אופיר דודזאדה - סאגת החוזה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

אופיר דודזאדה - סאגת החוזה

שליחה על ידי ניב »

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 05&Lang=he" onclick="window.open(this.href);return false;

השחקן לא יחתום על חוזה וצפוי להיות שחקן חופשי ב2015.

זה כבר מתחיל להימאס.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שמעון א
Title: CrazyRed

Re: פערים כספיים עם אופיר דודזאדה

שליחה על ידי שמעון א »

כנראה שיותר חשוב לדאוג לדירה+כבלים לבן תורג'מן ולבן ביטון... :משוגע:

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ניב כתב:https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 05&Lang=he

השחקן לא יחתום על חוזה וצפוי להיות שחקן חופשי ב2015.

זה כבר מתחיל להימאס.
ואם הוא יחתום לשנתיים נוספות ויהיה כזה טוב כמו שאתם עושים ממנו אתה חושב שב-2015 הוא יישאר כאן?
אני מציע לבחור לא לטפס על עץ גבוה שאחר יהיה קשה מאוד לרדת ממנו. שלא יישכח שהמועדון יכול בכל זמן נתון
לזרוק אותו ליציע לתקופה ממושכת (במקרה כמה חודשים לפני סיום החוזה...) ואז נראה את אבי נמני
מוצא לו קבוצה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

צריך להכיר את כל הפרטים לפני שנוקטים עמדה.
אני מניח שיכול להיות 2 אופציות :
1. הציעו לאופיר סכום לא הוגן - בושה של הקבוצה.
2. הציעו לאופיר סכום הוגן - ממשיכים במו"מ ואם הוא לא מתרצה -שיפתח את העונה ביציע. אין חוזה - אל תשחק.

סמל אישי של משתמש
barakoren

שליחה על ידי barakoren »

אני חושב שהוא פשוט חזיר. הרי בכל מה שביקש הלכו לקראתו כולל נסיעה לקלסיקו באמצע העונה(?!!) . הוא לא רוצה לחתום ? לא צריך . צריך לעשות את השיקולים הכי טובים לטובת המועדון, כולל למכור אותו למכבי א חיפה בתמורה לכסף ולשחקנים. תסכימו איתי שזה עדיך מאשר יהיה חופשי ונשאר בלי כלום

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם דוידזאדה אמר לחוזה שהציעו לא, ומדובר בחוזה מכובד אז שישאר עם חוזה של חייל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

כנראה שזה נשמע לכם סופר לגיטימי שדג'אני ירוויח 120k$ בעונה, אבל כשאופיר שהוא שחקן חשוב בהרבה, ושחקן בית שאוהב את המועדון מבקש 100k$ אז הוא חזיר. כל ההתנהלות מול אופיר עוד יותר מבזה את המועדון...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:כנראה שזה נשמע לכם סופר לגיטימי שדג'אני ירוויח 120k$ בעונה, אבל כשאופיר שהוא שחקן חשוב בהרבה, ושחקן בית שאוהב את המועדון מבקש 100k$ אז הוא חזיר. כל ההתנהלות מול אופיר עוד יותר מבזה את המועדון...
משום מה קשה לי להאמין שאופיר ביקש 100 אלף ועל זה התפוצץ המו"מ.
אתה בוחר צד בלי לדעת את הפרטים, כמה הציעות וכמה הוא דורש, רק בשביל לתקוף את המועדון ומנהליו כפי שאתה עושה בתקופה האחרונה וחבל.
לי יש תחושה שאופיר פשוט רוצה לעבור למכבי חיפה. זה הכל. כל מה שעשה במהלך העונה וכנ"ל עכשיו.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

נכון שאני בוחר צד, אבל המספרים לא מצוצים מהאצבע ולא נזרקו סתם.
ההתנהלות של המועדון מאז שנגמרה העונה הקודמת פשוט מלמדת שגם במקרה הזה המועדון והעומדים בראשו אשמים. ההתנהלות המזלזלת כלפי שחקני הבית, חוסר היכולת לקבל החלטות, הסחבת הנמשכת בכל נושא, היד החופשית מדי שמקבל אלישע לשמור על המוניטין שלו, כל אלו גרמו לי להבין שהמועדון הזה מייצר בעיקר ספינים, לא כדורגל, לא שחקני כדורגל, לא אוהדים, ספינים!!!

ואגב, מבחינתי ברגע שאלישע נכשל בכל מדד שאלונה הציבה לו, ואנחנו מדברים על כשלון גורף, כן? אבל עדיין המשיך לשנה הבאה מבלי לבצע שום הפקת לקחים משמעותית, אלונה איבדה את הלגיטימיות שלה, אני באמת חושב שהיא מפרקת לנו את הקבוצה בדרך שלה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כשאתה מאשים מישהו בכישלונות חוזרים במו"מ, אז השם היחיד הוא אסי רחמים שכנראה פשוט לא מתאים לתפקיד הזה.
אלונה לא מנהלת במו"מ שכזה, בשביל זה יש מנכ"ל.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

dardasmiley כתב:כנראה שזה נשמע לכם סופר לגיטימי שדג'אני ירוויח 120k$ בעונה, אבל כשאופיר שהוא שחקן חשוב בהרבה, ושחקן בית שאוהב את המועדון מבקש 100k$ אז הוא חזיר. כל ההתנהלות מול אופיר עוד יותר מבזה את המועדון...
אי אפשר להתלונן למה לא מביאים שחקנים טובים ופותחים את הארנק, וכשמביאים אותם מתלוננים למה שחקני הבית
לא מרוויחים כמוהם. אין מה לעשות, כדי ששחקן טוב יגיע לב"ש צריך לשלם לו לפחות 30% יותר ממה שהיה מקבל
במרכז. לגיטימי שדג'אני יקבל שכר גבוה יותר משחקן טוב מקומי.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אריק כתב:
אי אפשר להתלונן למה לא מביאים שחקנים טובים ופותחים את הארנק, וכשמביאים אותם מתלוננים למה שחקני הבית
לא מרוויחים כמוהם. אין מה לעשות, כדי ששחקן טוב יגיע לב"ש צריך לשלם לו לפחות 30% יותר ממה שהיה מקבל
לגיטימי? זה שאופיר שחקן בית זה לא אומר שהוא לא המגן שמאלי הכי טוב בארץ יחד עם טוואטחה.
יש לנו יהלום ביד , תשלמו לו מה שמגיע לו ומגיע לו.
נערך לאחרונה על ידי גיא חניה ב 18 יוני 2013, 15:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

מאיפה אתה יודע שזה מה שביקש אופיר?
בכלל, הדיבורים בתקשורת היו על חוזה שהציעו לאופיר והוא סירב. סירב. לא הגיש הצעה נגדית ולא ישב למו"מ. אני מאוד מקווה ששני הצדדים יתעשתו ויבינו כמה אופיר חשוב לקבוצה והקבוצה לאופיר.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

לא מאשים אותו, הוא ראה מה עשו לשניים מהחברים שלו,שניים שהוא גדל איתם במחלקת הנוער, ובנוסף .. לראות מהצד את המועדון מחתים שחקן צעיר על העמדה שלו ל-5 שנים
אני מאמין שיכנסו איתו למשא ומתן רציני יותר ועם סכומים גבוהים יותר בעונה הבאה,כעת אין טעם לשלם עליו לשנתיים האלו מחיר כפול שאתה יכול לחסוך את זה לעונה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריק כתב:

נגעת בעצם העניין...

עניין מאוד מורכב ונפיץ....
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה