אלישע לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

אלישע לוי

שליחה על ידי חייל_אדום »

תמיד ידעתי שיש ספר על הסגנון משחק של אלישע
תמונה

בהצלחה בבלומפילד :יריות:
תמונה

סמל אישי של משתמש
taltal

Re: אלישע לוי

שליחה על ידי taltal »

אתה פשוט בושה !

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

על איזה בלון אתה מדבר שהקבוצה שלנו מקום שני עם שיא נקודות אי פעם או על זה שאנחנו קבוצת ההתקפה השנייה בליגה או על הארבע ניצחונות רצוף או על בשבירת מנחוס נגד הפועל תל אביב בחוץ אחרי שנים או על זה שיש לנו סוף סוף 3 שחקני בית בהרכב או אולי על זה שניצחנו את כל הגדולות פרט לחיפה בחוץ הגיע הזמן שתפסיקו להתעסק בשטויות ותתחילו לעודד ולתמוך בקבוצה גם שלא הולך לפעמיים נדמה שהקהל שלנו בכוח רוצה להיכשל ולהיות מזוכיסט בכוח לא יודעים להנות מהצלחה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

אלישע מלך!
קבצים מצורפים
שש נקודות מהקו האדום ואנשים מתלוננים
שש נקודות מהקו האדום ואנשים מתלוננים
image.jpg (157.24 KiB) נצפה 7531 פעמים
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

רבותיי מנהלי האתר,הבחור לא אוהד ב"ש בכלל,במקרה הטוב מדובר באוהד נתניה שבא להפריע.במקרה הרע מחלת נפש קשה.
אבקש להוריד את הטופיק הזה לאלתר,זו הסתה!
דביל

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אדום זקן כתב:רבותיי מנהלי האתר,הבחור לא אוהד ב"ש בכלל,במקרה הטוב מדובר באוהד נתניה שבא להפריע.במקרה הרע מחלת נפש קשה.
אבקש להוריד את הטופיק הזה לאלתר,זו הסתה!
דביל
דווקא יש מצב שהוא אוהד הקבוצה אבל בא פעם פעמיים בשנה למשחקים חחח מהאלה ששמים 80 שקל בשנה ומרשיים לעצמם יותר מדי ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

לגמרי להוריד את זה!!!

E26

שליחה על ידי E26 »

אנשים קצת יוצאים מפרופורציות, גם אני כואב את התיקו הזה שכולו הפסד וגם אני מאשים את אלישע בתיקו הזה.
אבל הגזמתם! אלישע מאמן שמתאים לנו כמו כפפה וההצלחה שלנו עד כה גם בזכותו, אז כולה תיקו, הקבוצה צריכה להוכיח עצמה ולתקן כבר בשבוע הבא.
אני לא ממעריצי אלישע אבל לא מקוטליו. אלישע נכשל שנה שעברה זה נכון, אבל השנה תיקן את הטעויות שלו מה שמוכיח שיש לו דבר או שניים באימון, נכון שניהול המשחק מול עכו מצד אלישע נכשל, אבל גם לשחקנים חלק בזה.
אי אפשר כל משחק לנצח וכל משחק לתת יכולת ענקית, יש עליות וירידות.
אין מה לעשות התיקו הזה כנראה יוריד את הקבוצה לקרקע שיתאפסו על עצמם ויצאו לעוד רצף נצחונות.

מה יש לכם? הקבוצה שלנו בתקופה הכי טובה שידע המועדון אי פעם!
מקקי של שנה שעברה וק"ש בעונת האליפות שלה לא היו בקצב צבירת נקודות שכזו.
אז נכון שבמחזורים האחרונים הקבוצה לא משחקת טוב, אבל המועדון והקבוצה באמצע תהליך מתי האוהדים יבינו את זה?
המטרות הם לא אליפות גם אם המועדון כרגע נמצא במצב שהוא מועמד לאליפות, זו לא המטרה וככה צריך לחשוב העונה.
אם נייצר מסורת של שלוש ארבע שנים צמרת גבוהה עם שלד וסגל חזק נוכל לדבר על אליפות.
סבלנות, שקט למערכת, הרבה אופי והמשכיות = מתכון להצלחה.
לא קרה שום דבר, התיקו אתמול צורם לכל אוהד אין מה לעשות אבל זה הספורט, קדימה לשבוע הבא!

