עכשיו אפשר לבקש שיתפטר?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

עכשיו אפשר לבקש שיתפטר?

שליחה על ידי dardasmiley »

אלישע נראה כמי שעושה טובה שהוא מאמן אותנו.
מגיב לאט ולא מדוייק למה שקורה במגרש.
מוציא אותנו קבוצה קטנה בכל ראיון.
מקבל החלטות הזויות (אקסברד משחק אחרי ששוחרר כבר)
עולה עם מערך סופר הגנתי ומשדר לכל העולם פאניקה.
לא סופר את המועדון, את שחקני הבית ואת האוהדים.
בא עם חילופים מהבית (עוד לפני המשחק אמרתי לחבר מה הולכים להיות החילופים ולא טעיתי אפילו באחד).
עכשיו אפשר כבר לבקש שיתפטר או שהוא עדיין דוד בנגוריון שבא להציל את הנגב מעצמו.
ולפני שיקפצו פה כולם המועמד שלי ניסו אביטן ביחד עם סתיו אלימלך...

E26

Re: עכשיו אפשר לבקש שיתפטר?

שליחה על ידי E26 »

ואפילו עוד לפני הראיון ידעתי מה ילך להגיד: "צריכים לשכוח מהמשחק הזה(שאחרי כל משחק רע הוא אומר את זה), מכבי לא בליגה שלנו(אמר את זה בדיוק במילים אחרת, כאשר עד לפני המשחק כולם בראש טוב ובאים כל משחק לנצח), היינו בלי שחקני מפתח(חביבי זה לא תירוץ!)".

בקיצור, עם כל ההערכה לאלישע והריקורד שלו - לא צריך לחכות לסוף העונה בשביל לדעת שהוא נכשל!
פיטורין או לא זה לשיקולי אלונה, אבל גם בכל הקשור אלייה אבדתי אמון ותקווה.
אם היא פה כבר 6 שנים(ואולי יותר) ועפ"י החזון שלה שום דבר לא מתקיםם כנראה שהבעיה בראש ובראשונה אצלה!
אז יקירתי, עם כל ה"תרומה לקהילה" שלך אל תעשי טובה אם את לא רוצה להשקיע כמו שצריך ובמקום להביא שכירי רכב כל עונה כשכל מאמן עושה מה בראש שלי, מצידי שתלכי גם את.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מזל שקהל אי אפשר להחליף. אין לי טענות כפי הקהל, שלא יובן לא נכון. הקהל צודק במהות המחאה אבל הדרך כלכך לא חכמה (וזה אנדרסטייטמנט). לשלוח את המאמן הכי מעוטר (וטוב) שיש לך בארץ כשהאלטרנטיבה היא ניסו, אם כל הכבוד, לא חכם. חסרה מדיניות למועדון?, רוצים את אוזן במקום אקסברד (כמשל)? תעודדו את הצעירים!!! מה יעזור לקלל במחצית????
גם לי הפריעו החילופים, גם לי הפריע שהשאילו את קהת, גם לי הפריע שאקסברד ניכנס כשהוא חושב על ר"ג, גם לי הפריע ששחררו ילדים שלנו ומביאים ילדים של ק"ש בהשאלה, גם לי הפריע שכל השבוע שדרו תבוסתנות, אבל לא מצאתי טעם לקלל. אפרופו תבוסתנות, היא התחילה בשחקנים ובמאמן ונגמרה באחרון האוהדים, לצערי.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

כשהמאמן יוצא לתקשורת יום לפני המשחק ואומר מכבי קבוצה מצוינת נבוא לשחק על תיקו. כשהוא פותח עם שלושה קשרים דפנסיביים שעושים אותה עבודה בדיוק. כשהוא אומר אחרי המשחק אנחנו צריכים לשחק מול יריבות ברמה שלנו. הוא משדר תבוסתנות שמונחלת לשחקנים ולאחרון האוהדים. והוא הופך אותך לקבטצה קטנה בסדר גודל של רמה"ש (שאגב בניגוד אלינו באה לבלומפילד ועשתה למכבי חיים קשים)
מצטער אבל השקר הזה לא עושה עליי רושם, אלישע בוודאי שלא המאמן המעוטר בארץ ואת שתי האליפויות שלקח עם מכבי חיפה גם שמעון ביטון היה מביא עם מצב הליגה וקאדר השחקנים שעמד לרשותו. מצד שני זה מאמן שהפסיד אליפות להפועל ת"א אחרי שהכל היה תלוי בו ורק לוזריות מנעה עוד אליפות ירוקה. זה מאמן שהגיע לגמר הגביע כמה פעמים והפסיד, שוב בלוזריות...
תשאלו את אוהדי מכבי חיפה "השפויים" מה הם חושבים על אלישע... הסתנוורתם ממנו כאילו זה מינימום גווארדיולה....

