הפינה האופטימית למחזור 17

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

הפינה האופטימית למחזור 17

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

בוזגלו: לא נתן משחק גדול היום אבל בשני פעולות ענקיות מסדר לנו ניצחון ושבוע וחצי נהדר עד למשחק מול חיפה, יאללה בוזי!

דובב גבאי: גם הוא כמו בוזגלו לא נתן משחק גדול אבל וואלה הבנאדם במאני טיים מביא שערים חשובים.

הקהל: מדהים שבבית הקהל זה בין הגורמים המעקבים ובחוץ הקהל שלנו הוא קהל של קבוצת צמרת, מוזר הזוי אבל היום שאפו למי שהגיע למשחק!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: הפינה האופטימית למחזור 17

שליחה על ידי shovalb9 »

דר אדום בנשמה כתב:בוזגלו: לא נתן משחק גדול היום אבל בשני פעולות ענקיות מסדר לנו ניצחון ושבוע וחצי נהדר עד למשחק מול חיפה, יאללה בוזי!

דובב גבאי: גם הוא כמו בוזגלו לא נתן משחק גדול אבל וואלה הבנאדם במאני טיים מביא שערים חשובים.

הקהל: מדהים שבבית הקהל זה בין הגורמים המעקבים ובחוץ הקהל שלנו הוא קהל של קבוצת צמרת, מוזר הזוי אבל היום שאפו למי שהגיע למשחק!

דג'אני את אראל, הם נראים ביחד

סוארס ואגידה היום....
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

כמו תמיד - צמד הבלמים.
*גדולתו של בוזגלו
* כניסתו של דג'אני

חוץ מזה נראינו פח.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

3000 אוהדים בחוץ.
מצד שני אולי זה לפינה הפסימית, כמויות של קבוצה ענקית בחוץ ושל קבוצה בינונית בבית :/

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

* הילד ענק , בישול וגול .. סידר לנו במו רגליו ניצחון חשוב , היידה מאור !
* סוארז - תישאר , תישאר.
*גל אראל , משחק מצויין של גל , לחימה ללא פשרות , יכולת התקפית לא רעה , כשהוא שיחק לצד דג'אני הרמה שלו עלתה בכמה דרגות.
* הקהל , אני מסיבות אישיות לא יכולתי לנסוע לבלומפילד , אבל הקהל של משחקי החוץ פשוט מדהים. 3000 אלף אדומים , עידוד מרשים , כל הכבוד !!
* דובב , יופי של גול שחקן של מאני טיים.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

תומר סוויסה - מאז שנכנס הקבוצה היו הרבה בעיטות לשער.. הוסיף המון!!!
אלישע לוי- הימור גדול וענק שלו כאשר הוציא מגן שמאלי והכניס את דג'אני
דובב גבאי- שקט שקט אבל יודע לעשות את העבודה במאני טיים!
בוזגלו- מה יש להגיד ? הילד ענק!

המאכזבים עד כה בסיבוב השני זה בן תורג'מן,ז'ינו,נאסר וברדה- חייבים להתעורר!
נערך לאחרונה על ידי שלומי12 ב 11 ינואר 2014, 20:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

אהבתי את סויסה היום,נכון שהוא לא היה כזה מדויק אבל הוא תמיד חיפש את השער והיה מאוד מסוכן עם הבעיטות.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אני חושב שכולם צריכים להבין את הפאן הפסיכולוגי.....לא סתם קבוצות תחתית אף פעם לא לוקחות אליפות תוך עונה אחת, זה בלתי אפשרי כמעט מכיוון שלוקח זמן לבנות אופי להישג כזה והעונה הזאת כולנו עדים לתהליך התפתחותי מאוד איטי אך עקבי שבו כל שבוע הקבוצה שלנו, וזה כולל את המאמנים ואת השחקנים, לומדת איך להתמודד מול אתגרים שונים במהלך עונה שבה מצופה ממנה לנצח כמעט כל משחק ואני חושב שמכל משחק העונה הופקו הלקחים אך אין מה לעשות זה תהליך ארוך שבו גם היום עשינו טעויות שאני בטוח שלמדנו מהם המון להמשך הדרך, גם אנחנו וגם אלישע, ולכן אני חושב שכל העונה הזאת היא נק' אופטימית אחת גדולה והעובדה שניצחנו היום זה פלוס מאוד מתוק לאתגר הזה שחווינו היום.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

