לוגסי , דהן ואבו חצירא שוחררו...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: לוגסי , דהן ואבו חצירא שוחררו...

שליחה על ידי yedidel »

לגבי דהן ואבו-חצירא אפשר להבין.
לגבי שמעון לוגסי, באמת החלטה מוזרה, כי הוא יחסית גם שיחק בלאומית (אמנם פחות מבן תורג'מן ובקבוצה פחות בכירה, אבל הוא גם יותר צעיר ממנו ב3 שנים), ואין שום סיבה לשלם כסף על מגן שמאלי מחליף.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ואולי חברים....כן רק אולי...

את לוגסי,דהן וירדן כבר מכירים אנשי מקצוע רבים בקבוצה...מאמני הנוער הנערים והילדים...אלישע שראה אותם לא אחת במשחקים וגם ביטון.

יש מצב שכל אנשי המקצוע הללו הגיעו לכלל החלטה שהסבירות שהם יצליחו היא נמוכה, בדיוק כמו שהעריכו בזמנו שדוידזאדה יצליח וצדקו.

ושוב, לא שאני בעד מהלך השיחרור, אני מנסה למצוא צידוק מקצועי.

ועוד דבר, אני לא זוכר שחקן באר שבעי ששוחרר והצליח בקבוצה אחרת, בטח לא בליגת העל (אני מדגיש שוחרר על פי החלטת המועדון ולא כזה שאבא שלו עשה בלאגן בתקופת זינו והוציא מהקבוצה את הבן, אז נא לא לכתוב חן עזרא או אלמוג...)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

למען האמת יש משהו במה שאתה אומר גיל, אבל למה לא להשאיר אותם בסגל, לפחות את דהאן ואת אבוחצירא?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דר אדום בנשמה כתב:למען האמת יש משהו במה שאתה אומר גיל, אבל למה לא להשאיר אותם בסגל, לפחות את דהאן ואת אבוחצירא?
כי הם רוצים דקות משחק ואין טעם להשאיר אותם בכוח.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דר אדום בנשמה כתב:למען האמת יש משהו במה שאתה אומר גיל, אבל למה לא להשאיר אותם בסגל, לפחות את דהאן ואת אבוחצירא?
תראה.....

אם זו האמת, כלומר זו הדיעה המקצועית בנוגע לשחקנים הנ"ל...אז זה גם טוב מבחינתם שמביעים כלפיהם כנות ולא משאירים אותם כגלגלי רזרבה...

אני באופן אישי הייתי מעדיף שישחררו אותי אם חושבים שאני לא מתאים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

במועדון שלנו אין מדיניות ולכן לא בונים שחקני בית.
אנשים חושבים שאפשר "להקפיא" שחקן בית לחודש חודשיים (במקרה הטוב, לוטם זינו) או לשנה/שנתיים (במקרה הרע, שמעון לוגסי) ואז לצפות ממנו לניסים ונפלאות בדקות המועטות שהוא מקבל.
קחו דוגמא - לוטם זינו כובש שער בליגה, נבחר לאיש המשחק, ומה שהוא מקבל מחזור לאחר מכן זה שרביד גזל, שהגיע למועדון יומיים לפני המשחק מול מכבי בבלומפילד, עולה על חשבונו בהרכב. זה לא הסוף, לוטם זינו נכנס במחצית ב3-0 למכבי, משחק 45 דקות, ואז לא מקבל דקות במשך משהו כמו חודש וחצי.
אחרי חודש וחצי בלי משחק וכשהביטחון שלו בריצפה מצפים ממנו להיות הכי טוב במגרש בקבוצה שמקבל השכר הכי גבוהה בה ומי שאמור להיות הברומטר שלה זה ברוכיאן.

