כדאי להרגע...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

כדאי להרגע...

שליחה על ידי אדום זקן »

היי חברים,כבר כמעט חודש לא כתבתי בפורום,אבל קראתי גם קראתי את הנושאים הרבים שהעלו פה בחודש האחרון,ואני רוצה להגיד לכם,מכובדיי רובכם חביתות שמישתנות לפי הריח,לא ייאמן פשוט!! הקבוצה עושה תיקו מסריח ותראו מה הולך פה.
במהלך החודש האחרון העדפתי שלא להגיב לנושאים הרבים שעלו כמו למשל "האם אליפות היא מילה גסה"? "רמת השרון משתינה מפחד",לא הגבתי כי לא רציתי לבאס את האווירה כי אני לאורך שנותיי הרבות כאוהד כדורגל יודע שאין פוקסים בכדורגל,קבוצה כדי לקחת תואר צריכה לייצר מסורת של שנה שנתיים לפחות בצמרת בשביל בכלל לדבר על אליפות,גם שתי ההבלחות שהיו פה ב15 שנים האחרונות,קריית שמונה והפועל חיפה עשו את זה אחרי ששנה קודם הריחו צמרת.
אבל הופה... מה קורה פה? הקבוצה עושה תיקו ומיד כל העכברים יוצאים מהחורים,"ביזיון","אלישע לא מאמן", אם מישהו לא שולט על הרגשות שלו עדיף שלא יכתוב אחרי משחק,למה זה ערימה של שטויות!!!
הקבוצה במקום השני!! כן כן תקשיבו טוב, במקום השני,מישהו בכלל חלם על זה בתחילת עונה, הקבוצה במרחק 7 ו6 נקודות מהפועל ת"א ומכבי חיפה,קבוצות עם תקציב כפול וציפיות הרבה יותר גבוהות מהפועל "ברצלונה ב"ש", אז על מה התלונות? על מה שריקות הבוז? למה?
מכבי ת"א עשתה תיקו עם מכבי פ"ת ועוד אחרי שהובילו שם 2,מכבי ת"א!!! אז מה? אז האוהדים שרקו בוז? אמרו שהמאמן פח ***?
אני מרשה לעצמי לכתוב כאן את הדברים באמת מהלב,יש פה אנשים שהם חוד החנית של אוהדי הפועל ב"ש, ושאף אחד לא יזבל לי במוח שכל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה,אנחנו צריכים לתת את הטון,לא המפגרים ששורקים בוז במחצית,בושה!! תאמינו לי.
יש לנו השנה קבוצה שתמיד חלמנו שתהיה,לוחמת,תוססת,מחוייבת ועם בין 4-5 שחקני בית כל שבת בהרכב,עם פתיחת עונה הטובה ביותר בהיסטוריה שלה,ותראו איזה באלגן עושים מתיקו.
כנראה שבאמת התקשורת השפיעה עליכם.
תתעוררו!! הקבוצה צריכה אותנו וכדאי שנשנה פאזה,אני יכול לא להסכים עם הרבה דברים שעושה ההנהלה ועושה אלישע (למרות שאני מאוד מחזיק ממנו) אבל ברגע שהמשחק מתחיל הקבוצה צריכה אותנו,כנסו לפרופורציות!

סמל אישי של משתמש
taltal

Re: כדאי להרגע...

שליחה על ידי taltal »

כל מילה בסלע מחזק!!!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני התכוונתי לפינה מאוד פסימית כי מה לעשות שהקבוצה מצליחה כי היא טובה ולסיים בתיקו בלבד מול רמת השרון זה לא מספיק טוב ואני מאלא שהורידו ציפיות אבל ציפיתי לכל הפחות לניצחון משער בודד...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
anat

שליחה על ידי anat »

ואני חושבת שהגיע הזמן גם להירגע עם הביקורת שיש פה ובכלל בתקשורת על הקהל של באר שבע.
עם כל הכבוד להישג עד כה- שהוא בהחלט מעבר לציפיות שהיו לרובנו השנה, אתה לא יכול לצפות מקהל שאכל 15 שנה קש מהקבוצה, ירידות ועליות ליגה, איבוד הזהות המקומית, עשרות שחקנים שעוברים כל שנה בקבוצה, עם איצטדיון מגעיל ומחירי כרטיסים שלא מצדיקים מתקן שכזה- ותוך 10 מחזורים למלא את וסרמיל ולעודד בלי הפסקה. כמו שמדברים פה על כך שעל מנת שנוכל לדבר על צמרת צריך עונה-שתיים טובות בשביל שנוכל לדבר על אירופה וכו', כך גם בעניין הקהל!
אני מוכנה להתחייב שאם באר שבע מריצה עכשיו שתי עונות טובות, ואני לא מדברת על אליפות, אתם תראו לאט לאט את האיצטדיון מתמלא. בשביל להחזיר אמון בקבוצה שכל כך אכזבה את אלפי האוהדים שלה במשך כל כך הרבה שנים, לא מספיק 10 מחזורים טובים. הכיוון הוא חיובי, אבל אל תצפו שתוך שנייה כולם יחזרו למגרשים.
תהיו בטוחים שאם עכשיו כל אחת מ"הקבוצות הגדולות" עוברת את 15 השנים האחרונות שבאר שבע עברה, כמות הקהל שלהם לא הייתה גבוהה משלנו- אם לא נמוכה יותר! קל מאוד להיות היום אוהד של מכבי ת"א, וקל מאוד לבוא ולהסתכל על קהלים של מכבי חיפה\הפועל ת"א שקיבלו בשנים האחרונות קבוצות ברמה שאנחנו יכולים רק לפנטז עליהן. נראה אותם עוברים 15 שנה כמו שלנו ואז נדבר.
כמו שדורשים סבלנות עם הקבוצה- כך גם צריכה להיות סבלנות עם הקהל. לאט לאט האמון יחזור!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

