ירידת ליגה בדרך?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

ירידת ליגה בדרך?

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

להפסיד למכבי נתניה+בני סכנין שלא לדבר על ההפסד הנוראי למכבי חיפה, מה לעזאזל עובר על הקבוצה הזאת?
באמת שלא ציפיתי לראות באינטרנט תוצאה כזאת שעוד באר שבע הייתה ביתרון 1-0...

הגיע הזמן ודחוף להביא קשר אחורי במקום סוארס, להביא קשר קדמי במקום ברוכיאן החלש וחלוץ (ובלם מחליף).
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א
Title: CrazyRed

Re: ירידת ליגה בדרך?

שליחה על ידי שמעון א »

קודם כל צריך להביא מאמן שיעשה סדר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חלאס כבר עם הפאניקה הזאת! מנצחים מדברים על פלייאוף עליון מפסידים מדברים על ירידת ליגה..
בכדורגל לפעמים מפסידים לקבוצות חלשות, לפעמים מנצחים קבוצות חזקות.. קטע כזה
הפועל באר שבע העונה קבוצה סבירה ולא יציבה.. המקום הריאלי שלנו הוא 8-10, לא ירידת ליגה ולא פלייאוף עליון.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב:חלאס כבר עם הפאניקה הזאת! מנצחים מדברים על פלייאוף עליון מפסידים מדברים על ירידת ליגה..
בכדורגל לפעמים מפסידים לקבוצות חלשות, לפעמים מנצחים קבוצות חזקות.. קטע כזה
הפועל באר שבע העונה קבוצה סבירה ולא יציבה.. המקום הריאלי שלנו הוא 8-10, לא ירידת ליגה ולא פלייאוף עליון.
נחיה ונראה.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

הפסדים מאכזבים אני מסכים, במיוחד היום.

אבל בואו נהיה אמיתיים עם עצמנו.. נתניה לא שווה היום 3 גולים. היא שווה 0.

אנחנו הפסדנו את המשחק הזה כי היינו סופר חלשים (הרבה יותר חלשים מהממוצע שלנו השנה, ובטח ממה שאנחנו מסוגלים לשחק), לא כי הם קבוצה טובה יותר מאיתנו.

אם סבע מיישר רוחב במקום לבעוט לשמים אנחנו מנצחים את המשחק ואף אחד לא קופץ וזורק הצהרות של ירידת ליגה.
צריכים להיראות הרבה יותר טוב, אני מסכים במאה אחוז. אבל יש קבוצות הרבה הרבה יותר חלשות מאיתנו ואין שום סיבה להיכנס לפאניקה מוגזמת.

לא זוכר את הדיבורים האלה כשניצחנו את בני יהודה-ר"ג-רמה"ש לפני חודש.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

לא היה שום דבר הגיוני בהפסד היום.

נתניה לא סיכנו אותנו בכלל, לא הצליחו לייצר מצב אחד, ותוך רבע שעה אילוז+מרקוביץ נותנים גול מכלום, ברוכיאן מאבד את הראש כמו ילד בן 18 שעלה מהנוער (ועד עכשיו לא הבנתי בכלל איך היה שם כדור ביניים), ואג'ידה חוטף דרדלה לתפארת.

כבר ראיתי נאיביות וטפשות מהקבוצה שלנו בעבר, אני חושב שהיום זה באמת היה שיא השיאים.

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

yedidel כתב:לא היה שום דבר הגיוני בהפסד היום.

נתניה לא סיכנו אותנו בכלל, לא הצליחו לייצר מצב אחד, ותוך רבע שעה אילוז+מרקוביץ נותנים גול מכלום, ברוכיאן מאבד את הראש כמו ילד בן 18 שעלה מהנוער (ועד עכשיו לא הבנתי בכלל איך היה שם כדור ביניים), ואג'ידה חוטף דרדלה לתפארת.

כבר ראיתי נאיביות וטפשות מהקבוצה שלנו בעבר, אני חושב שהיום זה באמת היה שיא השיאים.
אז אתה מסכים איתי שההפסד הזה לא משקף עונה שלמה ולצאת בהצהרות של ירידת ליגה דווקא אחרי משחק כזה
זה רק בלהט של אחרי המשחק ולא במחשבה הגיונית וצלולה
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

שים לב רגע, שבוע הבא מכבי ת"א בבלומפילד, נראה לך שתנצח שם? לי לא... (הפער יורד לשלוש מהקו האדום)
מיד אחר כך קרית שמונה בית כמו שאתה נראה היום תברך 'הגומל' על תיקו... (הפער-נקודה)
והופה מתחיל מעגל הלחץ ואנחנו מבלים את שאר העונה בלחימה נגד הירידה.
מופרך? הרבה פחות מופרך משני ניצחונות רצופים ועליה למקום רביעי!!!

