הפינה האופטימית מחזור 19

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

הפינה האופטימית מחזור 19

שליחה על ידי yedidel »

1. פעם אמרו "הניצחון אינו הדבר הכי חשוב, הוא הדבר היחיד שחשוב". היום זה היה בדיוק יום כזה.

2. בד"כ הפועל באר שבע לוקחת אנרגיות שליליות של תקופות כמו החודש האחרון ורק מעמיקה אותן. היום השחקנים (למרות האקט הטפשי של לרדת למנהרה בסיום בלי לגשת לקהל) עלו מהרגע הראשון להחזיר את כבודם. הם לא בעטו יותר טוב, לא מסרו יותר מדוייק, אבל נשכו ורצו בשביל לקחת את הנצחון בשיניים. ככה הופכים אנרגיות שליליות לחיוביות.

3. אופיר דוידזאדה לקח לעצמו את סרט הקפטן הנודד ויחד איתו נתן את משחקו הטוב בתקופה האחרונה. חשוב לנו שיחזור לעניינים.

סמל אישי של משתמש
yossi

Re: הפינה האופטימית מחזור 19

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
לדוידזאדה אני מצרף גם את סבן וגזל שנתנו משחק טוב.
אקסברד למרות החמצה מזעזעת היה בסדר גמור, שימש כתובת וברוב הפעמים גם הצליח להשתלט ולהוריד לשחקנים שמסביבו.
חייב לשפר את התנועה שלו ולדעת מתי פשוט לשחרר בנגיעה ולרוץ פנימה במקום להמשיך עם הכדור, בסה"כ היה יותר טוב מגבאי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:בס"ד
לדוידזאדה אני מצרף גם את סבן וגזל שנתנו משחק טוב.
אקסברד למרות החמצה מזעזעת היה בסדר גמור, שימש כתובת וברוב הפעמים גם הצליח להשתלט ולהוריד לשחקנים שמסביבו.
חייב לשפר את התנועה שלו ולדעת מתי פשוט לשחרר בנגיעה ולרוץ פנימה במקום להמשיך עם הכדור, בסה"כ היה יותר טוב מגבאי.
סבן טוב? חור באגף, הרמות לא מדויקות, מסירות פשוטות שהוא מוסר ליריב, באמת שלא האמנתי שיהיה מגן ימני שיגרום לי להתגעגע לאילוז. ואז הגיע סבן...

אקסברד בסדר גמור? יחסית לציפיות (שהם בריצפה) או יחסית לחלוץ בליגת העל? בשליפה מהראש - שער של 100% שהוא פיספס אחרי כדור רוחב גדול של אופיר, עוד הזדמנות במחצית הראשונה כשהוא לבד 16 מטר מהשער שהלכה מעל השער, עוד שתי התקפות במחצית הראשונה שהוא קיבל כדורים לבד בתוך הרחבה אבל החליט למסור לשחקן שהיה מאחוריו במקום לאיים על השער, מסתבך לא פעם עם הרגליים, ואם לסכם, לא לרמות האלה.

גזל בסדר הגנתית אבל גם הוא, כמו אוסיאקו וסוארס, לא מסוגל למסור פס קדימה ולתרום להתקפה. אנחנו הקבוצה היחידה בליגה שיש לה באמצע שלושה שחקנים בלי יכולת לתת פס לעומק או להעמיד שחקן מול שוער. מתסכל.

נ.ב
בכל זאת פינה אופטימית אז אני חייב להגיד שאני מסכים עם הדברים שידידאל כתב.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

4. גליל בן שנן במשחק גדול.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

סבן היה טוב! אי אפשר להאשים אותו או את אילוז בכל התקפה שבאה מצד ימין!!! יש גם קשר ימיני שצריך לרדת עם מטוביץ', המגן השמאלי של קיריית שמונה.

יש לנו שני מגנים ימניים שעושים עבודה לא רעה בכלל מתחילת העונה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אופיר דוד זאדה הביא משחק מצויין , משחק שמזכיר למה הוא קיבל זימון לנבחרת.
גזל , שבוע שני שלו בקבוצה כולה אולי לא מסר או בעט לשער , אבל הלחימה שלו וזה שהוא לא וויתר על שום כדור זה כבר טוב.
בן שאנן ביכולת הנוכחית כזאת עדיף שאגידה יהיה על הספסל.
שבוע טוב :-)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ניב כתב:4. גליל בן שנן במשחק גדול.
לא משחק גדול, אבל משחק הקרבה והוא עשה את מה שצריך לעשות...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

משה אוחיון כתב: סבן טוב? חור באגף, הרמות לא מדויקות, מסירות פשוטות שהוא מוסר ליריב, באמת שלא האמנתי שיהיה מגן ימני שיגרום לי להתגעגע לאילוז. ואז הגיע סבן...

