מגיע לנו.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

מגיע לנו.

שליחה על ידי CrazyRed7 »

פשוט מגיע לנו לחטוף את הגול הזה. אני עצוב שלא ניצחנו אבל הכדורגל החלש שלנו כבר מהמשחקים נגד רמה"ש ורעננה וזה פשוט לא נעצר.
פתיחה מצוינת וכדורגל שוטף, מבקיעים שער וזהו?!הולכים לישון?!מה נסגר איתם?!
אמרתי את אותם הדברים גם אחרי ניצחונות והכאפה המצלצלת הזאת הייתה צריכה להגיע מתישהו.

ואדון אלישע לוי!מספיק עם החילוף הטיפשי הזה שמוריד את ברדה לשחק כקשר אחורי!!!!!!די!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: מגיע לנו.

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ואנחנו פשוט פראיירים. סכנין הפסידה, קריית שמונה הפסידה ובמקום לברוח מהמקום השלישי והרביעי אנחנו שוב מאבדים נקודות בוסרמיל מול יריבה חלשה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שטויות!!!
נטו שאננות,זה מה שהיה פה,היכולת לא משהו כבר כשבועיים,ויש דברים שגם מאמן לא יכול לעזור.
חסר קשר באמצע.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

מצד אחד טוב שאנחנו אוכלים כאפה ו'מזועזעים' מתוצאת תיקו ולא הפסד.
מצד שני אי אפשר להעביר על סדר היום את הידרדרות ביכולת של השבועות האחרונים.
גם נגד בית"ר לא הרשמנו, הפועל ת"א יכולת לא גדולה והיום היחלשות ממש דרסטית.

לא אסון, אבל מאכזב לאור התוצאות של המחזור ועוד יום שני מכבי מול חיפה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

צריך להגיד את האמת,התוצאה לא נוראית,בהחלט לא,אבל הצורה אוי הצורה,זה נראה רע!
מקבוצה שרצה לאליפות (כן...לא התבלבלתי),אתה מצפה לראות קצת יכולת אחרת.
הבעיה הגדולה זה חוסר אפקט ההרתעה,תראו גם מכבי ת"א יש לה משחקים גרועים,אבל אפקט ההרתעה שלה הוא כל כך גדול שקבוצות מפחדות אפילו לנסות להשוות.
כאן באה קבוצה שמתחילת המשחק אומרת לנו "אנחנו לא כל כך מתרשמים ממכם",ועובדה שהצליח לה.
אין סיבה בעולם שהם יהיו ראשונים לכל כדור,אין סיבה שיחזיקו יותר בכדור,חבל חבל,זה ההבדל בין קבוצה שתיקח אליפות לקבוצה שעדיין לא מאמינה שהיא יכולה!
ולא שיש לי תלונות על העונה הזאת,אבל עם האוכל בא התיאבון.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שאננות נטו

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

כמה כבר המזל יהיה לצידנו.
התיקו לא מפריע לי. מה שמפריע לי המשחק הדוחה שלנו.אנחנו משחקים רע!

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

מסכים עם הדברים הכללים שנאמרים פה, מי שהיה ליידי באיצטדיון שמע שמדקה 50 אמרתי אנחנו נקבל גול בדקה 90 בגלל השאננות הזו.
אין חיה כזו שבדקה 12 אנחנו מכניסים גול מוקדם מול קבוצה שבאה לעשות בונקר, פותחים את כל המשחק ובמקום לדרוס פשוט הפסקנו לשחק.
דגאני חייב לשחק במקום גל אראל שחקן שכ״כ כיף לראות על המגרש.
ד״א עד מתי החילוף המפגר שבו ברדה הופך לפליימייקר?!? אתה מוציא את לוטם אז תכניס כבר את דגאני מספיק עם השטות הזו.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב:מסכים עם הדברים הכללים שנאמרים פה, מי שהיה ליידי באיצטדיון שמע שמדקה 50 אמרתי אנחנו נקבל גול בדקה 90 בגלל השאננות הזו.
אין חיה כזו שבדקה 12 אנחנו מכניסים גול מוקדם מול קבוצה שבאה לעשות בונקר, פותחים את כל המשחק ובמקום לדרוס פשוט הפסקנו לשחק.
דגאני חייב לשחק במקום גל אראל שחקן שכ״כ כיף לראות על המגרש.
ד״א עד מתי החילוף המפגר שבו ברדה הופך לפליימייקר?!? אתה מוציא את לוטם אז תכניס כבר את דגאני מספיק עם השטות הזו.
אתה טועה,גל אראל במשחק אחד הטובים שלו,לוטם זינו פשוט לא משפיע על המשחק,אין שום פעולה שלו שאני יכול להגיד וואלה שחקן!
לא יודע עם דגאני הוא האיש שהייתי מכניס,כי גם הוא מעצבן אותי ביכולת האדישה שלו,אבל חייב מישבו בקישור ליד אראל.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אדום זקן כתב: אתה טועה,גל אראל במשחק אחד הטובים שלו,לוטם זינו פשוט לא משפיע על המשחק,אין שום פעולה שלו שאני יכול להגיד וואלה שחקן!
לא יודע עם דגאני הוא האיש שהייתי מכניס,כי גם הוא מעצבן אותי ביכולת האדישה שלו,אבל חייב מישבו בקישור ליד אראל.
מצטער אבל גל אראל כוכב פייסבוק הרבה יותר משחקן כדורגל, תמיד כל מהלך שלו זה 4-5 נגיעות בכדור לפניי שהוא מוסר וגם כשהוא מוסר זה או אחורה או לרוחב, דגאני הרבה פעמים משחק בנגיעה וכמעט תמיד משחק לעומק ופותח את המשחק.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב:
מצטער אבל גל אראל כוכב פייסבוק הרבה יותר משחקן כדורגל, תמיד כל מהלך שלו זה 4-5 נגיעות בכדור לפניי שהוא מוסר וגם כשהוא מוסר זה או אחורה או לרוחב, דגאני הרבה פעמים משחק בנגיעה וכמעט תמיד משחק לעומק ופותח את המשחק.
אתה מבלבל במוח,ונראה לי שגם לא כל כך מבין כדורגל,עשה טובה ולך תראה את המשחק בטלביזיה שוב.
בגלל שלוטם לא לוקח על עצמו את המשחק כמו שהוא צריך,מי שמנסה לעשות את זה זה גל אראל,ובנוסף לעבודה ההגנתית שהוא צריך לעשות,למה זינו לא כל כך עוזר לו שם....