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שש... שלא ישמעו אותך אחי. עד שהגיע אלינו מאמן בסדר גודל כזה. אנחנו צריכים לשתוק ולתת לו לחרבן עלינו אין מה לעשות.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

eitam כתב:מזל שקהל אי אפשר להחליף. אין לי טענות כפי הקהל, שלא יובן לא נכון. הקהל צודק במהות המחאה אבל הדרך כלכך לא חכמה (וזה אנדרסטייטמנט). לשלוח את המאמן הכי מעוטר (וטוב) שיש לך בארץ כשהאלטרנטיבה היא ניסו, אם כל הכבוד, לא חכם. חסרה מדיניות למועדון?, רוצים את אוזן במקום אקסברד (כמשל)? תעודדו את הצעירים!!! מה יעזור לקלל במחצית????
גם לי הפריעו החילופים, גם לי הפריע שהשאילו את קהת, גם לי הפריע שאקסברד ניכנס כשהוא חושב על ר"ג, גם לי הפריע ששחררו ילדים שלנו ומביאים ילדים של ק"ש בהשאלה, גם לי הפריע שכל השבוע שדרו תבוסתנות, אבל לא מצאתי טעם לקלל. אפרופו תבוסתנות, היא התחילה בשחקנים ובמאמן ונגמרה באחרון האוהדים, לצערי.
אתה כל כך צודק!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

1000 אוהדים עשו את הדרך לבלומפילד .. למרות היכולת הגרוע של הקבוצה בחודש האחרון ולמרות שיש שידור והשחקנים חירבנו עלינו.
באמת שאני מבין לכל אותם 150 אוהדים שנשארו עד סוף המשחק וקיללו את אלישע ואת השחקנים - הרוויחו את זה ביושר!

לגבי פיטורים זה באמת מיותר לדבר על זה כי זה לא יקרה וגם לדעתי לא נכון.
נכון שאלישע נכשל אבל אין מישהו בחוץ שיכול לעשות יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

הכישלון בשנים האחרונות הרבה יותר גדול מאלישע או לא אלישע.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yedidel כתב:הכישלון בשנים האחרונות הרבה יותר גדול מאלישע או לא אלישע.
!!!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

gate5 כתב:1000 אוהדים עשו את הדרך לבלומפילד .. למרות היכולת הגרוע של הקבוצה בחודש האחרון ולמרות שיש שידור והשחקנים חירבנו עלינו.
באמת שאני מבין לכל אותם 150 אוהדים שנשארו עד סוף המשחק וקיללו את אלישע ואת השחקנים - הרוויחו את זה ביושר!

לגבי פיטורים זה באמת מיותר לדבר על זה כי זה לא יקרה וגם לדעתי לא נכון.
נכון שאלישע נכשל אבל אין מישהו בחוץ שיכול לעשות יותר טוב.
אני לא בעד פיטורי מאמנים , אבל לפעמים השינוי יכול להעשה רק באמצעות זעזוע של עמדת המאמן.
אני חושב שאלישע לוי מאמן טוב מאוד , אבל כנראה שהאופי שלו לא מתאים לב"ש.
גילי לנדאו פוטר , תומר בכר מונה והם רצים לאירופה
ראובן עטר אליל מכבי חיפה פוטר , מונה בנאדו והם רצים לאליפות.
אחרי כל כך הרבה מאמנים מבחוץ , הגיע הזמן לתת צ'אנס למאמן מקומי
סתיו אלימלך?ניסו?

