אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

בשער הראשון איתן טיבי אשם לא פחות היה היחיד שמנע מטוואמסי להיכנס לנבדל.
ועצם העובדה שהחלוץ של נתניה מגיח מאחור כאילו כלום גם לא ממש עוזרת

ד"א אביב סולומון סבבה כמחליף עד סוף העונה ולא צריך לעשות ניסוים כל פעם שלופס לא משחק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
23 ינואר 2023, 09:26
יחזקאל עם כושר גופני רע מאוד פלוס שחצני/יהיר באופי ובסגנון המשחק (השער התחיל אתמול מאיבוד כדור שלו כשעשה עקב באזור הרחבה שלנו).
אם הייתה אפשרות, כמו עם חטואל וספורי, היינו יכולים קצת לשחק עם הדקות שלו ואולי להוריד אותו קצת לקרקע כשצריך. אבל זה לא המצב. ברגע שיש לך תלות מסוימת קשה מאוד להכווין התנהגות. סדרת החינוך של חטואל בגמר הטוטו אולי עלתה לך בגביע.
על מה בדיוק אתה מתבסס שאתה אומר שליחזקאל יש כושר גופני רע?
זה פשוט לא נכון, יחזקאל עובד המון.
ידידאל צודק, אין שום מגן תוקף שלא עושה חורים, במערך הזה זה הכרחי וברור שהמגינים ישחקו גבוה. החיפוי צריך להיות קיים, ואתמול הוא לא היה כזה.

יחזקאל על אף המספרים שלו הוא שחקן לא חכם במיוחד, זה היה ככה ויישאר ככה, הוא נותן את התחת ונותן לנו המון.

ועל איזה סדרת חינוך בגמר אתה מדבר?
חטואל לא נכנס כי שאפי קיבל אדום. פה זה נגמר.
ברדה טועה ויטעה כמו כל מאמן אחר בעולם. הניסיון שלך להוציא את כולם לא בסדר חוץ ממנו ממש לא מובן לי.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

תגידו אתם בסדר פה כולם ?
מה נפלתם על יחזקאל ??? בא לכם דדיה במקום ?
הבן אדם תיפקד מצויין אתמול , היה מגן תוקף ובדיוק בגלל זה ברדה הציב 3 בלמים שיחפו עליו כשהוא תוקף . נתן שער ובישול מצויינים .
מגיע לכם שתסבלו מדדיה וסולומון עונה שלמה .
ברדה טעה ב-2 עמדות : מיכה ושמיר . והיה צריך לעשות חילוף כבר דקה 30 .
סולומון אוטוטו הולך ואז באמת תבכו על העמדה הזאת ולא שאני מחזיק ממנו .

נ.ב - לא רוצים את זיו מורגן בטרנר !!!! :תופים: :תופים: :תופים:
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סימיוני כתב:
23 ינואר 2023, 07:13
צודק. מקווה שבאריירו חוזר לעצמו וזה ממש חשוב למשחק ההגנתי שלנו!
ביכולת הנוכחית של אליאס לבריירו אין מה לחפש על המגרש.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
23 ינואר 2023, 09:36
ביכולת הנוכחית של אליאס לבריירו אין מה לחפש על המגרש.
אולי במקום שמיר, ואז שהוא יגיע יותר למצבים ברחבה במקום אליאס (שההשקעה שלו על כל חלקי המגרש ראויה לציון, אבל מעדיף שבאריירו יגיע לרחבת היריב במקומו)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
23 ינואר 2023, 09:34
על מה בדיוק אתה מתבסס שאתה אומר שליחזקאל יש כושר גופני רע?
זה פשוט לא נכון, יחזקאל עובד המון.
ידידאל צודק, אין שום מגן תוקף שלא עושה חורים, במערך הזה זה הכרחי וברור שהמגינים ישחקו גבוה. החיפוי צריך להיות קיים, ואתמול הוא לא היה כזה.

יחזקאל על אף המספרים שלו הוא שחקן לא חכם במיוחד, זה היה ככה ויישאר ככה, הוא נותן את התחת ונותן לנו המון.

