סיכום המשחק מול ראשל"צ

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: סיכום המשחק מול ראשל"צ

שליחה על ידי shovalb9 »

yossi כתב:בס״ד
טעות של אלישע להציב את נאסר כפליימקר במרכז המגרש.
נאסר ומזמוז כדור זה שם נרדף, שחקן באמצע אמור לשחק מהר יותר עם פסים מהירים מה שלא אופייני כלל לנאסר.
משחקן מרכז מגרש אני מצפה לחוכמת משחק טובה יותר משל שאר השחקנים, עוד דבר שאין לנאסר ברמה הדרושה.

הנעת הכדור ועמידת הקבוצה הייתה נראית טוב יותר מאשר המשחק באשדוד, אך עדיין יש בעיה ביצירת המצבים והנעת הכדור בשטח היריבה.
אני עדיין חושב שעדיף לשחק עם שני חלוצים שאחד מהם אחורי יותר, גם סוויסה וגם גבאי באים פחות טוב לידי ביטוי באגף.

דר, אם לא הייתי היום במשחק הייתי חושב שראשל״צ הגיעו כמה וכמה פעמים לתוך הרחבה מה שכמובן לא קרה.
האמצע היה רחוק מלהיות פרוץ, שני ההזדמנויות של ראשל״צ נבעו מבעיטה מרחוק ומכדור נייח שכיסוי גרוע של אילוז (?) אפשר לשחקן שלהם להיות חופשי מול בן חמו (שהגיב נהדר).
את המעט שהיה לפאיוביץ׳ וסוארז לעשות, הם עשו בצורה טובה.

אילוז נראה פשוט רע. לא קיים התקפית וטעה לא פעם בהגנה.
ביטון הוסיף מהירות, נוכחות באגף וכמובן הפריצה שלו על הקו שהסתיימה בהגבהה נהדרת לראש של ברדה.
הוא פשוט בכושר טוב יותר מאילוז ואני מצפה לראות את אלישע נותן לו את החולצה מול בית״ר.
היו 3 מצבים לרשלצ, מ2 מהם אילוז היה האשם הישיר, במצב ה3 אשמתו של סוארס שלא חיפה על פאיוביץ כראוי
אבל לקחת דברים בעירבון, היינו יכולים לשלוט במשחק יותר לולא האגרסיביות הדוחה של לחמן :כרטיס אדום:

אני מסכים איתך שצריך לשחק עם 2 חלוצים,ואחד מהם בא לקבל את הכדור כאשר השני עושה תנועה קדימה

דבר אחד חייבים להגיד על גבאי, מהמשחק נגד נתניה, אני לא יודע אם זה סטוראידים או משהו, אבל התחיל להפציץ מרחוק(נתניה,נתניה שוב בהכנה, והיום)

נאסר לא טוב באמצע,אלישע ניסה אותו שנה שעברה בימין, עכשיו באמצע, המיקום שלו זה בשמאל(כנראה ניסוי כלים) שם הוא בא הכי טוב עם דוידזאדה,וגבאי חלוץ שמאלי ככה הבעיטות שלו יבואו לידי ביטוי(גם סויסה) : גול :
ברדה חלוץ ימיני/מרכזי שם השילוב בינו לבין בוזגלו יבוא לידי ביטוי(אחוקים),מה גם יעזור לו בסגנון המשחק/ההוראות של אלישע כלפיו
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

gate5 כתב:
חחח נו והם מביאים בלמים חדשים ומה ? לא יחתכו להם את ההגנה ? אין קבוצה מושלמת ובטח לא בליגת העל.
בליגת העל שלנו זאת הרמה.. גם את מכבי תל אביב הגדולה קבוצות חותכות את ההגנה אז מה זה אומר ?

ס-ב-ל-נ-ו-ת !
מכבי תל אביב מסתדרת עם קבוצות בליגת העל ויש לה את ההגנה הכי טובה כולל למכבי חיפה, אז מה שאתה אומר שההגנה שלנו מתאימה לליגה הלאומית בעצם?
מאוד חכם לקחת את ברצלונה שמשחקת מול קבוצות ברמה מצוינת ולטעון שבגלל שקבוצות אחרות מביכות את ההגנה שלה אז זה אומר שכל הקבוצות ככה...
סוארס לא היה טוב אתמול ואני לא אומר את זה סתם...
3 פעמים מוטי מלכה הגיע לרחבה ורק בגלל שהוא מקבל החלטות באופן גרוע לא היה כלום לקובצה, חלוץ חוד נורמלי עושה מזה מטעמים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

