הפינה הפסימית מחזור 21

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
adomi

הפינה הפסימית מחזור 21

שליחה על ידי adomi »

הכי פסימי מבחינתי התחיל לפני המשחק החדשות על אופיר

למה בכל פעם שאנחנו עולים ליתרון אנחנו מסתפקים ולא עושים את השני כדי לנשום

לשפר משחק אגפים דחוף כי הרבה יתגוננו נגדנו ככה והיום זה לא היה טוב

ושוב חסר יצירתיות בהתקפה ויש קצת שאננות

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הפינה הפסימית מחזור 21

שליחה על ידי dor69 »

אלישע לוי- משבוע לשבוע אני מבין כמה הוא חסר ידע טקטי. היום היה אדיש, לא הגיב בזמן לכלום, חילופים מאוחרים. אני מתחיל לחשוב למרות העונה הגדולה הזאת למה אין לנו מאמן כמו סוזה....
אבל בסדר, ככה נראות הקבוצות של אלישע בחיפה הוא עשה מזה אליפויות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dor69 כתב:אלישע לוי- משבוע לשבוע אני מבין כמה הוא חסר ידע טקטי. היום היה אדיש, לא הגיב בזמן לכלום, חילופים מאוחרים. אני מתחיל לחשוב למרות העונה הגדולה הזאת למה אין לנו מאמן כמו סוזה....
תן לי להבין המאמן הישראלי הכי טוב נמצא בפינה הפסימית מבחינתך?
אומנם אלישע חלש טקטית אבל להכניס אותו היום לפינה הפסימית זה יותר מדיי פסימי...

אממ לדעתי פלט למרות השער שלו היה צריך לעשות לפחות עוד שער אחד לפחות...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

dor69 כתב:אלישע לוי- משבוע לשבוע אני מבין כמה הוא חסר ידע טקטי. היום היה אדיש, לא הגיב בזמן לכלום, חילופים מאוחרים. אני מתחיל לחשוב למרות העונה הגדולה הזאת למה אין לנו מאמן כמו סוזה....
אתה ליצן!!!
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

עצוב לראות את שער 5, ובעיקר את המעקה, עירום לגמריי משלטים.

קאמלס יקרים - נכון, פרשתם. נכון, זה לא מקובל. אבל תורישו שלט אחד, שניים, משהו.

בוזגלו - כן כן בפינה הפסימית. היום 11 הרמות שלו לפני הגול הלכו לשום מקום. אפשר לפרגן לנאסר או לדובב אם לא הולך.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

אני חושב שאם אלישע משחק עם דובב גבאי באגף הוא לא בא לידי ביטוי ועדיף לפתוח נאסר שהוא שחקן קו טבעי.

במשחקים שבהם השליטה שלנו אין סיבה לשחק גם אם הובר וגם עם אראל,היה מקום להכניס את דג׳אני ברגע שאלישע ראה שהמשחק תקוע.

בלי קשר,אלישע נוטה לאחר עם החילופים.למרות שסכנין לא היו במשחק ידעתי שהגול שלהם יבוא(גם אם זה פנדל גבולי).

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מחזק את הביקורת על אלישע ויש לזה כמה סיבות.

חילופים - די להיות מקובע ולעשות חילוץ בסביבות הדקה ה70 !! די די די !! לפעמים צריך את זה מוקדם יותר כמו היום !!

שינוי טקטי בממהלך משחק - רק שתי דקות לפני הגול הראשון נזכר אדון אלישע לוי להחליף צד בין דובב לבוזגלו . למה זה צריך להיות כזה מאוחר ? למה לא להפתיע את היריבה וכל 20-25 דקות בערך להפתיע ולשנות אגפים

חייב להוסיף את גל אראל - די למסירות רוחב ואחורה האלה דיייייי מותר ואפילו נחוץ למסור עומק וקדימה סטייל דג'אני , שילמד ממנו !!

וגם ההנעת כדור האיטית הזו , למה שחקנים לא יכולים להניע בנגיעה שתיים למה חייב להתמזמז עם הכדור
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

משחק קלאסי לדג'אני, עדיף על אראל בסוג משחק שכזה.
מבחינת הנעת כדור, משחק לחץ ויצירת הזדמנויות במשחק עומד אנחנו עדיין לא מציגים יכולת של קבוצה גדולה.

חלק מהקהל (לפחות באזור שלי) היה היום פח.
על כל איבוד כדור צועקים ומקללים, 0-0 בדקה ה30 כנראה כבר לא נאה להם.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אין תחליף לגל אראל.
אפשר להתעצבן עליו ובצדק על כל הפעולות ההתקפיות שהוא מנסה לעשות בהגזמה, כמו לנסות לעבור בין שלושה שחקנים כמה פעמים במשחק, אבל אין תחליף לתרומה ההגנתית שלו. בטח לא קובי דג'אני.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

היו במשחק יותר דקות טובות מרעות.
אבל עדיין, לא יכול להיות שיש מצבים שהשחקנים של סכנין כלכך חופשיים. הרי ידענו לפני המשחק שהם חבורה של ספרינטרים. למה לא להדבק אליהם לפני שהכדור נמסר אליהם? למה אי אפשר לסגור בצורה יותר טובה קווי מסירה?