nir767676 כתב:אני חושב שכולם צריכים להבין את הפאן הפסיכולוגי.....לא סתם קבוצות תחתית אף פעם לא לוקחות אליפות תוך עונה אחת, זה בלתי אפשרי כמעט מכיוון שלוקח זמן לבנות אופי להישג כזה והעונה הזאת כולנו עדים לתהליך התפתחותי מאוד איטי אך עקבי שבו כל שבוע הקבוצה שלנו, וזה כולל את המאמנים ואת השחקנים, לומדת איך להתמודד מול אתגרים שונים במהלך עונה שבה מצופה ממנה לנצח כמעט כל משחק ואני חושב שמכל משחק העונה הופקו הלקחים אך אין מה לעשות זה תהליך ארוך שבו גם היום עשינו טעויות שאני בטוח שלמדנו מהם המון להמשך הדרך, גם אנחנו וגם אלישע, ולכן אני חושב שכל העונה הזאת היא נק' אופטימית אחת גדולה והעובדה שניצחנו היום זה פלוס מאוד מתוק לאתגר הזה שחווינו היום.
וכל מילה מיותרת!
מסכים לגמרי

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

בוזגלו-השחקן שלנו עד עכשיו!

תומר סויסה-הוסיף לנו המון היום

קהל-3000 למשחק חוץ.כל הכבוד!

מצטיין המשחק לדעתי לפחות,אלישע! חילופים מהירים אחרי הפיגור.לא פחד לשנות מערך וגם לשחק עם בלם אחד.שאפו אלישע שאפו!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

כרגיל סוארס ופאיוביץ' מעל כולם!

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

הכי אופטימי שלי - https://forum.12p.co.il/index.php?showt ... 44&page=15" onclick="window.open(this.href);return false;

לצפות בתגובות של אוהדי מכבי ופשוט להתמוגג מאושר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שי האדום כתב:הכי אופטימי שלי - https://forum.12p.co.il/index.php?showt ... 44&page=15" onclick="window.open(this.href);return false;

לצפות בתגובות של אוהדי מכבי ופשוט להתמוגג מאושר.
חחחח חלקם אשכרה מ-פ-ח-ד-ים....

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

8red כתב:
חחחח חלקם אשכרה מ-פ-ח-ד-ים....

אח שלי המכביסט המגעיל הזה אומר שבאמת הם מתחילים לחשוש חחח... חזון אחרית הימים.

דרך אגב, כנראה שגם הם מסתובבים אצלנו בפורום על פי התגובות שם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

אליניב ברדה!! משחק חלש שלו אבל חברה שלא תעזו לתת חצי טענה לגביו הוא פשוט שחקן נדיר הטוב בקבוצה ומהשתיים הטובים בארץ. שמעתי פה ושם כאלה שאומרים שזה לא המשחק הראשון החלש שלו אבל בעייני ה פשוט בלבולי שכל, 99 אחוז מהשערים של נאסר/ בוזגלו הם מאליניב, בנוסף לשערים והבישולים שכובש בשונה מבוזגלו שהרוב זה כדורים חופשיים בלי לזלזל בו חס וחלילה (ענק הילד).
* דובב גבאי- נלחם, לרגע לא הפסיק ויופי של סיומת!!! רק שימשיך ככה וימשיך להידבק ולפרוח מהיכולת הטובה של השחקנים שלידו.
* האמונה והמוטיבציה- חייבים להודות שבני יהודה שיחקו חזק, לוחץ פירקו את השחקנים שלנו אבל לרגע החברה לא הפסיקו להאמין והיה יפה לראות את אביתר מושך את בוזגלו אחרי הגול.
* בקשה קטנה לנו האהודים- לא להפסיק להאמין, ולחלום לרגע!! אבל לא לשכוח שהסיבוב השני תמיד יותר קשה שכל הקבוצות כבר בכושר ולומדות את הקבוצה שלך טוב טוב מה גם שאנחנו בצמרת ורוב הקבוצות באות להסתגר, ככה שאין מה לשבור את הכלים מחוסר הצלחה או חוסר יכולת במשחק כזה או אחר. המטרה לתקוע יתד בצמרת ל20 שנה הקרובות.

שלח תגובה