anat כתב:ואני חושבת שהגיע הזמן גם להירגע עם הביקורת שיש פה ובכלל בתקשורת על הקהל של באר שבע.
עם כל הכבוד להישג עד כה- שהוא בהחלט מעבר לציפיות שהיו לרובנו השנה, אתה לא יכול לצפות מקהל שאכל 15 שנה קש מהקבוצה, ירידות ועליות ליגה, איבוד הזהות המקומית, עשרות שחקנים שעוברים כל שנה בקבוצה, עם איצטדיון מגעיל ומחירי כרטיסים שלא מצדיקים מתקן שכזה- ותוך 10 מחזורים למלא את וסרמיל ולעודד בלי הפסקה. כמו שמדברים פה על כך שעל מנת שנוכל לדבר על צמרת צריך עונה-שתיים טובות בשביל שנוכל לדבר על אירופה וכו', כך גם בעניין הקהל!
אני מוכנה להתחייב שאם באר שבע מריצה עכשיו שתי עונות טובות, ואני לא מדברת על אליפות, אתם תראו לאט לאט את האיצטדיון מתמלא. בשביל להחזיר אמון בקבוצה שכל כך אכזבה את אלפי האוהדים שלה במשך כל כך הרבה שנים, לא מספיק 10 מחזורים טובים. הכיוון הוא חיובי, אבל אל תצפו שתוך שנייה כולם יחזרו למגרשים.
תהיו בטוחים שאם עכשיו כל אחת מ"הקבוצות הגדולות" עוברת את 15 השנים האחרונות שבאר שבע עברה, כמות הקהל שלהם לא הייתה גבוהה משלנו- אם לא נמוכה יותר! קל מאוד להיות היום אוהד של מכבי ת"א, וקל מאוד לבוא ולהסתכל על קהלים של מכבי חיפה\הפועל ת"א שקיבלו בשנים האחרונות קבוצות ברמה שאנחנו יכולים רק לפנטז עליהן. נראה אותם עוברים 15 שנה כמו שלנו ואז נדבר.
כמו שדורשים סבלנות עם הקבוצה- כך גם צריכה להיות סבלנות עם הקהל. לאט לאט האמון יחזור!
רק אם אפשר לדעת מה זה קשור למה כתבתי??
זה שלהפועל ב"ש יש גרעין של 6000 ומשחקים גדולים באים 10 זה כולם יודעים.
את מדברת איתי על סבלנות?? מתי לקהל שלנו היה סבלנות??
אני זוכר משחקים שהקבוצה הייתה בצמרת ועדיין קיבלה שריקות בוז בגלל שלא הבקיעה במשך 15 דקות ראשונות,ודרך אגב זו הייתה האסטרטגיה של היריבות,"תבואו ותעבירו את ה20 דקות הראשונות ואז הקהל שלהם יעשה את העבודה",לא מאמינה לי? פשפשי בהיסטוריה ותראי שאני צודק.
אין קשר למה שכתבתי בכלל!! האוהדים שלנו לפחות ברובם זה או סקנדל או פסטיבל,וצריך להפסיק עם זה ולרוץ אחרי הקבוצה בטח ובטח בעונה כזאת היסטורית.
ואני אגיד לך עוד משהו שוב... זאת עד כה פתיחת העונה הטובה ביותר של הקבוצה מאז ומעולם!!! אז אל תתני לי הרצאות על סבלנות,אני סבלני 35 שנה,אם ככה מתנהג קהל (בחלקו) שהקבוצה עושה תיקו ובעונה כזאת אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שהיא תפסיד.
ואגב עוד משהו ההתנהגות הזאת גורמת לחשוב למישהו מהצד שאנחנו איזה קבוצה שלקחה 10 אליפויות ב10 שנים והקהל עכשיו מאוכזב מהיכולת,שזה בדיוק אנטיתזה למה שרשמת לגבי הגדולות,כי כשאתה קבוצה גדולה הקהל לא ייבול תצוגות נפל(מכבי חיפה.... בית"ר...)
אבל לא!!! אנחנו לא קבוצה גדולה אז תהנו מעונה שמגיעה עד כה פעם בדור.

