קצת פרופורציות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

קצת פרופורציות

שליחה על ידי ForeverRed »

מאז שיצא הדיווח שמילה הפולני לא יגיע אנשים קצת איבדו פרופורציות.
נכון שמדובר בשחקן מצוין עם רזומה עשיר שיכל לשדרג אותנו מכל הבחינות, אבל כמי שעקב
במשך השבוע האחרון אחרי הדיווחים בפולין אני יכול להגיד בפירוש שמדובר פשוט בחוסר מזל.

אל תטעו לחשוב שקל להחתים שחקן כזה. באתרים הפולנים שדיווחו על התעניינות של הפועל באר שבע
הדבר הבולט ביותר לעין היה המצב הביטחוני בישראל והעובדה שמילה יצטרך לחיות בבית עם מקלט.

מילה וקבוצתו מעולם לא הסתירו את רצונם להאריך את החוזה במספר שנים. במשך תקופה מאוד ארוכה
הם ניהלו מו"מ והסיבה היחידה שזה לא קרה עד עכשיו היא שהקבוצה לא יכלה לעמוד בעלויות.

השחקן כבר הודיע שביום שישי יחליט באיזו קבוצה לחתום ואפילו נפרד ביום חמישי מאוהדי הקבוצה במשחק האחרון
של העונה. ואז ברגע האחרון נשיא הקבוצה החליט מדובר בשחקן חשוב מידיי שאסור לקבוצה לאבד ולכן ביום שישי בבוקר נערכה
פגישה שם הוצע לו חוזה משודרג והשחקן נשאר בקבוצה. אתר פולני שמסקר את הקבוצה כינה את החתימה כלא פחות מסנסציה.
אף אחד לא חשב שיימצא מימון להחתים את השחקן. אין מה לעשות נגד זה. ברגע שהוא קיבל הצעה מתאימה מהקבוצה
שלו, לא היה לנו בכלל סיכוי.

אני קורא בפורום הזה כבר המון זמן אך מעולם לא כתבתי פה הודעות. הסיבה היחידה שעשיתי זאת
דווקא עכשיו היא כי אנשים פה לגמרי מאבדים פרופורציות. הכי קל לצאת בהאשמות נגד אסי רחמים שלא
יודע לסגור עסקאות. אני אומר לכם באחריות שבמקרה הספציפי הזה הוא פעל כמו שצריך.
שום דבר לא יכל למנוע מהשחקן להאריך חוזה בקבוצה.

ועוד משהו לסיום..
אני מאוכזב לא פחות מכם שעוד לא החתימו שחקנים. גם אני כוסס ציפורניים ומחכה.
אבל בנינו.. איזו קבוצה כן החתימה? ההחתמות היחידות שהיו עד עכשיו היו של שחקנים בינוניים שבכלל לא רלוונטיים
להפועל באר שבע. מכבי חיפה נגררת במו"מ מול חריסטופי כבר שבועיים. עכשיו אני רוצה לראות מישהו
מאוהדי חיפה או ממשתתפי הפורום שיגיד שיעקב שחר לא יודע לסגור עסקות...

שבת שלום אנשים.
וקצת פרופורציות...

סמל אישי של משתמש
שלומי12

Re: קצת פרופורציות

שליחה על ידי שלומי12 »

במה בדיוק אסי פעל כמו שצריך? הוא טס לפולין כדאי להתרשם מהשחקן,התרשם..היה אמור להציע לו במקום חוזה,ולשבת שם עד שיקבל תשובה חיובית
במקום זאת הוא צפה בשחקן במשחק אחד...... חזר לארץ ומכאן שלח מסרים וניהל מכאן את המשא ומתן
התנהלות חובבנית,עשה טיול בפולין

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

תגיד בן כמה אתה?
ישבת פעם למו"מ?

אתה חושב שהכל קורה מהרגע להרגע?
באים לשחקן פולני שבחיים לא שמע על ישראל, בנאדם עם אישה וילדים, נותנים הצעה וזהו?
סוגרים במקום? אולי בעולם ורוד ומושלם אבל לא במציאות.

