קפיצת מדרגה? פספסנו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

קפיצת מדרגה? פספסנו

שליחה על ידי sumsum »

ככה, על המדף כיום מונחים/הונחו 2 שחקנים מצויינים, מעולים
1.עוז ראלי, מגן ימני מס' 1 כיום בליגה
2. עומר דמארי-החלוץ בין ה3 הכי טובים כיום בליגה

לנו כבר 7 שנים אין מגן ימני, מה לא ניסינו להביא, פורטוגלים,סרבים, נצרתים
למה לא הלכו בכל הכח על עוז ראלי?! במקום לחפש עוד 'קשר' שרק ידרוך על הרגליים של זינו/דג'אני/אראל
כמו כן, אם מכבי חיפה רואה את עצמה מועמדת ודאית לקחת את עומר דמארי…הגיע הזמן שתהיה עוד נוכחות בארשבעית בעניין ונקח בכח את מקומנו בטופ של הכדורגל הישראלי.

התקדמנו, אפשר לקחת את זה צעד קדימה!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: קפיצת מדרגה? פספסנו

שליחה על ידי גיא חניה »

עוז ראלי לא איזה גאון כדורגל, אוברייטד.
בנתיים אילוז בסדר, ויש גם פרוספקט עתידי בספסל שהראה שיש בו המון פוטנציאל.
עומר דמארי חלוץ מצויין, אבל לא צריך להשתגע ולבזבז מיליון דולר(שכר, העברה) ,במיוחד שהשנה יש לנו התקפה מצויינת.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

עומר דמארי? חסר לנו חלוצים?

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

אני דווקא הייתי מנסה להביא לפה בינואר או את שי אבוטבול או את גורדנה מהפועל ת"א.
וככה לא חייב לשחחר את מרקו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

g.b555 כתב:אני דווקא הייתי מנסה להביא לפה בינואר או את שי אבוטבול או את גורדנה מהפועל ת"א.
וככה לא חייב לשחחר את מרקו.
שי אבוטבול שחקן גמור.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

לגבי קפיצת המדרגה מסכים איתך, אבל ויש אבל גדול שהפועל ובראשם אלונה ואלישע מבחינתם עשו את הצעדים של קפיצת המדרגה שהחתימו את פלט שהוא עם קבלות מרשימות בסכום גדול מאוד ולא נראה לי שככה, מהר מאוד יחתימו חלוץ חדש בסכומים של עומר דמארי. בנוסף לדעתי אביתר לא נופל מעוז ראלי שלטענתך הוא מגן מס' אחד בארץ אבל בפועל הקבוצה שלו מקום אחרון, הוא היה בחו"ל וחזר עם הזנב בין הרגליים ולא ראיתי באף עונה שהוא איזה מגן יוצא דופן ובטח ובטח לא להביא אותו בסכומים שהוא חתם בת"א.
מה שכן צריך להשקיע בו לדעתי הוא קשר התקפי אבל גם זה עם סימן שאלה גדול בגלל שזה יצור לנו גם קישור עם יותר מדי כלים יחסית לטקטיקה שאנחנו משחקים (4-4-2 שזה אומר ששתיים מהקשרים הנוכחים יושבים בחוץ) ולא בטוח שזה שווה לנו את הפגיעה בחדר ההלבשה.
לדעתי הפיתרון הטוב ביותר הוא להביא איזה קשר עתידי מאפריקה/ ארצות הסקנדינביה (סטייל גסטין זולו) שאני שומר לו חסד נעורים (בעייני היה בו המון פוטנציאל) וזה השיטה הטובה ביותר ואולי נהפוך לקבוצה רווחית שתוציא שחקנים צעירים לאירופה ותוך כדי אם באמת נצליח יגיעו אלינו שחקנים טובים יותר מאותם אזורים.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אם אנחנו באמת רוצים לעשות קפיצת מדרגה, הצעד הראשון זה לא להביא שום שחקן בינואר.
הסגל שלנו בהחלט טוב למטרות שלנו העונה ואפילו עמוק במידה מספקת.

קפיצת המדרגה צריכה להיות בשינוי תפיסה, שאת הכסף על רכש כדאי להוציא על שדרוג השחקנים הקיימים בסגל. שכר למאמן כושר מומחה מחו"ל, לחזק את הצוות המקצועי (מישהו אמר מאמן חלוצים?), אולי אפילו סקאוט במשרה מלאה שיתחיל לעבוד על עונה הבאה. כל אלו עולים פחות מכל שחקן רכש.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

yedidel כתב: קפיצת המדרגה צריכה להיות בשינוי תפיסה, שאת הכסף על רכש כדאי להוציא על שדרוג השחקנים הקיימים בסגל. שכר למאמן כושר מומחה מחו"ל, לחזק את הצוות המקצועי (מישהו אמר מאמן חלוצים), אולי אפילו סקאוט במשרה מלאה שיתחיל לעבוד על עונה הבאה. כל אלו עולים פחות מכל שחקן רכש.
מסכים.
קחו את הנושא המנטלי כדוגמא. שנים סבלנו מקבוצה פגיעה מאוד בקטע המנטלי, זה גם אחד הגורמים שלדעתי הפיל אותנו בעונה שעברה.
לברדה ובוזגלו יש כמובן חלק בשיפור המנטלי, אך גם למיכל יערון אני נותן קרדיט לא קטן.
שאתה מביא אנשי מקצוע איכותיים, יש תוצאות.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

yedidel כתב:אם אנחנו באמת רוצים לעשות קפיצת מדרגה, הצעד הראשון זה לא להביא שום שחקן בינואר.

