משטרע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

משטרע

שליחה על ידי אלדר »

רק לי מציק שהמשטרה לפני משחקים הופכת את האצטדיון ללא פחות מארוע פח״ע כשזה סה״כ ארוע ספורט, יוצרים מתיחות בין הקהלים ודורשים מאות אלפי שקלים לעשות ״סדר ביציע״

בפועל הם נמצאים כדי להגיד אנחנו כאן, לא עושים סדר
והכי גרוע לא לוקחים אחריות!!

לא יכול להיות שבעלי הקבוצות צריכים להפעיל משרד חקירות כדי לאתר אוהד שזרק חפץ לאחר שהמשטרה אישרה את האצטדיון, עם מצלמות האבטחה שבו שרואים מכל פינה.

עכשיו תגידו לי למה מכבי תל אביב תריכה לקבל רדיוס ולהרוס את הכיף בספורט, בגלל שהמשטרה לא עושה סדר. למה לא לקנוס את המשטרה?

למה ב״ש צריכה לאתר זורק מפתח ולקבל עונש של 15,000 ורדיוס על תנאי, בגלל שהמשטרה מגרבצת?!?!?

אני לא מבין ולא יבין לעולם למה אנחנו האוהדים שותקים על דבר כזה ולא יוצרים לחץ ציבורי? למה לא מתאחדים כל אוהדי הקבוצוץ נגד הבזיון הזה?!?

קבוצה כמו סכנין שאין לה שקל על התחת לאבטח משחק במגרש הביתי שלה עולה לה הון ותמיד חש ארועים בין הקהלים, איפה המשטרה?? רק כסף יודעים לקחת?!?

חברים תתחילו להתעורר יש פה גוף ציבורי שלא לוקח אחריות!
זה בזיון ומחדל עצום!

סמל אישי של משתמש
The red one

Re: משטרע

שליחה על ידי The red one »

אבל מצתים מותר להכניס ליציע, והשוטרים לא נמצאים ביציע.

ברגע שטמבל מחליט לזרוק מצת למגרש, אלא אם כן שוטר רואה אותו בעין - הוא לא יכול לעשות כלום. יש מקרים בהם הזורק נתפס במצלמה (כמו האוהד של מכבי תל אביב שזרק את המוט למגרש וזה נתפס בעדשת המצלמה יש תיעוד בYNET) ולפעמים לא. יש מקרים בהם שוטר/סדרן רואה אותו, ולפעמים לא.

כנראה שלא ראו את הזריקה במצלמות. אף אחד לא הבטיח לך שהאצטדיון מכוסה במצלמות מקצה לקצה.

ועוד הערה קטנה - זה לא המשטרה הופכת את האירועי לאירועי פח"ע, אלא אנחנו האוהדים, ולצערי גם חברים שלנו שמעודדים לידנו ביציע ואחר כך יוצאים, מפרקים לאוהדים היריבים את האוטובוס וגונבים להם את כל הציוד :לאלא: .
ברגע שזה ייפסק מאיתנו, המשטרה תפסיק להתייחס לאירועים האלה כאירועי פח"ע.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אבל מצתים מותר להכניס ליציע, והשוטרים לא נמצאים ביציע.

ברגע שטמבל מחליט לזרוק מצת למגרש, אלא אם כן שוטר רואה אותו בעין - הוא לא יכול לעשות כלום. יש מקרים בהם הזורק נתפס במצלמה (כמו האוהד של מכבי תל אביב שזרק את המוט למגרש וזה נתפס בעדשת המצלמה יש תיעוד בYNET) ולפעמים לא. יש מקרים בהם שוטר/סדרן רואה אותו, ולפעמים לא.

כנראה שלא ראו את הזריקה במצלמות. אף אחד לא הבטיח לך שהאצטדיון מכוסה במצלמות מקצה לקצה.
א. שלא יאשרו תאצטדיון

ב. להזכירך, העונש של מכבי תא היה חמור כי הם ״לא הביעו כוונה להפליל את האוהדים״

נשמע לך הגיוני?

סמל אישי של משתמש
The red one

לצלם כל פינה באצטדיון זה לא חלק מהתנאים ההכרחיים של ההתאחדות ולא של פיפ"א. יש הגדרה מסויימת למעגל סגור. בגדרות הביטחון בעזה ובלבנון לא רואים את הכל, אז למה לדרוש את זה במגרשי כדורגל?

לגבי ב - לא דיברת על העונשים, אז למה להכניס את זה לדיון?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אדום בלב בנשמהההה כתב:לצלם כל פינה באצטדיון זה לא חלק מהתנאים ההכרחיים של ההתאחדות ולא של פיפ"א. יש הגדרה מסויימת למעגל סגור. בגדרות הביטחון בעזה ובלבנון לא רואים את הכל, אז למה לדרוש את זה במגרשי כדורגל?

לגבי ב - לא דיברת על העונשים, אז למה להכניס את זה לדיון?
כי הכל התחיל בעניין העונשים ובחרת להתמקד במצלמות ולהסיט את הדיון.

אם אלונה יכולה לדעת שזורק הרימון היה נפתלי, למה המשטרה לא יכולה?
אם כולם ראו בטלויזיה את המתפרעים מת״א למה גורדי צריך למצוא אותם ולא המשטרה?