במציאות נותנים הצעה ואם הצד השני מבקש הוא מקבל מספר ימים לחשוב עליה. אם בא לך
אתה מוזמן להמתין לתשובה. אם לא - תפנה לאופציות אחרות. אף שחקן רציני שמכבד את עצמו
לא יחליט כל כך מהר לעקור את המשפחה ולעבור למדינה מוכת מלחמות. אנחנו לא הליגה האנגלית
להזכירך..

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ובכול זאת.....כאשר הריטואל הזה חוזר על עצמו שוב ושוב....אי אפשר להתעלם מכך.

אז עם מילה אני מקבל.

אבל יש רשימה ארוכה של שחקנים שסומנו בשנים האחרונות ולא הגיעו.....זה כבר תופעה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

גיל לא אמרתי שלא. אני דיברתי על המקרה הספציפי הזה.
בעבר נעשו המון טעויות זה לא סוד. אבל השנה יש הרגשה שהוסקו מסקנות
ולכן החלטתי לשפוט את ההתנהלות החל מהקיץ הנוכחי כשמבחינתי הדף חלק ונקי.
רק הזמן יגיד אם ההתנהלות באמת השתנתה..

וכן.. קשה מאוד להביא לכאן שחקנים איכותיים. זאת עובדה ואנחנו צריכים ללמוד לחיות איתה!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

מסכים.

אבל לנוכח הקושי בהבאת שחקנים טובים....ובטח לנוכח הניסיון המר מהשנים האחרונות, חייבים לשנות את ההתנהלות.

כלומר, לסמן שלשה שחקנים שהם בגדר 'מאסט' ולהביא אותם לקבוצה בלי התמקחויות עד אין קץ....

קח לדוגמא את דג'אני, הרי לא יעלה על הדעת שקשה לנו לשלם את הסכום שמבקשת נתניה אלא אם כן מדובר בסכום דמיוני.....

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

חברים יקרים, לא הופנם מאומה, לא הוסקו מסקנות, כי המסקנה הראשונה הייתה חייבת להיות קידום השחקנים המקומיים והפיכתם לשחקנים לגיטמיים בכל מחיר! כי שחררו 7 שחקנים מתוך 8 לגיטימיים שהוכיחו את עצמם לכל הפחות כשחקני סגל.
הם כרו את הבור שבו נמצאת הפועל באר-שבע כיום, בלי עתיד מקומי, ובמצב שבו שחקנים מהמרכז (הטובים לא מגיעים) והבינונים שמקבלים 80 דורשים 150. ושהזרים גם קשה להביאם ולפתותם להגיע לאיזור מלחמה, ההחלטה לשחרר את לוגסי, ירדן, וקנין,ברבי, דהן, סולימנפור היא בגדר 'פשע' ספורטיבי כנגד העתיד והאינטרסים ארוכי הטווח של המועדון!
ולכן הוא שלא הוסקו המסקנות, המאמן קבע 'לא מספיק טובים', ולא עשה מאומה להפוך אותם ליותר טובים-ופה הכשלון המנהיגותי של אלונה ברקת+ אסי רחמים שהמאמן שמעוניין להצליח כאן ועכשיו, ואם אפשר גם לא לעבוד קשה על לפתח שחקנים צעירים-מה רע? לקחת משכורת שמנה והכל יפה-מי שיאכל את פירותי הבאושים של ההחלטה הלא פחות ממפגרת, היא הקהל ואלונה שמשלמת, תשלם ביוקר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

די כבר עם הסיסמאות האלה. כולנו רוצים לראות שחקני בית משתלבים בקבוצה אבל מה לעשות
שהם פשוט לא מספיק טובים!!!
השחקנים שאתה מדבר עליהם הושאלו לליגות נמוכות ובקושי ראו דשא!!
עכשיו אפשר להתווכח על דברים מסוימים, למשל הרכישה של המגן מנצרת עילית לדעתי מיותרת
כשיש את לוגגסי בספסל, אבל מכאן ולצאת כל פעם בסיסמאות.. חלאס!

