סיום המשחק : לך פוזנן 0 הפועל באר שבע 2

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: סיום המשחק : לך פוזנן 0 הפועל באר שבע 2

שליחה על ידי yakar »

הבעיה העיקרית שלי מ451 היא שאנחנו הורגים את גבאי ככה. גבאי צריך לשחק חלוץ חוד . לא שחקן אגף.
כל המשחקים הטובים של גבאי היו בתור חלוץ חוד. הוא מהיר ויודע לפתוח בצורה לא רעה.

יכול לבוא בחשבון לשים את ברדה מתחת לחלוץ - אבל אז יש בעיה של קישור הגנתי מידיי , הפערים בין החוליה ההתקפית לקישור יהיו גדולים מידיי, וזה מיותר לגרום לברדה לרדת עד לקו האמצע

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

אם שמת לב במיוחד במשחק מול רמת השרון, אלישע משחק בשיטה כזו שכל שחקני ההתקפה יכולים לשחק בכל עמדה.
למשל ראית פעם אחת את בוזגלו בימין פעם בשמאל, גם גם גבאי נאסר וברדה.
עשו כל הזמן רוטציה ביניהם!
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
השדרוג של האמצע זה היה המשבצת של קובי דג'אני. אני לא חושב שאנחנו בסגל הזה נשחק 4-3-3.
על שיטות משחק אפשר לשרוף פה עוד הרבה עמודים. הבעיה העיקרית שלי בסגל היא שכמעט בכל הרכב
חסרה יצירתיות במרכז המגרש. מרכז שדה שבנוי מדג'אני ואראל\סוארס יוצר סוג של פקק במרכז המגרש
וזה מאוד מקשה לפתח התקפות. זאת הייתה אחת הבעיות גם בעונה שעברה.
לא אומר שחייבים פה איזה שחקן על למרכז המגרש, אבל לפחות אחד כזה שיודע למסור, לייצר מצבים ולאיים
מרחוק על השער, אחרת נשחק קצת יותר מידיי לרוחב (למרות שדג'אני הוא אכן שדרוג) וזה חבל.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

sumsum כתב:לשחק 4-4-2 ניתן רק ששני שחקני הקישור באמצע (לא האגפים) מספקים מספרים של 5 שערים ו5 בישולים לכל אחד משני שחקני האמצע, מכיוון שסוארז מסוגל אולי לתת 2 שערים עצמיים אז 4-4-2 לא ניתן לשחק.
4-5-1 אולי אופציה שצריך לבדוק...כרגע נראה שאלישע נעול על שיטה שנתקשה להגיע איתה להזדמנויות.
אפשר לשחק גם 4-5-1 וגם 4-4-2
הכל תלוי במה אלישע ירצה מהשחקנים
אפשר לשחק 4-4-2 וזה גם הטקטיקה שאלישע יבנה עליה(ראה מכבי חיפה עונת האליפות האחרונה)
כאשר משחקים 4-4-2 עם 2 קשרים אחורים(אחד גרזן, אחד מנהל משחק מאחור) יש חור בין הקישור להתקפה, ודבר זה יכול להיפטר על ידי:
1. בוז'י מצד ימין יעשה תנועה לכיוון המרכז וינהל את ההתקפה משם(כמו סגנון מליקסון בזמנו)
2. ברדה בא לקבל את הכדור עם הגב, ותמיד כשעשה זאת(כל משחקי האימון) סחט עבירה/שחרר מסירה חכמה קדימה-תרגיל זה אפקטיבי כי הבלם נמשך עם ברדה,ושחקן כמו גבאי/סויסה שיעשה תנועה לשם+חוכמת משחק של בוזגלו/דג'אני/ברדה תמצא את גבאי/סויסה/שחקן אחר שיעשה תנועה לשטח פתוח ימצא את עצמו פנוי לאחד על אחד מול השוער(אם זה גבאי/סויסה) ואחד על אחד מול מגן/בלם(אם זה אחד הכנפים)