דר אדום בנשמה כתב:מכבי תל אביב מסתדרת עם קבוצות בליגת העל ויש לה את ההגנה הכי טובה כולל למכבי חיפה, אז מה שאתה אומר שההגנה שלנו מתאימה לליגה הלאומית בעצם?
מאוד חכם לקחת את ברצלונה שמשחקת מול קבוצות ברמה מצוינת ולטעון שבגלל שקבוצות אחרות מביכות את ההגנה שלה אז זה אומר שכל הקבוצות ככה...
סוארס לא היה טוב אתמול ואני לא אומר את זה סתם...
3 פעמים מוטי מלכה הגיע לרחבה ורק בגלל שהוא מקבל החלטות באופן גרוע לא היה כלום לקובצה, חלוץ חוד נורמלי עושה מזה מטעמים...
אילוז מגן טוב מיואב זיו, דוידאזה טוב מייני מהסיבה הפשוטה שייני לא מגן, קרלוס איטי וגמלוני ואפילו לא חזק כדי לחפות זאת מסוארס,פאיוביץ חלש ברמה מטיבי
הבעיה שלנו(עד אלישע) שלא מספיק שההגנה הייתה גרועה,הקישור לא היה מחפה וזה אחד הדברים שנפתרו ישר כשאלישע הגיע, הבעיה אבל שהקישור הפסיק לתמוך בהתקפה, לכן סיימנו במקום טוב בהגנה, אך במקום זוועתי מבחינת ההתקפה(אחד הסיבות).
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

יצאתי מאוכזב מאיך שהקבוצה עמדה במגרש ומהצבת השחקנים של אלישע.
נאסר לא יכול לשחק בחיים בתור קשר באמצע והתפקיד שמתאים לו זה שחקן אגף.
גבאי לעומתו הוא לא שחקן אגף והוא שישחק בתור חלוץ או שישב בספסל.
ברדה לא יכול לשחק כחלוץ 9 בודד, זה תפקיד שאף פעם לא התאים לו. הוא צריך לשחק ביחד עם חלוץ נוסף.
בוזגלו תקוע יותר מדיי באגף ונוגע מעט מאוד בכדור. שחקן ברמה שלו צריך להיות חופשי יותר (בסגנון של מליקסון) ולבוא יותר לקבל את הכדור.

אני יודע שמדובר רק במשחק אימון, אבל אני חושב שבשלב הזה אנחנו נמצאים שבועיים לפני פתיחת העונה, המאמן אמור לתרגל כבר את השיטה ואת ההרכב שהוא מתכוון לרוץ איתו, לפחות בתחילת העונה.
אני מקווה מאוד שהוא ילמד מהטעויות, כי אם הוא יעלה ככה במשחקי הליגה אנחנו לא נהנה בכלל העונה.

נ.ב.
לא מבין מה כולם מתלהבים מהמשחק של דוידזאדה, משחק פושר מאוד לדעתי.
בן ביטון חייב לפתוח בהרכב בשלב זה במקום אילוז, למרות שעדיין צריך לבחון איך משחק ההגנה שלו.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

דג'אני היה מס' 1 על המגרש אתמול.
הזכיר לי בשקט ובקלאסה את הכינוי שלי, כדורים סרגל מנווט את המשחק נכון ושולט בקצב . תמיד כשהוא מקבל כדור הוא עם ראש מורם וגם עבודת ההגנה שלו מעולה, להבדיל מרוב שחקני הקבוצה הוא באמת מחלץ כדורים ולא עושה רוח .
גל אראל- פושר , עדיין לא נחרוץ את גורלו. מבחינת הנעת כדור הוא עולה על סוארס ב100 דרגות אבל הגנתית הוא פרווה , יותר עושה רוח מאשר באמת מחלץ כדורים .
בן ביטון - לא ראיתי הרמה כזאת תוך כדי תנועה בוסרמיל אולי 15 שנה.
ברדה- קבלת החלטות לא טובה אבל מבחינת כשרון ונתונים פיזיים הוא גדול בכמה מידות על הבלמים בדרג הזה (ראשון וכו)
בוזגלו- כשרון בשפע , תכלתיות? נצטרך לראות .המון דריבלים סתמיים ללא תכלית , אולי זה קשור לחלודה שיש לו. והבעיה הכי גדולה שלי איתו זה שהוא לא חוזר עם המגן.
גבאי- הפתעה לטובה, המון תנועה שורף המון שטחים , אני אף פעם לא החזקתי ממנו אבל התנועה שלו היא בית ספר לחלוצים וקיצוניים לאיך עושים תנועה ופותחים הגנה.

