ציטוטי הדוברת

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

ציטוטי הדוברת

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

"אני מאמש מקבלת טלפונים והודעות על עניין כרטיסי הסטודנט אז ככה בתחילת השבוע פנינו להנהלת הפועל תל- אביב בשאלת מה מחירם של כרטיסי סטודנט- אישה, ונענו כי מחירם הוא 50% ממחיר כרטיס בוגר ( 50 ש"ח) . מסתבר כי גם אנחנו, מועדון הפועל באר שבע, הוטענו וכי רק כרטיס אישה זהה לכרטיס נוער ,חייל, וכי לא קיים אצלם כרטיס סטודנט בכל משחקי הבית של קבוצת הפועל תל- אביב. פנינו בשנית להנהלת הפועל תל אביב ומשרדי ליאן וניסינו לשנות את תמונת המצב ללא הצלחה. הנהלת המועדון מבקשת להתנצל על אי הנעימות. יחד עם זאת אני חושבת שאתם כ"כ מאכזבים בעניין ההתנהלות שלכם בנושא הזה. נכון שזה מכעיס!נכון שזה מרגיז! אבל זה עדין לא הופך את מועדון הפועל באר שבע לחסרי אחריות, למועדון שהטעה בכוונה! לעשות כ"כ הרבה רעש וכותרות ולהשמיץ מבלי לדעת את העובדות! מה שנותן למועדון להבין שאולי כדאי להפסיק להוציא כרטיסי סטודנט! אף מועדון בארץ לא מחויב להוציא כרטיסי סטודנט לאוהדיו, אנחנו מוציאים זאת על מנת להקל על האוהדים שלנו!"

"אנחנו המועדון שהכי יודע לקבל ביקורות. אף אחד לא מאיים בטח לא על אוהדים. הגיע הזמו שתיבחנו את עצמכם."

"עושים ככ הרבה ובעבור טעות שהוטענו בעצמנו להשמיץ מועדון שלם לכם זה לא מוסיף כבוד!!"

"אני לא לקחתי שום ביקורת באופן אישי.. אוי ואבוי לי אם אתייחס לכל מה שכותבים עליי. אבל יש גם גבול לדברים שמותר לכם האוהדים לכתוב, בטח שמדובר בטעות מצד המועדון או דבר אחר."

"אנחנו דואגים לכם מעל ומעבר. ואתה צודק אין שיווק! יש לך רעיונות נשמח לשמוע וליישם. לא ראיתי שמועדונים אחרים עושים פעילויות כמו הפועל באר שבע בעניין הקהילה וגם בשיווק ...לרבות הגרלות. פעילות במחציות משחק. אז מה עוד אתם רוצים? שלט חוצות או תשדיר ברדיו זה מה שיראה לכם שי שיווק?"

"אני לא חושבת שהשיווק שקיים במועדון הפועל שכולם שותפים בו גם השחקנים כזה לוקה בחסר. אנחנו מישתדלים! אז במקום לשלם לשלט חוצות 2.700 ש"ח עדיף לתרום למחלקה האונקולוגית של הילדים חולי סרטן ציוד שיעזור להם לחיות יותר טוב! ברדיו ? אין יום שהפועל לא מתוקשרים בכל דרך! באינטרנט- אני משתדלת מידי יום לתת חומרים לכתבים ולעזור שיעלו כתבות על הפועל. ברשתות החברתיות- יש אותנו ואתכם! אז מה עוד ייתן לכם רוגע שתגידו יש שיווק???...שכחתי במשחק האחרון התחלנו מודעות בעיר, חלוקת כרטיסים לילדים שכבר קיימת חמש שנים לפחות מאז שאני הגעתי...מהעוד ?

"אז דור תבוא לקהל האוהדים! מה רצית שאלונה או אסי או השחקנים ילכו ויוציאו אנשים מהבית?!"

:roll:

(הטעויות במקור, ההדגשות שלי).

סמל אישי של משתמש
שי האדום

Re: ציטוטי הדוברת

שליחה על ידי שי האדום »

מצד אחד, לא היה מעולם נציג מועדון שהקשיב לנו כמו שהיא מקשיבה לנו, אני לפחות לא זוכר מתי היה כל כך פשוט להעביר מסר להנהלה כמו היום ככה שזה מאוד יעיל.
הבעיה היא שזה נעשה בצורה 'עממית' מדי, יש מקום לענות פחות ולסנן המון מההודעות ולהיות רשמית הרבה יותר.
נערך לאחרונה על ידי שי האדום ב 27 דצמבר 2013, 19:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא יודע אם לצחוק או לבכות..

