הפינה הפסימית מחזור 16

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

הפינה הפסימית מחזור 16

שליחה על ידי גיא חניה »

* בן ת'ורגמן - לא ברמה , האגף שלו היה מחורר.

* לוטם זינו - חזר להיות להיות לוטם האנמי , לא זכור לי מהלך אחד חיובי של לוטם לא התקפית ולא הגנתית. אני אוהב את לוטם באמת , אבל הגיע הזמן שירד לספסל.

* סיראז' נסאר - לא אהבתי את המשחק של נסאר היום ( למרות שעלה מחליף) , ממשיך תיכולת החלשה מהמשחק מול הפועל ת"א.

* אבל מעל כולם , מי שהכי איכזב אותי זה הקהל .. אחרי שכל כך הייתי גאה בהצגה בבלומפילד של האוהדים , היום בקושי 6000 אלף אוהדים , עידוד סביר עד חלש , קללות לעבר אלישע , קללות לעבר אילוז , איכס איכס איכס.

הפנים לבני יהודה חברים , שיהיה לנו שבוע טוב !

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: הפינה הפסימית מחזור 16

שליחה על ידי הראל »

וגל אראל חזר להיות גל אראל החלש
תמונה

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

כשאתה/אתם מתלוננים על הכמות של הקהל למי אתם פונים בדיוק?! מי שקורא וכותב פה הם האוהדים שכן באים למשחקים...
לנושא, משחק לא הכי טוב של החוליה האמצעית שלנו שאיבדו בקלות יתרה כדורים

סמל אישי של משתמש
LaRed

שליחה על ידי LaRed »

*חוסר האכפיות והנאיביות פרט לברדה
תמונה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בברדה רץ ונלחם ונותן את הכל אפילו על האדי אוויר שבקושי נשאר לו

ושחקנים כמו דובב, סויסה (שבוכה על דקות) , נאסר (פוזה של רונאלדו) , עומדים מסתכלים ועושים טובה.

צריכים לרדת לקרקעעע
תמונה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אלישע לוי

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

חילופים גרועים וניהול משחק גרוע של המאמן בראש ובראשונה
זרק ב'שלוף' חלוצים והטיח אותם על עכו,
ונראה שיותר ויותר מה שאמרתי מתחוור כנכון, אנחנו לא יודעים לשחק מסודר יכולים לשחק מתפרצות ומעבר, משחק מסודר אנחנו לא מספיק מאומנים, מצטער.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

יש כמה שחקנים בקבוצה עם מניירות של מינימום מסי את רונאלדו,
חאלס שיצאו מהפוזה הזו.
הולכים על המגרש, מסובבים ישבנים במקום לעשות גליץ , עושים טובה שיורדים מהמגרש בחילוף , להיפרד מכל זה ומהר!!!!!
איפה הרעב והתשוקה של תחילת העונה איפה? אני מרגיש שחיקה מסוימת אצל השחקנים, אלישע חייב לנער אותם.
כמו שהם ידעו להלחם בהרבה משחקים העונה, שיעשו את זה שוב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אלישע אלישע למה להוציא את בוזגלו למה? ברדה לא היה טוב היום והגיע הזמן שלא ישלים 90 דקות, גבאי היה הרבה פחות טוב מבוזגלו אז למה להוציא את מאור? חבל.

חגגו על האגף של תורג'מן ...

הקהל, לצערי כרגיל, שוכח שזאת הפועל באר שבע ושמותר פעם ב17 מחזורים לחטוף גול דקה 90 ..

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

הקהל, לא איכזבה אותי הכמות-כי יותר 6000 אוהדים באצטדיון שכזה ובמשחק לא אטרקטיבי שכזה, לא הייתי מצפה יותר
אל תאשימו את הקהל,וגם לא את רמת השיווק, שדווקא עכשיו הייתה מהטובים אז תאשימו את רמת הליגה, את החוסר באצטדיון נורמלי...
מה שכן איכזב אותי זה האיכות, כי בהתחלה לפני וגם 10 דקות אחרי הגול, היה עידוד רציני ואיכותי וראו את הפוטנציאל, אבל כנראה שלאוהדים עלה השתן לראש ובמקום לעודד ולדחוף את השחקנים קדימה, צעקו בוז וקיללו שזה מאוד איכזב

דג'אני? לא טוב בכלל וגרם לי יותר לרצות בקשר אמצעי במקומו אחרי שהחליק, התבכיין ואיבד כדור שהוביל לשער במקום להיות לוחם אמיתי כמו ברדה היה מעיף את הכדור...