זאת הפועל באר שבע מודל 2013, ועכשיו תגידו לי אם אפשר לשפוט ברצינות את ירדן אבו חצירא, שמעון לוגסי, לוטם זינו וחבריהם.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אריק כתב:יש לי בעיה קשה עם המדיניות של המועדון, אבל במקרה הזה לדעתי 3 השחקנים לא ראויים לקבל צ'אנס.
שחקן שלא מסוגל להצליח בשום מקום אחר פרט להפועל ב"ש הוא כנראה לא מספיק טוב. הליגה הלאומית מלאה
בשחקנים של שקל וחצי ומאוד קל להתבלט שם, אם הם לא מצליחים לשחק שם בקושי.
משאילים שחקנים באמצע עונה לקבוצות בלאומית כדי שיצברו דקות ויחזרו בשלים, והם אפילו לא מצליחים
להשתחל שם להרכב. איזה בושה יש לאנשים לבוא ולהתלונן למה הם לא מקבלים צ'אנס בקבוצה ששואפת
לצמרת ליגת העל.
אולי כדאי להזכיר לכולם איך דודזאדה קיבל את ההזדמנות.
בלית ברירה, עקב כרטיס אדום של שמעון הרוש + פציעה של נדב כידר במשחק ליגה סופר קשה (מכבי חיפה בחוץ).
אם לא צירוף המקרים הזה, אופיר יושב עד היום בספסל / משחק בליגה א'.
הבחור הוכיח את עצמו מעל ומעבר במשחק הזה למרות התבוסה שקיבלנו.
תחושת ההחמצה הגדולה מהשחרורים הנ"ל היא מכיוון שלא קיבלו הזדמנות אחת ראויה ולא מעבר לכך.
אני לא טוען שהם מספיק טובים או לא טובים לסגל שלנו. אני רק אומר שלאף אחד אין באמת מושג מה הם שווים. תוסיף לזה את העובדה שמדובר בשחקני בית ותבין על מה המהומה. לא יכול להיות שבקבוצה כמו שלנו, כאשר כל הזמן חוזרים על המנטרה (הנכונה) שמאוד קשה להביא לפה שחקני רכש, לא נותנים אפילו הזדמנות אחת ראויה לשחקני הבית.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

izguy83 כתב: אולי כדאי להזכיר לכולם איך דודזאדה קיבל את ההזדמנות.
בלית ברירה, עקב כרטיס אדום של שמעון הרוש + פציעה של נדב כידר במשחק ליגה סופר קשה (מכבי חיפה בחוץ).
אם לא צירוף המקרים הזה, אופיר יושב עד היום בספסל / משחק בליגה א'.
הבחור הוכיח את עצמו מעל ומעבר במשחק הזה למרות התבוסה שקיבלנו.
תחושת ההחמצה הגדולה מהשחרורים הנ"ל היא מכיוון שלא קיבלו הזדמנות אחת ראויה ולא מעבר לכך.
אני לא טוען שהם מספיק טובים או לא טובים לסגל שלנו. אני רק אומר שלאף אחד אין באמת מושג מה הם שווים. תוסיף לזה את העובדה שמדובר בשחקני בית ותבין על מה המהומה. לא יכול להיות שבקבוצה כמו שלנו, כאשר כל הזמן חוזרים על המנטרה (הנכונה) שמאוד קשה להביא לפה שחקני רכש, לא נותנים אפילו הזדמנות אחת ראויה לשחקני הבית.
יש הבדל קטן בין שני המקרים. כדי לתת צ'אנס אמיתי היום לשלושת המפורסמים אתה צריך לצרף אותם לסגל הקבוצה
של העונה הבאה, נשמע פשוט, אבל למאמן שבונה סגל של 17-18 זה לא פשוט.
אופיר קיבל את הצ'אנס שהוא היה שייך לקבוצת הנוער ולא היה קבוע בסגל הבוגרים, כך שאם לא היה מספיק טוב
הוא פשוט היה חוזר לנוער. הנקודה היא שוב השחקנים הצעירים מקבלים את הצ'אנס האמיתי שהם שייכים לקבוצת
הנוער של המועדון, ובגילאי הנוער רובם קיבלו את הצ'אנס פשוט לא ידעו לקחת. אלה שידעו (יוסי אלקיים,אבו לאבן,דוידזאדה ועוד)
קיבלו קרדיט והשתייכו לסגל בעונה שלאחר מכן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אריק כתב:
יש הבדל קטן בין שני המקרים. כדי לתת צ'אנס אמיתי היום לשלושת המפורסמים אתה צריך לצרף אותם לסגל הקבוצה
אופיר קיבל את הצ'אנס שהוא היה שייך לקבוצת הנוער ולא היה קבוע בסגל הבוגרים, כך שאם לא היה מספיק טוב
הוא פשוט היה חוזר לנוער. הנקודה היא שוב השחקנים הצעירים מקבלים את הצ'אנס האמיתי שהם שייכים לקבוצת
הנוער של המועדון, ובגילאי הנוער רובם קיבלו את הצ'אנס פשוט לא ידעו לקחת. אלה שידעו (יוסי אלקיים,אבו לאבן,דוידזאדה ועוד)
אולי אני ראיתי כדורגל אחר, אבל ממה שזכור לי בעונה שהסתיימה עם גיא לוי הצעירים שקיבלו דקות (אבו לאבן, ועקנין, לוטם, דהן) הציגו יכולת טובה רק כדי בקיץ הנוכחי לראות את אלישע לוי ממלא את הקבוצה בשחקנים מושאלים ובצעירים מקבוצות אחרות.