*נגד רמת השרון לא שיחקנו בשיטת משחק ברורה-לא 4-4-2, 4-5-1 זה היה משהו מעוות כדי לבדוק כושר של שחקנים
*דר, עם כל הכבוד, הכי קל זה להגיד דברים ולהציג אותם על הנייר-זה קשה מאוד להעביר את זה לשחקנים ולראות דברים חי ולקחת החלטות לגביהם, זה לא כמו המנג'ר שאפשר לעצור, לשתות כוס מים ואז להעביר שחקן מפה לשם, וגם הרבה מהשחקנים לא יודעים את הדברים ה"בסיסיים" שאני ואתה אומרים פה, ככה שלהעביר את זה להם,ולגרום להם להיות עם ביטחון+מצב רוח טוב-זה להיות מאמן טוב(וכמובן עוד אלף ואחד דברים,כמו יחסים עם התקשורת,קהל,בעלים, והמון דברים שגם אנחנו לא יודעים)
*ידידאל, אני מסכים איתך לחלוטין בקטע הזה, עם כל הכבוד לבוזגלו, ההבדל מהשנה הזאתי לשעברה הוא דג'אני
כל האוסיאקוים והננאד קיסוים שדרכו פה, ותפקידם היה קשר אחורי-מנהל משחק, הם לא עשו את זה כמו שצריך, הם לא באו לקבל כל כדור כמו שדג'אני עושה, הם לא חיפו על ההגנה עד כדי יצירת 3 אחורית, לא באו קרוב לקשר השני כשעושים עליו לחץ-שחקנים בינונים, דג'אני לעומת זאת שחקן הרבה יותר חכם ולמרות שצויר כגרזן שהוא, הוא גם מחלק מסירות מעולה, אם זה אחורה,לצדדים, והכי חשוב לעומק!
*Yakar-מסכים לחלוטין,דובב לא כנף חלוץ רחבה אמיתי(אני גם בטוח לחלוטין שרמת השרון זה משחק ללא קשר לטקטיקה ולמיקום השחקנים ככה שאין מקום לדאיגה-עוואד תופקד כקשר אמצע)
*שמעון, אם תוזיז כל שחקן שמאלה, זה 4-4-2 קלאסי, רק ששמת את סוארס בלם וקשר זר לרכש
אני חושב שאנחנו נהיה בבעיה כאשר דג'אני יפצע/יורחק, זה השחקן המפתח שלנו, כי כרגע, אף אחד מהקשרים האחרים שלנו, לא יכולים לתפקד בעמדה שלו(ז'ינו עם כל הכבוד לא מנהל משחק)-צריך קשר זר איכותי על העמדה שלו בול
בלם ישראלי מחליף כמו גל אראל(תלוי,כי מדובר בקשר שעשה הסטה רק בעונה האחרונה) או בן שבת, כאשר מרקוביץ פותח לצד פאויביץ
נערך לאחרונה על ידי shovalb9 ב 20 יולי 2013, 21:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

---------אג'ידה
דוידזאדה, סוארס, פאיוביץ', אילוז
----------דג'אני
-----נסאר--------זר
גבאי-------ברדה------בוזגלו

ככה לדעתי אלישע מתכנן לשחק, כשהשחקן שאמור להצטרף יהיה בעל אופי אגרסיבי יותר מנסאר כדי לא להכביד על דג'אני בקטע ההגנתי. אבל גם נסאר יעשה הגנה כמובן. 4-5-1 או 4-3-3 תקראו לזה איך שאתם רוצים.

מידיי פעם נסאר ילך שמאלה וגבאי יצטרף לברדה בחוד. תלוי איך מתפתח המשחק.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני מקווה שיצרפו את עשהאל בן שבת ועוד בלם זר במקום מרקוביץ' ואם הם יצרפו את גל אראל אני לא אבכה, והשחקן האחרון שבאמת נצטרך זה עוד שחקן התקפה, ואז הפזל יהיה באמת שלם בריא מאוזן וטוב.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

דר אדום בנשמה כתב:אני מקווה שיצרפו את עשהאל בן שבת ועוד בלם זר במקום מרקוביץ' ואם הם יצרפו את גל אראל אני לא אבכה, והשחקן האחרון שבאמת נצטרך זה עוד שחקן התקפה, ואז הפזל יהיה באמת שלם בריא מאוזן וטוב.
אני לא חושב שצריך בלם זר במקום מרקוביץ:
אנחנו כבר ב20 ליולי, חודש גג זה לא מספיק בשביל ציוות טוב בין בלמים, מה שכן מרקוביץ שיחק הרבה לצד פאיוביץ,הם גם חברים טובים ומרקוביץ ליווה את פאויביץ מאז שהגיע למועדון, המבנה גוף שלהם תואם אחד את השני(פאויביץ טכני ומהיר,מרקוביץ עם חוכמת משחק וגבוה), חולקים את אותה שפה, נצטרך לשלם הרבה כדי לשחרר את מרקוביץ

אני לא חושב שצריך לשחרר את סוארס(לאלה שכתבו מקודם), הוא אחד הקשרים האחורים הטובים שלנו בזמן האחרון, וכמובן שעכשיו כשהמשפחה שלו בארץ והוא במצב רוח טוב, אנחנו גם נראה את זה על המגרש ..