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

גועל נפש! איכס! אין לי עוד מילים לתאר את שאט הנפש ממנה. בדיוק אני מסיים לכתוב פוסט בנושא במקום אחר בפורום ואני רואה את הנושא הזה.
כנראה שבהגדרה שלה לדעת לקבל ביקורת זה לצאת על כל מי שמבקר אותך!
העילגות הפושעת שנוטפת מכל ההודעות שיוצאות תחת ידה פשוט מעוררות בחילה.
מציע לגברת דוברת שבמקום לחשוב שהכל בסדר וכולם אנטי המועדון, שתברר בדיוק למה יש כל כך הרבה ביקורת ולמה אותם נושאים חוזרים ועולים.
אגב, שכחתי שהפועל ב"ש הוא מוסד גמ"ח ולא מועדון כדורגל וככזה באמת עדיף שיתרום את הכסף שלו לצדקה ולא לכדורגל.
שתתבייש לה!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

רק לי נראה מההסבר של הגברת שהטעות המקורית הייתה שלה וכל הסיפור הזה של ההטעיה של ת"א נשמע פשוט מאוד, מצוץ מהאצבע?
לא יודע, פשוט אני מאמין שאם הסיפור היה אמיתי היה קצת יותר פירוט בנוגע למה שקרה....אתם יודעים, מי הטעה בדיוק, מה היה נוסח השאלה שנשאלה ע"י המועדון ומה גרם להם להבין מהתשובה שסטודנטים יכולים להיכנס עם כרטיס חייל, וכו.....

כרגע מנוסח ההסבר(אמרו לנו שאפשר ואז אמרו לנו שאי אפשר) לי אישית נראה טעות מבית...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אוי להפועל באר שבע המשך קשר איתה מתנשא על האוהדים מי היא בכלל,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

מיזאת ציפורה חלפון, איך היא נהייתה הדוברת של הקבוצה?
שיווק זה לעשות שלט חוצות? שתלמד ממכבי, הפועל או חיפה, שמתנהגים לקהל כלקוחות ולא כאנשים שיבואו בכל מצב. איכס

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

דוברת ללא יכולת דיבור.

עצוב, עצוב, עצוב.

כמה חוסר אינטליגניציה וטיפשות ברצף ההודעות הזה ובהתנהלות בכלל.
סליחה על הגסות, אבל באמת שזה כבר שובר שיאים.
ואח"כ יגידו שאנחנו המתנשאים...פאתטיות לשמה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גברתי היקרה,
במידה וזה אכן מה שרשמת הרשי לי לתקן אותך.
הפועל באר שבע זה לא מוסד צדקה!!! זה קודם כל עסק!! שצריך להיות מנוהל כעסק,אם במקביל עושים גם כמה דברים שעוזרים לקהילה זה אחלה,(אגב גם בקבוצות אחרות עושים את זה ואין לזה שום קשר לנושא) ואם זה עסק אז בוא נתייחס ברצינות למה שקהל הלקוחות אומר,וכן אני לקוח,לקוח שבא וקנה את המוצר גם שהוא היה מקולקל!!!! אני ועוד אלפים כמוני.
לעניין כרטיסי הסטודנט,לא את המצאת את כרטיסי הסטודנט,הם היו קיימים מאז שאני זוכר את עצמי כאוהד הפועל ב"ש(וזה היה מזמן).
ואם בהפועל ת"א החליטו שלא להוציא כרטיסים כאלו אז נכון שאין למועדון יותר מדי מה לעשות אבל לפחות אל תוציאו הודעה כזאת נרפית שמזלזלת באינטלגנציה של קהל הלקוחות שלכם.
לגבי נושא השיווק אז מה לעשות הרמת עכשיו להנחתה,לבוא ולהגיד למה לשלם 2700 לשלט חוצות? זה הרי אי הבנה בסיסית,כי אם שלטי החוצות הללו יביאו לך נגיד עוד 300 אוהדים במקרה הרע,אז תעשי 300*50 יוצא 15000 הכנסה,היה שווה? הוצאת את ההוצאה של השלט??
הלאה נמשיך... במקום כל הסאגה הזאת של הכרטיסים,למה שלא תתנהלו כעסק,ותדאגו למועדון הלקוחות שלכם שזה המנויים אגב(ולצערי אין לי מנוי,אני לא גר בב"ש) ותערכו הגרלה לכרטיסים למשחק שקודם כל העדיפות היא למחזיקי מנויים,ככה תמכרו כמעט הכל,תתנו הרגשה ששוה לעשות מנוי,ותדאגו לקהל הלקוחות שלכם אה?? איזה יופי,בפעולה אחת מסכנה,רווח לעתיד.
אבל לצערנו במקום זאת את בוחרת להתנגח עם האוהדים,לקחת הכל באופן אישי(כשרושמים "אני לא לוקחת באופן אישי",זה רק אישי!!)
ולהוכיח לנו שיש דברים בגו',ואם תסתכלי בתגובות שלי לנושאים שונים תביני שאני כל הזמן מגן עליכם,אבל הפעם את קצת מזלזלת באינטלגנציה שלנו וזה פוגע.
אנחנו אוהדי הפועל,היינו ונשאר גם הרבה זמן אחרי שתלכי אז תני קצת כבוד.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

