אסי קבלו החלטה,אתם עושים נזק לקהל!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

אסי קבלו החלטה,אתם עושים נזק לקהל!

שליחה על ידי אדום זקן »

הקטע הזה עם שער 9 חייב להשתנות,זה פשוט מביך!
אתה רואה משחק בטלביזיה ופאקן שומע רק את אוהדי בית"ר,זה הזוי!!!
ואין סיכוי שבעולם ש2000 איש מעודדים יותר חזק מ8000,זה הכל עניין של אקוסטיקה או כל השיט הזה של המיקרופונים של ערוץ 1,זה פשוט גורם נזק תדמיתי אדיר לקהל.
אסי הגיע הזמן שתתחילו להתנהג כמו הנהלת צמרת,כמו שעושים בטדי שמעיפים אותנו לצפון מערבי וכמו בחיפה שאתה צריך משקפת!!
תעיפו אותם קיבינימאט לשער 7 ושם בקושי ישמעו אותם,אתם עושים נזק תדמיתי אדיר לקהל,אתמול בטלביזיה למעט ה10 דקות אחרונו. שומעים רק את הבבונים של בית"ר!!
יאללה סגרו את הפינה לא ביקשנו הרבה.

סמל אישי של משתמש
The red one

Re: אסי קבלו החלטה,אתם עושים נזק לקהל!

שליחה על ידי The red one »

אכן, ישבתי אתמול בשער 6 מלבד כל היציע לא שמעתי אותנו בכלל, רק את הקהל של בית״ר - שמגיעה לו מילה טובה שעד הגול השני לא הפסיק לעודד לשנייה אחת !

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מחזק.
במשחקים בהם הצפי הוא עד 2,000 אוהדי קבוצה אורחת, אין סיבה שהם ישבו שם על חשבון אוהדים שלנו שישבו בשער 3...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

צועקים את זה מתחילת העונה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שקט, שדוברת המועדון לא תפתח בטעות טופיק נגדך בפייסבוק שלה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אז הנה,מפה אני פונה גם לדוברת,גם לאסי,גם לאלונה לרוביק ולביבי,רבאק בכל קבוצה בעולם שמכבדת את עצמה ואוהדיה, זורקים את קהל היריבה למקום שלא ישמעו אותו.
גם ככה אצלנו האיצטדיון חרא והאקוסטיקה על הפנים,לפחות שעכשיו סוף סוף יש קבוצה שישמעו אותנו קצת,אתמול זה נשמע כאילו הקהל של ב"ש צועק מתוך מנהרה,לא ביקשנו הרבה וזה אפילו ייתן אווירה ודחיפה יוצאת מן הכלל לקבוצה.
אגב,מה קורה עם קצת צבע אדום במגרש??? מה אין איזה ספונסר שיתרום איזה אלפיים חולצות אדומות ויחלקו אותם בכניסה,בוא'נה פעם היו עושים את זה,בתקופה של רן פסח,אז מה הבעיה????
ח'ברה בהנהלה,זה באמת קטן עליכם,אתם עושים הרבה דברים שהם מלאכת קודש,הדברים הקטנים האילו,זה מה שיביא עוד קהל וייתן אווירה מטורפת באיצטדיון.
והפעם לשם שינוי יש קבוצה שזה מגיע לה!!!
אז יאללה תרימו תכפפה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אדום זקן כתב:אז הנה,מפה אני פונה גם לדוברת,גם לאסי,גם לאלונה לרוביק ולביבי,רבאק בכל קבוצה בעולם שמכבדת את עצמה ואוהדיה, זורקים את קהל היריבה למקום שלא ישמעו אותו.
גם ככה אצלנו האיצטדיון חרא והאקוסטיקה על הפנים,לפחות שעכשיו סוף סוף יש קבוצה שישמעו אותנו קצת,אתמול זה נשמע כאילו הקהל של ב"ש צועק מתוך מנהרה,לא ביקשנו הרבה וזה אפילו ייתן אווירה ודחיפה יוצאת מן הכלל לקבוצה.
אגב,מה קורה עם קצת צבע אדום במגרש??? מה אין איזה ספונסר שיתרום איזה אלפיים חולצות אדומות ויחלקו אותם בכניסה,בוא'נה פעם היו עושים את זה,בתקופה של רן פסח,אז מה הבעיה????
ח'ברה בהנהלה,זה באמת קטן עליכם,אתם עושים הרבה דברים שהם מלאכת קודש,הדברים הקטנים האילו,זה מה שיביא עוד קהל וייתן אווירה מטורפת באיצטדיון.
והפעם לשם שינוי יש קבוצה שזה מגיע לה!!!
אז יאללה תרימו תכפפה.
!!!
זה הדברים הקטנים של השיווק כמו מחזיקי מפתחות והכי פשוט-לחלק ניירות אדומים ולבנים לפני כל משחק לבנות איזה משהו איכותי כשהשחקנים עולים.... זה יכול לצאת נדיר...
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אדום זקן כתב:הקטע הזה עם שער 9 חייב להשתנות,זה פשוט מביך!
אתה רואה משחק בטלביזיה ופאקן שומע רק את אוהדי בית"ר,זה הזוי!!!
ואין סיכוי שבעולם ש2000 איש מעודדים יותר חזק מ8000,זה הכל עניין של אקוסטיקה או כל השיט הזה של המיקרופונים של ערוץ 1,זה פשוט גורם נזק תדמיתי אדיר לקהל.
אסי הגיע הזמן שתתחילו להתנהג כמו הנהלת צמרת,כמו שעושים בטדי שמעיפים אותנו לצפון מערבי וכמו בחיפה שאתה צריך משקפת!!
תעיפו אותם קיבינימאט לשער 7 ושם בקושי ישמעו אותם,אתם עושים נזק תדמיתי אדיר לקהל,אתמול בטלביזיה למעט ה10 דקות אחרונו. שומעים רק את הבבונים של בית"ר!!
יאללה סגרו את הפינה לא ביקשנו הרבה.
צודק בהחלט.

