שאומרים מועדון גדול-לזה מתכוונים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

שאומרים מועדון גדול-לזה מתכוונים

שליחה על ידי sumsum »

לא לססמאות ריקות מתוכן
קבלו ציטוט ממיודענו שמעון הרוש, בזמן שבב"ש מספרים ומדליפים סכומים של משכורות שחקנים כאילו רק אצלנו משלמים כסף, בא שמעון הרוש ובהתבטאות קטנה ואולי לא משמעותית לרוב הקוראים לי צרמה ביותר:
הרוש אמר ל-ONE: "אני מקווה שסכנין תיתן לי את ההזדמנות להתקדם. מדובר במועדון גדול (הפועל ת"א) שמתחרה על כל התארים ואני שואף לשחק במועדון גדול שכזה. אני מאמין שאם הפועל ת"א תתעקש סכנין כן תשחרר אותי. אני שחקן חופשי בתום העונה ככה שאני לא מאמין שסכנין תעשה יותר מדי בעיות".
אנחנו לא נהיה מועדון גדול כל עוד לא נתחרה באומץ והרעיון הוא ב-אומץ על השחקנים הישראלים (הטובים, לא שמעון הרוש!) שהיה מקום לעשות מהלך ולהביא את חן עזרא, שתקנו והצענו סכומים מצחיקים שלא עלו לדיון בכלל (ע"פי שמועות כמובן לא מידיעה חותכת, ואם לא נכונות השמועות אז בכלל לא היינו שם ולא הוזכרנו כמתחרים לזכות בשירותיו)
אז אין עונג בלי מאמץ, צריך להתאמץ, ללכת על הישראלים הצעירים המבטיחים בכל הכח, צריך להקציב לזה תקציב מיוחד שבכל שנה יירכש שחקן מבטיח אחר, וננצח קבוצות כמו מכבי חיפה והפועל תל אביב במירוץ על שירותיהם של שחקנים שקבוצותיהם מחפשת למקסם את המחיר ואנחנו צריכים להיות שם ראשונים!
רק כך, נוכל למתג את עצמנו בתור מועדון גדול, זה שיש קהל גדול זה בסדר...הוא אפילו מפתיע בכמותו נוכח ההישגים הדלים של המועדון הזה ב10 שנים האחרונות.
ואם אפילו אם תציע 30% יותר לקבוצה כמו מכבי נתניה ועדיין היא תסרב? בסכום כזה צריך להרכש זר ת-ו-ת-ח! מבטיח כשרון מיוחד ולא זרים שבגג מרוויחים 100 אלף דולר..אלה סכומים לא רציניים לשום מועדון שרוצה להיות בצמרת, מצטער לא מכיר קבוצה ב3-4 ראשונות (כולל ק"ש) שמביאים זרים כאלה זולים-זו עבודה בעיניים, אה וכן...עוד בחינם! דהיינו שחקנים חופשיים...כאלה יש רבים...שאין להם דורש.
אז הפועל ב"ש בפרשת דרכים-או גבוה, או דשדוש ובסוף ירידת ליגה.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

Re: שאומרים מועדון גדול-לזה מתכוונים

שליחה על ידי Omer6 »