לא היו הרבה התקפות לסכנין במשחק, אבל שימו לב שבמעט שהיו להם הם היו מאוד מסוכנים, וזה נבע רק בגלל שניסינו לבצע משחק לחץ בשטחם.
שעושים משחק לחץ כזה לא יכול להיות שעושים אותו בצורה כלכך מרושלת. זה לא שיש משחק כל 3 ימים, יש מספיק זמן להתאמן. עם המשאבים שיש לנו אין סיבה שנהיה כלכך מרושלים בפעולות פשוטות.

בן תורגמן הוא פשוט אסון הגנתי, הוא יודע לשמור על הכדור ויש לו שליטה די טובה. אבל כל משחק מישהו אחר חוגג עליו באגף, נמצא במרווחים גדולים מדי מול השחקן שמולו, בגלל זה פעם אחרי פעם עוברים אותו בקלות בעקיפה או בדריבל פשוט. אופיר לעומתו סוגר את האגף שלו הרמתית, וראשון לכל כדור.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זיומאי, בגלל זה אופיר מגן ראשון ותורג'מן מגן שני, יחסית למגן מחליף הוא סביר מינוס, למרות שאם היה לנו מגן שמאלי טוב ממנו אז היה לנו יותר עומק, אבל יחסית לליגה הישראלית הוא סביר, אם הוא ישפר את משחק ההגנה שלו הוא יכול בהחלט לנשוף בעורף של אופיר שהוא לא יהיה פצוע.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:אין תחליף לגל אראל.
אפשר להתעצבן עליו ובצדק על כל הפעולות ההתקפיות שהוא מנסה לעשות בהגזמה, כמו לנסות לעבור בין שלושה שחקנים כמה פעמים במשחק, אבל אין תחליף לתרומה ההגנתית שלו. בטח לא קובי דג'אני.
מסכים.
רק אוסיף לגבי גבאי - פחות מתאים לדעתי לסוג כזה של משחקים כשחקן אגף. קבוצות שבאות להתבנקר ולצופף לא
משאירות לו אוויר. טוב יעשה אלישע אם ייתן לנסאר לפתוח מול רמה"ש.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

הכי פסימי שלי זה הקהל, כאילו חלק ממנו כבר שבע וכבר הגיע לשיא שלו...
אין עידוד, אין שלטים, נשבע שאפילו שמעתי ״לשבת לשבת״ ליידי והכי גרוע הבחורים מלמעלה שמתעקשים לנסות להתחיל קללות לשחקן או קבוצה יריבה, חלאס שחררו אותנו לכו לשער 2.

אחריי כל זה, גל אראל, אנמי, מאבד כדורים בסיטונאות, שום מחשבה קדימה ונשבע שחיפשנו מסירה כזו אבל הבנאדם או מוסר אחורה או לרוחב והכי גרוע נוגע 10 פעמים בכדור עד שמשחרר אותו.
אין לי מושג איך שחקן כמוהו מועדף על דגאני, שחקן חכם, עם טאץ׳ שחושב קדימה, הלוואי שאלישע כבר ייצא מהקיבעון שלו הלוואי...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

למה להעמיד פנים שהכל ורוד??? אנחנו מנצחים כי יש לנו איכויות שאין להרבה קבוצות וחלקן לא בצד המקצועי בכלל!! הביקורות על אלישע סופר מוצדקות המאמן הזה כמו ספר פתוח ראש בקיר בכל משחק- אין רוטציה בריאה, אין הכנה טקטית ראוייה, חילופים מאוחרים וקבועים ומעל לכל חוסר התאמת המשחק ליריבה. רבאק לעלות לשחק מול מכבי תל אביב בהלומפילד עם הגנה פצועה הצעד המתבקש הוא לעבות מרכז שדה, עשה את זה?

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

dor69 כתב:למה להעמיד פנים שהכל ורוד??? אנחנו מנצחים כי יש לנו איכויות שאין להרבה קבוצות וחלקן לא בצד המקצועי בכלל!! הביקורות על אלישע סופר מוצדקות המאמן הזה כמו ספר פתוח ראש בקיר בכל משחק- אין רוטציה בריאה, אין הכנה טקטית ראוייה, חילופים מאוחרים וקבועים ומעל לכל חוסר התאמת המשחק ליריבה. רבאק לעלות לשחק מול מכבי תל אביב בהלומפילד עם הגנה פצועה הצעד המתבקש הוא לעבות מרכז שדה, עשה את זה?
ומקום שני....
מי אתה לעזאזל???
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

שלח תגובה