אבל אני רואה בזה עוד ספיח של התנהלות של קבוצה שלא מאמינה בעצמה ועושה כבוד מיותר לקהלים של קבוצות גדולות...זה עוד נושא עליו נדרש לעבוד רק שהפעם לא מדובר בשחקנים ובצוות המקצועי אלא בתפיסה הניהולית/שיווקית/תדמיתית של ההנהלה ובעיקר של המנכ"ל אסי רחמים.

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

דוקא במשחק אני חושב שהיה עידוד קולני ונהדר של הקהל שלנו לאורך הבמשחק ובטח בהשוואה למשחקים אחרים, ככה לפחות זה נשמע לי משער 2, האקוסטיקה בוסרמיל היא נוראית, שאגת רבבת צופים בוסרמיל שוות ערך לאלפייה באיצטדיונים כמו המושבה, בלומפילד, נתניה.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

איצטדיון איצטדיון איצטדיון, בן דוד שלי שיושב בשער 6 (אני ב5) טען שאוהדים של בית"ר 'עשו לנו בית ספר'.
מי שהיה בשער 5 יגיד בדיוק ההיפך, זה העקב אכילס של המועדון הזה.
כחלק מהתהליך של להפוך למועדון מוביל בכדורגל הישראלי זה הבנייה של האיצטדיון החדש.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אני חושב שזה עניין של ביטחון והוראה מהמשטרה - להרחיק את אוהדי היריבה מאוהדי באר-שבע ככל שאפשר ו"לחצוץ" ביניהם.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

האקוסטיקה גרועה, המיקום לא טוב, הכלב אכל את השיעורים. הסיבה היחידה לכך ששומעים את קהל
היריבה חזק יותר היא שהוא פשוט מעודד טוב יותר. כל השאר תירוצים ששווים לקליפת השום.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

ForeverRed כתב:האקוסטיקה גרועה, המיקום לא טוב, הכלב אכל את השיעורים. הסיבה היחידה לכך ששומעים את קהל
היריבה חזק יותר היא שהוא פשוט מעודד טוב יותר. כל השאר תירוצים ששווים לקליפת השום.
מסכימה (למרות שלא נכחתי במשחק האחרון).
בכל מקרה,
מה שכן:
לא יכול להיות שמוכרים כרטיסים גם ל9 וגם ל-7-8, לא יכול להיות.
מבטיחה לכם שבלומפילד לא יהיה מלא בשני ועדיין לא ימכרו לנו כרטיס אחד יותר ממה שחייבים.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

כאחד שראה את המשחק בטלוויזיה-שמעו רוב הזמן את הקהל של בית״ר למעט כמה פעמים בודדות ששמעו את הקהל שלנו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

KaduSimioni כתב:כאחד שראה את המשחק בטלוויזיה-שמעו רוב הזמן את הקהל של בית״ר למעט כמה פעמים בודדות ששמעו את הקהל שלנו.
זה לא משהו חדש. יש משחקים מלאים ביוטיוב, בכל משחק בוסרמיל שומעים את קהל החוץ הרבה יותר טוב וחזק.
לא יודע אם זה בגלל האקוסטיקה, מיקום המיקרופונים של ערוץ 1 או פשוט ירידה בעידוד של הקהל שלנו בשנים האחרונות.

שלח תגובה