העונה הבאה, קצת אחרת

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
bs war

העונה הבאה, קצת אחרת

שליחה על ידי bs war »

אג'ידה
דוידזאדה -- גביש/והבה -- מרקוביץ' -- אילוז/רכש

זינו/רכש -- אוסיאקו

פלצ'וק -- סוויסה -- נאסר

רכש

אז למרות הזעזוע מהעונה האפורה שעברנו, ולמרות שנראה הכי קל ומתבקש לעשות מהפכה ולזרוק חצי סגל- תחשבו שנייה על ההרכב הזה בעונה הבאה. לא הרכב שירוץ לאליפות, אבל הרכב עם שחקנים מוכשרים (ואף אחד לא ישכנע אותי שפלצ'וק, סוויסה ונאסר לא מוכשרים), שחקנים שמכירים אחד את השני, שחקנים יותר מחוברים. אם בנקודות הרכש שציינתי נביא שחקנים באמת איכותיים (והדגש הוא במיוחד על עמדת החלוץ), אני בטוח שתוכל לרוץ כאן קבוצה טובה לפלייאוף העליון.

לדעתי השינוי הכי גדול חייב לבוא מאלונה, והוא שלא משנה מי יהיה המאמן, היא תציב לו קו ברור שלא משנה מה- הוא לא מחליף עוד פעם סגל שלם. אחרת נמשיך לדרוך במקום.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

Re: העונה הבאה, קצת אחרת

שליחה על ידי שלומי12 »

מרקוביץ לא ממשיך כאן בעונה הבאה,צריך לתת לאילוז לשחק..לא מספיק שאין לנו שחקני בית אז גם אותו להעיף?
לאמצע הייתי משחק עם ז'ינו ואוסיאקו/סוראס (תלוי מי ישאר מבין השניים)
בקישור הקידמי - נאסר וסויסה אינם מתאימים להרכב הראשון, הייתי מחזק את החלק הזה בעוד 2 קשרים איכותיים
ושני חלוצים איכותיים ואנחנו מסודרים

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס״ד
מסכים עם רוח הדברים.
החתמה של והבה, ברדה, זר לעמדת המגן, זר לאמצע, ושחקן בסגנון זגורי/מוגרבי שיגבירו תחרות כי עוואד וגבאי זה לא מספיק, יהיה רכש מעולה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

יש המון שחקנים שעוזבים את הקבוצות שלהם בקיץ (נתניה,רמת גן,ביתר,בני יהודה) לשים את היד הכי מהר.
השינוי צריך לבוא מהצוות המקצועי דבר ראשון,שמתם לב כמה הבקענו מאז שהביאו את הפסיכולוגית ההיא?
תחשבו מה יקרה עם יבוא צוות מקצועי שלם
להחתים את ווהבה,מגן זר,קשר מרכז זר,חלוץ 9(זר/בגלות)
אם נחתים את 3 הנקודות האלה כמו שאמרת בנוסף לצוות מקצועי ושחקנים שיעזבו את הקבוצה שלהם לספסל(לא יותר מ2,השאר נוער) הקבוצה תשתפר משמעותית השנה ותגיע יותר טוב כי הליגה נחלשת מלבד למכבי ולחיפה
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה