גליינור פלט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הסניגורון...
Title: קרייזי-רד

גליינור פלט

שליחה על ידי הסניגורון... »

תקשיבו , מדובר בשחקן ברמה גבוהה , כל אלה ששופטים אותו שהוא מנסה לעבור שחקן ממחצית המגרש ולא מצליח טועים בענק . אלישע לא מבין שבשביל שחקן ברמה כזו שווה לשנות את כל תוכנית המשחק , וברגע שהוא יבין שבמקום שנאסר ובוזגלו יחתכו לאמצע שפשוט ירוצו על הקו וירימו פלט יבוא לידי ביטוי בצורה משמעותית . אם כבר הוחלט שהם יחתכו פנימה אז לא לשלוח אותו לעומק אלא לתרגל דאבל פשוט על ה16 שהוא מקבל עם הגב ומוריד . יש עוד עשרות דרכים לנצל שחקן כזה ואני סומך על אלישע
שימצא את הנוסחה המתאימה .
בנוגע לאיבודי כדור הסתמיים , זה פשוט מוכיח את הטענה שהביטחון שלו ברצפה . אני בטוח ששחקן שהיה בקבוצות כמו שהוא היה לא תהיה לו בעיה למסור פס של 3 מטר אבל כמו שאמרתי , חוסר ביטחון .

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: גליינור פלט

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם באמת היה מדובר בשחקן כזה טוב הוא לא היה מחמיץ את ההזדמנויות שהוא קיבל, שחקן חלש שכנראה הצליח במקרה בהולנד ובלגיה שזה לא ליגות ותר גדולות בכמה רמות מהליגה הישראלית, הליגה ההולנדית אפילו הייתי אומר שווה היום לליגה הישראלית, הליגה הבלגית ברמה אחת מעל וגם זה לא בטוח...
גם אקסבפח הצליח להבקיע לא מעט שערים בעונה שכמעט ירדנו בה אז מה?
שחקן חסר ביטחון לא יכול להחטיא מהמצב שהיה לו בדקה 62 שאפילו סבתא שלי אני וכל אדם שאני מכיר שם את זה ברשת....!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הסניגורון...

שליחה על ידי הסניגורון... »

דר אדום בנשמה כתב:אם באמת היה מדובר בשחקן כזה טוב הוא לא היה מחמיץ את ההזדמנויות שהוא קיבל, שחקן חלש שכנראה הצליח במקרה בהולנד ובלגיה שזה לא ליגות ותר גדולות בכמה רמות מהליגה הישראלית, הליגה ההולנדית אפילו הייתי אומר שווה היום לליגה הישראלית, הליגה הבלגית ברמה אחת מעל וגם זה לא בטוח...
גם אקסבפח הצליח להבקיע לא מעט שערים בעונה שכמעט ירדנו בה אז מה?
שחקן חסר ביטחון לא יכול להחטיא מהמצב שהיה לו בדקה 62 שאפילו סבתא שלי אני וכל אדם שאני מכיר שם את זה ברשת....!
מצטער , הפסקתי לקרוא שהשוות את הרמה בבלגיה והולנד לרמה בישראל .

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הסניגורון... כתב: מצטער , הפסקתי לקרוא שהשוות את הרמה בבלגיה והולנד לרמה בישראל .
זה שאתה מזלזל בליגה הישראלית זאת בעיה שלך, עובדה שברדה הישראלי הצליח בבלגיה, ושחקנים ישראלים נחשבים למוכשרים בבלגיה ולא סתם מביאים אותם לשם.
אומנם השחקן הישראלי עם אופי חרא אבל יכולת, אקסבפח שירדנו עליו לא פחות טוב מפלט!
עד כדיי כך, אתה חושב שאני לא מבין כדורגל, שחקן כדורגל טוב יצליח בכל מקום ואם פלט נכשל ממצבים כל כך קורצים כנראה שהוא לא כזה טוב...
זה לא כמו דובב שלא הגיע לאף מצב אתמול חוץ מההזדמנות בדקה ה44 הוא הגיע למצבים והחמיץ אותם בצורה הכי שלומיאלית שיכולה להיות.
שחקן לא צריך לדעת רק להתמקם הוא גם צריך לדעת לכבוש, ופלט אם כל הכבוד הוא כנראה לא חלוץ כזה גדול...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

אני מהאוהדים הסבלנים לגבי יכולת של שחקן חדש בקבוצה, מתחיל לאבד תקוה, תמיד שמסתכלים על הרזומה של פלט שהוא מרשים בטוחים שמדובר בחלוץ ברמה גבוהה, ביחס לשחקני הרכש שנחתו פה בשנים האחרונות.