RedRock כתב:דוברת ללא יכולת דיבור.
בול.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

חבל שבמקום להתייחס לטענות שלי בפוסט בצורה אובייקטיבית ומכובדת ולהבין שישנה בעיה היא בחרה להתנצח איתי ואני פשוט לא הגבתי מעבר באיזשהו שלב כי ראיתי שזה לא תורם כלום.
אם קבוצה בינונית שהייתה פה בעונת 2009/10 ובאה אחרי שתי תבוסות מאוד מאוד כואבות כאנדרדוג עם 10000 איש מול בית"ר וארבע שנים אחרי מגיעה קבוצה מצויינת מהמקום השני כפייבוריטית ברורה לנצח ומגרדת את ה6500-7000 אז קרה משהו שיש להתייחס אליו לתקן אותו.

לצערי הרב, ציפורה היא לא הבן אדם שאפשר להפנות דרכו ביקורת על המועדון.

:גאוות הנגב: שבת שלום! :גאוות הנגב:

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

יש כמה בעיות בהתנהלות שם בהנהלה.

ברגע שיש גורם בעל תפקיד מסויים והוא חולש על כמה תפקידים, כל אחד מהם לא יתבצע ברמה סבירה בטח ובטח לא ברמה גבוהה.

בעיה נוספת היא שגורם בהנהלה מרשה לעצמו להיות מעל לאוהדים ונוהג במועדון כבשלו. לא הגיוני שהדוברת ולא אף אחד אחר יאיים על האוהדים. אחרי שנפטרנו מדיקטטור אחד - ז'ינו, אין שום סיבה שנקבל דיקטטור חדש - לא חשוב מה שמו.

ועכשיו ספציפית - ציפורה, לזכותה יאמר שהיא עשתה יחסי ציבור טובים מאוד להפועל באר-שבע וברמה האישית היא אדם שאכפת לו מאוד מהזולת. יחד עם זאת, ציפורה לא יודעת ולא מסוגלת לקבל מרות ולא ביקורת.
היא לא מסוגלת להודות בטעויות שלה ואם תבדקו טוב תגלו שעברו כאן כמה וכמה בעלי תפקידים שלא איתנו רק כי נכנסו לעימות איתה או העבירו ביקורת כזו או אחרת ולא עזבו בגלל "סיבות אישיות" כפי שמכרו לנו.

אז מה השורה התחתונה?
טוב יעשו אלונה ואסי אם יבקשו מהגברת לחזור למימדיה הטבעיים ולדבוק בתפקידה -לדברר את המועדון ולא את עצמה - ויפה שעה אחת קודם.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

הבעיה שתפקיד הדוברות דורש כמה דברים שאין לה.
ביום טוב ציפורה יכולה להיות אחראית קשרי קהילה. ביום רע גם את זה לא.
הנושא יותר רחב מהתנהלותה של ציפורה מול האוהדים ובכלל. כל הקשר עם האוהדים, השיווק, ניהול האתר והפייסבוק הרשמי (למרות המאמצים של אלעד סבג), תפיסת האוהדים, חנות המזכרות עליה השלום וכדומה מקרטעים עד כושלים.
כרגע האוהדים ממלאים חלק מהחוסרים הקיימים בהתנדבות כמו הפעילות של אדום מהדרום בנושא השיווק, כמו אתרי האוהדים כתחליף לאתר הרשמי המקרטע, העדכונים של מישל על מועד משחקי הנוער מבעוד מועד וכו'.
כל השאר ימשיך לקרטע עד שיפלו האסימונים למעלה וימנו פרוייקטור בעל סמכויות שימפה את הכשלים, יכין תוכנית עבודה ויקבל כח אדם ראוי ותקציב סביר לתיקון המצב הקיים ותפעול שוטף כמקובל במועדון מודרני.

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

לפני הבחירות לראשויות המקומית אני מאמין שהיא לא הייתה מגיבה בטון דיבור כזה
כמו כן לדעתי היא התאכזבה מעשרות אלפי האוהדים שלא בחרו בה כמו שהיא חשבה שיקרה.
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מקומה לא בהפועל באר שבע נקודה יאללה הביתה ,זה שי !
תמונה

שלח תגובה