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש

שליחה על ידי משתמש חדש »

הפורום הזה לאט לאט הופך להיות כמו צפון קוריאה
ובקשר לאלישע לוי , אין מה להרחיב על מאמן שהופך את ברדה לקשר אחורי.

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

אני אוהד גדול של הקבוצה!! וכואב לראות אותה במצב כזה אחרי 40 שנה שאפשר לעשות עונה גדולה.
אתם מסתכלים על התוצאה ולא על הדרך! ההצלחה עייוורה אותכם! אני אוהד שרואה תתמונה מבחוץ ואת האנטי כדורגל במגרש!
ותאמינו לי אני לא אוהד נתניה ואני אדום בנשמה ובלב וכל החיים אוהד את הפועל מגיל 0.
וצריך שהקבוצה הזאת תלמד לקבל ביקורת.
אני בחיים שלי לא יצאתי כנגד מאמן!! היום יש לב"ש סגל מצוין שמאמן פחדן ושבלוני שמוזיז אותם על המגרש.
נכון מאוד אנחנו מקום שני בליגה ויש לנו הפסד אחד אבל ניגמרה התשוקה לכדורגל ואנחנו מסתגרים מדקה 12 על עכו בבית. וכל זה הוראות של מאמן.

תלמדו לקבל ביקורת! כי אין פה לא דרך ולא נעליים!! אני מעדיף להפסיד משחק אבל לראות תשוקה ולחימה במגרש ולא הסתגרות נגד קבוצות פח בבית שלנו.

ואני לא אומר את זה אחרי התיקו נגד עכו. אני אומר את הדברים האלו כבר כמה שבועות שהקבוצה משחקת בדיוק אותו דבר. מזל שיש לנו שחקנים שיכולים לגמור משחק בשתי התקפות.
כשאני אומר הבלון התפוצץ זה לא על התיקו זה אומר על הגניבת דעת של המאמן שמנצח משחקים מכלום בהרבה מזל של שחקנים איכותים שיש לו בסגל.

ואני מנוי בשער 5 ונוסע כמעט לכל משחק חוץ של הקבוצה
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מעניין אותי איזה דרך היתה לך ב15 שנה האחרונות על מה אתה מדבר יש ימיים חלשים שכלום לא הולך וזה קורה לכל קבוצה צריך להיכנס לפרופורציות את לא תדביק גם תספסל של מכבי הם רמה מעל הליגה יש לך תקציב רביעי חמישי בליגה אנחנו במצב שלא ההינו שנים תפסיקו להכניס לחץ סתם למערכת להיכנס ל3 הראשונות יהיה השיג ענק ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה כבר הפך להיות פתאטי.
כשמפסידים וכמעט יורדים ליגה - המאמן אשם. כשמנצחים ומחזיקים יותר מחצי עונה במקום השני בליגה - הסגל מצוין ולמאמן אין שום יד בהצלחה.
אנחנו משחקים כדורגל חלש כבר כמה וכמה מחזורים, בעיקר בגלל הגישה של השחקנים למשחק וגם החילופים של אלישע(כמו להוריד את ברדה לקישור האחורי) לא בדיוק תורמים, אבל מכאן ועד הנושא הזה הדרך ארוכה.

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

שי הדבר האחרון שאני מנסה לעשות זה להכניס לחץ במערכת. אני גם לא אוהב לראות אנשים שורקים בוז אחרי התיקו מהסיבה שהם עשו תיקו. זה נובע מחוסר הבנה בכדורגל. כי מה שיש להאוהדים האלה בראש זה "איך לא ניצחנו אותם? אנחנו מקום שני!! מה זה בושה וחרפה"
במקום לראות את התמונה האמיתית למה אנחנו מגיעים למצב כזה, ואיפה אפשר לשפר את זה. כי בהחלט יש לנו שחקנים מצוינם שבשיפור של שחקן אחד שתיים אפשר להסתכל למכבי בלבן של העינים.
אבל כשיש לך מדקה 12 אפשרות למחוץ קבוצה ובמקום זה אתה הולך אחורה ונותן לעכו למשוך בחוטים בבית שלך כשאתה נמצא במקום עם כלכך הרבה ביטחון ועוצמה פה מתחיל הבעייה. פה צריך להתעורר.
איך אתה מוזיז את ברדה לעמדת הקשר האחורי? מתי ברדה שיחק שם בפעם האחרונה? אני מאמין גם שבנערים א' הוא לא היה בעמדה הזאת. ברדה זה שחקן שהיה צריך כבר במחזור הזה עם היה בעמדה שלו כבר עם כפול מהשערים שיש לו היום.