הכי הורגש - אין טביעת יד של מאמן אין התקפה מסודרת ההנעת כדור אצלו היא לשם הנעה ולא לשם התקפה.
הרבה היה מבוסס על מהלכים אישיים .

נ.ב
אביתר טוב מיואב זיו? חחחחחח איזה בדיחות חמודי .

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

pirlo21 כתב:דג'אני היה מס' 1 על המגרש אתמול.
הזכיר לי בשקט ובקלאסה את הכינוי שלי, כדורים סרגל מנווט את המשחק נכון ושולט בקצב . תמיד כשהוא מקבל כדור הוא עם ראש מורם וגם עבודת ההגנה שלו מעולה, להבדיל מרוב שחקני הקבוצה הוא באמת מחלץ כדורים ולא עושה רוח .
גל אראל- פושר , עדיין לא נחרוץ את גורלו. מבחינת הנעת כדור הוא עולה על סוארס ב100 דרגות אבל הגנתית הוא פרווה , יותר עושה רוח מאשר באמת מחלץ כדורים .
בן ביטון - לא ראיתי הרמה כזאת תוך כדי תנועה בוסרמיל אולי 15 שנה.
ברדה- קבלת החלטות לא טובה אבל מבחינת כשרון ונתונים פיזיים הוא גדול בכמה מידות על הבלמים בדרג הזה (ראשון וכו)
בוזגלו- כשרון בשפע , תכלתיות? נצטרך לראות .המון דריבלים סתמיים ללא תכלית , אולי זה קשור לחלודה שיש לו. והבעיה הכי גדולה שלי איתו זה שהוא לא חוזר עם המגן.
גבאי- הפתעה לטובה, המון תנועה שורף המון שטחים , אני אף פעם לא החזקתי ממנו אבל התנועה שלו היא בית ספר לחלוצים וקיצוניים לאיך עושים תנועה ופותחים הגנה.

הכי הורגש - אין טביעת יד של מאמן אין התקפה מסודרת ההנעת כדור אצלו היא לשם הנעה ולא לשם התקפה.
הרבה היה מבוסס על מהלכים אישיים .

נ.ב
אביתר טוב מיואב זיו? חחחחחח איזה בדיחות חמודי .
בתור אחד שראה את המשחק מהבית לצערי , אני יכול להגיד לך שראו במדויק את העבודה של אראל
עבודה הגנתית מצוינת , ירד הרבה פעמים להגנה ושיחק כמו בלם שלישי.
ברגע שיהיה תיאום בין ברדה ובוזגלו(רואים ניצוצות של תיאום בינהם) , זה יהיה הנאה לעיניים והנאה לקהל שלנו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גל אראל מבצע עבודה מצוינת מבחינה הגנתית.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

מי שלא שם לב,2 הגולים של הקבוצה התחילו דרך פיראס עוואד.
בגול הראשון הוא הוציא כדור מהיר אחרי פאול לגבאי ובגול השני שלח יפה את ביטון שהרים לברדה.
יש לו נגיעות יפות בכדור,הוא חייב קצת יותר ביטחון במשחק שלו אנחנו יכולים להרוויח שחקן מעולה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

פיראס שחקן לא רע, אבל קצת שכונתי. המעורבות שלו מוכיחה מה חשיבותו של שחקן אמצע משמעותי.
אני חושב שלא משנה אם משחקים עם חלוץ בודד או עם שני חלוצים, מה שחשוב זה איך ממקמים את השחקנים
על המגרש. במערך ששיחקנו בו אתמול, עם 3 קשרים באמצע, שחקני האגף חייבים להיות הרבה יותר קרובים
לחלוץ. יותר מידיי התקפות שלנו מתנהלות עם שחקן וחצי בחלק הקדמי וקשה מאוד ליצור מצבים בצורה הזאת.
הקבוצה קצת סטטית ומקובעת והייתי רוצה לראות שחקנים שעושים יותר תנועה, יוצאים קצת מהתבנית ומצטרפים
יותר להתקפה, בטח מול קבוצה שבאה במטרה מוצהרת לא לספוג.
ושוב למרות הכל, צריך לזכור שמדובר במשחק אימון והשחקנים שומרים את הרגליים לליגה.

שלח תגובה