סיום המשחק : לך פוזנן 0 הפועל באר שבע 2

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: עדכונים ודיווחים מהמשחק מול לך פוזנן : 1-0 לגאוות הנגב

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

נכון, האתר הרשמי/מפעיל הפייסבוק של הקבוצה היה צריך להגיד את האמת, משחקים מול קבוצת המילואים של לך פוזנן ולא מול הקבוצה הבוגרת, אבל מכאן ועד להמעיט מערכו של המשחק?
המטרה של משחקי האימון היא להיכנס לכושר, לתרגל מערכים ושיטות משחק ולבנות את שיתוף הפעולה בין השחקנים בקבוצה. את זה אפשר להשיג גם מול קבוצות פחות חזקות. וכן, לפעמים זה גם טוב לשחק מול קבוצה חלשה ממך, לנצח ולתת לקבוצה עוד קצת ביטחון.

אם כל המשחקים במחנה אימון היו מול קבוצות מילואים הייתי מבין את הביקורת, אבל לפי מה שהבנתי במשחקים הבאים נפגוש את וגון סזצין ואת אטלנטאס שיעלו עם ההרכב החזק ביותר שלהם ככה שיהיה לנו צאנס גם לבחון את השחקנים במשחקים מול קבוצות בכירות יותר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Re: סיום המשחק : לך פוזנן 0 הפועל באר שבע 2

אני הייתי משחרר את סוארס ומביא במקומו שחקן שיעשה את ההבדל לאמצע המגרש. אבל זה רק אני...

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

למה לשחרר את סוארז ?
אפשר להביא במקביל שחקן שיעשה את ההבדל למרכז המגרש.. סוארז סך הכל שחקן לא רע שיודע לשחק ב2 תפקידים בצורה טובה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yakar כתב:למה לשחרר את סוארז ?
אפשר להביא במקביל שחקן שיעשה את ההבדל למרכז המגרש.. סוארז סך הכל שחקן לא רע שיודע לשחק ב2 תפקידים בצורה טובה
סוארס מרוויח 150 אלף דולר לעונה. מכיוון שהוא נמצא בארץ מעל 5 שנים גם המס עליו הוא גבוה במיוחד (מבחינת תקציב הוא כמו זר של 180 אלף דולר לעונה).
ממה שאני הבנתי, אחרי ההחתמות של ברדה ובוזגלו תקציב השחקנים ירד משמעותית וכרגע הזר שמחפשים הוא באיזור של 80 אלף דולר לעונה (כמו אוסיאקו בשנה שעברה).
אם היו שואלים אותי, הייתי מוותר על סוארס, ומשתמש בשתי המשכורות (משהו כמו 250 אלף דולר) כדי להביא זר אחד יקר אבל איכותי לקישור.

אפשר להחתים חמישה זרים אבל זה לא חובה. עדיף זר אחד שיעשה את ההבדל משני זרים בינונים.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

Sir Alex Ferguson כתב: סוארס מרוויח 150 אלף דולר לעונה. מכיוון שהוא נמצא בארץ מעל 5 שנים גם המס עליו הוא גבוה במיוחד (מבחינת תקציב הוא כמו זר של 180 אלף דולר לעונה).
ממה שאני הבנתי, אחרי ההחתמות של ברדה ובוזגלו תקציב השחקנים ירד משמעותית וכרגע הזר שמחפשים הוא באיזור של 80 אלף דולר לעונה (כמו אוסיאקו בשנה שעברה).
אם היו שואלים אותי, הייתי מוותר על סוארס, ומשתמש בשתי המשכורות (משהו כמו 250 אלף דולר) כדי להביא זר אחד יקר אבל איכותי לקישור.

אפשר להחתים חמישה זרים אבל זה לא חובה. עדיף זר אחד שיעשה את ההבדל משני זרים בינונים.
אם מתכוונים להביא זר במחיר הזה עדיף שלא יביאו בכלל ושיתנו ללוטם לפתוח.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: סוארס מרוויח 150 אלף דולר לעונה. מכיוון שהוא נמצא בארץ מעל 5 שנים גם המס עליו הוא גבוה במיוחד (מבחינת תקציב הוא כמו זר של 180 אלף דולר לעונה).