ול'אדום זקן' באתי להגיב לך ואז ראיתי תגובה שלך שמתארת בדיוק את מה שאמרתי. רק שאתה מסיים את זה ב"ולא שיש תלונות על העונה הזאת" שבעצם מה שעשיתה זה רק להתלונן, ובצדק. אבל שוב אתה מסתכל על העונה הזאת ולא על הדרך. וזה מובן כי אתה אוהד של הקבוצה ועיוור למצב ולא רואה את זה מהצד ומחפש איפה אפשר לתקן.
תמונה

אני לא נגד אף אחד אני נותן ביקורת בריאה, איך שאני רואה את זה.
ובעזרת השם השנה דאבל אליפות וגביע בווסרמיל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

מה שהכי מפחד אותי זה מה יקרה אם חס וחלילה סוף העולם יגיע ואנחנו נסיים בתיקו גם שבוע הבא, פחד אלוהים מה יהיו התגובות בכל זאת אנחנו הפועל באר שבע פחות מאליפות זה בזיון.
ואם ברצינות זאת הקבוצה עם הכי הרבה לב נשמה ואופי שהיית לנו בעשרים שנה האחרונות, אפשר להגיד עליהם הכל אבל להגיד שהם לא מתאמצים או נלחמים זאת באמת בושה!!!
הבעיה שיש יותר מידי אוהדים שמסתכלים משחקים של ברצלונה, חושבים הם באים לראות טיקי טקה בווסרמיל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

תקשיב אין שום קשר לתגובה שלי למה שרשמת!! אני דיברתי על אלמנט מסויים ואתה מדבר איתי על דרך.
יש צורה להעביר דברים וזה הגדולה של הפורום הזה,שיש פה שיח ברמה גבוהה מאוד של אנשים שמבינים כדורגל ולא חבורה של ילדים מצ'וטטים,ומה שעשית זה לא ביקורת,לבוא ולהגיד שאלישע הוא בלון,זה לא רציני ואפילו מעליב,הוא עושהעד כה בעונה הזאת הרבה יותר ממה שציפו,ושאני לא אתן לך דוגמאות לאורך השנים על קבוצות עם תקציבים כפולים ומכופלים שהתרסקו.
עכשיו בקשר לדרך,מה שקורה בקבוצה השנה זה רק דרך! אתה מסתכל על העונה הנוכחית ומשחק ספציפי ואומר "אין דרך",לרוץ בצמרת אחרי שנים של ייסורים,לשתף 4-5 שחקני בית,להביא 2000-3000 למשחקי חוץ וכל משחק בית 7 אלף בממוצע זה דרך.
סיפור קטן,הפועל ת"א של הגדולה הייתה עד שנת 98 קבוצה שהשם נרדף שלה היה לוזרית,במשך עשר שנים הם ירדו ליגה,עלו ודישדשו במרכז טבלה שכל עונה הם מקבלים בראש ממכבי.
בשנת 98 קרה המפנה,בניגוד לכל הציפיות הם רצו ראש בראש עם בית"ר שהייתה אז שווה ערך למכבי היום,עם כדורגל לא גדול וניצחונות מסכנים של 1:0 קטן ו0:0 בית מול הפועל ב"ש שהייתה אז הנמושה של הליגה.
באותה עונה הם הפסידו את האליפות במשחק השרוכים המפורסם,אבל רק דברים טובים קרו להם מאז,הם חזרו לתודעת הצמרת של הכדורגל,וב15 שנים מאז לקחו 2 אליפויות,6-7 גביעים ונתנו עונות גדולות באירופה.
מכאן מתחילה הדרך.

שלח תגובה