אבו-רקייק סיים את תפקידו בהפועל באר-שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אבו-רקייק סיים את תפקידו בהפועל באר-שבע

שליחה על ידי ForeverRed »

מאמן הנוער סירב לקבל את החלטתו של מוטי איווניר לבחון שוב את הדר ברד, בנו של מאיר ברד. גם עוזרו מוטי דהאן לא ימשיך.

https://eyoya.co.il/Articles/3900.html" onclick="window.open(this.href);return false;

מה קורה שם בנוער ?? :בהלם:

סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: אבו-רקייק סיים את תפקידו בהפועל באר-שבע

שליחה על ידי red ultras »

ForeverRed כתב:מאמן הנוער סירב לקבל את החלטתו של מוטי איווניר לבחון שוב את הדר ברד, בנו של מאיר ברד. גם עוזרו מוטי דהאן לא ימשיך.

https://eyoya.co.il/Articles/3900.html" onclick="window.open(this.href);return false;

מה קורה שם בנוער ?? :בהלם:
השכונה חוגגת...
איך יתכן שאדם שלפני מספר שבועות חתם והמועדון הילל אותו שהוא איש מקצוע מעולה מסיים ככ מהר את תפקידו

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אם אבו רקייק לא ראה את הכישרון שיש להדר ברד , הוא לא מאמן גדול
והוא בטח לא מאמן עם תביעת עין.
אף פעם לא אהבתי את איברהים , ואף פעם לא החזקתי ממנו לא הפסד גדול.

סמל אישי של משתמש
red ultras

גיא חניה כתב:אם אבו רקייק לא ראה את הכישרון שיש להדר ברד , הוא לא מאמן גדול
והוא בטח לא מאמן עם תביעת עין.
אף פעם לא אהבתי את איברהים , ואף פעם לא החזקתי ממנו לא הפסד גדול.
זה לא משנה בכלל, אין לי שמץ של מושג לגביי הנער.
אבל זה קצת מוגזם שמאמן מסרב לבחון שחקן ובעקבות כך מסיים את תפקידו. זה הזוי על אחת כמה וכמה כשמדובר בקבוצות נערים.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

גיא חניה, מעניין שאתה אומר את מה שאתה אומר, הרי הדר ברד נבחן בכל כך הרבה קבוצות ולא חטפו אותו, ולדעתי עד כמה שאני יודע הצוות המקצועי רוצה להצליח, גם ככה הסגל חלש מקצועית,אז יש את מוטי איווניר שנתן יד לניפוי שלו מהמבחנים, מה השתנה בתקופה הזו מאז שנופה (לפני כחודש) ועד שברד נבחן במספר קבוצות ולא לקחו אותו ועד הרגע ש'חייב להחזיר אותו לסגל-כשרון גדול'?
מוזר? אבל אתה מפקפק באנשי מקצוע כאילו אתה עם הפרו.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

red ultras כתב:
השכונה חוגגת...
איך יתכן שאדם שלפני מספר שבועות חתם והמועדון הילל אותו שהוא איש מקצוע מעולה מסיים ככ מהר את תפקידו
מה קשור שכונה מה ? מה ?
ואם איווניר ( שאתה מסכים איתי שיש לו קצת יותר קבלות מאבו רקייק, כן? ) ראה משהו בשחקן שאבו רקייק לא? ובכללי הם לא הסתדרו אז מה קשור שכונה?
תפסיק לקחת כל נושא שקשור בהנהלה בצורה שלילית..אצלי בכל אופן ואני מאמין אצל עוד כמה..דברים שלילים שאתה כותב בקשר להנהלה כבר נשמע לא אמין ועם אמון אינטרס.

אז חאלס כבר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red ultras כתב:
זה לא משנה בכלל, אין לי שמץ של מושג לגביי הנער.
אבל זה קצת מוגזם שמאמן מסרב לבחון שחקן ובעקבות כך מסיים את תפקידו. זה הזוי על אחת כמה וכמה כשמדובר בקבוצות נערים.
אני רק יכול להניח שהסיפור עם ברד היה בגדר הקש ששבר.., כנראה שהיו לא מעט חילוקי דעות ולא היה מנוס מהצעד הזה.
בכל מקרה, חבל מאוד שלפני פתיחת עונה מתעסקים בכל מיני סיפורים שלא מכבדים את המועדון, ולא בפעם הראשונה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בדיחה מה שקורה במועדון הזה.
מעניין מי יחליף את אבו רקייק. משום מה יש לי תחושה שזה יהיה חבר קרוב של מוטי איווניר. הלוואי ואתבדה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

sumsum כתב:גיא חניה, מעניין שאתה אומר את מה שאתה אומר, הרי הדר ברד נבחן בכל כך הרבה קבוצות ולא חטפו אותו, ולדעתי עד כמה שאני יודע הצוות המקצועי רוצה להצליח, גם ככה הסגל חלש מקצועית,אז יש את מוטי איווניר שנתן יד לניפוי שלו מהמבחנים, מה השתנה בתקופה הזו מאז שנופה (לפני כחודש) ועד שברד נבחן במספר קבוצות ולא לקחו אותו ועד הרגע ש'חייב להחזיר אותו לסגל-כשרון גדול'?
מוזר? אבל אתה מפקפק באנשי מקצוע כאילו אתה עם הפרו.
בתור אחד שמכיר את הדר ברד אישית כמה שנים , אני יכול להגיד לך שהוא כישרון גדול.
לפני שאתה מלכלך עליו , הדר שיחק בנוער של הפועל ת"א והיה שחקן טוב שמה , ומאוד רצו שהוא ישאר אבל מאיר אבא שלו רצה שהוא ישחק בהפועל ב"ש.
אני לא מזלזל באיברהים , פשוט לא מחבב אותו אני זוכר אותו עוד מהתקופה של 'מלך השכונה' והוא לא זכור לי לטובה.
ואני בטוח במאה אחוז שאלונה לא תפטר מאמן נוער בגלל שחקן נוער אחד , אני בטוח שיש דברים שקרו מאחורי הקלעים שלא אני , ולא אתה יודעים.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

זה קל, זה מתחיל בשחקן אחד, אחר כך בשני, ואז אתה מוקף בשחקנים שאתה בכלל לא רוצה- זו התערבות בוטה בעבודת מאמן + מנהל מקצועי החליטו בזמנו לנפות אותו-מקצועית, ולא על רקע אישי.