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

חמי אוזן כתב דברים שבעיניי מאוד נכונים חוץ מחלק אחד חשוב מאוד.
אז קודם הדברים ואז מה שאני חושב.
https://sports.walla.co.il/?w=/156/2607037" onclick="window.open(this.href);return false;
Comment

1. גם היום צריך לומר זאת. במיוחד היום, כשזה נראה קשה: אלישע לוי הוא המאמן המתאים להפועל באר שבע. המפולת החלה ברגע שבאר שבע מיהרה להכריז על המשיח והורידה רגל מהגז, אבל זה רק מעצים את הישגיו הצנועים של המאמן בימים שקדמו למשבר הנוכחי. בבאר שבע, לאור העבר שלה, אי אפשר היה להתקדם יותר מהר מהקצב שבו אלישע לוי צעד איתה. הטעות היחידה שהולכת עם אלישע לוי לאורך כל העונה זו האמונה המוגזמת ברכש. הוא הביא יותר מדי בקיץ וממשיך גם בחורף לחפש פתרונות זולים בחוץ. כמו שהקבוצה נראית בימים האחרונים, הוא צריך להסתכל יותר פנימה ולתקן את מה שקורה שם. להתחיל עם עודד גביש יכול להיות נחמד. מי שחושב שפיטורים של אלישע לוי יקדמו את ההתפתחות של הבלם, אגב, מוזמן לטפס על הגדרות. בדרך למטה אפשר רק לשאול: האם זה הצליח קודם לכן?

שימו לב רק מה קרה במועדון הזה בשנתיים האחרונות עם סרט הקפטן. בשנה שעברה אביתר אילוז המקומי הוותיק ענד אותו, אבל אז הפך לשחקן ספסל. אז נתנו לאופיר דוידזדה הצעיר, שאחרי שני משחקים הרגיש שזה גדול עליו וביקש להשתחרר. אז נתנו לגביש והעונה החליטו לתת לסוארס. אלא שעם תחילת המלחמה בעזה שכונתה מבצע עמוד ענן הקפטן סוארס ברח. מה עשו? הציעו לברוכיאן, אבל הוא סירב. אז נתנו לאוסטין אג'ידה שהגיע רק בקיץ. אלא שעכשיו אג'ידה באליפות אפריקה, אילוז פצוע , סוארס נושל. אז גביש קפטן. זה לא סרט. זה סרט טורקי.

ואחרי זה עוד מדברים על אלישע לוי. אם כבר, אלישע לוי הוא הסיכוי היחיד של המועדון הזה. זה המבחן של באר שבע. לעצור עכשיו את הזעם ולהתייצב מאחורי המאמן. זה גם המבחן של אלישע לוי – להבין סופסוף שהבעיות בבאר שבע הן יותר פנימיות מאשר חיצוניות, אותן אפשר כאילו לפתור דרך שחקני רכש. המשבר הזה הוא האתגר הכי גדול שלו כמאמן. להראות שהוא, בניגוד לקודמיו, מסוגל ויודע איך לטפל בו.

אני לא מקבל את החלק שמדבר על עודד גביש.
נכון, הפיטורים לא יגרמו לו להיות טוב יותר אבל המאמן הוא זה שאמור לראות שעודד גביש לא מספיק טוב - לכן במקרה הזה האחריות היא של המאמן.
כל השאר אני מסכים לחלוטין.
לכן לשאלתך - לא. לא לפיטורים של אלישע.
מה כן?
ע"ע מ.ס אשדוד ומהפכת הצעירים(לפחות מבחינת הסגנון. בלי פחד. מהפכה)

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אביאל כתב:חמי אוזן כתב דברים שבעיניי מאוד נכונים חוץ מחלק אחד חשוב מאוד.
אז קודם הדברים ואז מה שאני חושב.
https://sports.walla.co.il/?w=/156/2607037" onclick="window.open(this.href);return false;