צריך קשר זר שיהיה בסגנון כמו דג'אני, ובלם ישראלי מחליף

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

יש לי בעיה עם הרצון של אלישע להביא קשר הגנתי אגרסיבי למרכז המגרש.
אם הוא רוצה שחקן כזה - יש לנו את השחקן הכי טוב בארץ בעמדה הזאת - סוארז.
אם כבר מה שחסר הוא קשר 50-50 שיודע להתחיל התקפות בצורה טובה. דגאני לבד לא מצליח להתחיל את ההתקפות , יש בור גדול מידיי בין ההתקפה לקישור. לכן, גל הראל לא יהיה פתרון לעמדה - אני גם לא רואה ישראלי פנוי שכן מתאים לעמדה (מלבד אולי דהן שכבר לא יבוא) . מה שנשאר הוא להביא זר 50-50 איכותי באמת.

לגבי ההגנה- נוכל להסתדר עם סוארז פאיוביץ ומרקוביץ ( 3 בלמים זרים חח) , ואז אפשר להביא בלם ישראלי מחליף לסגל שיתן לנו אופציות אם נצטרך לחזק את האמצע בסוארז.

וזהו. לא צריך יותר . קשר 50/50 איכותי ובלם מחליף ישראלי. מעבר לזה יהיה מיותר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

יודעים מה אתם צודקים, אבל הייתי מוסיף עוד שחקן התקפה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

yakar כתב:יש לי בעיה עם הרצון של אלישע להביא קשר הגנתי אגרסיבי למרכז המגרש.
אם הוא רוצה שחקן כזה - יש לנו את השחקן הכי טוב בארץ בעמדה הזאת - סוארז.
אם כבר מה שחסר הוא קשר 50-50 שיודע להתחיל התקפות בצורה טובה. דגאני לבד לא מצליח להתחיל את ההתקפות , יש בור גדול מידיי בין ההתקפה לקישור. לכן, גל הראל לא יהיה פתרון לעמדה - אני גם לא רואה ישראלי פנוי שכן מתאים לעמדה (מלבד אולי דהן שכבר לא יבוא) . מה שנשאר הוא להביא זר 50-50 איכותי באמת.

לגבי ההגנה- נוכל להסתדר עם סוארז פאיוביץ ומרקוביץ ( 3 בלמים זרים חח) , ואז אפשר להביא בלם ישראלי מחליף לסגל שיתן לנו אופציות אם נצטרך לחזק את האמצע בסוארז.

וזהו. לא צריך יותר . קשר 50/50 איכותי ובלם מחליף ישראלי. מעבר לזה יהיה מיותר.
דג'אני מצליח מצוין לנהל את ההתקפות ובמיוחד להתחיל את ההתקפות, אבל מה שכן צריך מחליף אליו ובגלל שאין ישראלים נוספים שעושים את התפקיד כמוהו-זר ובלם ישראלי לחזק את ההגנה(סוארס לא בלם)

*דר-במקום מי?

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אתה לא תביא זר להיות מחליף בעמדת הקישור האחורי..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: אם לוקחים בחשבון את השכר של אראל ואת דמי ההשבחה הגבוהים, אז לא עדיף כבר להביא זר שישדרג את האמצע?
אלישע הוא מאמן מאוד מקובע בדעה שלו. הוא החליט שהוא מביא קשר ישראלי לאמצע, אז הוא יביא קשר ישראלי לאמצע. רפי דהן נפל? גל אראל יגיע. גל אראל לא יגיע? רביד גזל יחזור להיות אופציה.

זאת הסיבה שאמרתי שאם זה היה תלוי בי, הייתי מגיע להסדר עם סוארס (לא דורש עבורו כסף ובתמורה הוא מוותר על החוזה שלו) כדי לפנות כסף לזר אחד איכותי למרכז הקישור.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

למה לא לנסות להביא את קובי מויאל?

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אם זכרוני איננו מטעה אותי פנו אליו בהתחלה ואמר שלא רוצה לבוא לכאן

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

yakar כתב:למה לא לנסות להביא את קובי מויאל?
כי הוא לא כזה שדרוג.

שלח תגובה