סמל אישי של משתמש
anat

שליחה על ידי anat »

אדום זקן כתב: רק אם אפשר לדעת מה זה קשור למה כתבתי??
זה שלהפועל ב"ש יש גרעין של 6000 ומשחקים גדולים באים 10 זה כולם יודעים.
את מדברת איתי על סבלנות?? מתי לקהל שלנו היה סבלנות??
אני זוכר משחקים שהקבוצה הייתה בצמרת ועדיין קיבלה שריקות בוז בגלל שלא הבקיעה במשך 15 דקות ראשונות,ודרך אגב זו הייתה האסטרטגיה של היריבות,"תבואו ותעבירו את ה20 דקות הראשונות ואז הקהל שלהם יעשה את העבודה",לא מאמינה לי? פשפשי בהיסטוריה ותראי שאני צודק.
אין קשר למה שכתבתי בכלל!! האוהדים שלנו לפחות ברובם זה או סקנדל או פסטיבל,וצריך להפסיק עם זה ולרוץ אחרי הקבוצה בטח ובטח בעונה כזאת היסטורית.
ואני אגיד לך עוד משהו שוב... זאת עד כה פתיחת העונה הטובה ביותר של הקבוצה מאז ומעולם!!! אז אל תתני לי הרצאות על סבלנות,אני סבלני 35 שנה,אם ככה מתנהג קהל (בחלקו) שהקבוצה עושה תיקו ובעונה כזאת אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שהיא תפסיד.
ואגב עוד משהו ההתנהגות הזאת גורמת לחשוב למישהו מהצד שאנחנו איזה קבוצה שלקחה 10 אליפויות ב10 שנים והקהל עכשיו מאוכזב מהיכולת,שזה בדיוק אנטיתזה למה שרשמת לגבי הגדולות,כי כשאתה קבוצה גדולה הקהל לא ייבול תצוגות נפל(מכבי חיפה.... בית"ר...)
אבל לא!!! אנחנו לא קבוצה גדולה אז תהנו מעונה שמגיעה עד כה פעם בדור.
לא באתי בטענות לגבי מה שכתבת באופן ספציפי. מסכימה לגבי רוב הדברים. אני לא מאותם אוהדים ששרקו בוז ולא חושבת שצריך לצעוק ביזיון אחרי תיקו 0 מול רמת השרון.
השמעתי את דעתי בנוגע לביקורת שיש על הקהל, גם מבחינת כמות וגם מבחינת איכות. ולדעתי גם פה צריך להירגע, כי גם פה יש תהליך שקורה ולצעוק איזה קהל מסריח, על אותו קהל שמביא אלפים למשחקי חוץ ובית, עם תפאורות מדהימות, זה עוול לאלפי אוהדים תומכים של באר שבע! ושוב- למרות 0 הישגים עד העונה!

E26

שליחה על ידי E26 »

אתה צודק. שכול אחד יכנס לפרופרציות הנכונות.

היה, נגמר, וטוב שנגמר. משחק לא טוב בכלל שלנו. עם הרגליים לקרקע ולמשחק הבא. לא קרה שום דבר. 3 נקודות בשבת ישכיחו את המשחק המשעמם שהיה לנו אתמול.
לא ניקח אליפות וזה לא הרף שלנו העונה. לא צריכים לאכול סרטים.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

שיטה טובה להרגע: תחשבו שסיימנו בתיקו בחוץ עם סכנין, ואתמול נתנו רביעייה לרמה״ש...
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

OMERREMO כתב:שיטה טובה להרגע: תחשבו שסיימנו בתיקו בחוץ עם סכנין, ואתמול נתנו רביעייה לרמה״ש...
גאון :כפיים: :כפיים: :כפיים: :כפיים:

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

השיטה של אלישע בנויה יותר על סמך מזל מאשר על כדורגל נכון. ולא משנה מה יהיו התוצאות אני לא אצא מהבאסה עד שהוא יעזוב.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

OMERREMO כתב:שיטה טובה להרגע: תחשבו שסיימנו בתיקו בחוץ עם סכנין, ואתמול נתנו רביעייה לרמה״ש...
יש לי יותר טוב.. סיימנו בתיקו עם מכבי תל אביב, ניצחנו 3-2 בדוחא ונתנו לרמה״ש רבעיה :)

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

zivmay כתב:השיטה של אלישע בנויה יותר על סמך מזל מאשר על כדורגל נכון. ולא משנה מה יהיו התוצאות אני לא אצא מהבאסה עד שהוא יעזוב.
אם יש לו רק מזל כל כך הרבה שנים ברצף אני מוכן שיישאר רק עם המזל...

שלח תגובה