אנמיות ,שאננות והרגשה ש1-0 יספיק לנצח וגרם לנו ללכת אחורה ולתת לעכו לתקוף, זה היה ביזיון, במיוחד במעמד בו אנחנו נמצאים ויחסי הכוחות מול עכו..
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

תורג׳מן.
מילא שהוא לא יודע להרים, מילא שהוא גם לא משהו בלרוץ עם כדור ולשחרר פס פשוט, יחד עם נאסר היה חייב לעצור את ההתקפה של עכו.
נאסר כבר ירד לגליץ׳ וכמעט לקח את הכדור, לא ברור לי על מה הוא חלם שם, אם הוא הולך לעזור לו כמו שצריך הוא מסיים את ההתקפה הזו של עכו.
גם דג׳אני לא נקי, איך אתה נותן לאורמוש את השני מטר רווח האלה כשהוא מול העיניים שלך??

דובב גבאי.
נכנס טוב למשחק ואז הפסיק לשחק לגמרי.
לא עשה תנועה, לא נכנס למאבקים פיזיים, פשוט כלום.

לוטם ז׳ינו פשוט לא מורגש וגורם לאראל לקחת דברים שגדולים עליו.
אלישע עם יותר מדי חילופי תפקידים וערבוב של שחקנים בעמדות לא הכי קשורות.
בוזגלו עם כדרורים מיותרים.

וכמובן הקהל.
כמה מעט מספיק לנו כדי להוציא את כל השדים הרעים מהבקבוק.
ואף מילה על הכמות המאכזבת מתחילת העונה.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אלישע לא מסוגל לשנות את המומנטום במשחק, כל השינויים שהוא עושה פשוט לא משפיעים על המשחק להפך הוא הנכון.

מה צריך לעשות כדי שהקהל הבאר שבעי יתעורר? אולי בכלל אין לנו קבל והכל אגדות? ואלו שכן באים איפה העידוד?

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

בן תורג'מן-לצערי התפקיד של אופיר גדול עליו.תחזור כבר אופיר!!!

גל אראל-חזר להיות חושך

אגב קובי דג'אני דיבר ואמר שלפני הגול חטפו לו את הכדור עם היד.שהסתכלתי בהילוך החוזר מתברר שזה נכון! הגול לא היה אמור להיות.שופט ביזיון

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מה שברור שהתירוץ שקשה לנו לשחק מול קבוצות שסוגרות מולנו כבר לא תופס!!! אנחנו פשוט בתקופה פחות טובה. לא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה. לא לשכוח שגם מכבי ה"גדולה" קרטעה בכמה משחקים. אנשים חושבים פה שאנחנו קורעים את הליגה בדרך לאליפות, אז תרדו לקרקע כי למעט מכבי אין קבוצות בליגה שהן מעל הליגה. נמשיך לתמוך בדרך ליציאה מהתקופה בשאיפה להגיע לאירופה בסוף העונה
הקהל מאכזב גם באיכות העידוד וגם בכמות. אני מנסה להבין מה מקור ההבדל התהומי בין קהל הבית לחוץ- שווה טופיק בפני עצמו

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

eitam כתב: הקהל מאכזב גם באיכות העידוד וגם בכמות. אני מנסה להבין מה מקור ההבדל התהומי בין קהל הבית לחוץ- שווה טופיק בפני עצמו
לא צריך טופיק מיוחד בשביל זה, התשובה פשוטה:
במשחקי הבית מגיעים כל הטרמפיסטים שמשעמם להם בבית אז הם הולכים למשחק כדורגל כדי להגיד שהיו במשחק כדורגל. הם חושבים שהם מגיעים לקאמפ נואו ומצפים לראות רק ניצחונות, הם לא יודעים שהם באים לעודד את הפועל באר שבע שכבר עשרות שנים לא הייתה במקום השני בליגה.
הם חושבים שזה שאנחנו במקום השני בליגה זה אומר שאנחנו דורסים את כל הליגה 6-7-0. הם חושבים שאם לא בועטים לשער תוך 10 דקות זה אסון וצריך לשרוק בוז.
בשבילם אם פלט לא מכניס שער 3 משחקים הוא עגלה "פלטה" "מופלטה" וכלל הגינויים, אבל שהוא שם שער הוא אלוהים. בשבילם אלישע שמנצחים הוא מאמן גאון אבל שתיקו/הפסד הוא גרוע ושיילך הביתה.
בשבילם פיגור = לשבת במקרה הטוב, לקלל במקרה הרע והכי חשוב - הטרמפיסטים לא מגיעים למשחקי החוץ, הם לא ישקיעו זמן וכסף בשביל הקבוצה . אלה שכן משקיעים זמן וכסף הם האוהדים האמיתיים, אלה שהם ההיפך מכל מי שתיארתי למעלה.

שלח תגובה