מתי תבינו שכדי לשלב צעירים צריך קודם כל יציבות? כל קבוצה בעולם שלא עומדת במטרות שלה
מתקשה לשלב צעירים ולכן אני טוען שקודם כל הפועל באר שבע זקוקה לעונה אחת שקטה בצמרת.
ברגע שזה יקרה הלחץ ירד ואז יהיה הרבה יותר קל לשלב צעירים - בתקווה שיהיו כאלה ששווים את זה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

ForeverRed היקר,

הקולות שנשמעים לאחרונה בקרב האוהדים לא מגיעים משום מקום.

זה התחיל בהחתמה ההזויה של מגן שמאלי בן 24 מנצרת עילית, עלום שם שלא ברור לשום מה הגיע ובמה עדיף הכוכב העולה על שמעון לוגסי למשל. אגב לדעתי מדובר באחת ההחתמות ההזויות שידענו בשני העשורים האחרונים.

וזה המשיך בנאיביות אל מול מילה, נסע רחמים עד פולין, בשביל מה הוא הגיע לשם? על תקן סקאוט? יש לו תפקיד חדש במועדון? כשמנכ"ל נוסע למדינה זרה עבור שחקן מסויים הוא צריך לחזור עם חוזה!!! לא פחות!!!

המועדון הציג שורה של צעדים הזויים ולא ברורים שגרמו למרמור גם אצל גדולי התומכים של המועדון (בניהם אני ועוד חברים רבים).

המועדון יהיה חייב לעשות כעת שורה של צעדים בוני אמון בזמן הקרוב, כי הפעם לא תספיק החתמה בדקה ה90 של "עלק כוכב ישראלי".
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

שמע אם אתה תגיד 'לא טובים' עוד 500 פעם זה לא יעשה את מה שאתה אומר לנכון.
אדוני היקר, תכניס לראשך הקט דבר אחד בלבד, צ'אנס הם לא קיבלו, אתה לא יודע מה קורה בליגות הנמוכות אז אנ מבקש ממך, חסוך מעצמך דיבורי סרק ללא אחיזה במציאות.
אם יבוא היום מאמן ויגיד : 'אלונה, תראי, אל תעלבי אבל , פלצ'וק, נאסר, גבאי, וגם סוארז 'לא מספיק טובים', שחררי אותם' הרי תזדעק, יודע למה? כי ראית אותם והם שיחקו וקיבלו הזדמנות!
איציק וקנין היה מצויין ושיחק 15 משחקים והיה לו חלק בלתי נפרד, ומשמעותי בהשרדות שלנו בעונה של גיא לוי, הוא הכניס נחישות, לחימה, מסירות, אדיקות! אל תספר לי סיפורים, הרי ירדן אבוחצירה קיבל 10 דקות והשיב בשער נגד הפועל רמת גן, מה אתה מספר לי סיפורים כאילו נחתנו מהירח ובישראל יש 'כדורגל מעולם אחר'
סיפורים כאלה אלישע יכול לספר לאוהדים כמוך שלא ממש מבינים כדורגל, אני לא צריך מאמן בשביל לאמן את מסי, אני צריך מאמן שיעשה את הצעירים שלי טובים!!!
בלי לשחק אי אפשר להיות יותר טוב, ועכשיו על כל שטות שתגיב פה בפורום אני לא אשתדל להגיב במתינות יותר, סלח לי, פשוט הגדשת את הסאה, לא מוכן לשמוע ססמאות כמו שאתה מציג שמקבילות לססמאות 'לא בליגה שלנו, אנחנו לא בליגה שלהם' די לתבוסתנות ולהפוך אותנו לנכים ופסחים, כאילו אלו מרמת השרון ממחלקת הנוער בליגה השניה הצעירים יותר מוכשרים, אור אוסטוינד מה זה מקום במכבי חיפה בהרכב היה מקבל אם לא היה מקבל הזדמנות- אל תבייש את עצמך עם תגובות שלא קשורות לענף.
תתעורר על החיים שלך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

תשמע אדון SUMSUM,

לא צריך להתעצבן ולרדת לפסים אישיים. אני מבין שזאת נקודה רגישה ואתה בטוח שאתה צודק
אבל זכותי לא להסכים איתך.

