הפינה הפסימית מחזור 16

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
eitam

Re: הפינה הפסימית מחזור 16

שליחה על ידי eitam »

מה שאתה אומר נשמע משכנע למעט העובדה שהעובדות לא תומכות בכך. הלוואי שבמשחק בית בו ישנם 8000 אוהדים היו 2000 מעודדים כפי שהיו בבלומפילד שבוע שעבר

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

eitam כתב:מה שאתה אומר נשמע משכנע למעט העובדה שהעובדות לא תומכות בכך. הלוואי שבמשחק בית בו ישנם 8000 אוהדים היו 2000 מעודדים כפי שהיו בבלומפילד שבוע שעבר
ש 2000 אוהדים שבאים לעודד יושבים ביחד זו התוצאה (משחקי חוץ)

שחוזרים לווסרמיל הגוש החזק הזה מתפצל לשער 2/5/6..ופשוט נבלע בין שאר אוהדי הקבוצה שבטוחים שהגיעו לקאמפ נואו

הלוואי ובאצטדיון החדדש המצב הזה ישתנה לטובה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

eitam כתב:מה שאתה אומר נשמע משכנע למעט העובדה שהעובדות לא תומכות בכך. הלוואי שבמשחק בית בו ישנם 8000 אוהדים היו 2000 מעודדים כפי שהיו בבלומפילד שבוע שעבר
למה העובדות לא תומכות?

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

דובב גבאי שוב סוגר 90 דקות לא ברור למה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא ברור למה דובב מקבל קרדיט אינסופי (למרות הבישול).
לא ברור למה כשהקבוצה לא מצליחה להחזיק את האמצע, וידוע שפלט לא שחקן בשביל לנהל משחק באמצע אלישע בוחר להחליף דווקא את ז'ינו...
לא ברור למה דג'אני לא היה חילוף ראשון במצב הזה.
לא ברור למה בוזגלו יוצא ראשון.
הכי לא ברור לי הטמטום (סליחה על הביטוי) של אלישע להוריד את ברדה לקישור האחורי (!!)
אלישע צריך להעיר את החברה ומהר, להכניס את דג'אני להרכב (פחות חשוב במקום מי), ולהכניס את סויסה לפני גבאי קצת.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

nitsande כתב:לא ברור למה דובב מקבל קרדיט אינסופי (למרות הבישול).
לא ברור למה כשהקבוצה לא מצליחה להחזיק את האמצע, וידוע שפלט לא שחקן בשביל לנהל משחק באמצע אלישע בוחר להחליף דווקא את ז'ינו...
לא ברור למה דג'אני לא היה חילוף ראשון במצב הזה.
לא ברור למה בוזגלו יוצא ראשון.
הכי לא ברור לי הטמטום (סליחה על הביטוי) של אלישע להוריד את ברדה לקישור האחורי (!!)
אלישע צריך להעיר את החברה ומהר, להכניס את דג'אני להרכב (פחות חשוב במקום מי), ולהכניס את סויסה לפני גבאי קצת.
הייתי משנה רק ל-לא מבין למה בוזגלו יצא, אסור להוציא אותו או את ברדה גם שהם חלשים הם עדיין יכולים להבריק ברגע. בקשר לכל השאר מדויק! מסכים עם כל מילה

סמל אישי של משתמש
Mordechai
Title: באר שבע בטוב וברע

שליחה על ידי Mordechai »

למה לעזאזל אתם מחזיקים מסויסה? ולמה שהוא ישחק לפני גבאי ,
כל השערים שלו הם שהמשחק גמור , בכל פעם שהוא פתח , או שהיינו זקוקים לשער(ע"ע אתמול) הוא נעלם.
הוא אגואיסט , חושב רק על המאזן האישי שלו , וההתנהגות שלו מעידה על כמה מקצוען הוא.
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מי ששם לב למה שאני כותב פה בפורום יראה שאני ממש אבל ממש לא מחזיק מסוויסה.
ועדיין, ההרכב חייב לעבור סוג של רענון. גבאי כבר מרגיש בטוח מדי בהרכב, בעוד סוויסה להוט להוכיח את עצמו.
הסיבה הזאת מספיקה כדי לפתוח איתו בבלומפילד שבוע הבא.

אגב, אף אחד לא העלה את זה, אולי כי התרגלנו... אבל אילוז אתמול היה במשחק אחד החלשים ביותר שאני זוכר ממנו אי פעם.
גם להעלות את ביטון במקומו זה כבר מתבקש.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עדין לא בטוח אם אנחנו מצליחים העונה בגלל אלישע או למרות אלישע.
עוד משחק שבו איבוד הנקודות רשום כל כולו על אלישע.
מצד שני משחקי החוץ...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:עדין לא בטוח אם אנחנו מצליחים העונה בגלל אלישע או למרות אלישע.
עוד משחק שבו איבוד הנקודות רשום כל כולו על אלישע.
מצד שני משחקי החוץ...
כל כולו על אלישע?הפסד הנקודות רשום ברובו על השחקנים וגם לאלישע יש חלק.
פתחו מצוין את המשחק, הבקיעו שער וביהירות מגעילה נתנו למשחק לזרום והיו בטוחים בניצחון. יש גבול כמה מאמן יכול להשפיע את הנעשה על המגרש, זה לא כדורסל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב: כל כולו על אלישע?הפסד הנקודות רשום ברובו על השחקנים וגם לאלישע יש חלק.
פתחו מצוין את המשחק, הבקיעו שער וביהירות מגעילה נתנו למשחק לזרום והיו בטוחים בניצחון. יש גבול כמה מאמן יכול להשפיע את הנעשה על המגרש, זה לא כדורסל.
להשאיר את גבאי 90 דקות במגרש? להוציא את לוטם ולהסיט את אליניב לעמדת הקשר? להוציא את בוזגלו? לא שיחקנו בצורה מסודרת, ויתרנו לגמרי על השליטה במגרש עם החילוף של לוטם, והשער היה באוויר עוד הרבה לפני הגול.
ולמה לחכות עד דקה 60 עם החילוף הראשון אחרי שמהדקה ה15 לא היינו במשחק?