מהחמצה מסמרת שיער לעוד החמצה כזאת, הוא די מתחיל לאבד מהקרדיט שהוא מקבל בכבוד מאלישע, במשחקו הראשון הוא קנה את עולמו עם שער משמעותי בדרך לניצחון דרמטי על בני יהודה, ונוצר רושם שיש פה חלוץ שיכול לנצח משחקים כאלה עם נוכחות ברחבה.

נגד סכנין הוא החמיץ 3 מצבים בטוחים מול השער, אתמול הוא קיבל שוב כדור מבוזגלו על מגש של כסף והחמיץ ברשלנות, זמן התגובה שלו הכ"כ איטי ומגושם משהו מזכיר לי חלוץ כמו אקסברד, אני יותר נוטה לחשוב שהסגנון בליגה שלנו לא מתאים לו, תגידו קשיי התעלמות אך אני לראות בנגיעות שלו בכדור משהו מיוחד.

דבר אחד אני לא מבין, זה שדובב גבאי הוא מחמיצן כרוני כולם יודעים, למה לא לתת לסווסיה פעם אחת לפתוח כמו חלוץ ולא בכנף, תפקיד שזר לו, אין לי שום ספק שאם סוויסה היה מקבל את המצב של פלט, הכדור היה ברשת, חוש הכיבוש של סווסיה והחדות מול השער בנגיעה האחת זה הבסיס של חלוץ אמיתי, יש לנו אחד כזה שפשוט מתבזבז.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מה כזה מיוחד בסגנון בליגה שלנו?
הוא נראה בעיקר חסר ביטחון. אבל שוב, אנחנו לא מדברים על שחקן שכיכב לפני 4-5 שנים, אלא מבקיע ברצף כמה שנים כולל עונה שעברה. כנראה שהקיץ שלו לא היה משהו. עדיין, בטוח שעם סבלנות נרוויח ממנו.

מישהו פה דיבר על שחקנים ישראלים שמשחקים בבלגיה ובהולנד, אז מעבר לזה שיש ממש מעט (ברדה הצלחה נדירה), לוקח להם בד"כ כמה חודשים בשביל להיכנס לעניינים. ככה זה עם לא מעט שחקנים במדינה חדשה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

yedidel כתב:מה כזה מיוחד בסגנון בליגה שלנו?
הוא נראה בעיקר חסר ביטחון. אבל שוב, אנחנו לא מדברים על שחקן שכיכב לפני 4-5 שנים, אלא מבקיע ברצף כמה שנים כולל עונה שעברה. כנראה שהקיץ שלו לא היה משהו. עדיין, בטוח שעם סבלנות נרוויח ממנו.

מישהו פה דיבר על שחקנים ישראלים שמשחקים בבלגיה ובהולנד, אז מעבר לזה שיש ממש מעט (ברדה הצלחה נדירה), לוקח להם בד"כ כמה חודשים בשביל להיכנס לעניינים. ככה זה עם לא מעט שחקנים במדינה חדשה.
אתה צודק אבל תסכים איתי שאם הבאת שחקן נורא יקר ואתה רואה שהוא לא פוגע וחסר בטחון.. זה בסדר לכפות אתו על המשחק במטרה להעלות לו את הבטחון אבל תעשה את זה בתחילת המשחק כדיי שאם הוא ממשיך לא לפגוע אז תוכל להחליף אותו בדקות הקריטיות
(בכדורגל של היום רוב המשחקים מוכרעים מהדקה ה60 עד ה90)
ולא תכניס אותו במצב כמו אתמול שהקבוצה בלחץ אתה רק מזיק לקבוצה ולשחקן.

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

yedidel כתב:מה כזה מיוחד בסגנון בליגה שלנו?

הליגה הבלגית יותר פיזית וחזקה, אצלנו בשטף המשחק יש יותר קצת יותר טכניקה, פלט הוא חלוץ 9 אמיתי ממש כמו פעם, רגל מסיימת נטו, לא החלוץ שיבנה מהלך ויסיים אותו, לא החלוץ שיכול להבקיע מחצי מצב, הוא חלוץ רחבה, כל הגולים שלו בגנק, כולם דחיקות ממרחק של פחות מכדור העונשין לקו השער.
נערך לאחרונה על ידי דניב ב 26 נובמבר 2013, 17:44, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

הבעיה העיקרית היא שהסגנון משחק שלנו לא מתאים לפלט
הוא יותר מתאים לקבוצה שמשחקת מסודרת , שרוב ההתקפות המסוכנות שלהם באים ממצבים מסודרים.