סמל אישי של משתמש
red ultras

gate5 כתב:
מה קשור שכונה מה ? מה ?
ואם איווניר ( שאתה מסכים איתי שיש לו קצת יותר קבלות מאבו רקייק, כן? ) ראה משהו בשחקן שאבו רקייק לא? ובכללי הם לא הסתדרו אז מה קשור שכונה?
תפסיק לקחת כל נושא שקשור בהנהלה בצורה שלילית..אצלי בכל אופן ואני מאמין אצל עוד כמה..דברים שלילים שאתה כותב בקשר להנהלה כבר נשמע לא אמין ועם אמון אינטרס.

אז חאלס כבר
מה אתה מדבר שטויות אתה מכיר אותי בכלל?
אין לי שום אינטרס ושום קשר לאף אחד בקבוצה...
לא לשום שחקן ולא למאמן ולא לאף אחד.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

תפקידו של המנהל המקצועי הוא לבחור את השחקנים . כמובן שעדיף שזה יהיה ביחד עם המאמן.
זה כמו שקרוייף יבחר שחקן למכבי והמאמן לא יסכים לנסות אותו , אין פה התערבות מקצועית בתפקידו של המאמן .
יש מישהו מעליו שאמור לבחור את הסגל - תפקידו של המאמן הוא רק לאמן (אפשר גם לתת עצות כמובן)

לכן , כנראה שאבו רקייק לא הבין ממש את תפקידו במערך, ואין מנוס מהפסקת עבודתו ( נפוצו ידיעות שהוא לא היה מעוניין להמשיך כי התערבו לו בבחירות המקצועיות)

סמל אישי של משתמש
red ultras

yakar כתב:תפקידו של המנהל המקצועי הוא לבחור את השחקנים . כמובן שעדיף שזה יהיה ביחד עם המאמן.
זה כמו שקרוייף יבחר שחקן למכבי והמאמן לא יסכים לנסות אותו , אין פה התערבות מקצועית בתפקידו של המאמן .
יש מישהו מעליו שאמור לבחור את הסגל - תפקידו של המאמן הוא רק לאמן (אפשר גם לתת עצות כמובן)

לכן , כנראה שאבו רקייק לא הבין ממש את תפקידו במערך, ואין מנוס מהפסקת עבודתו ( נפוצו ידיעות שהוא לא היה מעוניין להמשיך כי התערבו לו בבחירות המקצועיות)
אין שום בעיה אבל תסכים איתי שלא מדובר כאן על מסי או אינייסטה. הייתי מצפה שהמנהל המקצועי ייתן קצת יותר גב למאמן שלו. ושוב, אני לא מכיר את השחקן - אין לי מושג אפילו באיזו עמדה הוא משחק. אבל אם אני מנהל מקצועי ואני מנחית למאמן שלי שחקן, והוא חושב מכל סיבה שלא תהיה שהשחקן לא ברמה מספקת אני נותן גב למאמן שלי.. וזה לא שדעתי על איברהים ככ טובה. לדעתי לא היו צריכים להחתים אותו מראש לאור עברו אבל אם כבר החתמתם אז תנו גב.. שבוע לפני פתיחת הליגה להשאר בלי מאמן? תארו לכם שאוסקר היה מפטר את פאולו סוזה כי הוא לא מעוניין במיטרוביץ לצורך העניין.
זה אבסורד

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אנחנו לא יודעים מה בדיוק הסיבה לפיטורים.

אני לא חושב שזה בגלל השחקן. יותר נשמע לי הגיוני שאבו רקייק לא הסכים שייתערבו לו בסגל, וזה לא מתאים כי לשם כך איווניר הגיע לכאן, כדי להביא שחקנים ולפתח את הקיימים.
זה לא קבוצה בוגרת שהמטרה היא אלופיות

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

בדקתי...הנה הפרטים שדליתי משחקנים בקבוצה:
הבחור (ברד) נבחן (כמו 60 שחקנים אחרים) בתחילת תקופת ההכנה ונופה על דעתו של איווניר בהמלצתו של המאמן, לאחר מספר שבועות נתבקשו על ידי הנהלת המועדון 'לבחון' מחדש את הבחור ולתת לו שוב הזדמנות, ששוב לא הרשים את הצוות כולל את איווניר ולכן נופה בשנית.
אתמול הוצב אולטימטום למאמן שברד 'חייב' להיות בקבוצה..לכאורה.
בתקופה של בין הניפויים-ברד נבחן במספר קבוצות...ולא מצא מקום באף אחת על פניו.
אני חושב שאם נופה פעמיים לאחר מבחנים של כמעט שבועיים- צריך לכבד את המאמן ולצאת לדרך עם צוות שהוא מאמין בו, מה גם ששני הניפויים הראשונים היו בתיאום עם איווניר ובחתימתו.

שלח תגובה