אלישע תודה רבה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

אלישע תודה רבה!

שליחה על ידי sumsum »

אני 'מודה' לך על מה שאתה עושה..
עם הבאת רפי דהן, מחקת לחלוטין דור של 9 שחקנים שהיו לכל הפחות רלוונטים לסגל של הקבוצה
להלן השמות שמחקת בעונה וקצת:
צחי ברבי, איציק וקנין,ירדן אבוחצירה, אלירן סולימנפור, גל דהאן,שמעון לוגסי (יוסף ויוני אוזן לא בדיוק הולכים לראות דקות-ברור כשמש)
והתוספת האחרונה-לוטם זינו,ברור לכולם שברגע שמביאים שחקן בן 24-25 ומחתימים ל5 עונות ומשלמים עליו קרוב למליון שקל, ישחק ובהרכב! זה אומר שעוד עונה ללוטם בלי דקות משמעותיות ובלי כיוון לעתיד שהרי דג'אני חתום לעוד 2 עונות ורפי דהן יחתום ללא פחות, עם ויליאם בסביבה-אין לך סיכוי לשחק ילד.
לכן אלישע, אני מודה לך על מחיקת דור העתיד שלנו, זה בסדר, אתה תסיים את דרכך (הלוואי בהצלחות-כי הקבוצה מעל לכל) אבל את הנזק שעשית למועדון מבחינת השחקנים הצעירים זה ייזכר לשנים.
חבל.
ש

שמעון א
Title: CrazyRed

Re: אלישע תודה רבה!

שליחה על ידי שמעון א »

הוא הולך להחתים עוד 4 שחקנים חדשים. 2 קשרים, בלם ושוער. תוסיף לזה עוד 6 שכבר חתמו... והנה התירוץ הראשון של אלישע יוצא לדרך: "הקבוצה צריכה זמן להתחבר"

סמל אישי של משתמש
liad_cohen

שליחה על ידי liad_cohen »

כל השחקנים שציינת לא שווים הרכב לוטם יקבל דקות השנה וגם אבולאבן ואוזן שיחזור מפציעה.
השחקנים מתחברים תפסיקו כבר לחפש את הרע בקבוצה

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ליעד חבר יקר לפורום הזה, ראה
למועדון אין אג'נדה של קידום שחקנים צעירים, אתה לא יודע מה השחקנים שציינתי שווים כי הם לא קיבלו הזדמנות שדיא סבע ורועי קהת קיבלו אפילו לא חצי הזדמנות.
תמשיך לטמון את ראשך בחול שתפקידו של המאמן הוא אך ורק 'סדרן עבודה' התפקיד של אלישע היה להוציא מהשחקנים האלה יותר, לקדם אותם, במקום זה גירש את כולם וגרם לכולנו להאמין שכולם מפגרים וכולם נכים.
תמשיך בדרכך להאמין לדברים האלה, זו לא דרכו של מועדון חפץ חיים.
עד כה אלישע נכשל וכשל אף אחד מהשחקנים שהוא הוא עצמו הביא לא הצליח להביא לידי ביטוי 10% מהיכולות שלו.
לו היית מגיע לאימונים אולי היית מכיר את השמות שציינתי.
ןלוטם ייראה דקות אולי בפלייסטיישן.
מקווה שתבין שאין פה 'חיפוש רע' להפך, תוכחה אמיתית של מאמן שבצורה שיטתית מחק פה כל גבעול של הזדמנות לפתח פה שחקן, ואל תספר לי שהם 'לא טובים'
ירדן קיבל רבע שעה-נתן גול.
איציק וקנין נתן חצי עונה גדולה והיה הפתעה ענקית.
לוטם בטח תרם יותר מרועי קהת ומננאד קיסו ומכל מיני מוזרים שדרכו פה על הדשא.
אם זה היה תלוי במאמן שטען ש"לא עשה שינויים גדולים בסגל של גיא לוי" ושכח לציין שהביא 11 שחקנים חדשים ושהעונה האחרונה לא הייתה כשלון חרוץ. אז נו באמת...אתה מוזמן להאמין לו
ברכה והצלחה לך ליעד.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

התקפה
אבוחצירא שמעון 19
אנדלובו דינו 12
גוזלן שובל 24
סלליך סינטאיהו 14
קטן יניב 20
תורג'מן אלון 17
קישור
אבוקרט רן 6
בוקולי גוסטבו 7
גולסה אייל 15
ורד עידן 11
ידין אביחי 26
עזרא חן 8
עטאא ג'אבר 23
ראיוס רובן 10
ריאן איסמעיל 16
הגנה
גבאי אלעד 18
טוואטחה טאלב 13
משומר אייל 27
פאלח סארי 5
פיליאבסקי אנדריי 29
צוצאליץ אדין 25
קינן דקל 21
שיימן שמואל 3
שוערים
אדרי אמיר 22
שושן רון 44
שראנוב בויאן 33

כמה שחקנים משמעותיים ממכבי חיפה שמשחקים הם באמת שחקני בית?