מאמן מקובע שעשה אתמול סלט וגרם לנו להראות לא מאורגנים ולא מחוברים. האחריות היא לחלוטין על אלישע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב: להשאיר את גבאי 90 דקות במגרש? להוציא את לוטם ולהסיט את אליניב לעמדת הקשר? להוציא את בוזגלו? לא שיחקנו בצורה מסודרת, ויתרנו לגמרי על השליטה במגרש עם החילוף של לוטם, והשער היה באוויר עוד הרבה לפני הגול.
ולמה לחכות עד דקה 60 עם החילוף הראשון אחרי שמהדקה ה15 לא היינו במשחק?

מאמן מקובע שעשה אתמול סלט וגרם לנו להראות לא מאורגנים ולא מחוברים. האחריות היא לחלוטין על אלישע.
לא אמרתי שאלישע נקי מטעויות. החילוף של לוטם וההצבה של ברדה כקשר אחורי כתוצאה מכך הוא לא פחות מהזוי.
אבל עם כל הכבוד, גם בהרכב שפתח וגם עם החילופים לא היו טובים, עם קצת מלחמה וקצת רצון ובלי האף למעלה מצד הקבוצה, אנחנו מנצחים את עכו.

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

Sir Alex Ferguson כתב: להשאיר את גבאי 90 דקות במגרש? להוציא את לוטם ולהסיט את אליניב לעמדת הקשר? להוציא את בוזגלו? לא שיחקנו בצורה מסודרת, ויתרנו לגמרי על השליטה במגרש עם החילוף של לוטם, והשער היה באוויר עוד הרבה לפני הגול.
בהחלט שיקף את דעתי במשחק, כבר התרעתי בעבר שאלישע לוקח יותר מדי סיכונים ומכניס שחקני התקפה על חשבון שחקני קישור, לא מספיק שזה נראה שיש לנו קשר אחד באמצע, גל אראל לבדו מנסה ולא יכול לבד להניע קבוצה שלמה, זינו אנמי והיה צריך לרדת לספסל כבר ממזמן לטובת דג'אני.

יותר מדי חלוצים פחות שחקנים שכן יכולים להחזיק בכדור, נעים ניצל זאת בחכמה וריווח את המגרש בשחקני קישור, עכו פשוט השתלטה על המגרש וזה היה ענין של זמן עד שתנצל את אחת ההזדמנויות שהיו לה בדרך לשיויון.

הפועל ב"ש של השנה מסתמנת כבני יהודה של השנים האחרונות, כזאת שלוקחת נקודות מהגדולות ומאבדת מול הקטנות.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

* שוב פעם פחות מידי איומים על השער מרחוק ויותר מידי ניסיונות להכנס עם הראש בקיר. ברדה יכל פעמיים להפציץ ובמקום זה העדיף לנסות להכנס עם הכדור לשער. חבל.

* לגבי העידוד - אמנם בסיום הייתה אווירה של בית קברות כי בכל זאת גול כזה מפנצ׳ר אותך לגמרי, אבל מפה ועד לזה שאנשים שקוראים לעצמם ״אוהדים״ מקללים?? אני אישית לא שמעתי את זה חוץ משני טמבלים משער 5 שנפלו על אילוז ומיד הושתקו ולדעתי הגוש עשה כל מה שיכל כדי להרים את וסרמיל ולפרקים דיי גדולים גם הצליח. ושוב לא חושב שהיה פחות טוב מבלומפילד אלא שהאקוסטיקה עושה את כל ההבדל.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Mordechai כתב:למה לעזאזל אתם מחזיקים מסויסה? ולמה שהוא ישחק לפני גבאי ,
כל השערים שלו הם שהמשחק גמור , בכל פעם שהוא פתח , או שהיינו זקוקים לשער(ע"ע אתמול) הוא נעלם.
הוא אגואיסט , חושב רק על המאזן האישי שלו , וההתנהגות שלו מעידה על כמה מקצוען הוא.
זה לא שאני מחזיק מסויסה כמו שאני לא מחזיק מגבאי, ואפשר להפסיק כבר עם השטות הזאת שכל השערים שלו היו במשחקים גמורים המשחק אתמול לא הוכיח לכם שהפרש של שער אחד דקה 90 זה לא משחק גמור? אם אתמול הוא היה כובש דקה 89 גם היו אומרים שוב כבש במשחק גמור אז לא משחק גמור זה הפרש של 2 דקה לסיום, גם נגד בייתר וגם נגד הפועל חיפה הוא סיים את המשחק סופית

שלח תגובה