שקבוצה כלשהי תשחזר את מה שעשינו שנה שעברה, אי אפשר לשדרג כל שנה בקפיצות כאלה, תעודדו ותיהנו מהמסע. 7 ניצחונות ותיקו שגנבו לנו מתוך ה-8 משחקים האחרונים. 8 משחקי בית עוד יש לנו בסיבוב הזה, תהיו קצת אופטימיים
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דר אדום בנשמה כתב: הייתי מביא את מאור קנדיל, הוא מאוד מרשים אותי, אם כבר מדברים על עמדת המגן הימני.
בכל מקרה מסכים איתך לגביי דור אלו ולגביי גאדיר וזריהן, מדור אלו מעולם לא התלהבתי למען האמת.
״אם כבר מדברים על עמדת המגן הימני״..הוא מדבר על לשחרר מגן שעלה לנו הרבה כסף כי אין בו צורך ואתה מציע לרכוש אחד אחר, בזמן שאתה משחרר מגן שהיה יותר טוב ודומיננטי מאותו קנדיל שהרשים אותך. הגיוני בסה״כ.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב: סיכמת יפה.
אני חושב שאם נסתכל על התקופה האחרונה, להוציא שני שחקנים שמעולם לא הבנתי מדוע הוחלט ללכת עליהם (זריהן, קואנקה) המהלכים של הקבוצה היו נכונים.
לא תמיד זה מצליח, וכשמסתכלים על מה שקורה אצל היריבות מבינים שהבעיה כנראה לא נקודתית. יש שוק שחקנים שהוא לא מספיק טוב ואיכותי.
מצד שני, זה מאפשר מרחב תמרון. כשהיריבות שלך נראות כפי שהן נראות אז יש לך הזדמנות להמשיך לייצר דומיננטיות באמצעות החלטות נכונות ומהלכים נכונים, ואת זה נצטרך להתחיל כבר בינואר הקרוב.
מסכים עם הכל.
לגבי ינואר הקרוב -
הכל תלוי טוני, אם הוא עוזב נראה פה מיני מהפכה עם 2-3 שינויים בסגל.
אם יישאר אל תצפו לתזוזה רצינית בינואר מקסימום שינוי אחד וישאירו לקיץ את העבודה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

yossi כתב: יחס העלות-תועלת בהחלט צריך להיות טוב משניהם.

יפה אמרת.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

אסי, דגים כתב:בחיים לא האמנתי שנהיה במקום הראשון וכל כך הרבה יתלוננו. כאילו אנחנו באיירן מינכן. יקח עוד הרבה הרבה הרבה זמן עד שקבוצה כלשהי תשחזר את מה שעשינו שנה שעברה, אי אפשר לשדרג כל שנה בקפיצות כאלה, תעודדו ותיהנו מהמסע. 7 ניצחונות ותיקו שגנבו לנו מתוך ה-8 משחקים האחרונים. 8 משחקי בית עוד יש לנו בסיבוב הזה, תהיו קצת אופטימיים
אחלה דגים!

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

yossi כתב:אתחיל בוידוי קטן, זה רק טוטו אבל זה אחד ההפסדים המבאסים מבחינתי בזמן האחרון.

מתקן את הניסוח, מכר לנו שחקנים שלא באמת שווים הרבה ב3 מיליון יורו.
סחתין עליך אחי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא יעזור כלום. עם 2 וחצי זרים לא נגיע לשום מקום.
כל משחק אנחנו חסרים 2 זרים שהמאמן לא מאמין בהם(אם במשחק כזה נוראי של בן שהר, מי שיוצא זה פקהארט במחצית, אז אפשר לשחרר אותו) ועוד אחד לפחות פצוע(לפעמים ויטור, לפעמים אוגו, לפעמים טוני, לפעמים גם וגם).
ומי תופס את מקומם?ישראלים סופר בינוניים. ולראייה כשטוני פצוע אנחנו לא מייצרים שום דבר.
כל המלמדים, הגאדירים, הזריהנים וחבריהם תופסים מקומות של תותחים כבדים כמו ויטור, טוני, הובאן, בוזגלו, צדק - מה ציפיתם?

חייבים 2 זרים בינואר. ואני אפילו לא מעלה את העזיבה של טוני כאופציה, יעלה כמה שיעלה להשאיר אותו.

שלח תגובה