וויליאם סוארס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: וויליאם סוארס

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

nitsande כתב: ואתה בוחר שלא לייחס את זה לשינוי בעמדה?
אגב מעולם לא טענתי שהוא לא טוב בתור קשר אחורי, רק שבעמדה של קשר הוא הרבה פחות יעיל.

ממש לא לשינוי בעמדה, אני באותו ראש עם ידידאל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

סוארס על כל מגרעותיו, קרי איבודי כדור שהוא נוהג להתמהמה במסירה אחת לשישה מחזורים, הוא אחד השחקנים החשובים בקבוצה, בלעדיו אנחנו מאבדים כוח משמעותית, אני לא יודע איך הראש שלו לא קיבל זעזוע מוח ששימש כבולם כדור ברחבה נגד המטווח של מכבי, על הטעות בגול הוא כיפר במשחק הקרבה ראוי לשבח כשעזר לקבוצה לשמור על היתרון עד הסוף.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

הויכוח פה זה לא אם סוארס שחקן טוב או רע, אני חושב שכולם מסכימים שהוא שחקן מצויין...
הדיון זה רק על העמדה האופטימלית שלו במגרש.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

דר אדום בנשמה כתב:בואו נגיד שעם החמאס מחליט עכשיו יחד עם שאר ארגוני הטרור בעזה לפתוח באש לעבר באר שבע סוארס יהיה הבלם הכי חלש בליגה ויהיה קשר אחורי בינוני מינוס, בתור קשר אחורי יכלנו לקבל ממנו יותר, בכל אופן עונה הבאה לדעתי כדאי להפרד ממנו ולהביא שחקן יותר טוב, אבל עד אז שיהיה לו ולנו בהצלחה ולא משנה באיזה עמדה הוא יפתח וישחק, ושבעזה לא יחליטו לפתוח באש לעבר ישראל ויהיה שקט.
עוד פעם בא לנו זה עם העיניים הגדולות שלו??? 8-)

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

yedidel כתב:הויכוח פה זה לא אם סוארס שחקן טוב או רע, אני חושב שכולם מסכימים שהוא שחקן מצויין...
הדיון זה רק על העמדה האופטימלית שלו במגרש.
סוארס טוב בשתי העמדות, העונה אותי הוא הפתיע כבלם, למרות שישחק לא פעם בעמדה הזאת, את הקשר האחורי הגרזן הוא עשה בצורה הטובה ביותר, הפיזיות לצד האגרסיביות שלו במגרש השדה היתה כמו כפפה ליד, העונה לטעמי הוא צריך להישאר כבלם גם כי גל אראל ודג'אני שחקנים יותר טכנים כשהם מחזיקים לנו את האמצע וגם כי עד עכשו לפחות נבנה התיאום בינו למרקוביץ' נקווה שגם עם פאיוביץ', זה פשוט יתרון חשוב לסוארס ואלישע לגוון בין העמדות במידת הצורך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

סוארס, מבחינת האיכויות שהוא יכול להביא למגרש, הוא שחקן ההגנה הכי טוב בארץ. לא משנה אם עבודת ההגנה שלו נעשית כבלם או כקשר אחורי, כשסוארס טוב, הוא שחקן ההגנה הכי טוב בארץ, ואת זה ראינו גם כששיחק כקשר אחורי וגם כששיחק כבלם.

הבעיה עם סוארס היא שהוא לא יציב. לא רק בעובדה שלצד משחקים איכותיים הוא מסוגל לתת משחקים נוראים (כמו המשחק מול קריית שמונה), אלא שהוא מסוגל לתת משחק מצוין, ואז ברגע אחד של חוסר ריכוז לעשות טעות ששווה שער.

במילים אחרות, החיסרון של סוארס, אותה חוסר יציבות, לא קשורה לעמדה ספציפית שבו הוא משחק אלא אך ורק בו עצמו, בבעיות המנטליות שמהם סוארס סובל.

