תומר סויסה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: תומר סויסה

שליחה על ידי red guy »

אני לא מבין את האנטי על סויסה, אם הוא היה כובש היום את השלוש של גבאי הייתם אומרים שוב פעם שם גולים מפנדל ולא הייתם מתרשמים אבל שגבאי שמבקיע פעם בכמה משחקים השתיק את כולם?! כל הכבוד לגבאי הוכיח לי שהוא צריך להיות חלק מהסגל אבל הוא לא חלוץ גדול..ניצל מצב בצורה מצויינת אבל חוץ מזה משחק חלש שלו ושל כל הקבוצה

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

חחח איזה תשובה? גבאי שחקן חשוב לב"ש בדיוק כמו סויסה. ופלט למטוס סויסה להרכב
תמונה

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

red guy כתב:אני לא מבין את האנטי על סויסה, אם הוא היה כובש היום את השלוש של גבאי הייתם אומרים שוב פעם שם גולים מפנדל ולא הייתם מתרשמים אבל שגבאי שמבקיע פעם בכמה משחקים השתיק את כולם?! כל הכבוד לגבאי הוכיח לי שהוא צריך להיות חלק מהסגל אבל הוא לא חלוץ גדול..ניצל מצב בצורה מצויינת אבל חוץ מזה משחק חלש שלו ושל כל הקבוצה

הוא לא נולד בסרוקה בגלל זה האנטי שלהם אם הוא היה באר שבעי ואי ואי מסכן המאמן

גם סויסה וגם גבאי וברדה צריכים לעשות רוטציה ביניהם ואת פלט לפלוט
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אתם כאלה פח !!! 1 גבאי לא נולד בסורוקה אז מה קשור בגלל שסויסה לא באר שבעי אני לא אוהב אותו ? 2 גבאי היום הראה לכם מה זה חלוץ שמשחק למען הקבוצה גם שלושער וגם הוא זה שהכניס תכדור לבוז גלו בפנדל וסחט את הפנדל השני ,להזכיר לכולם בשנה שעברה אותו סויסה החטיא שתי בעיטות עונשין אז שקט ודבר נוסף כולם ראו בדקה ה86 סויסה עם הכדור לוטם זינו עשן עקיפה יפה במקום למסור לו לתת תרביעי סויסה האגואיסיט החך לבד , זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

אם זה שהוא הכניס 2 פנדלים עושה לך את זה לבריאות אחי..
אני עדיין בדגש שדובב גבאי שחקן משלים אבל בטח לא חלוץ לקבוצה ששואפת גבוה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

וסויסה כן ? אם תגיד שכן אני מסיים להתווכח איתך! זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

התקפה מתפרצת. סוויסה עם הכדור, פלט נדמה לי בימין וז'ינו בשמאל אבל סוויסה מ17-18 מטר לוקח בעיטה במקום לתת מסירה פשוטה לז'ינו ולהשאיר אותו מול השוער. אגואיסט.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

זה שי ! כתב:וסויסה כן ? אם תגיד שכן אני מסיים להתווכח איתך! זה שי !
אז בוא אני ירגיע אותך גם תומר לא חלוץ שפיץ בעיניי, אבל אם אני נאלץ לבחור בין ה2 האלו אין ספק למעט מהירות הוא יותר טוב מגבאי בכל פרמטר.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

RedHell כתב:אם זה שהוא הכניס 2 פנדלים עושה לך את זה לבריאות אחי..
אני עדיין בדגש שדובב גבאי שחקן משלים אבל בטח לא חלוץ לקבוצה ששואפת גבוה.
התוצאות קצת סוטרות את מה שאתה כותב, דובב היה החלוץ הפותח כמעט בכל המשחקים העונה והקבוצה שלנו שואפת הכי גבוהה שיש.
אני באופן אישי מת על דובב גבאי אומנם הוא מחמיץ די הרבה אבל איזה כיף לראות שחקן שבא משקיע מתאמץ נותן מעצמו הכל על המגרש,בלי פוזה רעש וצלצולים, מפרגן לחברים שלו על המגרש, הבקיע השנה גולים סופר חשובים אחלה שחקן שרק ימשיך ככה. עוד דבר חשוב הוא שחוץ מהיכולת האינדיבידואלית החיבור והשילוב בין ברדה דובב ובוזגלו הוא נדיר המהירות שבא אנחנו יוצאים להתקפות מתפרצות זה הנשק הכי חזק שלנו העונה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

משחק מצויין של גבאי. חוץ מהגולים הוא גם "בישל" את הפנדל השני והוכשל בשלישי.

הבעיה היא שלפי ההסטוריה שלו, זה אומר שעכשיו הוא לא מבקיע חודשיים...

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

yedidel כתב:משחק מצויין של גבאי. חוץ מהגולים הוא גם "בישל" את הפנדל השני והוכשל בשלישי.

הבעיה היא שלפי ההסטוריה שלו, זה אומר שעכשיו הוא לא מבקיע חודשיים...
חודשיים?!?! קניתי עכשיו...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

CrazyRed7 כתב:התקפה מתפרצת. סוויסה עם הכדור, פלט נדמה לי בימין וז'ינו בשמאל אבל סוויסה מ17-18 מטר לוקח בעיטה במקום לתת מסירה פשוטה לז'ינו ולהשאיר אותו מול השוער. אגואיסט.
!!!
שוב מחזיר אותי לנקודה האמיתית של הטופיק הזה, לא מדובר בהשוואה בין דובב לסוויסה. אולי סוויסה טוב יותר, אבל דרך ארץ קדמה לתורה.
נמאס כבר לראות אותו משחק קודם כל בשביל לקדם את עצמו, שחקן אנוכי.
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

הנושא הזה סטה בגלל שכמה חברה פה משווים בינהם אז זרמתי איתם לא מבין איך דיון שהחל בדיבור על שחקן מסויים וההתנהגות שלו מסתיים בהשוואה בינהם ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

בעיקר כי התסכול שלו הגיע בגלל ההצלחה שלו והחוסר הצלחה של השחקן שבמקומו בהרכב.

בכל אופן נחזור לדיון אתמול סיראז החליט שהוא בועט את הפנדלהשני, רב עם אליה רב עם דובב והתחנן לאלישע..
כשהבין שלא הוא בועט הוא פשוט עשה ברוגז עם הקבוצה ושיחק את הדק הנותרות לו בפנים חמוצות, מה גם שבסוף המשחק כמעט ולא חגג את הניצחון אז הינה לכם עוד שחקן שחושב על עצמו לפניי הקבוצה אך אותו אף אחד לא קוטל.

נכון תומר שגה אבל לגביו יש את התדמית של ״הפרובלמטי״ ועל כן כל פיפס שהוא יעשה ייתפס כאנוכיות או אגואיסטיות.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

גם נאסר בדומה לחברו סויסה משחק בשביל עצמו ובשביל הסטטיסטיקה לפני לטובת הקבוצה מי ששם לב בגול הראשון של גבאי נאסר אפילו לא הרים ידיים לא קפץ אני מתבייש בשחקנים כאלה חבל דווקא שהקבוצה רצה וניראת טוב יש כמה חברה בקבוצה שעושים הפוך ממה שנדרש מהם ,זה שי !
תמונה

שלח תגובה