אלישע תתפטר!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

אלישע תתפטר!

שליחה על ידי dardasmiley »

הגיע הזמן שנשים את הדברים על השולחן, אלישע מזלזל באוהדים, הוא מזלזל בעיר והדבר היחיד שהוא רואה לנגד עיניו זה את ההשלכות על שמו מהעונה הזאת.
ממתי הפועל ב"ש נהייתה קבוצה שמשאילה שחקנים מקבוצות אחרות לחצי עונה???
ממתי ה.ב"ש צריכה להשביח שחקנים עבור קרית שמונה???
למה אין מקום לשחקני הבית שלנו על הספסל כמשלימי סגל???
ולמה סבע וקהת מקבלים דקות אצלנו ואבוחצירא צריך ללכת לחפש לו קבוצה שתתן לו לשחק.

אלישע היום בהשאלה של בן והבה הראה שהוא חושב על הפועל ב"ש כקבוצה קטנה בסדר גודל של רמה"ש. הוא מזלזל בנו האוהדים שרוצים לראות צעירים משלנו, והוא מזלזל במחלקת הנוער שלנו כי לא קוראים "נוער מכבי ת'א". הגיע הזמן שנפרד כידידים.
אלישע תחסוך מעצמך ומאיתנו את הקללות שיגיעו (והם יגיעו, מיד אחרי התבוסה שנחטוף בשני) ולך מפה. קח איתך את סבע קהת ו-והבה ולך תחפש לך קבוצה נחותה! ב"ש וצריך להתנהג ככזה!!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: אלישע תתפטר!

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני מאוד מחבב את אלישע כבן אדם וכמאמן. אין ספק לגבי היכולות המקצועיות שלו בניגוד למאמנים אחרים פה.
אבל, ההשאלות האלה של שחקנים צעירים מקבוצות אחרות, שבאים לצבור ניסיון על חשבוננו ולחזור לקבוצות שלהם היא טעות גדולה שתפגע בעתיד שלנו.
באחת העונות הייתה מדיניות במועדון שלא משביחים שחקנים לקבוצות הגדולןת ללא אופציית רכישה והעונה יש לנו כבר 3 מושאלים צעירים.
האם שחקני הנוער שלנו עד כדי כך גרועים?האם ירדן לא יכול לעלות ל10-15 דקות שמקבל קהת?
איפה אלונה?איפה ה"ראייה לעתיד" שתמיד מדברים עליה?

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

הייתי חייב להתחבר בשביל להגיב

בלי להעליב, אתה מפגר.
אלישע זה הדבר הכי טוב שקרה לנו בשנים האחרונות, אם אנחנו מצליחים לגרום לו לעזוב אז כבר אף אחד לא יצליח פה. עד שסופסוף יש מאמן בקבוצה רוצים להעיף אותו?!!? פשוט מעצבן לראות תגובות כאלה! על כל משברון קטן צריך לפטר מאמן?! אם אלישע הולך זה רק יראה כמה אנחנו קבוצה קטנה, אם אני אלונה בסוף העונה אני מחתים אותו לעוד 5 שנים

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

אני מפגר??? אני???
זה אתה ששבוי בקונספציה שאלישע הוא הדבר הכי טוב שקרה לנו. למרות שאנחנו ממוקמים באותו מקום לעומת שנה שעברה.
זה אתה שחושב שלהיות הכלבה של הליגה ולהביא את כל הנוער שלהם לעשות עלינו סיבוב זה לגיטימי.
זה אתה שחושב שנעיף מפה את כל הנוער שחתום על חוזה לחמש שנים (כי מישהו ראה בהם משהו) ועדיין נבנה פה משהו לטווח רחוק.
זה אתה שחושב שצריך לסגוד לכל מטר שאלישע דורך בו רק כי הוא הסכים לבוא ממרומי האולימפוס של שחר לבור הביוב שנקרא ב"ש.
וזה אתה שחושב שלקהל אסור למתוח ביקורת כשהורסים לו את הקבוצה רק כדי שחלילה "המלכה" לא תברח.
כשתבין שכל זה פוגע בקבוצה שלך הרבה יותר מאשר לפטר אותו, אז תבוא ותגיב לי, מפגר!