ועכשיו אריק חידה. באותה העונה עם גיא לוי, מי קיבלו יותר דקות, אבו לאבן, ועקנין, לוטם ודהן גם יחד או קיסו שהגיע רק בינואר?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אריק כתב:
איזה צ'אנס קיבלו השלושה ששוחררו?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

בוא נגיד שהם היו תותחים בנוער
למישהו יש מושג אמיתי איזה קושי המעבר מנוער לבוגרים?
פתאום אתה לא מצליח לזרוק כל שחקן בדריבל
ואתה לא פיזי/מהיר/חכם מספיק בשביל לעצור התקפות

זה הרבה יותר מזה
למשל לוטם בנוי טוב נייד מהיר מצטרף להתקפה
המעבר מהנוער לבוגרים היה לו קל יותר והוא יותר שחקן מהם
ולכן הוא נלחם על מקום בהרכב ושותף כשאפשר
לא כל שחקן שמשוחרר צריך להגיד שאין דרך ולא יודעים להתנהל
צריך להסתכל במראה ולהבין אולי באמת זה לא הרמה??
מכל השנתון הזה לוטם ואיציק ועקנין הכי השאירו חותם.. ועקנין
הסתבך בשטויות ולוטם נשאר.
אבו לאבן תעלומה בגלל הפציעה.. מה רציתם? נגמרו הימים של נומה וכל שחקן הוא באר שבעי

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אלדר כתב:בוא נגיד שהם היו תותחים בנוער
למישהו יש מושג אמיתי איזה קושי המעבר מנוער לבוגרים?
פתאום אתה לא מצליח לזרוק כל שחקן בדריבל
ואתה לא פיזי/מהיר/חכם מספיק בשביל לעצור התקפות

זה הרבה יותר מזה
למשל לוטם בנוי טוב נייד מהיר מצטרף להתקפה
המעבר מהנוער לבוגרים היה לו קל יותר והוא יותר שחקן מהם
ולכן הוא נלחם על מקום בהרכב ושותף כשאפשר
עדיין, לא אמרנו שהם מספיק טובים או לא.
אפילו את ההזדמנות הם לא קיבלו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לכל אלה שלא מבינים למה השחקנים שוחררו ולא הושאלו, דווקא כאן המועדון הלך לקראת
השחקנים. גם שם הבינו טוב מאוד שאם הם לא יהיו חלק מהסגל יהיה קשה מאוד למצוא להם
קבוצה ראויה שתסכים להשאיל אותם ולא רצו לפגוע להם בקריירה. אם הם יהיו מספיק
טובים (ותזכרו טוב מה אני אומר - הם לא יהיו), אז הם יחזרו כבר בדלת הראשית.

ועוד משהו - לא יכול להיות שמתוך כל אנשי המקצוע במועדון וכל המאמנים שמתחלפים פה, אף אחד
לא שם לב לכישרון המטורף של שחקני הנוער. אז אני לא מתיימר לחוות דעה כי לא מספיק ראיתי אותם.
אבל תנו קצת קרדיט לאנשים שאחראיים על הנושא המקצועי ורוצים בהצלחת הקבוצה לא פחות מאיתנו.

ולא, אל תספרו לי סיפורים על זה שקבוצה ללא שחקני בית היא חסרת זכות קיום. נגמרו הימים שמועדונים
היו מורכבים משחקני בית. היום שחקני נוער בני 15 מחליפים קבוצות כמו גרביים. תראו לי קבוצה אחת בליגת
העל חוץ מאשדוד ואולי ביתר (בלית ברירה) שבנויה על שחקני בית??
כולנו היינו שמחים ליותר שחקני בית, אבל אם הם לא מספיק טובים אז לא קרה כלום. לא חייב בכוח. אולי
אלה שכן נשארו בסגל (ויש כאלה) יצליחו יותר מהם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed, המאמנים שהגיעו לכאן הם לא דוגמא. שום מאמן שהגיע לכאן בתקופת אלונה לא הסתכל מעבר לעונה הנוכחית.
מועדון שמשאיל בתחילת העונה את קהת וסבע ממכבי ת"א ואז מוסיף בינואר גם השאלה של בן והבה, כולם ללא אופציה של קניה בקיץ, הוא מועדון שלא חושב מעבר לעונה הנוכחית.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כל מאמן רוצה להצליח. אם אבוחצירה היה קרוב לרמה של קהת (וזה לא שהוא ברמה כזאת גבוהה), הוא היה משחק במקומו. כנראה שזה לא המצב.

שלח תגובה