ניצחון למרות המאמן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

ניצחון למרות המאמן

שליחה על ידי yossi »

אני ממש לא אוהב להשתמש במושג הזה, אך זו הייתה ההרגשה מהרגע הראשון.
שוב אמצע תקוע, המון כדורים על 30-40 מטר והשחקן שהכי טוב אצלנו באספקט הזה ויכול להכניס קצת סדר במרכז המגרש, יושב על הספסל.
גבאי בטון בהרכב למרות יכולת עלובה.
בדר"כ הוא גרוע מהאמצע, היום הוא ביטל לחלוטין את אגף שמאל, והמשחק שלנו כולו נופל על בוזגלו בצד ימין וברדה שבא לעזור.
אילוז פשוט מסרב לתמוך התקפית, עם המקום הגרוע והמסכים בקושי ראיתי מה הלך באגף ימין של ביטון במחצית השנייה, אם אני לא טועה היה שם הרמה טובה או שניים. שווה צ'אנס, בטח במשחקים בסגנון הזה.

אז כן ניצחנו, גילינו עליונות לכל המשחק ועדיין, אנחנו מסוגלים לשחק הרבה יותר טוב, בטח מול יריב חלש כמו בית"ר.
אני מאוד מקווה שאלישע לא ימשיך עם ההרכב הזה לבלומפילד.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: ניצחון למרות המאמן

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גם אני לא אהבתי את ההרכב. לשחק עם חלוץ(גבאי או סוויסה) באגף שמאל לא תורם בשום דבר. נאסר צריך לשחק שם, נקודה.

בקשר לכדורים הארוכים - יצא לי לראות את המשחק בטלויזיה ואלישע ביקש לשחק עם מסירות מרגל לרגל ולהפסיק עם כדורים ארוכים. אז הטענות לשחקנים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אפשר להפוך את זה לפינה הפסימית? תודה.

אז ככה - חסר לנו מחץ! חסר לנו מחץ! די, מכבי תל אביב עושה מהמשחק הזה שביעייה ובני סכנין ומכבי חיפה (עם חלוץ חד) עושות מזה חמישייה. כמה החמצות כמה.

בית"ר לא הגיעו לוסרמיל, אבל עזבו, הם לא הגיעו לוסרמיל בכלל! לא כמו רמת השרון ורעננה שסגרו אותנו. בית"ר גם את זה לא עשו טוב. היו כל כך הרבה החמצות. ולמרות שאנחנו מקום שני, ואולי בגלל שאנחנו מקום שני, אף אחד לא שם לב להחמצות האלה. אבל שיש 0-0 נגד רעננה ורמה"ש נזכרים "מחמצינים". ניצחנו משחק כזה משני מצבים נייחים. משחק שבו לבית"ר לא היה קישור ויכלנו לעשות מה שבא לנו בעיקר אחרי הגול השני אבל גם לפניו.

אסור להמשיך בהרכב הזה וחייב לעמוד על הסיומת, כי בבלומפילד זה בוודאות לא יספיק.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

בני סכנין עשתה תיקו אפס ומכבי נצחה 2-1 וחיפה לא זוכר ולא מעניין.... חאלס, ניצחנו וזה מה שחשוב... לא נפלנו כמו שנפלנו נגד רעננה ורמה״ש וזה מה שחשוב... כל משחק לגופו ולא דומה לקודם ובטח שנגד הפועל בבלומפילד לא יראה ככה..
ובקשר לכותרת... נו באמת... פלט (למרות המפוזרות והחמצות) מתאים לבונקר כזה כדורים גבוהים שהוא מוריד עם המסה וגם נוגח לשער...
נערך לאחרונה על ידי OMERREMO ב 24 דצמבר 2013, 00:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:גם אני לא אהבתי את ההרכב. לשחק עם חלוץ(גבאי או סוויסה) באגף שמאל לא תורם בשום דבר. נאסר צריך לשחק שם, נקודה.