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אלדר אם תשים לב, מכבי חיפה שינתה כיוון, החליטה לפתח לצד שחקנים מעולים שחקני בית שיקבלו דקות משחק משמעותיות, לא עוד מאמנים ש'מדלגים' על העבודה הקשה של לפתח שחקנים ממחלקת הנוער לשחקני בוגרים.
מספיק שתשמע את אריק בנאדו בשביל להבין-אין עתיד למועדון שרק 'קונה' שחקנים.
מילא תביא משהו מדהים.
סה"כ רפי דהן...בחייכם איפה אתם חיים? שחקן של 0 שערים ו0 בישולים? על מה מקריבים פה את לוטם?

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

למירמור שלום,
כל השחקנים שציינת לא שווים הרכב וחלקם אף קיבלו הזדמנות בקבוצות כאלה או אחרות. זה לא אשמת אלישע הם פשוט שחקנים לא טובים. לדעתי לפני שתי עונות בזכותם כמעט הקבוצה ירדה ליגה.
העונה יש מספיק שחקני בית . אין קבוצה אחת הליגת העל שמבוססת כולה על שחקני בית.
מתוך 6 שחקנים שהגיעו רק 4 יפתחו .
די להיות כזה ממורמר זה לא בריא לחיים תהנה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

sumsum כתב:אלדר אם תשים לב, מכבי חיפה שינתה כיוון, החליטה לפתח לצד שחקנים מעולים שחקני בית שיקבלו דקות משחק משמעותיות, לא עוד מאמנים ש'מדלגים' על העבודה הקשה של לפתח שחקנים ממחלקת הנוער לשחקני בוגרים.
מספיק שתשמע את אריק בנאדו בשביל להבין-אין עתיד למועדון שרק 'קונה' שחקנים.
מילא תביא משהו מדהים.
סה"כ רפי דהן...בחייכם איפה אתם חיים? שחקן של 0 שערים ו0 בישולים? על מה מקריבים פה את לוטם?
למה מקריבים? תסכים איתי שהליגה ארוכה, יש פציעות, צהובים/אדומים?
לוטם זינו לא יפגע, להפך רק יתקדם יותר
המשוואה פשוטה
תתאמן עם טובים ממך תשתפר
לא תהיה תחרות אתה תתקע במקום ולא תשאף ולא תדחף להשתפר
ונגיד ורפי דהן פחחחחח סבבה?
נראה לך שהוא יפתח על חשבון לוטם? תסלח לי אבל רק לוזר יחשוב ככה

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

לא אומר שרפי דהן הוא פח...להפך...אם מדובר בקשר אחורי הרי שהתפקיד כבר תפוס על ידי דג'אני אם מדובר ב50-50 הרי שהסטטיסטיקה שלו לא תומכת בעניין, לכן אני אומר...מיותר!
לא אומר שלא טוב, אומר שמיותר! והתקווה לשחקן צעיר ומוכשר כמו לוטם לשחק כאשר זה שהוא אמור להלחם איתו על מקום הוא בן 25 ועלה מליון שקל לקבוצה-היא מלחמה אבודה, בטח שויליאם גם ישחק כקשר אחורי...הוא כבר הופך לאופציה רביעית.
ובינינו אלישע לא הוכיח שההחלטות שלו 'חכמות'...אם רועי קהת קיבל כל כך הרבה הזדמנויות ולא נבחנו אופציות אחרות למרות היכולת החלשה שלו..אומר דרשני.
אם אני לוטם? חושב פעמיים אם להשאר, אני בטוח שיהיו קבוצות בליגת העל שישמחו שאפילו ישחק בהרכב (לא חסרות קבוצות עם סגלים בינוניים)-גיל שחייב לשחק ולקבל הזדמנות אמיתית.
לעניין הפציעות /אדומים...נו באמת...אז ויליאם יוקפץ לעמדת הקשר. הרי לפי המאמן הזה אם אכן הוא מחפש בלם נוסף יהיו לנו אולי 4 בלמים זרים העונה..גאונות לשמה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