אתה טועה ומטעה. לא יביאו לפה כל מיני זרים מצחיקים במחירי רצפה.
אם רצו לשלם לרפי דהאן 120-150 אלף דולר + דמי העברה של 150 אלף דולר, אז בטח שיסכימו לשלם את אותו
הסכום על שחקן זר ואפילו קצת יותר (פחות מס לשלם). כנראה שהדברים שלך לא כל כך קרובים למציאות.
לעומת זאת אני בהחלט מסכים שיש מקום לשחרר את סוארס ולהביא בכסף שלו שחקן אחר, אבל לצערי שנינו
יודעים שזה לא עומד לקרות.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אתה יודע שאם אתה משחרר שחקן, אתה צריך לשלם לו פיצויים וזה כמו לתת לו 6 משכורות מעכשיו ביד, למה? כי רוצים לנסות חתול בשק אחר, אותו דבר לגבי מרקוביץ-למה סתם לבזבז כסף כשאפשר לחזק את הקיים
אל תחליפו את כל השלד הקיים, זה לא יעזור בכלום וההתחברות של הקבוצה תהיה קשה ועוד פעם נסיים מתחת לציפיות
סוארס לא בלם, שוב אני אחזור על זה
סוארס היה גרוע בקישור כי הקשר מנהל משחק שהיה לידו(הוא הגרזן בקישור),לא בא לקבל את הכדור בדחיפות כזאת כשהוא יודע שסוארס להחזיק כדור תחת לחץ-לא יודע ומאבד כדורים, אז תחשבו שאם סוארס בלם ולוחצים עליו את הכדור, הוא לא בהכרח ימסור את הכדור לשוער(וגם אם כן, המסירות שלו לטווח הרחוק גרועות, למה טווח רחוק? כי אנחנו לוחצים על הקבוצה היריבה ובשביל כך צריך קו הגנה גבוה) ואם בונים על סוארז להרכב, איפה הייתם מעדיפים אותו, כבלם/כשחקן האחרון בהגנה שאם יאבד את הכדור, והוא יאבד אותו, אז השחקן ישר ב1 על 1
או שיוצב בקישור, ואם יאבד את הכדור(מה שלא יקרה כי עם דג'אני שלא עושה תנועה התקפית בכלל, ומנהל את המשחק מאחור ובא קרוב מאוד לבלמים ולסוארס) לא עדיף שיאבד כשנשאר עוד קו הגנה מאחוריו?

לגבי מרקוביץ, אני חושב שאם נוותר עליו, פאויביץ מאבד 50% מהיעילות שלו-פאויביץ הוא בלם טכני ומהיר, מרקוביץ גבוה עם חוכמת משחק, תוסיפו את זה שהם חולקים את אותה שפה וחברים טובים כרגע, לא יותר עדיף לשים אותו בציוות ביחד, מאשר ברזילאי עם מזרח אירופאי, או ישראלי עם מזרח אירופאי, כשידוע שציוות ביניהם יהיה פחות טוב
בנוסף, אנחנו כבר במחנה אימון, שלב מתקדם בנוגע להתחברות הקבוצה-אם תביא בלם להרכב עכשיו במקום מרקוביץ, יהיה לו לפאויביץ הרבה פחות זמן להתחבר

צריך קשר מחליף(כי ז'ינו נפצע הרבה,ודג'אני יצבור הרבה צהובים) ובלם מחליף, כי אלגרלבלי לא בנוי להיות מחליף 1 כאשר זוהי העונה הראשונה שהוא עולה מהנוער,מה גם הוא עדיין יכול לשחק בנוער ולהחזיר אותו לצמרת, ככה שבלם 4 זה לא רע בכלל בשבילו

נ.ב פוראבאררד זה לא יקרה כי זה לא משתלם כלכלית, אלונה היא לא בור ללא תחתית שאפשר לשחרר ולהביא זרים בכזאת קלות ובמיוחד כשמדובר בסוארז, גם אם לא יבנו עליו, יש לו רק עוד שנה בחוזה
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
אתה טועה ומטעה. לא יביאו לפה כל מיני זרים מצחיקים במחירי רצפה.
אם רצו לשלם לרפי דהאן 120-150 אלף דולר + דמי העברה של 150 אלף דולר, אז בטח שיסכימו לשלם את אותו
הסכום על שחקן זר ואפילו קצת יותר (פחות מס לשלם). כנראה שהדברים שלך לא כל כך קרובים למציאות.
לעומת זאת אני בהחלט מסכים שיש מקום לשחרר את סוארס ולהביא בכסף שלו שחקן אחר, אבל לצערי שנינו
יודעים שזה לא עומד לקרות.
1. יכול להיות שאי ההחתמה של רפי דהן פינתה כסף. כשאני ביררתי, וכן זה היה כשנראה היה שרפי דהן סגור כאן, התקציב לזר החמישי היה בסביבות ה80 אלף דולר.
מצד שני, הבנתי שרוצים להביא את גל הראל, מניח שנצטרך לשלם דמי השבחה, ומשכורת, ככה שאולי גם זה ישפיע על התקציב של הזר החמישי.