איציק וקנין שחקן לא רע אבל הוא לא נמצא בקבוצה ולא בגלל סיבות מקצועיות. אבוחצירה ולוגסי
יכולים וצריכים להיות שחקני סגל. בזה אני מסכים איתך.

אבל מכאן ועד להפוך אותם למסי ורוברטו קרלוס הדרך עוד ארוכה.

וניב,

מסכים איתך לגבי המגן השמאלי, אבל לגבי מילה ממש לא. אי אפשר להכריח שחקן לבוא לשחק פה.
כשאסי טס לשם הוא היה אמור לעזוב את הקבוצה שלו, ברגע שקיבל הצעה להאריך חוזה נגמר הסיפור.

לפני שבוע לא ידענו מי זה מילה ובעוד שבוע נשכח. בוא רק נקווה שיש עוד מועמדים לא פחות טובים ממנו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אתם מדברים כאילו הסגל כבר בנוי סגור וחתום וזהו זה תהיה עוד עונה בתחתית, בעוד חודש נדבר ונדסקס מה יהיה עם הקבוצה, עד אז יכול להיות שנקנה שחקנים שעוד נפתח את הפה עליהם ויכנס לנו זבובים לגרון, אז חאלס בואו נראה מה יהיה בחודש הקרוב או ליתר דיוק בחודש וחצי הקרובים, עד המחנה אימונים הכל יכול להיות...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

נו אז הסכמת איתי לגבי 7 שחקנים שעם מאמן שיקדיש להם זמן ו'יחפש' לקדם אותם למען האינטרס של המועדון שלא יהיה תלוי בשכירי חרב שמבקשים פה 'כפול' ממה שהם שווים
אף אחד לא מדבר על ה'פשע' הספורטיבי שנעשה כאן, הרי בנוער הנוכחי ובנערים על פי הנשמע, אין כלום ושום דבר אז איך פספסו פה דור שהיה אמור להוות את הסגל של ב"ש לעוד 10 שנים?!
מי פה נתן למאמן את היד החופשית למחוק את הסיפור הזה ולהשעין אותנו על החרב? ולמי שיש ספק החרב ננעצת בנו בו אנו מדברים...חסרים לנו 5 שחקנים (לפחות) אין קופצים על המציאה כפי שאנחנו רואים וגם אם יחתום מסי זה לא יעשה את המהלך של שחרור השחקנים הצעירים שלנו שהיו לכל הפחות סבירים ויותר מכך ל'הגיונית' מעשה התאבדות

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אז דר בוא נזכור את הטופיק הזה ונקפיץ אותו בסוף העונה. אני מקווה שאתה תהיה זה שיקפיץ ולא אני. אבל אני משוכנע מההתנהלות של המועדון עד כה שאנחנו הולכים לעונה קשה קשה קשה שנלחם בה חזק נגד הירידה.
ועוד הימור קטן של פסימיסט, נתניה נשארת בזכות השטויות של עכו ואוהדי נתניה ישירו לנו במחזור האחרון, "יום שישי, ערוץ 5 שעה 3"

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

סומסום, אני קצת לא מבין מאיפה ההתהפכות שלך הגיעה בשנה האחרונה... הרי לא השתנה כלום במחלקת הנוער
בלי קשר למדיניות הרכש הקלוקלת (למשל שחקנים כמו בן תורג'מן, מיותר לחלוטין במצבנו), מחלקת הנוער עדיין במצב קשה. מעבר ליכולת המקצועית של קבוצת הנוער והמושאלים יש מספיק עדויות של הורים על התנהלות מקצועית לא משהו בלשון המעטה.

בהקשר הספציפי של שמעון לוגסי, מסכים שהוא בהחלט יכול להיות מחליף ואין שום סיבה להביא את בן תורג'מן (למרות שאם היינו אובייקטיבים - בן תורג'מן שחקן יותר מנוסה וטוב והיה שחקן מוביל בקבוצת שנאבקה על העלייה ולא מחליף בקבוצת תחתית - עדיין זה לא רכש שצריך).

בקשר לשאר? יש כבר דיון אחר שרץ כבר כמה חודשים מגובה במספרים.

שלח תגובה