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

dardasmiley כתב:שים לב רגע, שבוע הבא מכבי ת"א בבלומפילד, נראה לך שתנצח שם? לי לא... (הפער יורד לשלוש מהקו האדום)
מיד אחר כך קרית שמונה בית כמו שאתה נראה היום תברך 'הגומל' על תיקו... (הפער-נקודה)
והופה מתחיל מעגל הלחץ ואנחנו מבלים את שאר העונה בלחימה נגד הירידה.
מופרך? הרבה פחות מופרך משני ניצחונות רצופים ועליה למקום רביעי!!!
'כמו שאתה נראה היום' זה בדיוק מה שאני מתכוון..
היום לא משקף. רוב העונה גם במשחקים שהפסדנו שיחקנו יותר טוב מהיום.
בכושר ממוצע נפגשנו עם קרית שמונה שלוש פעמים השנה. עשינו תיקו בחוץ שכולו הפסד, וניצחנו פעמיים בטוטו.

חוץ מזה, אם אתה רוצה להסתכל על שני מחזורים ולהגיד זהו אנחנו חרא קבוצה כי אין לנו סיכוי,
אז אני אגיד לך שאחרי ה'משחקים הקשים שבטוח יורידו אותך לתחתית' (כאילו שכל התחתית תנצח ורק אתה תפסיד),
יש לך 2 משחקי בית נגד הפועל חיפה (מקום אחרון) והפועל עכו (מקום אחד לפני אחרון).
אז שני משחקים קשים על הנייר ואחרי זה שני משחקים קלים על הנייר. הכל מתאזן בסוף. בסופו של דבר זה תלוי בנו,
ואם נשחק כדורגל כמו ששיחקנו ברוב העונה אנחנו רחוקים מלהיות בסכנת ירידה ממשית.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
כשכל התחתית מנצחת שבוע שני רצוף, כשאין לך שוער בשער, כשהקבוצה שלך כל כך נאיבית ופראיירית ומד הלחץ מרקיע שחקים כבר אין לדעת מה יהיה.
צריך לנסות ולשמור על פרופורציות, אנחנו רחוקים 6 נק' מעכו, מרחק שבהחלט צריך להעמיד תמרור אזהרה אבל גם כזה שלא אמור להלחיץ אותנו יותר מדי.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

בשנה שעברה אף אחד לא חשב שמכבי פ"ת תאבק בתחתית בסופו של דבר היא גם ירדה.
הפועל ב"ש הנוכחית משחקת כדורגל הרבה יותר טוב מב"ש של השנה שעברה אך היא מאוד נאיבית, היא לא מוכנה לקרבות תחתית ולא תשרוד בהם.

חייב לבוא חיזוק חכם בינואר ואני מקווה שאלישע יצליח.

חיבים לגנות את אותם אדיוטים שמקללים את אלישע, אין מאמן יותר טוב ממנו שיבוא לאמן את ב"ש. הייתי מחתים אותו על חוזה ל 3 שנים היום.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

יש קוראים לו ״גיא לוי״ ואם לא היו מתעקשים לעשות את אותה הטעות פעמיים ולהפרד ממנו אחרי פעמיים שהשיג את המטרות שהציבו לו, אני משוכנע שהיינו היום במקום טוב יותר!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

8red כתב:יש קוראים לו ״גיא לוי״ ואם לא היו מתעקשים לעשות את אותה הטעות פעמיים ולהפרד ממנו אחרי פעמיים שהשיג את המטרות שהציבו לו, אני משוכנע שהיינו היום במקום טוב יותר!
העלה אותנו ליגה ממקום 3 בעונה רגילה היינו נשארים עוד עונה בלאומית(קדנציה ראשונה)
אם בית הדין לא היה מוריד למכבי פ"ת נק' אנחנו היינו יורדים ליגה(קדנציה שנייה)
אלישע לוי מאמן מצויין.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

גיא חניה כתב: העלה אותנו ליגה ממקום 3 בעונה רגילה היינו נשארים עוד עונה בלאומית(קדנציה ראשונה)
אם בית הדין לא היה מוריד למכבי פ"ת נק' אנחנו היינו יורדים ליגה(קדנציה שנייה)
אלישע לוי מאמן מצויין.
השיג את המטרות שהוצבו או לא? העובדות מדברות בעד עצמן.
בינתיים מי שמתרחק מאוד מהמטרה שהוצבה לו (להשתחל לפליי אוף העליון) זה אדון אלישע.
מאחל לו ולנו שיצליח בסופו של דבר להשיג את זה ולהשאר עד סוף העונה, אבל בחמש שש המשחקים האחרונים שלנו העסק לא עובד כמו שצריך וגם כשניצחנו זה ניראה כמו בלוף.

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

8red כתב:
השיג את המטרות שהוצבו או לא? העובדות מדברות בעד עצמן.
בינתיים מי שמתרחק מאוד מהמטרה שהוצבה לו (להשתחל לפליי אוף העליון) זה אדון אלישע.
מאחל לו ולנו שיצליח בסופו של דבר להשיג את זה ולהשאר עד סוף העונה, אבל בחמש שש המשחקים האחרונים שלנו העסק לא עובד כמו שצריך וגם כשניצחנו זה ניראה כמו בלוף.
כל הכבוד לגיא לוי שעמד במטרות שהעמיד לעצמו. אבל הוא בא והלך, בא והלך.
יאללה בוא נעבור הלאה..
הפועל באר שבע ♥

שלח תגובה