סמל אישי של משתמש
The red one

נפתלי נלקח על ידי המשטרה עוד במשחק עצמו, בדיעבד אמרו שההנהלה עזרה להם לעצור אותו, אי אפשר לדעת אם המשטרה לא הייתה מגיעה לזה בעצמה אבל בזמן המשחק כנראה היה מישהו ביציע שהעביר את זה למעלה להנהלה שהעבירה למשטרה. אולי הם כן היו תופסים אותו אחרי זה ?
ושוב אני אומר במצב כזה אם לאחד האנשים שהיו לידו היה את האומץ/רצון ללכת לסדרן ולהגיד "הוא זרק" אז המשטרה הייתה תופסת אותו. בסך הכל אף אחד לא ראה בעין, ולכן הכל מתבסס על מידע 'מודיעיני' נקרא לזה כך. אם המידע הגיעה מההנהלה שלנו או מהמשטרה זה כבר עניין של מזל.

לגבי העניין עם מכבי תל אביב אני לא יודע בדיוק מה היה שם אז אני לא אתייחס ..

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

כולנו ראינו מה היה שם וזה נמשך דקות ארוכות ללא מענה מצד הגורמים הרלוונטים
ובגלל שלא הנהלת מכבי הביאו את שמות המתפרעים אז הם קיבלו עונש חמור. הפחיתו לאחר שהצהירו שהם יגישו נגדם תלונה.

המשטרה ובית הדין בושה וחרפה
2 גופים שאמורים להיות הגופים המוסמכים לטיפול בדברים האלה כושלים פעם אחר פעם והם לא מקבלים את הביקורת שמגיע להם לשינוי פני הדברים!

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

יש כמה גורמים בעייתיים:
1. משטרה שלא עושה את העבודה שלה - במקרה של מכבי באשדוד, היו שוטרים ביציע, למה המתפרעים לא נעצרו במקום? צריך שגולדהאר יחתום על צו מעצר?
2. עצם הנוכחות של במשטרה ביציעים והאווירה ה״קרבית״ מעודדת אלימות ( זה כבר דיון אחר ונפרד)
3 סדרנים לא מוסמכים וחסרי סמכות- כולנו הרי תקווה שבאצטדיון החדש נוכל להנות ממקומות מסומנים, כאלו שנקנו מראש במנוי לכול העונה. מה נעשה כשנגיע למגרש ונראה שמישהו שם צעיף על הכסא שלנו ונחליט שהוא שומר את זה לחבר שלו? נקרא לסדרן? זה יועיל? נקווה שזה יעבוד . צריך סדרנים שיודעים מה תפקידם ושיש להם מנדט ויכולת לבצע אותו.
4. והבעיה המרכזית- חינוך. אם נדאג לחנך את הצעירים להתנהג במגרש כמו בני אדם ולא כמו חיות העתיד יהיה ורוד .

מקווה שיטפלו המתפרעים ולא יענישו את כול הקהל הנורמטיבי שאירועים כאלה רק מרחיקים אותו מהמגרש !

סמל אישי של משתמש
The red one

סניור כתב: 3 סדרנים לא מוסמכים וחסרי סמכות- כולנו הרי תקווה שבאצטדיון החדש נוכל להנות ממקומות מסומנים, כאלו שנקנו מראש במנוי לכול העונה. מה נעשה כשנגיע למגרש ונראה שמישהו שם צעיף על הכסא שלנו ונחליט שהוא שומר את זה לחבר שלו? נקרא לסדרן? זה יועיל? נקווה שזה יעבוד . צריך סדרנים שיודעים מה תפקידם ושיש להם מנדט ויכולת לבצע אותו.
!
מה? למי יש תקווה כזאת? לי אישית אין תקווה כזאת. מקומות מסומנים זה בתאטרון וקולנוע, לא במגרשי כדורגל.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אדום בלב בנשמהההה כתב: מה? למי יש תקווה כזאת? לי אישית אין תקווה כזאת. מקומות מסומנים זה בתאטרון וקולנוע, לא במגרשי כדורגל.
אני לא האמנתי שהקהל שלנו יכול להשתנות, וטעיתי.
למה אתה חושב שאי אפשר לשנות דברים?

או שזה תוצאה של הבעת אי אמון בכל מערך השיטור והסדרנים?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

תאמינו לי שיהיה סימון באצטדיון החדש, בוסרמיל זה בלתי אפשרי ודיי ברור גם למה אבל באצטדיון החדש אין מצב שלא יהיה סימון מקומות.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
The red one

מאיפה לכם הביטחון שיהיה סימון באצטדיון החדש?

אני לא רואה שום סיבה למה צריך סימון של כסאות באצטדיוני כדורגל. הרי האצטדיון החדש לא יהיה כמו וסרמיל. כל עוד יימכרו בדיוק מספר כרטיסים ביחס למספר המושבים, יהיה אפשר להגיע 5 דקות לפני המשחק ולצפות בו. אז בשביל מה צריך מקומות מסומנים?

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

איך הוסט הדיון להאם יהיה סימון?....
בכל מקרה כנראה יהיה אבל לא באמת ישתמשו בו... גם בבלומפילד וברמת גן כתוב בכרטיס מ״ס שורה ומ״ס כסא אבל לא באמת משתמשים בזה... כמו שאמרו לפני, באצטדיון החדש כל כסא יהיה חווית צפייה ולא יהיה צורך להגיע שעתיים לפני...
אין הגיון בסימון מהטעם הפשוט שאיך ישבו אחד ליד השני(הורה וילד/חברים)
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

כשנקבל רדיוס אני יקפיץ
ואז נבדוק את הקשר בין משטרה שלא עושה את עבודתה לכסאות מסומנים.

סמל אישי של משתמש
The red one

אלדר כתב:כשנקבל רדיוס אני יקפיץ
ואז נבדוק את הקשר בין משטרה שלא עושה את עבודתה לכסאות מסומנים.
נכון, כי המשטרה תהיה אשמה. לא האוהדים שיתפרעו או הטמבל התורן שיזרוק מצית.

שלח תגובה