אצלנו כל ההזדמנויות נוצרות ממתפרצות. אין לנו כרגע מרכז קישור שיודע להניע כדור.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ההחמצות של פלט אתמול לא קשורות לסגנון משחק. עובדה שהוא הגיע לשלוש הזדמנויות לגול - אחת דחיקה אחרי הדיפה של השוער, אחד כדור מבוזגלו ברחבה אחרי פתיחה נהדרת שלו (הוא גם התחיל במהלך אגב שהוריד לבוזגלו את הכדור בנגיחה), והיתה עוד אחת ששכחתי.

זה הספק יפה של הזדמנויות בחצי שעה. הבעיה היא חלודה וחוסר ביטחון לא יצירת מצבים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אם הוא לא היה מחליק ומצליח להבקיע שער כולם פה היו מהללים אותו. היכולת שלו להגיע למצבים היא מוכחת גם נגד בני יהודה, גם נגד
סכנין וגם נגד רמת השרון. אני מאמין שבסוף הכדור גם יתחיל להיכנס והביטחון יחזור ואז נרוויח חלוץ מצוין.
ולמי שדיבר על חוסר התאמה לשיטת משחק - אתה טועה. משחקים כמו אתמול הם הלחם והחמאה לשחקנים מסוגו של פלט. כשאתה משחק
נגד קבוצה שמגיעה להתגונן, כמות המתפרצות שאתה מצליח לייצר שואפת לאפס ואז שחקנים עם נוכחות ופיזיות יכולים לבוא לידיי ביטוי.
עובדה שגבאי המהיר בקושי הורגש, ולעומתו פלט הגיע למספר מצבים של שער בטוח וגם הוריד כדורים יפים לחברים.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

ForeverRed כתב:אם הוא לא היה מחליק ומצליח להבקיע שער כולם פה היו מהללים אותו. היכולת שלו להגיע למצבים היא מוכחת גם נגד בני יהודה, גם נגד
סכנין וגם נגד רמת השרון. אני מאמין שבסוף הכדור גם יתחיל להיכנס והביטחון יחזור ואז נרוויח חלוץ מצוין.
ולמי שדיבר על חוסר התאמה לשיטת משחק - אתה טועה. משחקים כמו אתמול הם הלחם והחמאה לשחקנים מסוגו של פלט. כשאתה משחק
נגד קבוצה שמגיעה להתגונן, כמות המתפרצות שאתה מצליח לייצר שואפת לאפס ואז שחקנים עם נוכחות ופיזיות יכולים לבוא לידיי ביטוי.
עובדה שגבאי המהיר בקושי הורגש, ולעומתו פלט הגיע למספר מצבים של שער בטוח וגם הוריד כדורים יפים לחברים.
זה הבעיה שלנו.
אנחנו בקושי מגיעים למצבים ממהלכים מסודרים
רוב ההזדמנויות שלנו מגיעות או ממתפרצות או ממצבים נייחים.
אם היינו משחקים מסודר נגד רמת השרון הם הנעת כדור טובה ונסיונות פריצה דרך האגפים , אני בטוח שלפלט היה הרבה יותר קל להשתלב.
מסכים אבל שהוא כן מגיע למצבים בכל זאת , ומצבים שהוא אמור לנצל בצורה הרבה יותר טובה ממה שהוא עושה עכשיו

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

עיצבן אותי כמו כל אחד שצפה במשחק אבל שם המשחק - סבלנות סבלנות סבלנות !!!!

להזכירכם, דאטורה (או איך שלא קוראים לו) חירר רשתות ברגע שלנו נגמרה הסבלנות כלפיו.

שוב, סבלנות.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שכטר התחילת העונה לא עבר קונוס
בגלל שמכירים אותו נתנו לו את הזמן וכפו אותו על ההרכב עד שיחזור לעצמו והוא עדיין לא חזר כל כך
אז אתם שופטים שחקן ששיחק בקושי נכנס כמחליף כשלא הלך לקבוצה וציפיתם שיהיה אינזאגי... זה לא המצב ולא יכול לקרות. שחקנים מחמיצים ויחמיצו אבל צריך לתת לו גב ועידוד כדי שיחזור לו הביטחון

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

red ultras כתב: אתה צודק אבל תסכים איתי שאם הבאת שחקן נורא יקר ואתה רואה שהוא לא פוגע וחסר בטחון.. זה בסדר לכפות אתו על המשחק במטרה להעלות לו את הבטחון אבל תעשה את זה בתחילת המשחק כדיי שאם הוא ממשיך לא לפגוע אז תוכל להחליף אותו בדקות הקריטיות
(בכדורגל של היום רוב המשחקים מוכרעים מהדקה ה60 עד ה90)
ולא תכניס אותו במצב כמו אתמול שהקבוצה בלחץ אתה רק מזיק לקבוצה ולשחקן.
צודק במיליון אחוז, עכשיו רק חסר שאלישע יבין את זה גם.

שלח תגובה