2.shovalb9, הסיבה שסוארס לא עזב הייתה בגלל שאלונה לא מוכנה לשחרר אותו בהפסד. היא דורשת עבורו 500 אלף דולר.
אני אגיד לך יותר מזה, אם אתה קובע את תג המחיר שלו על 50 או 100 אלף דולר הוא תוך מספר ימים נקנה על ידי קבוצה אחרת. אם אתה מציע לו להתיר את החוזה, תוך שעה הוא כבר לא כאן, כי יש לו הצעות מקבוצות אחרות. ככה שבכל הנוגע לסוארס, אפשר בהחלט לשחרר אותו מבלי לשלם לו משכורות או פיצוים.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

סוארס לא היה רע בקישור. לסוארס היו תקופות לא טובות מהבחינה האישית-משפחתית וזה השפיע עליו ישירות במשרד.

שהוא היה מפוקס - הוא הזר הכי טוב שהיה פה בעשור האחרון, בעצם מאז ימי יזרסקי ושות'. גם בשנתיים האחרונות החלשות שלו הוא החזיק אותנו מעל המים.

שהוא שיחק בלם - הוא היה רע. בעונה האחרונה זה קרה בהפסד 2-1 לסכנין בתחילת הפלייאוף, בעונות קודמות כל פעם זה היה נגמר לא טוב עם טעויות ופנדלים שהוא היה עושה.

במצב הנוכחי, שהוא נשאר, ולפי מה שהבנתי גם המשפחה שלו מגיעה לארץ, הוא צריך לחזור להיות הבאנקר בקישור האחורי.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

הבעיה היא שקישור של סוארז - דג'אני הוא לא מספיק דומיננטי. יש חור בין הקישור להתקפה מכיוון ששניהם באים ממש למטה. אז הפיתרון פה הוא או לשחק 451 ואז יש לך מקום לשחקן קישור מתחת לחלוץ, או להחתים קשר אחורי דומיננטי שידע להחזיק את האמצע ביחד עם דג'אני ואז ניתן יהיה גם לשחק 4-4-2

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

לשחק 4-4-2 ניתן רק ששני שחקני הקישור באמצע (לא האגפים) מספקים מספרים של 5 שערים ו5 בישולים לכל אחד משני שחקני האמצע, מכיוון שסוארז מסוגל אולי לתת 2 שערים עצמיים אז 4-4-2 לא ניתן לשחק.
4-5-1 אולי אופציה שצריך לבדוק...כרגע נראה שאלישע נעול על שיטה שנתקשה להגיע איתה להזדמנויות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סוארס לא בלם נקודה.
שסוארס משחק בקישור ושהוא בלי בעיות עם המשפחה הוא הקשר האחורי הטוב בארץ נקודה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

sumsum כתב:לשחק 4-4-2 ניתן רק ששני שחקני הקישור באמצע (לא האגפים) מספקים מספרים של 5 שערים ו5 בישולים לכל אחד משני שחקני האמצע, מכיוון שסוארז מסוגל אולי לתת 2 שערים עצמיים אז 4-4-2 לא ניתן לשחק.
4-5-1 אולי אופציה שצריך לבדוק...כרגע נראה שאלישע נעול על שיטה שנתקשה להגיע איתה להזדמנויות.
דווקא נגד רמת השרון שיחקנו סוג של 4-5-1.
אגב, לא מציק לכם שלא מחפשים שחקן זר התקפי למרכז המגרש?
גל אראל שחקן לא רע אבל מבחינתי אין הרבה הבדל בינו לבין סוארס במרכז הקישור. שניהם אפורים יחסית
ומוגבלים מבחינה התקפית.
אם לוקחים בחשבון את השכר של אראל ואת דמי ההשבחה הגבוהים, אז לא עדיף כבר להביא זר שישדרג את האמצע?

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
גל אראל שחקן לא רע אבל מבחינתי אין הרבה הבדל בינו לבין סוארס במרכז הקישור. שניהם אפורים יחסית
ומוגבלים מבחינה התקפית.
אם לוקחים בחשבון את השכר של אראל ואת דמי ההשבחה הגבוהים, אז לא עדיף כבר להביא זר שישדרג את האמצע?
השדרוג של האמצע זה היה המשבצת של קובי דג'אני. אני לא חושב שאנחנו בסגל הזה נשחק 4-3-3.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
ומוגבלים מבחינה התקפית.
אתה שובל ואני צריכים לאמן את באר שבע במקום אלישע :twisted:
אני בטוח שתהיה לנו פה קבוצה איכותית אם זה יקרה ;)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה