בלי בלמים טבעיים אסור לעלות במערך התקפי מדיי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

בלי בלמים טבעיים אסור לעלות במערך התקפי מדיי

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אלישע הגיע הזמן לספסל את בוזגלו, ולא בגלל שהוא גרוע אלא בגלל שהקבוצה צריכה הגנה הגנה גנה, לעלות במערך של 4-5-1 שהופך במידת הצורך ל4-4-2 כאשר אילוז ז'ינו ודג'אני ישמשו כקשרים באמצע ואילוז ינטה הצידה בהתקפות ושנרד להגנה אז דובב יעזור למגן ויעשה פעולות שהקשר אמור לעשות, מצד שמאל נסאר יעבוד טוב עם דוידזאדה וזה ייתן לנו הרבה יותר אפשרויות גם מבחינה התקפית, ברדה צריך לשחק בחוד...

במידה מסוימת אפשר לשחק עם בוזגלו במקום גבאי ככה שהוא יהיה קשר אגף וברגע שנצטרך לרדת להגנה אילוז יהפוך לקשר אגף והוא יהיה מאחוריי ברדה בהתקפות מתפרצות.

אבל אסור להזניח את הקישור האחורי, פשוט אסור...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

Re: בלי בלמים טבעיים אסור לעלות במערך התקפי מדיי

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

אני הייתי הולך על ההרכב הזה:ביטון אראל דוזאדה תורגמן זינו דגאני בוזגלו נאסר ברדה ופלט. דויזאדה מהיר ויודע לחטוף כדורים.חד פעמי הייתי שם אותו בעמדת הבלם
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סתיו רווח!.! כתב:אני הייתי הולך על ההרכב הזה:ביטון אראל דוזאדה תורגמן זינו דגאני בוזגלו נאסר ברדה ופלט. דויזאדה מהיר ויודע לחטוף כדורים.חד פעמי הייתי שם אותו בעמדת הבלם
שוב פעם הרכב יותר מדיי התקפי ורך מבחינה הגנתית בקישור...
אנחנו צריכים לעלות במערך של 3 קשרים אחוריים שבמידת הצורך אחד מהם יהפוך לקשר יותר התקפי, כי אראל שעד כה היה המנוע היחידי אצלנו ישחק כבלם ועל דג'אני האנמי אני לא סומך...

פלט צריך לעלות מהספסל כי הוא עדיין לא בכושר למשחק שלם...

ההרכב שהיית יעולה איתו הוא כזה:
דוידזאדה, תורג'מן (הוא יותר הגנתי ובלם מדוידזאדה), אראל, ביטון
דג'אני, ז'ינו
אילוז
נסאר, דובב גבאי/בוזגלו
ברדה

במידה ועולים עם גבאי אז נעבור למערך של 4-4-2 בהתקפות, במידה ועם בוזגלו אז בוזגלו יהיה מאחוריי ברדה, ונסאר ואילוז ישחקו כשחקני אגף ואז זה יהיה מערך של 4-3-3.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

דר צא מהפניקה, כולה אשדוד לא ברצלונה. נכון אין לנו בלמים, אבל לעלות בונקר??? לא קצת נסחפת? לא יודע מה קרה אבל עוד מחלון ההעברות אתה בהיסטרעה מוחלטת מההגנה. שחרר!

דוןקא לדעתי לעלות במערך הגנתי אומר להזמין התקפות על הגנת הטלאים שלנו, מה שיחשוף את חוסר התיאום והחורים. הייתי מציע לאלישע לעלות התקפה בכל הכוח וללחוץ את אשדוד לשערה מתוך מטרה לכסות ככה על החולשה אצלנו.
הרכב:
אגידה
דודזאדה אראל ביטון
דגאני זינו
אילוז
נאסר בוזגלו
ברדה ופלט.

לעלות עם רעל בעיניים ולהלחיץ את אשדוד לשערה היא! לא לתת להם לנשום ובטח שלא לעבור את החצי. רק ככה מחפים על הגנה מחוררת. אגב, מזכיר לכם שהמטרה בכדורגל לכבוש גול אחד יותר מהיריב, לכן גם אם נחטוף ארבע ונכבוש חמש השגנו את המטרה!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:דר צא מהפניקה, כולה אשדוד לא ברצלונה. נכון אין לנו בלמים, אבל לעלות בונקר??? לא קצת נסחפת? לא יודע מה קרה אבל עוד מחלון ההעברות אתה בהיסטרעה מוחלטת מההגנה. שחרר!

דוןקא לדעתי לעלות במערך הגנתי אומר להזמין התקפות על הגנת הטלאים שלנו, מה שיחשוף את חוסר התיאום והחורים. הייתי מציע לאלישע לעלות התקפה בכל הכוח וללחוץ את אשדוד לשערה מתוך מטרה לכסות ככה על החולשה אצלנו.
הרכב:
אגידה
דודזאדה אראל ביטון
דגאני זינו
אילוז
נאסר בוזגלו
ברדה ופלט.