ועל איזה סדרת חינוך בגמר אתה מדבר?
חטואל לא נכנס כי שאפי קיבל אדום. פה זה נגמר.
ברדה טועה ויטעה כמו כל מאמן אחר בעולם. הניסיון שלך להוציא את כולם לא בסדר חוץ ממנו ממש לא מובן לי.
יחזקאל דקה 70 כבר לא עמד על הרגליים.
גם לפני הוא מתקשה לחזור.
אני בעד יחזקאל כי הוא הכי קרוב למגן מודרני וכי אנחנו מוגבלים התקפית אבל יש לזה מחיר הגנתי, גם לעובדה שאם אתה מחליף אותו אתה מכניס שחקן ברמה אחרת התקפית בעייתי בטח במשחק כמו אתמול שאתה חייב את השער.

חטואל היה מתחת ליציע שלנו בגמר (ממש באזור שלי), עלה להתחמם עוד במחצית הראשונה, שפת הגוף שלו הייתה נוראית, היה עצבני ורב עם אוהדים וגם בספסל המשיך להשתולל, לדעתי אליה מגביל לו את הדקות בעיקר בגלל ההתנהגות והאופי כי שחקן עם מספרים כמו שלו העונה חייב להיות באנקר בכל משחק ובוודאי שלא להישאר בספסל במשחק על תואר…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

יחזקאל עשה טעות אתמול בשער השני ויצר חורים זה אין ספק, אבל הוא סוס עבודה ובטח שאין לו בעיה של כושר גופני, הספרינט שהוא דפק אתמול בדקה 85-90 כשהוא עם הלשון בחוץ והצהוב החכם שספג יכול להיות שהציל אותנו מספיגה.

שחקן חכם או לא חכם הוא מייצר כמעט כל משחק מצב לשער. אגב אתמול שיחק כשהוא גורר רגישות במפשעה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
23 ינואר 2023, 09:41
יחזקאל דקה 70 כבר לא עמד על הרגליים.
גם לפני הוא מתקשה לחזור.
אני בעד יחזקאל כי הוא הכי קרוב למגן מודרני וכי אנחנו מוגבלים התקפית אבל יש לזה מחיר הגנתי, גם לעובדה שאם אתה מחליף אותו אתה מכניס שחקן ברמה אחרת התקפית בעייתי בטח במשחק כמו אתמול שאתה חייב את השער.

חטואל היה מתחת ליציע שלנו בגמר (ממש באזור שלי), עלה להתחמם עוד במחצית הראשונה, שפת הגוף שלו הייתה נוראית, היה עצבני ורב עם אוהדים וגם בספסל המשיך להשתולל, לדעתי אליה מגביל לו את הדקות בעיקר בגלל ההתנהגות והאופי כי שחקן עם מספרים כמו שלו העונה חייב להיות באנקר בכל משחק ובוודאי שלא להישאר בספסל במשחק על תואר…
ליחזקאל יש רגישות, והוא שורף את האגף שלו קבוע. אפשר לבוא אליו בטענות בכל מיני דברים, ממש לא בכושר.
כל הרעיון ב3 בלמים זה שיהיה חיפוי, אתמול לא היה.

הייתי בגמר, ראיתי את שפת הגוף שלו שהפסיק להתחמם שהבין שהוא כבר לא יכנס אחרי האדום.
בין זה לבין "סדרת חינוך" אתה עשית קשר לבד.
בלי האדום הוא נכנס.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
23 ינואר 2023, 09:48
ליחזקאל יש רגישות, והוא שורף את האגף שלו קבוע. אפשר לבוא אליו בטענות בכל מיני דברים, ממש לא בכושר.
כל הרעיון ב3 בלמים זה שיהיה חיפוי, אתמול לא היה.