אקסברד בסדר גמור? יחסית לציפיות (שהם בריצפה) או יחסית לחלוץ בליגת העל? בשליפה מהראש - שער של 100% שהוא פיספס אחרי כדור רוחב גדול של אופיר, עוד הזדמנות במחצית הראשונה כשהוא לבד 16 מטר מהשער שהלכה מעל השער, עוד שתי התקפות במחצית הראשונה שהוא קיבל כדורים לבד בתוך הרחבה אבל החליט למסור לשחקן שהיה מאחוריו במקום לאיים על השער, מסתבך לא פעם עם הרגליים, ואם לסכם, לא לרמות האלה.

גזל בסדר הגנתית אבל גם הוא, כמו אוסיאקו וסוארס, לא מסוגל למסור פס קדימה ולתרום להתקפה. אנחנו הקבוצה היחידה בליגה שיש לה באמצע שלושה שחקנים בלי יכולת לתת פס לעומק או להעמיד שחקן מול שוער. מתסכל.

נ.ב
תגיד,אוחיון זה פולניה? מתעקש בפינה האופטימית לראות את כל השלילי?
ישבת לבד בחושך וראית הכל שחור? מה נסגר איתך?

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

אופיר, גזל, בן שאנן ואקסברד. בסדר הזה היו הכי טובים היום.
ראיתי מלחמה אדירה במחצית הראשונה ועייפות ממנה במצית השניה אבל עדיין עם הרבה יותר רצון לקחת את הנקודות מהיריבה.

לגבי ״משבר אמון״ כזה או אחר, אם נדע להשאיר את האגו בצד אחרי היום הזה ונבוא למשחק הבא כקבוצה עם קבל אדיר מאחוריה, נראה דברים יפים

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

משה אוחיון כתב: סבן טוב? חור באגף, הרמות לא מדויקות, מסירות פשוטות שהוא מוסר ליריב, באמת שלא האמנתי שיהיה מגן ימני שיגרום לי להתגעגע לאילוז. ואז הגיע סבן...

נ.ב
בס"ד
את אקסברד אני משווה כמובן לאלטרנטיבה שלו, דובב גבאי.
גבאי למרות יכולת חלשה ותרומה כמעט אפסית המשיך לקבל את חולצת ההרכב, אתמול אלישע נתן לאקסברד את הצ'אנס ואני רואה שלא רק לדעתי עידו לקח את הצ'אנס.
אתה חושב שאתמול גבאי היה תורם יותר מאקסברד?
אני לא.

סמל אישי של משתמש
גילי ארביב

שליחה על ידי גילי ארביב »

אני לא יודע מה איתכם אבל אני מעודד גם מהיכולת של ברוכיאן....

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

דוידזאדה באמת נתן משחק ענק. אולי הכי טוב שלו בבוגרים.
קיבל שחקן מאוד קשה לשמור עליו.. סולליך. שהוא גם מהיר, וגם טכני מאוד, ודוידזאדה פשוט ביטל אותו לגמרי.

הייתי מוסיף גם את מרקוביץ' שנתן משחק מצוין, וחזר ליכולת שהראה בסיבוב הראשון עם הרבה שקט וביטחון בהגנה.

וכן משה, אקסברד היה טוב במחצית הראשונה. אז מה אם הוא לא שם שלושער במחצית.
הוא היה מעורב בכל מהלך בהתקפה, הוא רץ ולחץ על הבלמים ותרם למחצית הראשונה המפוזרת של ק"ש,
הוא בעט כמה פעמים לשער, ונתן אופציה לשחק גם על כדורים ארוכים שכשהוא השתלט עליהם ויצר מהם התקפה.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

בן שנן במשחק גדול?
איזה משחק ראיתם? מה עשה אותו גדול?

אופיר במשחק לא רע.
היתר במשחק הקרבה לא רע.
ושום מילה על גביש (טופיק אופטימי...)

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

RedRock כתב:בן שנן במשחק גדול?
איזה משחק ראיתם? מה עשה אותו גדול?

אופיר במשחק לא רע.
היתר במשחק הקרבה לא רע.
ושום מילה על גביש (טופיק אופטימי...)
כנראה זה שלא חטפנו גול או שניים או חמישה אחרי שהבקענו אחד.
בקיצור צריך להודות לקריית שמונה על ההחמצות השלומיאליות שלהם. אם אקסברד מחפש קבוצה הוא יכול להשתלב שם טוב מאוד.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

לדעתי ההבדל המהותי בין השבוע לשבוע שעבר התבטא בשתי צורות:
האחת זה שבאמת מחצית ראשונה הם אכלו את הדשא ושיחקו ממש בצורה אגרסיבית(אם היו משחקים ככה מול מכבי זה לא היה נגמר ב5).
דבר שני זה ברוכיאן, אני יותר מדבר על המחצית הראשונה אבל אם תראו שידור חוזר, תשימו לב שהוא הברומטר של ההתקפה, מול מכבי פשוט לא הצלחנו לייצר התקפה אחת שהיא לא מקרית להבדיל מהמשחק האחרון שראית הנעת כדור נחמדה.
לדעתי זה שני הדברים שבאו לידי ביטוי במשחק הזה.
תמונה

שלח תגובה