זאת גם הסיבה שבגלל טענתי שאני מעדיף את סוארס בעמדת הקישור האחורי. כבלם, הטעויות שלו עולות לנו בצורה מיידית (כפי שראינו מול קריית שמונה ומכבי ת"א). כקשר אחורי, חוסר היציבות שלו גורם לטעויות רחוק יותר מהשער ולכן עוד אפשר לתקן אותם...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

דניב כתב: סוארס טוב בשתי העמדות, העונה אותי הוא הפתיע כבלם, למרות שישחק לא פעם בעמדה הזאת, את הקשר האחורי הגרזן הוא עשה בצורה הטובה ביותר, הפיזיות לצד האגרסיביות שלו במגרש השדה היתה כמו כפפה ליד, העונה לטעמי הוא צריך להישאר כבלם גם כי גל אראל ודג'אני שחקנים יותר טכנים כשהם מחזיקים לנו את האמצע וגם כי עד עכשו לפחות נבנה התיאום בינו למרקוביץ' נקווה שגם עם פאיוביץ', זה פשוט יתרון חשוב לסוארס ואלישע לגוון בין העמדות במידת הצורך.
מסכים איתך לחלוטין שבתחילת העונה ההצבה של סוארס כבלם הייתה הצעד הנכון. אבל לאור היכולת החלשה של אראל ודג'אני לאחרונה מחד, והיכולת הטובה של אלגרבלי מאידך, לא הייתי פוסל הסטה של סוארס לקישור והכנסה של אלגרבלי להרכב ליד פאיוביץ'.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב: מסכים איתך לחלוטין שבתחילת העונה ההצבה של סוארס כבלם הייתה הצעד הנכון. אבל לאור היכולת החלשה של אראל ודג'אני לאחרונה מחד, והיכולת הטובה של אלגרבלי מאידך, לא הייתי פוסל הסטה של סוארס לקישור והכנסה של אלגרבלי להרכב ליד פאיוביץ'.
זה יכול להיות רעיון מעניין, ואז במצב כזה צריכים להביא בלם ולא קשר אחורי ויש אפשרות להביא את בן והבה למשל ככה שלא חייבים לשחרר את מרקוביץ'.
הצרה שאלישע לוי החליט שסוארס בלם וזהו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:זה יכול להיות רעיון מעניין, ואז במצב כזה צריכים להביא בלם ולא קשר אחורי ויש אפשרות להביא את בן והבה למשל ככה שלא חייבים לשחרר את מרקוביץ'.
הצרה שאלישע לוי החליט שסוארס בלם וזהו...
שום צרה ושום בטיח , סוארז בתור קשר אחורי הוא נטו גרזן שפס קדימה לא יודע למסור.
אראל מול מכבי מלבד הטעות הגדולה שעלתה בגול , שיחק מצויין.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מודה שבתחילת העונה היו לי לא מעט חששות מהצבתו של סוארס כבלם. גם כקשר אחורי לא הייתי מרוצה מהיכולת שלו ובעיקר
מהנטייה שלו לתקוע את משחק ההתקפה. באופן כללי הייתה תחושה של מיצוי לגביו.
למרות זאת צריך להודות שסוארס הוא שחקן ההגנה הטוב ביותר שלנו מתחילת העונה. בשני המשחקים האחרונים בהם שותף אמנם
הייתה דעיכה ביכולת, אבל בראייה הכוללת ההסטה שלו לעמדת הבלם הוכיחה את עצמה עד עכשיו.
אני חושב שבכל מקרה זה עדיין מוקדם לשפוט ויש מקום להמתין עוד מספר מחזורים לפחות לפני שנדע אם ההחלטה השתלמה או לא.
לאור התפקיד המרכזי שהוא ממלא בהגנה, הייתי משאיר אותו בעמדה הנוכחית ובשום אופן לא מעביר אותו לקישור.

סמל אישי של משתמש
הסניגורון...
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגורון... »

דר אדום בנשמה כתב: בכל אופן עונה הבאה לדעתי כדאי להפרד ממנו ולהביא שחקן יותר טוב
הדבר הכי טיפשי ששמעתי בזמן האחרון , הוא מקבל אזרחות ולא ייחשב כזר כבר העונה ולאבד אותו כשהוא לא זר זה טמטום לשמו . מעדיף אותו גם על משבצת של 2 זרים

שלח תגובה