sumsum כתב:לא לססמאות ריקות מתוכן
קבלו ציטוט ממיודענו שמעון הרוש, בזמן שבב"ש מספרים ומדליפים סכומים של משכורות שחקנים כאילו רק אצלנו משלמים כסף, בא שמעון הרוש ובהתבטאות קטנה ואולי לא משמעותית לרוב הקוראים לי צרמה ביותר:
הרוש אמר ל-ONE: "אני מקווה שסכנין תיתן לי את ההזדמנות להתקדם. מדובר במועדון גדול (הפועל ת"א) שמתחרה על כל התארים ואני שואף לשחק במועדון גדול שכזה. אני מאמין שאם הפועל ת"א תתעקש סכנין כן תשחרר אותי. אני שחקן חופשי בתום העונה ככה שאני לא מאמין שסכנין תעשה יותר מדי בעיות".
אנחנו לא נהיה מועדון גדול כל עוד לא נתחרה באומץ והרעיון הוא ב-אומץ על השחקנים הישראלים (הטובים, לא שמעון הרוש!) שהיה מקום לעשות מהלך ולהביא את חן עזרא, שתקנו והצענו סכומים מצחיקים שלא עלו לדיון בכלל (ע"פי שמועות כמובן לא מידיעה חותכת, ואם לא נכונות השמועות אז בכלל לא היינו שם ולא הוזכרנו כמתחרים לזכות בשירותיו)
אז אין עונג בלי מאמץ, צריך להתאמץ, ללכת על הישראלים הצעירים המבטיחים בכל הכח, צריך להקציב לזה תקציב מיוחד שבכל שנה יירכש שחקן מבטיח אחר, וננצח קבוצות כמו מכבי חיפה והפועל תל אביב במירוץ על שירותיהם של שחקנים שקבוצותיהם מחפשת למקסם את המחיר ואנחנו צריכים להיות שם ראשונים!
רק כך, נוכל למתג את עצמנו בתור מועדון גדול, זה שיש קהל גדול זה בסדר...הוא אפילו מפתיע בכמותו נוכח ההישגים הדלים של המועדון הזה ב10 שנים האחרונות.
ואם אפילו אם תציע 30% יותר לקבוצה כמו מכבי נתניה ועדיין היא תסרב? בסכום כזה צריך להרכש זר ת-ו-ת-ח! מבטיח כשרון מיוחד ולא זרים שבגג מרוויחים 100 אלף דולר..אלה סכומים לא רציניים לשום מועדון שרוצה להיות בצמרת, מצטער לא מכיר קבוצה ב3-4 ראשונות (כולל ק"ש) שמביאים זרים כאלה זולים-זו עבודה בעיניים, אה וכן...עוד בחינם! דהיינו שחקנים חופשיים...כאלה יש רבים...שאין להם דורש.
אז הפועל ב"ש בפרשת דרכים-או גבוה, או דשדוש ובסוף ירידת ליגה.

גבוה אני מניח שאתה מתכוון 1-4, וירידת ליגה אני מניח שאתה מתכוון 13-14.
ביניהם יש 5-12 שזה רוב הליגה.. למה אתה תמיד קיצוני לפה או לפה?

בלי קשר.. אתה באמת משווה נכון להיום את השם של הפועל באר שבע לשם של הפועל ת"א?
הפועל ת"א זכתה לא מזמן באליפות, משחקת כבר למעלה מעשור כל שנה באירופה.
ברור ששחקנים ישאפו להגיע לשם, כי הם נמצאים תמיד בטופ של הכדורגל הישראלי.

ב"ש עדיין לא שם, תפסיקו לחשוב שאם נציע יותר כסף לשם גדול אז אנחנו קבוצה גדולה.
ייקח זמן (תפנימו כבר, זה לא תהליך של יומיים!) עד שנוכל להיות שוב בקנה מידה של הפועל ת"א-מכבי ת"א-מכבי חיפה.
אפילו קרית שמונה זכתה באליפות ו..? מי כבר זוכר את זה.

נכון להיום אנחנו לא בטופ ולא במצב של ירידת ליגה, אנחנו איפה שהוא באמצע.

אין שום סיבה שב"ש תשלם על שחקן 30% יותר מכל קבוצה אחרת. וזאת מדיניות נכונה של ב"ש שהפסיקה עם החוזי עתק האלה שלא שווים כלום.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

כל זה נכון, השאלה היא עד כמה זה רלוונטי לעונה הנוכחית?
האם יש במצאי של חלון ההעברות הנוכחי שחקן כזה שאתה מדבר עליו ישראלי או זר?
לי ניראה שבמועדון חיים עדיין על אשליית מליקסון (הימרו על רכישת שחקן בסכום קטן יחסית שהתגלה כסטאר) ולא מבינים שעיסקאות כאלו קורות אחת ל...
אז מנסים לשחזר את ההצלחה ההיא והתוצאה היא רכבת אין סופית של זרים וישראלים שמובילה אותנו עד הלום.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

Omer6 כתב:

גבוה אני מניח שאתה מתכוון 1-4, וירידת ליגה אני מניח שאתה מתכוון 13-14.
ביניהם יש 5-12 שזה רוב הליגה.. למה אתה תמיד קיצוני לפה או לפה?

בלי קשר.. אתה באמת משווה נכון להיום את השם של הפועל באר שבע לשם של הפועל ת"א?
הפועל ת"א זכתה לא מזמן באליפות, משחקת כבר למעלה מעשור כל שנה באירופה.
ברור ששחקנים ישאפו להגיע לשם, כי הם נמצאים תמיד בטופ של הכדורגל הישראלי.

ב"ש עדיין לא שם, תפסיקו לחשוב שאם נציע יותר כסף לשם גדול אז אנחנו קבוצה גדולה.
ייקח זמן (תפנימו כבר, זה לא תהליך של יומיים!) עד שנוכל להיות שוב בקנה מידה של הפועל ת"א-מכבי ת"א-מכבי חיפה.
אפילו קרית שמונה זכתה באליפות ו..? מי כבר זוכר את זה.