קפיצת המדרגה צריכה להיות בשינוי תפיסה, שאת הכסף על רכש כדאי להוציא על שדרוג השחקנים הקיימים בסגל. שכר למאמן כושר מומחה מחו"ל, לחזק את הצוות המקצועי (מישהו אמר מאמן חלוצים), אולי אפילו סקאוט במשרה מלאה שיתחיל לעבוד על עונה הבאה. כל אלו עולים פחות מכל שחקן רכש.
הרבה זמן לא שמעתי משהו כל כך נכון בנוגע לקבוצה!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

צריך קשר בנוסף למאמן כושר, תראו את מכבי תל אביב שלמרות כל מה שהיה להם הביאו את ערן זהבי ואת פריצה, צריך לחזק את צוות האימון עם מאמן כושר איכותי מחו"ל או מהארץ (יש את רון ציבלין שהוא לדעתי מאמן הכושר הישראלי הכי טוב בשוק ומשום מה הוא פנוי) מאמן חלוצים ומאמן הגנה, אבל גם קשר איכותי למרכז השדה כי זה חסר לקבוצה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

אני דוקא חושב שצריך להביא מגן ימני בעל אורנטצייה הגנתית, מספיק שיש לנו מגן שמאלי שעולה הרבה להתקפה, זה יצור מסנמת בהגנה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

דר אדום בנשמה כתב:צריך קשר בנוסף למאמן כושר, תראו את מכבי תל אביב שלמרות כל מה שהיה להם הביאו את ערן זהבי ואת פריצה, צריך לחזק את צוות האימון עם מאמן כושר איכותי מחו"ל או מהארץ (יש את רון ציבלין שהוא לדעתי מאמן הכושר הישראלי הכי טוב בשוק ומשום מה הוא פנוי) מאמן חלוצים ומאמן הגנה, אבל גם קשר איכותי למרכז השדה כי זה חסר לקבוצה.
לא רואה סיבה להחליף שיטת משחק בשלב זה. ואם כן עוברים ל4-3-3/4-5-1, אפשר להכניס את דג'אני להרכב ולהעביר את ז'ינו שנמצא בכושר מצויין קדימה

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

yedidel כתב:
לא רואה סיבה להחליף שיטת משחק בשלב זה. ואם כן עוברים ל4-3-3/4-5-1, אפשר להכניס את דג'אני להרכב ולהעביר את ז'ינו שנמצא בכושר מצויין קדימה
הסיבה היחידה שיש היא במשחקים נגד קבוצות קטנות (על הנייר) שינסו לעקוץ ולשלוט במרכז
זה קרה לנו 3 פעמים עד כה, ומ9 אפשריות הצלחנו להוציא רק 4. זה נחשב ביזיון כאשר כל המשחקים היו בבית וכשנתארח אצלם יהיה הרבה יותר קשה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yedidel כתב:אם אנחנו באמת רוצים לעשות קפיצת מדרגה, הצעד הראשון זה לא להביא שום שחקן בינואר.

קפיצת המדרגה צריכה להיות בשינוי תפיסה, שאת הכסף על רכש כדאי להוציא על שדרוג השחקנים הקיימים בסגל. שכר למאמן כושר מומחה מחו"ל, לחזק את הצוות המקצועי (מישהו אמר מאמן חלוצים?), אולי אפילו סקאוט במשרה מלאה שיתחיל לעבוד על עונה הבאה. כל אלו עולים פחות מכל שחקן רכש.

שלא נדבר על הקושי למצוא שחקן שובר שיוויון בינואר. עדיף להשקיע בסקאוטינג לקראת הקיץ, במקום לפרוע שטרות על משהו לא ברור.

סומסום, אני גם לא מבין מה ראית בעוז ראלי? שחקן בסדר. בטח לא המגן האולטימטיבי...עדיף להשקיע בקיץ במגן זר איכותי.
ודמארי שחקן טוב אבל ממש לא אחד שאנחנו צריכים עכשיו, אלא אם משחררים איזה 3 חלוצים...

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אליק, שאתה רואה הזדמנות לקחת דמארי, וראה מקרה טל בן חיים במכבי שנקנה למרות שיש להם ים שחקנים בתפקיד שלו, אתה פשוט לוקח.
בקיץ גבאי, פלצ'וק, פלט מסיימים חוזה, מה אז תחפש? עוד זר? שיקלט או לאו?
תכין את העונה הבאה.
לגבי המגן הזר? קודם שיבינו שיש בעיה בעמדה, נראה שמרוצים במועדון מהאיוש הנוכחי.
עובדתית עוז ראלי משחק מצויין,היה מעולה גם נגדנו, עובדה שמכבי נלחמים עליו מהקיץ.

שלח תגובה