בקשר לכדורים הארוכים - יצא לי לראות את המשחק בטלויזיה ואלישע ביקש לשחק עם מסירות מרגל לרגל ולהפסיק עם כדורים ארוכים. אז הטענות לשחקנים.
זה שהיו כדורים ארוכים למרות שאלישע ביקש משחק על הקרקע זה רק ממחיש את ה"כישלון" של אמצע שמורכב מזינו ואראל. פשוט לא מספיק טוב.
מהרגע שדג'אני נכנס ראינו כמה כדורים נהדרים היישר לרגל של מובילי הכדור בהתקפה, עם אראל וזינו זה פשוט לא קורה.
והכדורים של דג'אני זה פשוט מאסט למשחק בבלומפילד, המשחק הקודם בוסרמיל הראה זאת בצורה נהדרת.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

yossi כתב: זה שהיו כדורים ארוכים למרות שאלישע ביקש משחק על הקרקע זה רק ממחיש את ה"כישלון" של אמצע שמורכב מזינו ואראל. פשוט לא מספיק טוב.
מהרגע שדג'אני נכנס ראינו כמה כדורים נהדרים היישר לרגל של מובילי הכדור בהתקפה, עם אראל וזינו זה פשוט לא קורה.
והכדורים של דג'אני זה פשוט מאסט למשחק בבלומפילד, המשחק הקודם בוסרמיל הראה זאת בצורה נהדרת.
אני אחד שממש שונא כדורים ארוכים שלא מגיעיםם לשומקום ודווקא במשחק הזה אני לא זוכר כל כך הרבה. הם הניעו כדור אחורה וקדימה אחורה וקדימה ולא התפתו להעיף כדורים קיבינמט בתקווה שפלט לא יעשה פאול ויצליח להשתלט עלייהם. בקטע הזה זה היה בסדר גמור.

דג'אני באמת בכמה דקות ששיחק הראה טאץ' נהדר בכדור שלא נעלם ממנו, וגם אני חושב שהוא צריך לעלות במום אראל החלש בבלומפילד.
צריך לפתוח עם פלט או סוויסה בחוד (כמו שאחרי 15 מחזורים אלישע נתן לפלט צ'אנס בהרכב הגיע הזמן שגם לסוויסה יהיה את הצ'אנס הזה), נאסר בשמאל ודג'אני יחד עם ז'ינו. זה מה שצריך ואני מקווה שיהיה.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אין ספק שחלק מהדברים הרעים נמשכים.
למרות כל השחקנים המוכשרים בהרכב, אנחנו נראים כלכך נכים בהנעת הכדור. מדהים השינוי שהורגש מאז שדגאני נכנס. אבל אנחנו לא יכולים לסמוך על שחקן אחד באספקט הזה.
תיאום בהנעת כדור חייב לבוא מאימונים מסויימים, לא יכול להיות שמגנים לא יודעים מתי לעלות ולתמוך, ולא יכול להיות ששחקנים לא יודעים מתי לשחרר כדור ולאן. והכי חשוב, באף התקפה אנחנו לא יוצרים יתרון מספרי. וכמובן שאין מספיק תנועה לעומק ובכללי. וחבל כי עם הפוטנציאל של הקבוצה הזו אפשר להתברג חזק בצמרת ולא להביט לאחור.

מה שכן יש שיפור בעמידה של השחקנים בפן של הלחץ וחילוצי כדור מהירים. קו הגנה שלוחץ קדימה ולא מאפשר יציאה מהירה של התקפות נגד. וראינו את זה ב2 משחקים האחרונים. קבוצות לא מגיעות מולנו למצבים.

בקשר למשחק שבוע הבא, יהיה קשה מאוד ללא אופיר.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

מרגע ששמעתי על ההרכב בו אלישע בחר לעלות הייתי מאוכזב מאוד.
מה שראינו על הדשא גרם לי להיות עוד יותר מאוכזב ולאשש את מה שחששתי ממנו. כמובן שאני שמח מהניצחון אבל הניצחון הזה מלווה לצערי באכזבה גדולה.
לא מבין איך אלישע לא רואה את מה שכולנו (או לפחות רובנו) רואים. גבאי לא יכול לשחק בתור קשר ואם לדעתך הוא לא מספיק טוב בתור חלוץ, אז בבקשה יש לו מקום בספסל.
בנוסף לא יכול להיות שנאסר, אחרי משחק אחד שבו הוא היה חלש (למרות שכולם היו חלשים במחזור הקודם), ישר רואה את הספסל. נאסר הוא הג'וקר העונה וחייב לדעתי להיות בהרכב בכושר הנוכחי שלו.
אראל ממשיך להיות חלש וכך גם אילוז (מתי נראה סוף סוף הגבהה טובה?). למה הם בניגוד לנאסר לא רואים את הספסל?
מהרגע שנעשו החילופים הקבוצה התחילה לשחק קצת כדורגל עם הנעת כדור. דג'אני מאוד חד בהנעת כדור שלו ובדיוק והגיע הזמן שהוא יחזור להרכב!!!
ראוי גם שבן ביטון יקבל צ'אנס נוסף, התועלת ההתקפית שלו גדולה יותר. גם בחלק ההגנתי הוא לא נופל מאילוז.