נכון להיום אנחנו לא בטופ ולא במצב של ירידת ליגה, אנחנו איפה שהוא באמצע.

אין שום סיבה שב"ש תשלם על שחקן 30% יותר מכל קבוצה אחרת. וזאת מדיניות נכונה של ב"ש שהפסיקה עם החוזי עתק האלה שלא שווים כלום.
עומר, בוא תציע אתה רעיון אחר שלדעתך יוביל אותנו למקומות האלו של הגדולות באמת? או שלשיטתך נגזר עלינו לדשדש במרכז הטבלה מטה עונה אחר עונה, עם פה ושם זכייה בגביע הטוטו?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

8red כתב: עומר, בוא תציע אתה רעיון אחר שלדעתך יוביל אותנו למקומות האלו של הגדולות באמת? או שלשיטתך נגזר עלינו לדשדש במרכז הטבלה מטה עונה אחר עונה, עם פה ושם זכייה בגביע הטוטו?
בשנה שעברה הסגל היה חלש.
זה אומר שתמיד נועדנו לדשדש על גבול הירידת ליגה?
לא.

אני חושב שהשנה הסגל עשה קפיצת מדרגה משנה שעברה עם הבאתם של שחקנים כמו סוויסה פלצ'וק ברוכיאן שהוכיחו בליגה הישראלית שהם שחקנים מעולים, ובנוסף גם שני בינגו של זרים.
אחרי שהסגל השנה יתגבש, אולי יזכה גם בתואר שיכול רק להוסיף ל"הילה" סביב המועדון,
יהיה אפשר להמשיך לשלב הבא וכן להביא שחקנים מהשורה הראשונה.
אבל אי אפשר לקפוץ למצב של הפועל ת"א, מכבי ת"א ומכבי חיפה.. שחצי מהסגל שלהם הוא מהשורה הראשונה בארץ.
זה תהליך שלוקח זמן וככל שנהיה מודעים לזה הציפיות שלנו לא יקפצו מעל הפופיק בכל שנה מחדש
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

צודק עומר עם גבאי ואקסברד אתה תבקיע את הצמרת בעוד שנתיים...רק צריך לתת להם 'להתחשל' ולצבור נסיון.
פחחח שהרכש הישראלי שלך הוא דרג ב'- לא תגיע לכלום ושום דבר, כל הצמרת משקיעה בשחקנים זרים איכותיים ויקרים, אצלנו מחפשים מציאות בליגה בוסנית שלראות אותה צריך כדור נגד בחילה והמגרשים כמו בטאובל והשחקנים נראים כמו איציק פרץ (עמך הסליחה על ההשוואה) מהפועל ערד, ככה אנחנו נראים-קיצוני? לא נראה לי, כבר 6 שנים כלום-ולא בדיוק הבאנו אף שחקן בשיאו או כשרון אדיר מבטיח-איפה היינו שחן עזרא היה על השולחן? למה לשכנע אותי לקנות מנוי ובסוף אני רואה פה השאלות של שחקנים שכל היום דופקים לאפות השמנמנים (סבע) וברנש אחד שהוזמן להשלים מניין במקרה(רועי קהת)
אז שלא יעבדו עליכם! שחקנים של 100 אלף דולר לא מביאים תארים מצטער גם לא צמרת זה שנתניה עשו את זה שנתיים היום הם מועמדים לירידה-נקודה למחשבה.
עם כל הכבוד לסוויסה שכולם מדברים עליו הוא דרג ב' ועושה עונה פנטסטית, והוא גם כן מיואש אין לו עם מי לשחק וראו את זה בעצבים שלו במשחק נגד מכבי בחיפה.
אז תתחבא מאחורי הססמאות של 'תנו זמן...' צריך שחקנים איכותיים בלי זה (ולא, ליאור ג'אן לא איכותי) לא יהיה פה כלום ושנה הבאה במצב הזה אלישע כבר יתפטר כי אין כלים ואין סיכוי להצליח.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אני חושב שכמה אנשים פה צריכים לשמוע את האמת המרה: למועדון ה"גדול" שלנו יש שלושה תארים ב- 60 שנות קיומו. הפועל פ"ת יותר גדולה מאיתנו. לקפוץ למוניטין של הפועל ת"א ומכבי חיפה זה חלום באספמיה, בשביל להגיע לשם נצטרך מספר דו-ספרתי של שנים. עד אז כן, אין סיכוי שהדרג הבכיר של כדורגלני ישראל ירצה להגיע לפה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