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

dardasmiley כתב:אני מפגר??? אני???
זה אתה ששבוי בקונספציה שאלישע הוא הדבר הכי טוב שקרה לנו. למרות שאנחנו ממוקמים באותו מקום לעומת שנה שעברה.
זה אתה שחושב שלהיות הכלבה של הליגה ולהביא את כל הנוער שלהם לעשות עלינו סיבוב זה לגיטימי.
זה אתה שחושב שנעיף מפה את כל הנוער שחתום על חוזה לחמש שנים (כי מישהו ראה בהם משהו) ועדיין נבנה פה משהו לטווח רחוק.
זה אתה שחושב שצריך לסגוד לכל מטר שאלישע דורך בו רק כי הוא הסכים לבוא ממרומי האולימפוס של שחר לבור הביוב שנקרא ב"ש.
וזה אתה שחושב שלקהל אסור למתוח ביקורת כשהורסים לו את הקבוצה רק כדי שחלילה "המלכה" לא תברח.
כשתבין שכל זה פוגע בקבוצה שלך הרבה יותר מאשר לפטר אותו, אז תבוא ותגיב לי, מפגר!
צודק! 3 משחקים לא נצחנו בוא נפטר את אלישע! המאמן הבא לא ינצח את הפועל חיפה גם נפטר אותו! אחרי זה יבוא מאמן שיביא שחקן שלא מתאים לנו גם אותו נפטר! פחות מ10 פיטורים בעונה זה לא הולך!

די כבר עם הגישה הזאת שכל משבר קטן הפתרון היחיד זה פיטורים!! להזכיר לך שלפני פחות מחודש היית עם אותם נקודות כמו מקום 4! מתי בפעם האחרונה היית במצב כזה?! אז אנחנו במשברון עכשיו ונעבור אותו, אם נפטר את אלישע זה כבר יהיה משבר

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

אני לא חושבת שצריך לפטר אותו.
אני כן חושבת שהוא נכשל.

ולא בגלל המקום שבו אנחנו נמצאים בטבלה. בעצם לא רק.
לא רק כי המצב עכשיו הוא גרוע כיוון שאנחנו משאילים שחקנים.
כיוון שלא הייתה שום התקדמות של אפילו שחקן צעיר אחד.

די לסגוד לאלישע הוא נכשל וזה בסדר להגיד את זה. עכשיו במקום שהוא יתפטר אולי הוא ישנה את דרכו, אם אנחנו רוצים לראות שחקני נוער משחקים זה משהו שצריך לדרוש.

מה שדפוק זה שלמועדון אמורה להיות דרך. והביאו מאמן שלא דוגל בדרך הזו - אלישע לא מאמין בקידום הצעירים של באר שבע. אלישע מאמין שלהשיל שחקנים זו דרך לגיטימית להצלחה.
צריך להתאים את בחירת המאמן לדרך לא את הדרך למאמן שהגיע!
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אלישע נכשל בהרכבת הסגל...אם הוא צריך להביא 3-4 שחקנים בינואר הוא נכשל בגדול בטח על פי התוצאות בטח על פי הרכש שהוא מביא, זה שהוא לא קלט אם אדלי טוב או לא-כשלון
זה שהוא לא קלט שגביש לא מספיק טוב להיות בלם פותח-כשלון
זה שהוא לא קלט שדובב גבאי מסוגל להבקיע רק ב4 משחקים בעונה-כשלון
זה שהוא לא הפנים שהעתיד של המועדון הזה הוא להכשיר את שחקני הנוער המוכשרים לעתידה של הקבוצה-זה חבלה בעתידה של הקבוצה ללא ספק.
ופה הכשלון המערכתי הכי גדול, לא יכול להיות שלבעלים לא תהיה דרך שתדרש מכל מאמן שלא יבוא ויפטור את עצמו מאחריות במשפט סתום אחד 'אני לא מתערבת בשיקולים מקצועיים' ...אה וזה שתתקעי עם שוקת שבורה בלי סגל לעונה הבאה ששוב נצטרך 10 שחקנים חדשים זה את כן מבינה? הזיה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

ניב, שים לב שהכעס וכל השצף קצף פה כלפי אלישע זה לא בנוגע להצלחה (או חוסר ההצלחה בעונה הזו) זה על זה שלא מעניין אותו עתעד המועדון ועוד יותר לא מעניין אותו זהות המועדון. ובינתיים, לא רק שהוא לא עושה שום דבר למען זה, בינתיים הוא רק הורס לנו את העתיד ואת הנוער. ונניח שיישאר שתי עונות וילך. מה אז? נשאר שוב אם אדמה חרוכה כי אין נוער ושלד מקומי???