אני לא מקבל את החלק שמדבר על עודד גביש.
נכון, הפיטורים לא יגרמו לו להיות טוב יותר אבל המאמן הוא זה שאמור לראות שעודד גביש לא מספיק טוב - לכן במקרה הזה האחריות היא של המאמן.
כל השאר אני מסכים לחלוטין.
לכן לשאלתך - לא. לא לפיטורים של אלישע.
מה כן?
ע"ע מ.ס אשדוד ומהפכת הצעירים(לפחות מבחינת הסגנון. בלי פחד. מהפכה)
אתם כל כך מחזיקים מהנוער של אשדוד.
תזכיר לי באיזה מקום הם? באיזה מקום הם סיימו בעונה שעברה? ולפני שנתיים? יפה...
מה שעושים באשדוד זה מבורך, אבל גם לפני 20 שנה, כשלא היו כאן אקדמיות, צמחו כאן שחקנים.
תפסיקו לאכול את הלוקשים שמאכילים אתכם המאמנים שפוטרו מכאן וטענו שאין בסיס ולכן הביאו 20 שחקני רכש. ואת הלוקשים של אלו שעדיין לא פוטרו ובסוף העונה ניפרד מהם.
אנחנו עדיין לא בסרייה א׳ וגם לא בפרימייר ליג.
הרמה כאן היא נמוכה מאוד ולא רק אצלנו אלא בכל הליגה. ומה שיש כאן בתוספת זרים איכותיים (איכותיים, מצידי שיילכו לפי הפוטבול מנג׳ר, זה עדיף על הסוכנים פה) ועוד 2-3 ישראלים זה אמור להספיק

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

גיא חניה כתב: אני לא בעד פיטורי מאמנים , אבל לפעמים השינוי יכול להעשה רק באמצעות זעזוע של עמדת המאמן.
אני חושב שאלישע לוי מאמן טוב מאוד , אבל כנראה שהאופי שלו לא מתאים לב"ש.
גילי לנדאו פוטר , תומר בכר מונה והם רצים לאירופה
ראובן עטר אליל מכבי חיפה פוטר , מונה בנאדו והם רצים לאליפות.
אחרי כל כך הרבה מאמנים מבחוץ , הגיע הזמן לתת צ'אנס למאמן מקומי
סתיו אלימלך?ניסו?
למרות שהדוגמאות שנתת כאן לא מבססות את מה שניסית לטעון כי אפשר למצוא גם דוגמאות הפוכות. אני מסכים עם החלק האחרון, ניסו הוא מאמן שמגיע מבית, מכיר את הנפשות הפועלות ויודע מצויין מה יש לו ביידים. הוא לא ייתן צרנס למי שלא שווה את הצאנס. וסתיו? המאמן היחיד בהיסטוריה של הפועל באר שבע עם 100 אחוזי הצלחה (אם אני לא טועה ) P:

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אם כבר לפטר ואני ממש נגד זה, למה לא להביא את המאמן היחיד שהצליח פה בעשור האחרון?! לופא!

אבל למרות האכזבה הגדולה אני חושב שזה לא הזמן לפטר את אלישע אם בכלל.. מחכים לנו במחזורים הקרובים את ק"ש והפועל חיפה בבית, לאחר מכן את אשדוד שלא נצחה חודש וחצי ואז את עכו והפועל רמת גן...
אפשר לייצר רצף טוב ולשכוח מהחודש האחרון..

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

red ultras כתב:
אתם כל כך מחזיקים מהנוער של אשדוד.
תזכיר לי באיזה מקום הם? באיזה מקום הם סיימו בעונה שעברה? ולפני שנתיים? יפה...
מה שעושים באשדוד זה מבורך, אבל גם לפני 20 שנה, כשלא היו כאן אקדמיות, צמחו כאן שחקנים.
תפסיקו לאכול את הלוקשים שמאכילים אתכם המאמנים שפוטרו מכאן וטענו שאין בסיס ולכן הביאו 20 שחקני רכש. ואת הלוקשים של אלו שעדיין לא פוטרו ובסוף העונה ניפרד מהם.
אנחנו עדיין לא בסרייה א׳ וגם לא בפרימייר ליג.
הרמה כאן היא נמוכה מאוד ולא רק אצלנו אלא בכל הליגה. ומה שיש כאן בתוספת זרים איכותיים (איכותיים, מצידי שיילכו לפי הפוטבול מנג׳ר, זה עדיף על הסוכנים פה) ועוד 2-3 ישראלים זה אמור להספיק
אל תבלבל. לא דיברתי על התוכן, דיברתי על הדרך.
כלומר - לא לפחד מזעזוע. ממהפכה. אבל עם המאמן כי באמת יש לו את היכולת להביא לשינוי.
מקווה שהבהרתי את עצמי.

שלח תגובה