צריך לשלם, צריך להצהיר כמו שנתניה בזמנו של יאמר הביאה חצי נבחרת ישראל ולקחה את איתי שכטר ממכבי חיפה וממכבי תל אביב כי שילמה יותר-פשוט צריך להחליט שמ30 מליון שקל 20 מליון לא יילכו לבורקסים אלא לרכש. (אם זה אכן 30 מליון ואני בספק גדול-בטח לא מעל 10 מליון שכר שחקנים)

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

sumsum כתב:צריך לשלם, צריך להצהיר כמו שנתניה בזמנו של יאמר הביאה חצי נבחרת ישראל ולקחה את איתי שכטר ממכבי חיפה וממכבי תל אביב כי שילמה יותר-פשוט צריך להחליט שמ30 מליון שקל 20 מליון לא יילכו לבורקסים אלא לרכש. (אם זה אכן 30 מליון ואני בספק גדול-בטח לא מעל 10 מליון שכר שחקנים)
sumsum כתב: אז שלא יעבדו עליכם! שחקנים של 100 אלף דולר לא מביאים תארים מצטער גם לא צמרת זה שנתניה עשו את זה שנתיים היום הם מועמדים לירידה-נקודה למחשבה.
לא הבנתי.. כמו נתניה או לא כמו נתניה?

sumsum כתב:צודק עומר עם גבאי ואקסברד אתה תבקיע את הצמרת בעוד שנתיים...רק צריך לתת להם 'להתחשל' ולצבור נסיון.
אני אמרתי אקסברד וגבאי? (למרות שאני מבין הבודדים שעוד תופסים מדובב)
אני אמרתי שהבסיס שלנו צריך להיות שחקנים כמו סוויסה ברוכיאן פלצ'וק, כמה זרים טובים כדוגמת סוארז של לפני שנתיים ומשחקים מסויימים מאז, כמו אוסיאקו ברוב העונה, כמו מרקוביץ', וכמה שחקני בית כמו אילוז דוידזאדה ואני מקווה שעם השנים יצמחו עוד שחקנים.
מפה אפשר להמשיך לחזק את הקבוצה.
אבל אי אפשר לקפוץ מקבוצה של קיסו-ים ואקסברד-ים לקבוצה של טוטו תמוז-ים ו-ורמוט-ים תוך שנה. די, צאו כבר מהסרט
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

כמו נתניה בתקופה של יאמר לא כמו נתניה בתקופה שלאחריו
אם תביא קיסו ואקסברד תגיע רק לתחתית איפה שהיינו עם קלינגר אנחנו באותה נקודה, יויו פעם מקום 9 פעם לפני אחרון, ממש גרף שיפור-עומר שכנעת אותי:)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

sumsum כתב:כמו נתניה בתקופה של יאמר לא כמו נתניה בתקופה שלאחריו
אם תביא קיסו ואקסברד תגיע רק לתחתית איפה שהיינו עם קלינגר אנחנו באותה נקודה, יויו פעם מקום 9 פעם לפני אחרון, ממש גרף שיפור-עומר שכנעת אותי:)
בתקופה של יאמר השחקנים שהגיעו לנתניה לא היו כאלה גדולים...
לא זכור לי שחקן אחד חוץ מלואיס מרין שהיה כוכב או משהו כזה, להפך בתקופה אחריי דניאל יאמר שראובן עטר אימן את נתניה היא הייתה קבוצה טובה עם שחקנים לא מוכרים וטובים, איך תסביר את זה?
לדעתי האישית הכל מתחיל ונגמר בשחקנים המקומיים, ואם יהיו יותר כאלה יהיה סיכוי להשתלב בצמרת...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אם זכרונך לא כזה קצר להלן השמות בתקופה ההיא במכבי נתניה:
לירן שטראובר, אבישי ז'אנו, אופיר חיים, אבי סטרול, מזואה אנסומבו, איתי שכטר ואורי אוזן תמיר כהן דדי בן דיין אורן זיתוני לואיס מרין אבי סטרול וקלמי סבן, ועל התקופה של ברקו-גוטמן, עטר, לותר מתיאוס והזרים המצויינים שהביא החלוץ הגבוה והקשרים המצויינים שהיו להם איפה פה אתה רואה 'צעירים' ונוער? כולם פה שחקנים בשיא הקריירה ששילמו עליהם יותר מאשר הציעו בחיפה (שכטר נרכש בלי להסס על אף תחרות עם מכבי תל אביב ומכבי חיפה) והשקעה בזרים איכותיים ביותר קיויו מהבונדסליגה, לואיס מרין ולידם יכולים שחקנים צעירים לצמוח, ליד גבאי ואקסברד שהם ה-רכישות המשמעותיות שנעשו עד לסוויסה אולי יכול לצמוח נענע, כדורגלנים בטח שלא.
והנה לך דניאל יאמר בא והסתכל לשחר בעיניים ללא רגשי נחיתות, למכבי והפועל תל אביב בלי למצמץ ובנה קבוצה בשנה!!! שהחזיקה בוריאציות כאלו ואחרות מ2005 עד היום!
אז שלא יספרו לי שהעדיפו בזמנו שחקנים לבוא לנתניה ולא להפועל תל אביב או למכבי חיפה, פשוט צריך לשלם!!!
מי שמשלם בזול בסוף משלם ביוקר-את זה עוד לא למדו בהפועל ב"ש!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