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

sumsum כתב:אלישע נכשל בהרכבת הסגל...אם הוא צריך להביא 3-4 שחקנים בינואר הוא נכשל בגדול בטח על פי התוצאות בטח על פי הרכש שהוא מביא, זה שהוא לא קלט אם אדלי טוב או לא-כשלון
זה שהוא לא קלט שגביש לא מספיק טוב להיות בלם פותח-כשלון
זה שהוא לא קלט שדובב גבאי מסוגל להבקיע רק ב4 משחקים בעונה-כשלון
זה שהוא לא הפנים שהעתיד של המועדון הזה הוא להכשיר את שחקני הנוער המוכשרים לעתידה של הקבוצה-זה חבלה בעתידה של הקבוצה ללא ספק.
ופה הכשלון המערכתי הכי גדול, לא יכול להיות שלבעלים לא תהיה דרך שתדרש מכל מאמן שלא יבוא ויפטור את עצמו מאחריות במשפט סתום אחד 'אני לא מתערבת בשיקולים מקצועיים' ...אה וזה שתתקעי עם שוקת שבורה בלי סגל לעונה הבאה ששוב נצטרך 10 שחקנים חדשים זה את כן מבינה? הזיה.
אלישע הביא את גזל ואת והבה בעיקר כדיי לעבות את הסגל, ובמיוחד כאשר יש קולות לכך שסוארס עומד לעזוב, ובמיוחד לאור עזיבתו של אדליי הקבוצה צריכה עוד בלם.
אז הוא לא הביא חלוצים מושלמים והוא היה יכול להביא קשר יותר טוב מברוכיאן, לדעתי הטעות היחידה של אלישע זה אי שילובם של שחקי בית כמו גל דהאן, ירדן אבוחצירא ויוני אוזן.
על כל שאר הדברים אין לי ביקורת כלשהי עליו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

לא חושב שהוא נכשל בבניית הסגל.
השנה הקבוצה הרבה יותר טובה מהשנה שעברה.
עם קצת יותר מזל הקבוצה היתה עכשיו עם עוד 6-8 נקודות.
גם קבוצות כמו מנצסטר יונייטד ויובנטוס עושות רכש בינואר. אז מה?
פרגסון לא יודע לבנות קבוצה?
בקשר לצעירים, אני בינתיים לא רואה שמי שכן משחק(דוידזדה וז'ינו) טובים.
אם אלישע מביא שחקן על משבצת של באר שבעי הוא יודע למה.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

יהיה נחמד אם תצליחו להבריח בעלים שהיא לא: מליארדר רודף פרסום שירד מנכסיו ,פוליטיקאי תחמן שעומד להפיל את האדומים מת"א - שהגיע אחרי בעלים שהורס קבוצות באופן סידרתי,ערס מצוי שמנבל את פיו בכל הזדמנות או מאמן מתוסכל שנותן הוראות למאמן,או איש קש של עבריינים,או אח של השוער, או סתם אידיוט עילג שיש לו במקרה קצת כסף. שאמשיך? אין בעייה עם ביקורת על מדיניות או מהלך מסוים, אבל הנכונות הזאת לוותר על בעלים שלשיטתה עושה את הכי טוב שאפשר עבור הקבוצה היא ילדותית,טיפשית ולוקה בעיוורון.
ואולי אלישע לוי חושב שאם סוארז הולך אז הבלם הנער שיש לו בסגל (דהאן) הוא לא מספיק טוב למאבקי תחתית שאולי ניקלע אליהם?
אני באמת חושב שהיה מקום לתת יותר הזדמנויות לצעירים שלנו,כמו למשל ההכנסה התמוהה של אילוז כמגן שמאלי כשאופיר נפצע- אבל מכאן ועד לקריאה להתפטרות ולהכרזה על כישלונה של אלונה כבעלים,המרחק הוא גדול.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