לעלות עם רעל בעיניים ולהלחיץ את אשדוד לשערה היא! לא לתת להם לנשום ובטח שלא לעבור את החצי. רק ככה מחפים על הגנה מחוררת. אגב, מזכיר לכם שהמטרה בכדורגל לכבוש גול אחד יותר מהיריב, לכן גם אם נחטוף ארבע ונכבוש חמש השגנו את המטרה!
אתם בעצם מציע לעלות עם בלם אחד. אתה רציני?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

לא, אני מציע להפיק את המיטב ולעלות גם עם דוידזאדה ןגפ עם ביטון כבלמים. 3-5-2, כשיש שני קשרים אחוריים ואת אילוז שעל תקן 50-50.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

דרדסמיילי אתה עושה סלט.
3-5-2 משחקים כאשר בשלישייה האחורית ישנם 3 בלמים פרופר בלי אורינטצייה התקפית בכלל .
וולטר מצארי שהקים את השיטה לתחייה מחודשת בנאפולי היה משחק עם פאולו קנאברו הוגו קמפניירו וארוניקה כבלמים בשלישיה האחורית כאשר בצדדים כחלק מ5 הקשרים היו מתופקדים מאג'יו וזוניגה.

גם ביובה של קונטה שמיישמת לרוב את השיטה השלישיה האחרוית כוללת את ברזאלי קיילני ובונוצ'י כאשר בצדדים מתופקדים ליכשטיינר ואסמואה .
ככה שאם רוצים לשחק בשיטה הזו אופיר ובן ביטון אמורים להיות חלק מה5 ולא חלק מה3.

נ.ב
בכל 3-5-2 שתיראה יש לפחות קשר אחד אחורי נטו + עוד קשר 50 50 שעוזר מאוד במשחק הההגנה .
בנאפולי של העונה זה גוקאן אילנר שהוא הכי אחורי ולידו משחק ברהאמי
וביובה זה פירלו פוגבה ווידאל ששלושתם ביחד עושים המון המון הגנה . ואם מארקיזיו כשיר אז פירלו ווידאל.
ההרכב שהצעת הזוי .

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

את זה אני מבין ויודע. לא אמרתי לקחת שיטה שפותחה במקום אחר ולשכלל אותה, פשוט אמרתי להפיק את המיטב מזה. הנחיה לאופיר ולבן (שאגב לגבי אופיר גם ככה קיימת לדעתי במשחקים האחרונים) לא לעלות ולשמש כבלמים לכל דבר. את המהירות של שניהם אפשר לנצל גם לסגירות אלכסוניות כשהקשרים האחוריים מסייעים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אני נוטה להסכים עם דרדסמיילי לגבי הגישה ההתקפית (לא לגבי המערך).

יכול להיות שדווקא בגלל הגנת הטלאים כדאי לנסות להעצים כמה שיותר את היתרונות שלנו- התקפה מהירה וכנפיים טובות (רק שבוזגלו יתפקד)- כדי לחפות על החיסרון בהגנה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אני חושב שצריך לשלב את שני הגישות.
כבר ראינו שאנחנו לא מסתדרים במצבים בהם אנחנו אלה שמכתיבים את קצב המשחק, ועדיפים בהתקפות מעבר מהירות קדימה.
אם נעמוד צפוף יותר, נאפשר לאשדוד להניע כדור בחופשיות בחצי שלהם ונתנפל בלחץ קבוצתי ברגע שיגיעו לאזור ה-40 מטר מהשער שלנו ונתרגם את חטיפות הכדור ליציאות מהירות קדימה, אנחנו יכולים גם לחפות על כך שאנחנו משחקים ללא בלמים טבעיים ומתואמים במשחק הגנה קבוצתי, וגם לגרום לסגנון משחק שיתאים לנו יותר מבחינה התקפית.

פלט לא מתאים לסגנון מהיר, גבאי שיש לו מהירות ונע לשטח עדיף במשחק כזה.
אפשר גם לפתוח עם ברדה חלוץ, בוזגלו מתחתיו כשפלצ׳וק ונאסר באגפים (המגנים של אשדוד עולים לא מעט ולקשרי האגף יהיה לא מעט עבודה, דבר שצריך להתחשב בו).

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אתם רוצים להוריד עומס מההגנה. תחזיקו יותר בכדור. מרכז שדה חזק חשוב בכל משחק, הלכת כמה וכמה בשבוע הבא.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

yossi כתב:אני חושב שצריך לשלב את שני הגישות.
כבר ראינו שאנחנו לא מסתדרים במצבים בהם אנחנו אלה שמכתיבים את קצב המשחק, ועדיפים בהתקפות מעבר מהירות קדימה.
אם נעמוד צפוף יותר, נאפשר לאשדוד להניע כדור בחופשיות בחצי שלהם ונתנפל בלחץ קבוצתי ברגע שיגיעו לאזור ה-40 מטר מהשער שלנו ונתרגם את חטיפות הכדור ליציאות מהירות קדימה, אנחנו יכולים גם לחפות על כך שאנחנו משחקים ללא בלמים טבעיים ומתואמים במשחק הגנה קבוצתי, וגם לגרום לסגנון משחק שיתאים לנו יותר מבחינה התקפית.

פלט לא מתאים לסגנון מהיר, גבאי שיש לו מהירות ונע לשטח עדיף במשחק כזה.
אפשר גם לפתוח עם ברדה חלוץ, בוזגלו מתחתיו כשפלצ׳וק ונאסר באגפים (המגנים של אשדוד עולים לא מעט ולקשרי האגף יהיה לא מעט עבודה, דבר שצריך להתחשב בו).
פלט במשחק כזה צריך לעלות בתור ג'וקר מהספסל.
אהבתי מאוד את הגישה השנייה של נאסר פלצוק באגפים (מעולים בעזרה למגנים) ,בוזגלו חופשי מתחת לחלוץ מוסר כדורים חכמים בלי דריבלים וברדה סוף סוף ישחק בתור חלוץ ולא קשר.
הלוואי אלישע יחכים וישחק ככה

שלח תגובה