sumsum כתב:אם זכרונך לא כזה קצר להלן השמות בתקופה ההיא במכבי נתניה:
לירן שטראובר, אבישי ז'אנו, אופיר חיים, אבי סטרול, מזואה אנסומבו, איתי שכטר ואורי אוזן תמיר כהן דדי בן דיין אורן זיתוני לואיס מרין אבי סטרול וקלמי סבן, ועל התקופה של ברקו-גוטמן, עטר, לותר מתיאוס והזרים המצויינים שהביא החלוץ הגבוה והקשרים המצויינים שהיו להם איפה פה אתה רואה 'צעירים' ונוער? כולם פה שחקנים בשיא הקריירה ששילמו עליהם יותר מאשר הציעו בחיפה (שכטר נרכש בלי להסס על אף תחרות עם מכבי תל אביב ומכבי חיפה) והשקעה בזרים איכותיים ביותר קיויו מהבונדסליגה, לואיס מרין ולידם יכולים שחקנים צעירים לצמוח, ליד גבאי ואקסברד שהם ה-רכישות המשמעותיות שנעשו עד לסוויסה אולי יכול לצמוח נענע, כדורגלנים בטח שלא.
והנה לך דניאל יאמר בא והסתכל לשחר בעיניים ללא רגשי נחיתות, למכבי והפועל תל אביב בלי למצמץ ובנה קבוצה בשנה!!! שהחזיקה בוריאציות כאלו ואחרות מ2005 עד היום!
אז שלא יספרו לי שהעדיפו בזמנו שחקנים לבוא לנתניה ולא להפועל תל אביב או למכבי חיפה, פשוט צריך לשלם!!!
סומסום, אל תשכח שיאמר ברח אחרי 4-5 שנים אחרי שהבין שהוא שופך יותר מידיי כסף. גם גאיידמק. גם גד זאבי. גם שניידר... והיו עוד. שפכו מיליונים עד שנמאס להם.
אלונה עדיין כאן, למרות כל הכישלונות והאכזבות. היא מנסה לעשות את זה לאט לאט ובטוח. יכול להיות שהיא לא עושה את זה כמו שצריך, אבל זה כבר סיפור אחר.

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

sumsum כתב:אם זכרונך לא כזה קצר להלן השמות בתקופה ההיא במכבי נתניה:
אם יש קבוצות שאני שונא בעולם אלו קבוצות המיליונרים שבשנה רצים לאליפות כמו סיטי ריאל פסז' וכו'..
לא רוצה קבוצה שכל המהות שלה היא שיש לה יותר כסף מהשאר.
כסף לא קונה אליפות, וגם אם כן.. אז זה משהו שבא לשנה והולך ל20. לא משהו שאפשר להתבסס עליו.
אני חוזר: אין שום סיבה שהסגל של ב"ש יורכב מחוזים של 30% יותר.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

יש 8 קבוצות מעלינו בטבלה.
3 הן לא בליגה הכלכלית שלנו - הפועל ת"א, מכבי ת"א ומכבי חיפה.
בבית"ר לא הביאו אף "כוכב"
בקרית שמונה לא הביאו אף "כוכב"
באשדוד השקיעו פעם אחת במקרייב (ולא העונה שהוא בא בזול)
בבני יהודה לא הביאו אף "כוכב" (סומסום אני רוצה לראות את התגובה שלך אם היו מביאים לך שחקן ליגה שנייה בארגנטינה)
על רמה"ש אין בכלל מה לדבר.

בקיצור, אנחנו לא מקום תשיעי בגלל שהבאנו שחקנים דרג ג' ואחרים דרג א'. הבאנו את הדרג ב' הטובים שהיו בשוק.

שלח תגובה