מטריד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: מטריד

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:
לרגע לא אמרתי שמרקוביץ' הוא הבעיה, אבל להפוך את ההורדה שלו לספסל למחדל של אלישע זה רחוק מהמציאות.
אז מחדל של מי זה בדיוק? ושל מי המחדל עכשיו כשסוארס משחק כבלם?

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

bs war כתב:
מחדל למה? כי הוא זר?
מרקוביץ יהיה נהדר כאופציה מהספסל לסוארס/פאיוביץ(זה לא מחדל כל עוד הם משחקים טוב) אבל אתה לא יכול לטעון דברים על בסיס כלום...
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

מרקוביץ' בלם בינוני, עשיתם ממנו כאילו הוא מינימום ג'ון טרי.
הוא מסוג הבלמים שבאים תמיד ראשון לכדור, וזה טוב ויפה ואני אפילו אוהב את הסגנון הזה. הוא אגרסיבי.
הבעיה שלו היא שהוא כבד , בלם שבא ראשון לכדור ואין לו מהירות , ברגע שהוא מפספס ברוב המקרים זה נגמר בגול . הוא וגביש מלכתחילה זה ציוות שמועד לפורענות .

בסה"כ אני מסכים עם רוב הביקורת שנשפכה כאן על אלישע,מאידך אני כן חושב שצריך לתת ימי חסד בגלל שבאמת הצלחת הקבוצה חשובה מאוד ולחץ הוא גורם משמעותי .
אם חס וחלילה לא ננצח את בית"ר ואז תגיע לכאן הפועל תל אביב ותנצח בוסרמיל יהיה מכבש לחצים על הקבוצה וזה יכול להוביל למקומות לא נעימים בכלל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

המחדל היחידי הוא זה שאלישע לוי בחר לשחק עם סוארס כבלם במקום להביא בלם ישראלי לרוטציה, מעבר לזה אין שום מחדל ואלישע לוי עושה דברים טובים הקיץ, בסך הכל חסר לקבוצה קשר עושה משחק, ואם היה ניתן להביא, אז גם בלם ישראלי לרוטציה ושסוארס ישחק ברוטציית הקשרים האחוריים...

מעבר לזה אני לא רואה שום טעויות של אלישע בבניית הסגל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:
מחדל לפי המילון: פעולה מרושלת בעלת תוצאות שליליות.
עכשיו תגיד לי איך בדיוק ההגדרה הזאת מתקשרת להורדתו של מרקוביץ' לספסל בעונה שעברה?
מבחינה עובדתית ההגנה תפקדה בצורה לא רעה בכלל גם ללא מרקוביץ' בהרכב ולכן אי אפשר לטעון שמדובר במחדל.

לגבי סוארס, אני הייתי נגד הצבתו כבלם.
בשביל לקבוע האם מדובר במחדל נצטרך לחכות ולראות איזו יכולת יציג העונה בעמדה הזאת.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:
מחדל לפי המילון: פעולה מרושלת בעלת תוצאות שליליות.
עכשיו תגיד לי איך בדיוק ההגדרה הזאת מתקשרת להורדתו של מרקוביץ' לספסל בעונה שעברה?
מבחינה עובדתית ההגנה תפקדה בצורה לא רעה בכלל גם ללא מרקוביץ' בהרכב ולכן אי אפשר לטעון שמדובר במחדל.

לגבי סוארס, אני הייתי נגד הצבתו כבלם.
בשביל לקבוע האם מדובר במחדל נצטרך לחכות ולראות איזו יכולת יציג העונה בעמדה הזאת.
כבר ראינו את סוארס מספיק פעמים כבלם בשביל לדעת כמעט בוודאות שאלישע עושה טעות. מי שלא מבין את זה עכשיו יבין את זה בקרוב.

בעונה שעברה ההגנה שלנו תיפקדה בצורה סבירה, וגם זה רק בפלייאוף ובסיבוב הראשון (שבו מרקוביץ' פתח בקביעות), אני טוען (ואפשר לראות זאת בקלות גם בתקצירים) שעם מרקוביץ' במקום גביש היא הייתה נראית הרבה יותר טוב.

לגבי בניית הסגל- אלישע וההנהלה דיברו על רכש נקודתי, עובדתית זה לא קרה. אפשר להגיד שאני רואה שחורות- אבל לדעתי זו טעות להחליף שוב כמות כזו של שחקנים, כי הפעם, בניגוד לשנים קודמות, כן היה פה בסיס שאפשר להמשיך איתו.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אתם יודעים מה אני אוהב בפורום הזה שכולם כאן מאמנים. אז היו כמה עונות קשות שרדנו בדקה ה90. הליגה עדין לא התחילה אבל אנשים כאן כותבים כאילו אנחנו בסיום של העונה שעדין לא התחילה. תתחילו להיות אופטימים קצת , פסימיות גורמת לסקפטיות שזה בכלל גורם לקרחת...שתחררו מלטחון כאן את המוח . תבואו לעודד בשבת ותהנו אפילו אם חלילה הקבוצה תפסיד. אנחנו הקהל צריכים לתמוך בקבוצה בכל מצב ובכל דרך...תתחילו להנות

שלח תגובה