E26

שליחה על ידי E26 »

מגיע לנו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כבר כמה שבועות שאנחנו ביכולת בינונית.
ומספיק לומר ש"חסר קשר באמצע" כאשר דג'ני בסספסל ואלישע מייבש אותו, ראבק!!!!!! אלישע לא רואה שאין אמצע כמה שבועות, תוריד את אראל/זינו ותן צ'אנס לדג'ני, אלישע קבר אותו לא מבין את זה!!!
כשצריך לפרגן אני מפרגן - אבל התיקו הזה באשמת אלישע עם הרכב הזוי שוב פעם עם גבאי על הקו במקום נאסר(אז מה עם הוא שם שלושער?) וחילופים הזויים(דגאני חילוף אחרון?! היה צריך להיות הראשון!).

בקיצור זה תיקו שכולו הפסד, כמה עצבים כמה!!!! אבל לשבוע הבא אין מה לעשות.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אדום זקן כתב: אתה מבלבל במוח,ונראה לי שגם לא כל כך מבין כדורגל,עשה טובה ולך תראה את המשחק בטלביזיה שוב.
בגלל שלוטם לא לוקח על עצמו את המשחק כמו שהוא צריך,מי שמנסה לעשות את זה זה גל אראל,ובנוסף לעבודה ההגנתית שהוא צריך לעשות,למה זינו לא כל כך עוזר לו שם....
אני לא יעשה איתך תחרות של מי יודע יותר כדורגל כי בוודאות זה אני זה א׳.

ב. לרגע לא הזכרתי את לוטם אז מה אתה מכניס לו אותו כל רגע? אתי לא מעניין אם זה יהיה במקום לוטם או במקום גל אראל, דגאני חייב לשחק.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ONmyOWN כתב:מגיע לנו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כבר כמה שבועות שאנחנו ביכולת בינונית.
ומספיק לומר ש"חסר קשר באמצע" כאשר דג'ני בסספסל ואלישע מייבש אותו, ראבק!!!!!! אלישע לא רואה שאין אמצע כמה שבועות, תוריד את אראל/זינו ותן צ'אנס לדג'ני, אלישע קבר אותו לא מבין את זה!!!
כשצריך לפרגן אני מפרגן - אבל התיקו הזה באשמת אלישע עם הרכב הזוי שוב פעם עם גבאי על הקו במקום נאסר(אז מה עם הוא שם שלושער?) וחילופים הזויים(דגאני חילוף אחרון?! היה צריך להיות הראשון!).

בקיצור זה תיקו שכולו הפסד, כמה עצבים כמה!!!! אבל לשבוע הבא אין מה לעשות.
חסר קשר באמצע...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב:
אני לא יעשה איתך תחרות של מי יודע יותר כדורגל כי בוודאות זה אני זה א׳.

ב. לרגע לא הזכרתי את לוטם אז מה אתה מכניס לו אותו כל רגע? אתי לא מעניין אם זה יהיה במקום לוטם או במקום גל אראל, דגאני חייב לשחק.
סליחה מוריניו...
קובי דאג'ני חייב לעוף מפה ומהר,והיום נפל לי האסימון,מוריניו

שלח תגובה