sumsum כתב:אני 'מודה' לך על מה שאתה עושה..
עם הבאת רפי דהן, מחקת לחלוטין דור של 9 שחקנים שהיו לכל הפחות רלוונטים לסגל של הקבוצה
להלן השמות שמחקת בעונה וקצת:
צחי ברבי, איציק וקנין,ירדן אבוחצירה, אלירן סולימנפור, גל דהאן,שמעון לוגסי (יוסף ויוני אוזן לא בדיוק הולכים לראות דקות-ברור כשמש)
והתוספת האחרונה-לוטם זינו,ברור לכולם שברגע שמביאים שחקן בן 24-25 ומחתימים ל5 עונות ומשלמים עליו קרוב למליון שקל, ישחק ובהרכב! זה אומר שעוד עונה ללוטם בלי דקות משמעותיות ובלי כיוון לעתיד שהרי דג'אני חתום לעוד 2 עונות ורפי דהן יחתום ללא פחות, עם ויליאם בסביבה-אין לך סיכוי לשחק ילד.
לכן אלישע, אני מודה לך על מחיקת דור העתיד שלנו, זה בסדר, אתה תסיים את דרכך (הלוואי בהצלחות-כי הקבוצה מעל לכל) אבל את הנזק שעשית למועדון מבחינת השחקנים הצעירים זה ייזכר לשנים.
חבל.
ש
לא אלישע הוא הכתובת.
זוהי מדיניות המועדון. אם נותנים למאמן כסף, הוא יקנה שחקנים.
אם יגידו לו שהכסף מיועד בשביל עמדות x, y, z בלבד, מכיוון שבעמדות האחרות יש שחקני בית שרוצים לפתח אז הוא יתיישר.
בחייאת סומסום, שחרר מאלישע. קיבל עונה נוספת, מחובתנו לתת לו צ'אנס.
במקרה הזה, הוא ממש לא הכתובת.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מקבל את דבריך חלקית.
אם הוא בא ומטפטף כמנטרה ש'אין פה כלום, כולם פחים' אז זה מחלחל, אנשים לא ראו את השחקנים שמדברים עליהם בכלל וקבעו שאין כלום.
הלוואי שאלישע יצליח, מסגל בינוני בעונה שעברה עשה הרבה פחות מגיא לוי עם סגל גרוע שלא הוא בנה.
תחת אלישע בעונה שעברה שחקנים הלכו 'אחורה' אף שחקן לא הגיע לממוצע שלו מבחינת יכולת ואף רחוק מזה.
מעבר לכך אלישע לא קידם אף שחקן, לוטם קיבל פחות דקות מבעונה עם גיא לוי ואף אחד לא יכול להגיד שלוטם גם 'גרוע'.
אלישע קיבל הזדמנות נוספת, ומוכיח שמילים ריקות יכולות להשפך עד לאין סוף.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

sumsum כתב:מקבל את דבריך חלקית.
אם הוא בא ומטפטף כמנטרה ש'אין פה כלום, כולם פחים' אז זה מחלחל, אנשים לא ראו את השחקנים שמדברים עליהם בכלל וקבעו שאין כלום.
הלוואי שאלישע יצליח, מסגל בינוני בעונה שעברה עשה הרבה פחות מגיא לוי עם סגל גרוע שלא הוא בנה.
תחת אלישע בעונה שעברה שחקנים הלכו 'אחורה' אף שחקן לא הגיע לממוצע שלו מבחינת יכולת ואף רחוק מזה.
מעבר לכך אלישע לא קידם אף שחקן, לוטם קיבל פחות דקות מבעונה עם גיא לוי ואף אחד לא יכול להגיד שלוטם גם 'גרוע'.
אלישע קיבל הזדמנות נוספת, ומוכיח שמילים ריקות יכולות להשפך עד לאין סוף.
להזכירך,
״הכוכבים״ שעלו עם הנוער ליגה
ירדו ליגה עונה לפני עם הנוער (אלה אותם חבר׳ה)
חצי מהם היו חריגים בגיל ותקעו את נערים א׳ דאז של יוני סופרנוב
שהם היו אמורים להיות הכוכבים האמיתיים
אבל ייבשו את כולם ביציע ובזבזו 2 שנתוני גיל ולא 1

אלישע לא הכתובת ותסלח לי שאני לא מפרגן
הם לא מספיק טובים לדעתי (בעדינות)
אלו סהכ חברה שתיקנו את העוול שגרמו עונה לפני
לא מבין עלמה אתה מגן בעצם
מכבי חיפה מועדון פאר לא מצליחה לייצר כמות שחקנים כמו שאתה מביא. אין מה לעשות לא כל אחד נהיה בסוף שחקן מקצועני
המקומות מוגבלים וכמו כל מקום הטובים לטייס
נערך לאחרונה על ידי אלדר ב 09 יולי 2013, 23:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

תבדוק את עצמך, לא הם ירדו ליגה
טיעוניך לא מגובים בעובדות לכן הויכוח עקר.
הטיעונים שלי נטו מבוססים בעובדות.
בדוק את עצמך, אל תאמין למנטרה שרוצים לדחוף לך לתודעה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

sumsum כתב:תבדוק את עצמך, לא הם ירדו ליגה
טיעוניך לא מגובים בעובדות לכן הויכוח עקר.
הטיעונים שלי נטו מבוססים בעובדות.
בדוק את עצמך, אל תאמין למנטרה שרוצים לדחוף לך לתודעה.
מרביתם היו חלק מהנוער
חוץ מכמה חריגים
אני בטוח בזה כי עובדתית כל נערים א׳ של יוני בופרנוב שעלו ליגה
היוביציע או עברו למכבי ב״ש חוץ מ2-3 שחקנים

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אל תהיה בטוח, אתה טועה.

שלח תגובה