מקווה מאוד מאוד שאלישע לא יעלה באותו הרכב בשבוע הבא. אם כך יהיה, אני לא צופה טובות. בראיון בחדשות הספורט, המאמן טוען שהוא מרוצה מאוד מאיך שהקבוצה שיחקה מתחילת המשחק. לא יוע מה הוא רואה אבל זה לא מסמל טובות לקראת ההמשך.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני לא יודע למה אתם כאלה פסימיים. השתלטנו על המשחק מהשנייה הראשונה.
אז נכון, היו החמצות (והיו לא מעט מצבים) במשחק רץ, אז יצא שהבקענו דווקא במצבים הנייחים. אין בזה שום דבר רע.

מצטרף לזה שגבאי צריך לרדת לספסל. מה שכן, אני דווקא לא חושב שהבעיה שלנו היא באמצע. הבעיה שלנו היא מגנים שלא מאיימים בהתקפה. גם דוידזאדה (חבל מאוד על הפציעה) עולה ויורד המון, אבל כמו אילוז פשוט לא מצליח להכניס את הכדור או ההגבהה המסוכנים ליד הרחבה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

קשה לבאר שבע מול קבוצות שבאות לסגור ולשחק בונקר. כך היה עם רעננה ורמה"ש וגם עם בית"ר. במזל היו לנו שני גולים ממצבים נייחים.
לפי דעתי מול קבוצות כאלה צריך לפתוח עם סוויסה ופלצ'וק כי ההרכב הזה הוכיח את עצמו כסופר התקפי במקרים שחסר לנו גול לקראת הסוף.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

עזבו חברים... כמספר האוהדים כך גם מספר ה״מאמנים״/הדעות...
אם תשאלו תמצאו מיליון דעות על כל עמדה/חילוף... כשלא עושים שינוי אז אומרים ״מקובע״ כשהשינויים הם קבועים אז אומרים זה חילופים מהבית... אז גם כשמפתיעים(ומנצחים יש לזכור...) גם אז אין הסכמה...
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

זה לא פייר להגיד "למרות המאמן",אלישע מביא אותנו השנה עד כה למחוזות שלא היינו מעולם,עם סגל ששווה מקום רביעי במקרה הטוב.
זה אומר שהוא מוציא מהסגל הזה מעל ל100%,אחד המאמנים היותר טובים שהיו פה.
תמיד היו,ישנם ויהיו השגות לגבי הצבות/חילופים של שחקנים כאילו ואחרים,בסוף יש מאמן והוא קובע,וגם בינתיים הולך לו לא רע.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

נו באמת למרות המאמן? אלישע מאמן לא מושלם אבל ניצחנו ביחד איתו ולא למרות שהוא המאמן.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

למרות המאמן?!
זה שקבוצות מגיעות לוסרמיל ורועדות להם הרגליים מקסטינה קורה כל שנה נכון?
זה שהקבוצה מחזיקה בכדור באחוזים של ברצלונה.
זה ששחקני ההתקפה לוחצים בראבק שניה אחרי כל איבוד כדור.
האיש שהביא לבאר שבע את השחקנים המובילים בקבוצה, פיוביץ בוזגלו וברדה.
האיש שהכניס את האופי הזה שכולם מדברים עליו., ואל תגידו לי שזה רק ברדה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

תעשו הפרדה בין העונה כולה למשחק אתמול. על העונה עצמה יש לאלישע קרדיו גדול ואני האחרון שייקח זאת ממנו.

אולי הכותרת מוגזמת, אך ההרכב שעלה אתמול פשוט הגביל אותנו, בייחוד ההתעקשות הלא מובנת על גבאי.
גבאי לא שחקן אגף, הוא כמעט וביטל את אגף שמאל לחלוטין מה שלא בדיוק עזר לרווח את המשחק.
המשחק כולו נותב לאגף ימין שבעצמו היה מוגבל עם אילוז שפשוט לא תומך התקפית.
בפעם היחידה שהייתה הכנסה של כדור מהקו לרחבה הגענו למצב הכי טוב שלנו, וזה קרה ע״י ברדה שנאלץ לזוז יותר ימינה כדי לעזור לבוזגלו שכמעט הכל נפל עליו.
גם דג׳אני חסר לי.
ניצחנו, שלטנו, אך אפשר היה לשחק יותר טוב ולעשות לעצמנו חיים קלים יותר.

שלח תגובה