סתיו אלימלך כתב:יהיה נחמד אם תצליחו להבריח בעלים שהיא לא: מליארדר רודף פרסום שירד מנכסיו ,פוליטיקאי תחמן שעומד להפיל את האדומים מת"א - שהגיע אחרי בעלים שהורס קבוצות באופן סידרתי,ערס מצוי שמנבל את פיו בכל הזדמנות או מאמן מתוסכל שנותן הוראות למאמן,או איש קש של עבריינים,או אח של השוער, או סתם אידיוט עילג שיש לו במקרה קצת כסף. שאמשיך? אין בעייה עם ביקורת על מדיניות או מהלך מסוים, אבל הנכונות הזאת לוותר על בעלים שלשיטתה עושה את הכי טוב שאפשר עבור הקבוצה היא ילדותית,טיפשית ולוקה בעיוורון.
ואולי אלישע לוי חושב שאם סוארז הולך אז הבלם הנער שיש לו בסגל (דהאן) הוא לא מספיק טוב למאבקי תחתית שאולי ניקלע אליהם?
אני באמת חושב שהיה מקום לתת יותר הזדמנויות לצעירים שלנו,כמו למשל ההכנסה התמוהה של אילוז כמגן שמאלי כשאופיר נפצע- אבל מכאן ועד לקריאה להתפטרות ולהכרזה על כישלונה של אלונה כבעלים,המרחק הוא גדול.
מגה לייק!!!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

וכרגיל... אסור להעביר ביקורת על המלכה אחרת היא תלך.

צאו כבר מהסרט שהיא עושה הכי טוב. כי היא לא.

צאו מהסרט שאחריה אין הפועל ב"ש. כי יהיה.

אלונה נכשלה. לא מרחק גדול ולא נעליים. כשלון חרוץ.

כל פעם יהיה פה מאמן אחר וכל פעם יחזור הניגון- דברים שאני הבנתי לפני כמה שנים כבר מתחילים עוד אנשים להבין. עד שהבלוף יתפוצץ לכולם בפנים.

אין מדיניות, אין דרך, אין שיטה ואין חזון.

30 מליון להשקיע בשנה (וגם זה ממש לא מדוייק) זה לא מספיק אם אין שכל.

אבל תמשיכו לגונן עליה, תמשיכו לטעון שאם הילדים לא משחקים זה כי הם לא טובים. העיקר שבלב שלם אתם מאמינים בזה. חשוב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

סתיו אלימלך כתב:יהיה נחמד אם תצליחו להבריח בעלים שהיא לא: מליארדר רודף פרסום שירד מנכסיו ,פוליטיקאי תחמן שעומד להפיל את האדומים מת"א - שהגיע אחרי בעלים שהורס קבוצות באופן סידרתי,ערס מצוי שמנבל את פיו בכל הזדמנות או מאמן מתוסכל שנותן הוראות למאמן,או איש קש של עבריינים,או אח של השוער, או סתם אידיוט עילג שיש לו במקרה קצת כסף. שאמשיך? אין בעייה עם ביקורת על מדיניות או מהלך מסוים, אבל הנכונות הזאת לוותר על בעלים שלשיטתה עושה את הכי טוב שאפשר עבור הקבוצה היא ילדותית,טיפשית ולוקה בעיוורון.
אז מה לדעתך הוא כישלון בעולם הכדורגל? אני מבין שכל עת שאתה מכניס כסף אתה מצליח נכון?
רק לידיעתך מחלקת הנוער מזמן חזרה לימי זינו העליזים! את אלונה זה לא מעניין לצערי, בעצם סליחה היא הובילה את המחלקה בחזרה לשם, טוב תעזבו ביקורת מחר היא תברח!!! סליחה היא נכשלה גם בבוגרת וגם בגידול הנוער,
אם שש שנות כישלון הם לא אז מה כן?

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הסניגור האדום כתב:
אז מה לדעתך הוא כישלון בעולם הכדורגל? אני מבין שכל עת שאתה מכניס כסף אתה מצליח נכון?
רק לידיעתך מחלקת הנוער מזמן חזרה לימי זינו העליזים! את אלונה זה לא מעניין לצערי, בעצם סליחה היא הובילה את המחלקה בחזרה לשם, טוב תעזבו ביקורת מחר היא תברח!!! סליחה היא נכשלה גם בבוגרת וגם בגידול הנוער,
אם שש שנות כישלון הם לא אז מה כן?
מתי אתה מקים את אוהל המחאה בצהלה?

שלח תגובה