הייתי בגמר, ראיתי את שפת הגוף שלו שהפסיק להתחמם שהבין שהוא כבר לא יכנס אחרי האדום.
בין זה לבין "סדרת חינוך" אתה עשית קשר לבד.
בלי האדום הוא נכנס.
אם אליה לא הכניס משיקולים מקצועיים אז טעות גדולה של אליניב.
לי זה הרגיש במגרש כמו סדרת חינוך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אליניב תירץ את היבוש של חטואל בחילוף של חמד לפני האדום. אכן טעות קשה. לא גוררים טעות על טעות נוספת. זה בערך כמו לא להביא חלוץ כי נפלו עם חלוץ אחר. בסוף כולם מפסידים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
23 ינואר 2023, 09:51
אם אליה לא הכניס משיקולים מקצועיים אז טעות גדולה של אליניב.
לי זה הרגיש במגרש כמו סדרת חינוך.
חושב שאחרי האדום חמד נשאר גם בשביל הפנדלים.
ספורי טייל על המגרש שאנחנו פחות שחקן, להכניס גם את חטואל זה להתאבד הגנתית.
עם השניים האלה אי אפשר לעמוד בהגנה, בטח לא שאתה פחות שחקן.

הטעות הייתה מראש ההכנסה של חמד.
כמו אתמול, היה צריך במחצית לעבור להרכב ישיר שכולל את אנסה חלוץ, ואת ספורי, מיכה וחטואל מאחוריו.
חבל שלא קרה אז, עוד יותר חבל שלא קרה אתמול.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
23 ינואר 2023, 10:24
אליניב תירץ את היבוש של חטואל בחילוף של חמד לפני האדום. אכן טעות קשה. לא גוררים טעות על טעות נוספת. זה בערך כמו לא להביא חלוץ כי נפלו עם חלוץ אחר. בסוף כולם מפסידים.
כמו שכתבו לפני, הטעות (בהנחה ולא הייתה סדרת חינוך) הייתה בהכנסת חמד/אי הכנסת חטואל ולא באי הוצאת חמד (שהוא בועט הפנדלים הטוב ביותר שלך רגע לפני שהמשחק אולי הולך לפנדלים).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
23 ינואר 2023, 11:43
כמו שכתבו לפני, הטעות (בהנחה ולא הייתה סדרת חינוך) הייתה בהכנסת חמד/אי הכנסת חטואל ולא באי הוצאת חמד (שהוא בועט הפנדלים הטוב ביותר שלך רגע לפני שהמשחק אולי הולך לפנדלים).
קשה לי להסכים עם זה.
לא זורקים 30 דקות לפח בשביל בעיטה אחת בפנדלים שאולי ואולי לא יקרו. בסוג המשחק שהתפתח היה נכון לשנות, להכניס מהירות ושחקנים שיודעים לנצל חצי מצב כדי לעשות גול. במקום זה נשארנו עם פנסיונר על המגרש ונראינו חסרי אונים. רק במזל הגענו בכלל לפנדלים. העיקר שלא פגענו ברגשותיו של חמד. לפעמים צריך לדעת לקבל החלטות קשות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
23 ינואר 2023, 11:48
קשה לי להסכים עם זה.
לא זורקים 30 דקות לפח בשביל בעיטה אחת בפנדלים שאולי ואולי לא יקרו. בסוג המשחק שהתפתח היה נכון לשנות, להכניס מהירות ושחקנים שיודעים לנצל חצי מצב כדי לעשות גול. במקום זה נשארנו עם פנסיונר על המגרש ונראינו חסרי אונים. רק במזל הגענו בכלל לפנדלים. העיקר שלא פגענו ברגשותיו של חמד. לפעמים צריך לדעת לקבל החלטות קשות.
שוב, לא חושב שמדובר בהתחשבות ברגשות של חמד, כשאתה חצי שעה לפני פנדלים זה גם שיקול (אותו חמד היה זה שהכריע את הפנדלים באלוף האלופים, כשמצד שני שאפי נניח בהחטאת הפנדל בסמי די סידר לחיפה את הניצחון, כלומר איכות של בועט פנדלים כשהפנדלים קרובים זה בהחלט שיקול שצריך לקחת).

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

איזה מאמן יש לנו יא אללה. כמה כיף

שלח תגובה