הרכב לשעריים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

הרכב לשעריים

שליחה על ידי yossi »

זמן לרוטציה.
ההרכב שהייתי מעלה: אג'ידה, ביטון, פאיוביץ', אלגרבלי, תורג'מן, דג'אני, חביביאן, פלצ'וק\עוואד, נסאר, סוויסה, פלט\גבאי.

סוארז גם לפני חיפה וגם לפני ק"ש הרגיש את השריר, זה הזמן לתת לו קצת מנוחה ולתת את החולצה לאלגרבלי שבשבילו זו הזדמנות מעולה להשלים 90 דקות.
אפשר לתת לפלצ'וק או עוואד הופעת פרידה, עדיף שבוזגלו ינוח לקראת שבת. חביביאן נכלל מדי פעם בסגל, יהיה נחמד לתת לו הזדמנות בהרכב לצד דג'אני.
גבאי ופלט יכולים לשחק מחצית מחצית, אם המצב יהיה טוב במחצית השנייה אז אפשר גם לוותר על אחד מהם ולתת דקות לאוזן.
משחק טוב בשביל נסאר וסוויסה לחזור לעניינים עם 90 דקות.

זה שי !

Re: הרכב לשעריים

שליחה על ידי זה שי ! »

! אני ההיתי עולה עם פלצוק נאסר סויסה ואלגרבלי ודאגני בטוח במשחק הזה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

בן חמו תורגמן פאיובץ אלגרבילי ביטון חביבאן דגאני נאסר גבאי פלט וסוויסה.
זה ההרכב שצריך לעלות.
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הסיכויים שלנו לקחת תואר השנה הם יותר בכיוון הגביע. לא צריך לזלזל

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

לא צריך להגזים כמובן...הייתי נשאר עם הבנקרים שלנו אג'ידה פאיוביץ סוארס, ונותן לאגרבלי הזדמנות ליד דג'אני.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

פליימיקר כתב:לא צריך להגזים כמובן...הייתי נשאר עם הבנקרים שלנו אג'ידה פאיוביץ סוארס, ונותן לאגרבלי הזדמנות ליד דג'אני.
סוארז צריך לנוח קצת, הוא סוחב מתיחה במפשעה כבר תקופה.. תן צאנס לאלגרבלי בתור בלם

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אנחנו נצטרך את אלגרבלי בתור בלם, הרבה פחות בתור קשר.
עדיף שיפתח בעמדה שלו (מה גם שאני לא אוהב את הניסיונות להפוך בלמים לקשרים אחוריים, כשצריך לשמור על תוצאה ברבע שעה אחרונה זה נסבל, בהרכב הפותח כבר הרבה פחות), וכשסוארז צריך קצת מנוחה זה הדבר הנכון לעשות.
אנחנו משחקים מול קבוצת מרכז טבלה מליגה א' בבית, לא צריך כמובן לזלזל (ואני באמת לא רואה איך ההרכב הזה נחשב למזלזל) אך גם חשוב שנשמור על פרופורציות ולא נמנע מלתת מנוחה לכמה שחקנים, וננצל את המשחק הזה כדי להריץ שחקנים שזקוקים למשחק כזה, שהדברים מכוונים בעיקר כלפי אלגרבלי, נסאר וסוויסה.
מקסימום להמשיך עם אראל במקום חביביאן, את השאר לא הייתה משנה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

לא להכניס את פלצ'וק, הבן אדם עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה. איזו מוטיבציה יש לו לשחק?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

גיא חניה כתב: סוארז צריך לנוח קצת, הוא סוחב מתיחה במפשעה כבר תקופה.. תן צאנס לאלגרבלי בתור בלם
yossi כתב:אנחנו נצטרך את אלגרבלי בתור בלם, הרבה פחות בתור קשר.
עדיף שיפתח בעמדה שלו (מה גם שאני לא אוהב את הניסיונות להפוך בלמים לקשרים אחוריים, כשצריך לשמור על תוצאה ברבע שעה אחרונה זה נסבל, בהרכב הפותח כבר הרבה פחות), וכשסוארז צריך קצת מנוחה זה הדבר הנכון לעשות.
אנחנו משחקים מול קבוצת מרכז טבלה מליגה א' בבית, לא צריך כמובן לזלזל (ואני באמת לא רואה איך ההרכב הזה נחשב למזלזל) אך גם חשוב שנשמור על פרופורציות ולא נמנע מלתת מנוחה לכמה שחקנים, וננצל את המשחק הזה כדי להריץ שחקנים שזקוקים למשחק כזה, שהדברים מכוונים בעיקר כלפי אלגרבלי, נסאר וסוויסה.
מקסימום להמשיך עם אראל במקום חביביאן, את השאר לא הייתה משנה.
אנחנו גם ככה פחות 2 שחקני הרכב בהגנה בגלל פציעות לבצע עוד שינויים בהגנה זה זעזוע גדול מידי לטעמי והיכולת תלויה בהרבה גם על תאום ולמרות שמדובר ביריבה מליגה א אסור לזלזל בכל זאת זה לא גביע השוקו וחלילה וחס אם נפסיד כבר לא נוכל לתקן. מה עוד שאני לא חושב שאלגרבלי מיועד להיות הבלם השלישי אלא אראל, אלגרבלי לדעתי מיועד לקישור האחורי בדיוק כמו כבלם(רביעי בהיררכיה בשתי העמדות), כמו שאמרתי הייתי דואג לשמור על החוליה הכי חזקה שלנו יציבה כדי שלכל שאר המחליפים שישחקו (פלצוק סוויסה נאסר) יהיה שקט ועל הדרך גם נותן לאלגרבלי הזדמנות בקישור האחורי על תקן הגרזן במקום אראל.
כל זה נכתב כמובן במידה וסוארס כשיר, יכול להיות שהוא החלים מהפציעה עד המשחק נגד הקריה? לא שמעתי עדכונים בנושא.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בוזגלו נוסף לרשימת הבספק
https://eyoya.co.il/Articles/19893.html" onclick="window.open(this.href);return false;

לפחות זה משהו בצלעות ולא בשריר כלשהו.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

yossi כתב:בוזגלו נוסף לרשימת הבספק
https://eyoya.co.il/Articles/19893.html" onclick="window.open(this.href);return false;

לפחות זה משהו בצלעות ולא בשריר כלשהו.
עדיף שבוזגלו ינוח גם ככה .. נאסר גבאי סוויסה ופלט התקפה מספיק טובה כדי לנצח את שעריים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מבחינתי שהשחקנים המרכזיים ינוחו בנוסף לאלו שיש סיכון של צהובים למכבי. אני הייתי נותן מנוחה לסוארס, בוזגלו, אראל וגבאי

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שום מנוחה ושום נעליים. שיקחו אותם ליום כיף בנווה במדבר למחרת. מלבד סוארס שקצת פצוע לעלות בהרכב הכי חזק. לגביע חוקים משלו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

Totti כתב:שום מנוחה ושום נעליים. שיקחו אותם ליום כיף בנווה במדבר למחרת. מלבד סוארס שקצת פצוע לעלות בהרכב הכי חזק. לגביע חוקים משלו
מסכים מאה אחוז! חשבתי שדווקא אנחנו (שנכוונו בענק מול ״קטנות״) נלמד לקח...
לפתוח הכי חזק ולנסות לגמור ולהרוג את המשחק ואז לעשות 3 חילופים ולהוריד הילוך או שניים...
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הרכב: אג'ידה, ביטון,פאיו,אלגרבלי, פלצ'וק, דג'אני אראל, נסאר, גבאי וסוויסה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה